Kleine waterpolo- winst voor LZ '86 Zwak Gemini/K delft onderspit tegen SEC Roomburg pakt titel MAANDAG 12 FEBRUARI 1979 Docos wandelt fluitend naar ruime winst... LEIDEN - Docos is in Amster dam fluitend langs Tafelten- nishuis gewandeld: 8-2. Vooral Paul Bakker kwam tegen het trio Cloussen, Reynders, Sang a Jang prima voor de dag. Bakker hanteert een speciaal door de Chine zen geïntroduceerd lange noppen frame en produceert daarmee de meest vreemde effecten. Het is zeker geen mooi tafeltennis maar Bakker en Docos doen er hun voor deel mee. Ed v. d. Berg en Ed Fallaux kunnen zich nu, zoals zaterdag, verlies permitteren. Co Cloussen bleek een te taaie verdediger voor v. d. Berg en dat Appie Reynders Fallaux bedwong is humor. Wat Ravenstein bij Scylla liet zien was bedroevend. De rijk gesponsorde club uit Maas tricht zag begin dit jaar Han Gootzen vertrekken naar Tempo Team en kortgeleden zocht Peter Taylor zijn ge boorteland Engeland weer op. Ravenstein draafde nu op met "eigen kweek" en verloor dus met 10-0. Leuker dan dit duel was het punt verlies van konkurrent J.C.V. bij Seine waardoor Scylla met 2 punten voor op J.C.V. en drie op Docos aan de leiding gaat. Scylla 2 begon slecht tegen Quick '32 en de Hilversummers straften dit goed af. 1-6. Brackee en Lou- we waren bij machte Wibo van Gennip zijn eerste ne derlagen in dit seizoen te be zorgen en daarmee was het pleit eigenlijk beslecht. On danks dat de invallers Chris- pijn en Bakker niet slecht voor de dag kwamen. Brac kee werd door Chrispijn van tafel gerommeld terwijl Theo Bakker vrijuit spelend Lou- we en Lebbers opzij zette. Op dezelfde Lebbers boekte van Gennip overigens zijn enige winst zodat de schade uitein delijk toch nog tot 6-4 werd beperkt. Zowel de heren als de dames van Avanti speel den niet zodat de heren van team twee alle Hazerswoudse aandacht kregen. Bepaald gunstig werkte dat niet want Mizu reikte tot 5-5. Jan van Wetten en Peter de Groot moesten Thomas van Nes en Friso Reitsma de hand schudden. Bovendien zag John van Strien zijn honderd percent sneuvelen tegen Jaap Polak. Goed resultaat Leidse zwemmers BODEGRAVEN - De tweede voor ronde van de Speedozwemwed- strijden heeft voor de Leidse ver enigingen enige goede resultaten opgeleverd. Uitslagen uit Bodegraven: 100 me ter schoolslag meisjes 1970: 1. Jolanda Laterveer Zijl/LGB 1.50.5. 100 meter vrijeslag jon gens 1970: 1. Marco Mulder LZ'86 1.32.9, 2. Edo de Boef Zijl/LGB 1.37.1 100 meter rugslag meisjes 1969: 1. Janette den Duik Katwijk 1.29.5, 3. Yvonne Fillippo LZ'86 1.34.4. 100 meter schoolslag meisjes 1968: 1. Leonie van Hamere^Mkema- de 1.38.3,3. Suzanne Jansen Zijl LGB 1.39.0. 100 meter rugslag meisjes 1967: 1. Hedy Anneeze Zijl/LGB 1.23.8,4. Wendy Montanus LZ'86 1.26.7. 100 meter schoolslag meisjes 1966: 1. Annemarie de Bruin Zijl/LGB 1.30.9, 2. Karin v.d. Linden Zijl LGB 1.31.2. 100 meter vrijeslag jongens 1966: 1. Eric Rieken AZC 1.04.1,6. Michel v.d. Zeeuw LZ'86 1.12.4 100 mter vlinderslag jongens 1967: 1. Gijsbert v.d. Leden BZ PC 1.16.7, 6. Vincent van Duyvenbo- de LZ'86 1.46.9. Hübner wint schaaktoernooi NIJMEGEN - De Westduitser Hübner heeft in Nijmegen het zogenaamde Rapid toernooi ge wonnen. Hübner haalde 6ïk punt uit zeven partijen en stond alleen aan Genna Sosonko een remise toe. Jan Timman eindigde met 5 2 punt op de tweede plaats. John van der Wiel kwam niet verder dan een zeer teleurstellende achtste plaats. Ook de Lissenaar Lommerse nam aan dit toernooi deel. Op bijzonder overtuigende wijze wist de Lissenaar de hoofd klasse F op zijn naam te brengen. In Eerbeek en Amsterdam zijn het afgelopen weekeinde de voor ronden om het Nederlands kam pioenschap schaken begonnen. De resultaten van de Leider.aar Konings waren: Groep B; 1ste ronde Groote-Konings 1-0; 2de ronde Konings-Wierenga 1-0; 3de ronde Konings-Van Schel- tinga 1-0. Spelmoment uit de wedstrijd Gemini IK-SEC. Hoewel de Voorschotenaren hier energiek de aanval zoeken, H bleken zij te H zwak voor de Drenten. LEIDEN - In de volleybal competitie viel er zater dagmiddag voor de Gemi- ni/K-heren in het eerste divisie-duel tegen SEC weinig eer te behalen. De Emmense ploeg was een voudig te sterk en domi neerde op alle fronten. Gemini/K zelf kwam ronduit zwak voor de dag en werd bovendien erg zwak gecoached. In de eerste set werd nog wel een 10-3 voor sprong genomen, maar die voor delige marge werd even zo snel weer weggegeven (12-15). Daarna kwam Gem/K er niet meer aan te pas; 13-15 en 8-15, en werd SEC de simpele winnaar met 0-3. Donar had hét weer eens. Tegen de nummer vier, Thor, een erg jonge ploeg, liep alles weer als vanouds. Met een goede aanval en een slui tende verdediging werd Thor dermate onder druk gezet, dat het eigenlijk niet tot zijn normale spel kon komen. Vooral Ronnie Groen was ongrijpbaar, wat de 3-0 zege (15-13, 15-11 en 15-11) voor de Leidse ploeg. Gem/K 2 speelde tegen het lager geklasseerde HVS een slechte wedstrijd. In de eerste twee sets ging de strijd nog wel volkomen gelijk op, (14-16, 16-14), maar daarna bleek het team onderling te verdeeld om nog tot winst te komen. Het verloor zodoende te recht met 10-15 en 13-15 en aldus de wedstrijd met 1-3. Bij de divisie dames had NOVO beslist zijn dag niet. In de eerste set was er nog niets aan de hand en kwam de ploeg goed voor de dag. Tegenstander Valkenberg/ M was echter het iets gelukkiger in de eindfase: 12-15. Daarna was het bar en boos wat NOVO pres teerde en werd finaal de grond in geslagen. Niets lukte er meer, geen pass, geen set-up, geen aan val kwam eruit; en met 1-15 en 2-15 kwam het Verlossende einde gelukkig snel. Leython startte beter en tegen stander v. Santen Leyland 2 ver loor verdiend de eerste set via uitstekend spel van de Leython dames. Maar daarna werd het ook hier een aflopende reeks met 15-9, 15-8 en 15-7. Gemini/K 1 behaalde op v. Houten 2 een knappe overwinning. On danks dat de ploeg maar één wis selspeelster telde, en in de twee de set ook nog Marijke v.d. Poel door een enkelblessure verloor; wist Gemini steeds aan het einde van de sets door te drukken naar de zege. Via 14-16, 13-15 en 9-15 werd het zelfs 0-3 voor de Voor- schotense dames. Gem/K2 kwam tegen Katapult nauwelijks aan aanvallen toe. Ook was de eigen verdediging te veel van slag om met succes de tegenaanval van Katapult op te vangen. In ieder geval werd hier door de 3-0 zege van Katapult (15-13, 15-10 en 15-6) verklaard. In de promotieklasse heren was het resultaat van NOVO 1 tegen Zevenklappers van belang voor de bezetting van de laatste plaats. NOVO begon met zijn verjongde ploeg sterk. Er werd enorm ge vochten voor elk punt en al was het peil niet hoogstaand, het werd een heroïsch duel. Met 15-10 en 15-13 werd het niveauverschil ten gunste van NOVO duidelijk uitgedrukt. Daarna vond aan NOVO-zijde een wissel plaats, die eigenlijk het ritme verstoorde. Het kon daarna doen wet het wil de, de wisselwerking was evi dent. NOVO zoekend naar de vorm van de eerste sets en Ze venkappers steeds meer gemoti veerd, met zijn rommelige spel de puntjes pakkend. En dat lukte voortreffelijk, want de volgende drie sets werden ruim door Ze venklappers binnengehaald. Door deze 2-3 uitslag werd NOVO nog vaster op de laatste plaats genageld en is de degradatie nu wel een vaststaand feit. Leython begon het top duel tegen LUSV prima. Ouderwets spelend werd LUSV in die eerste set ruim naar 15-10 gespeeld. In de tweede set kwam de kentering. LUSV in die eerste set ruim naar 15-10 ge speeld. In de tweede set kwam de kentering. LUSV verzette de ba kens en wist met zijn snelle aan val herhaaldelijk het Leython- blok te verrassen. (9-15). In de derde set volgde de afgang voor Leython, dat weggespeeld werd (2-15). Pas in de vierde set her vonden de Leidenaars zich en was er weer sprake van een ge- lijkopgaande strijd. Twee onge lukkige beslissingen, bij 12-12 stand deed evenwel LUSV doorslaan. (12-15). Aan Leython-zijde waren Frits Jans en Wim Schouten de-beste aan vallers. In de promotieklasse dames was er voor de Leython teams geen suc ces weggelegd. Leython 2 speel de weliswaar een goede partij, maar ze waren toch niet opge wassen tegen de aanvalsdrift van de nummer drie Zevenklappers. Met de setstanden: 15-10,15-10 en 15-9 moesten de Leiderdorpse dames derhalve naar huis terug keren. Vooral het blok vormde voor Leython nogal eens een probleem De aanval van beide ploegen deed daarentegen niets voor elkaar onder, zodat de toe schouwers konden genieten van een boeiende westrijd. SCHAATSEN - Ria Visser heeft het afgelopen weekeinde in Utrecht de nationale schaatstitel bij de A junioren behaald. In het eindklassement had ze een voor sprong van anderhalve punt op haar naaste belaagster Alie Boorsma. Titelhoudster Ilona Leusheus werd zevende. Wim Pol pakte de titel bij de jongens junioren. SCHAATSEN - In Inzeil zijn het afgelopen weekeinde internatio nale sprintwedstrijden voor da mes en heren gehouden. De rij ders en rijdsters hielden zich rus tig waardoor er geen opvallende tijden werden genoteerd. Bij de dames won Leah Poulus. Beth Heiden volgde op de tweede plaats. Bij de heren won de Cana dees Boucher. Leython 3 had hoop op een goed resutlaat tegen LUSV maar in het verloop van de wedstrijd bleek, dat het bewegings ritme van LUSV te hoog lag. In de eerste set kwam Leython er dan ook amper aan te pas (15-8). Vooral de dave rende smashes van Marijke de Beer waren niet af te blokken. In de tweede set kwam een herbo ren Leython aan de start. Met de zelfde opstelling lukte het nu wel, mede door missers aan LUSV- zijde, om het LUS V-geweld te be teugelen. De Leidse equipe liep zelfs uit naar een 2-11 voor sprong, waarna LUSV echter knap tot 10-13 terugkwam. Toen gaf de tweede scheidsrechter een dubbelfout op een in-bal, omdat hij even afgeleid werd. Inplaats van 10-14 kwam de serve nu bij LUSV, dat ineens doordrukte naar 15-13. Toen was de strijd in wezen heslist. Wisselingen bij Leython brachten niet het ge wenste effect en vrij kansloos ging nu ook de derde set naar een juichend LUSV met 15-8 Gem/K 3 veloor thuis gedecideerd van DAC, vooral omdat de pass er niet uit kwam. Daardoor kwam het team niet aan aanvallen toe, in tegenstelling tot de Alphense ploeg, die frank en vrij er op los scoorde. Hierdoor werd het pleit met 7-15,7-15 en 12-15 ten gunste van DAC beslecht. GER RENES HILVERSUM LEIDEN - De waterpoloërs van de Zijl/LGB hebben HZC/de Robben uitstekend partij gegeven. In Hilversum werd eervol met 8-7 ver loren. LZ'86 won de be langrijke wedstrijd tegen AZPC moeizaam met 4-3. Aan de lange reeks overwinningen van Katwijk is een eind gekomen. Nummer twee op de ranglijst de Amer bracht de Katwijkers de eerste nederlaag toe, uitslag 9-4. DKD behaalde een monste roverwinning op SCOM: 17-1. Meer verdiend De Zijl/LGB had tegen HZC/de Robben duidelijk meer verdiend dan de uiteindelijke 8-7 neder laag. Cruciaal moment in dit duel was de gemiste strafworp van Jan Jaap Korevaar, bij de stand 6-5 in het voordeel van HZC/de Rob ben, twee minuten voor tijd. In ternationaal Nico Landeweert tikte met zijn voet de bal van de hand van Jan Jaap Korevaar. Scheidsrechter v.d. Dikkenberg ontging dit waardoor HZC/de Robben kon uitbreken en 7-5 kon scoren. De Zijl/LGB kon nog wel terug komen maar deze marge van twee doelpunten was tenslot te toch beslissend. De Zijl/LGB startte sterk. Maarten Varkevisser kon HZC/de Robben nog wel aan een voorsprong hel pen (1-0), maar de over het hele veld een press systeem spelende Leidenaren kwamen door doel punten van Stan v. Belkum en Martin Vreeburg aan de goede kant van de score (2-1). Na dit goede begin zakte de Zijl/LGB terug. De Hilversummers kon den naar 5-2 weglopen en het leek erop dat de wedstrijd beslist was. Onder aanvoering van de werke lijk uitstekend keepende Theo Uittenhout (in deze vorm zou hij een kans moeten krijgen in de na tionale slectie) kropen de Leide naars weer dichterbij (Stan v. Belkum 5-3, Albert Spijker 5-4). De Zijl/LGB slaagde er echter niet in om de gelijkmaker te ma ken. Op elk Hilversums doelpunt volgde prompt een Leids ant woord waardoor de marge steeds Spelmoment uit de waterpólowedstrijd LZ'86 - AZPC. LZ spelers Gerard Soet (zwarte cap nr 3) en Jan de Graaf (nr 11) proberen de bal te bemachti gen. De Leidse waterpoloploeg won met 4-3. één of twee doelpunten bleef. De grootste kans om gelijk te komen was de strafworp van Jan Jaap Korevaar die door een scheids rechterlijke dwaling te niet werd gedaan. Verdere scoreverloop: 6-4 Nico Landeweert, 6-5 Stan v. Belkum,' 7-5 Nico Landeweert, 7-6 Stan v. Belkum, 8-6 Andy Hoepelman, 8-7 Stan v. Belkum. Zaterdagavond speelde LZ'86 de tweede competitie wedstrijd na de winterstop. Was het spel van de Leidenaars tegen Polar Bears al van bedenkelijk niveau, tegen AZPC was het al niet veel beter. LZ'86 begon goed en zette de eer ste de beste aanval om in een doelpunt, gescoord door Jan de Graaf (1-0). LZ'86 was in die eer ste periode wel sterker, maar kon de vele breaks niet op de juiste manier afronden. Mede daardoor gingen de Leidenaars hun heil zoeken in afstandsschoten. Vooral Rudy Muusse moet daar bij in negatieve zin genoemd worden. In de 2de periode kende LZ'86 even een opleving. Door een sterke persoonlijke actie van Jan van Duuren en een intikbal van Fried Elzenga, werd de stand op een "veilig lijkende" 3-1 ge bracht. (AZPC had inmiddels een man meer situatie benut). AZPC gaf niet op en door een fout van Jan Bakker (aanvallen keeper) werd de tweede Amersfoortse treffer aangetekend. In de derde periode vergrootte Rudy Muuse wel de marge tot twee doelpun ten (4-2), maar in hét laatste spel- kwart was AZPC oppermachtig. Deze formatie onder leiding van coach Willems, kwam echter maar tot één doelpunt toe. Dit was vooral te danken aan het zeer goede keeperswerk van reserve keeper Jan Teske. Eindstand 4-3. De dames van de Zijl/LGB speel den evenals de heren tegen HZC de Robben. Ook deze wedstrijd ging verloren. Eindstand was 13-2. Leidse doelpunten: Jolanda v.d. Marei en Erna Maasdijk. DKD behaalde op mede debutant SCOM in de derde klasse een monsteroverwinning. In Leider dorp werd het een overduidelijke 17-1 overwinning. Topscores: Frank Dreef (7x), Frans v.d. Brink (5x). Katwijk speelde tegen de Amer in Amersfoort De enig overgeble ven concurrent voor de promo tieplaats bracht de Katwijkers de eerste nederlaag toe. De uitslag was 9-4 in het voordeel van de Amersfoorters die hier door op gelijke hoogte met de Katwijkers kwamen. De dames van LZ'86 versloegen AZPC met 4-3. Deze wedstrijd was van belang voor de degrada tie uit de tweede klasse. De Leid se formatie is door deze overwin ning wat uit de zorgen. Topsco rers: Anke Chaudron, Astrid Vel- ting (2x), Monique van Leeuwen. WIM SIERA LEIDEN - Bij binnenkomst van de hockeysters van Roomburg in de Rotterdamse Asterlohal was de ploeg al verzekerd van het zaalhoc- keykampioenschap. De 4-1 winst van Forescate op het tot op dat moment voor Room burg nog gevaarlijke Cartou che, maakte het optreden van de Leidse dames zaterdag avond, voor de eindrang schikking overbodig. Noch tans verslapte de concentratie niet en was aan het eind van de avond sprake van een on geslagen kampioen. ROOMBURG: De wedstrijden tegen Te Werve en Leiden hadden voor Roomburg geen enkele andere betekenis dan de uitdaging om ongeslagen kampioen te worden. In beide ontmoetingen dreigde dit einddoel op sommige mo menten gemist te worden, door onverwachte tegenstand van deze degradatiekandida ten. Te Werve werd weliswaar op een vlotte 3-0 achterstand gezet, maar wist zeer verdien stelijk tot 3-2 terug te komen. Bonnie Montanus, Pien Paauw en Marleen van Schaik scoorden voor Room burg. Tegen Leiden kregen de kampioenen het nog moeilij ker. De underdog nam zowaar een 1-0 voorsprong, en stak zijn stadgenoot, nadat deze op 1-1 was gekomen, met 2-1 nogmaals de loef af. Slechts met uiterste inspanning wist Roomburg het tij nog enigs zins te keren: 2-2. FORESCATE: Behalve voor het kampioenschap van Roomburg was de ontmoe ting Forescate Cartouche ook voor de betrokken ploegen een sleutelwedstrijd, met als inzet de tweede plaats. De overwinning van de Voor schotenaren was niet eens krap, al werden de ploegen tot voor zaterdagavond nog als gelijkwaardig beschouwd, mede dankzij het feit dat hun eerste treffen op een punten- deling (3-3) uitliep. Door een 4-1 overwinning pakte Fores cate, zonder het gebrek aan wisselspelers te hebben moe ten bekopen, de tweede plaats. De daarop volgende ontmoeting met Leiden was alleen voor laatstgenoemde interessant die immers in de gradatiegevaar verkeerde. De Leidsen kwamen daar nog dieper in te zitten door 4-0 winst van Forescate. Het rommelige begin (het eerste doelpunt viel voordat Leiden zich had kunnen opstellen) was de aanzet van een slechte wedstrijd waarin door beide ploegen hard werd geknokt. Eindstand: Roomburg, 18 punten uit tien wedstrijden, Forescate 13 punten en als derde Cartouche 11 punten. LEIDEN - Karei Boehlee is de nieuwe Leidse bowlingkam pioen. Boehlee gooide in het af gelopen weekeinde gemiddeld 190 en bleef hiermee Jaap Pluim graaf en Manfred Lefébre voor. Paola de Leeuw werd bij de da mes voor de tweede achtereen volgende keer winnares; Hennie Klom en Henriëtte van der Hoe ven legden beslag op de tweede en derde plaats. Uiteindelijk was het dan toch Karei Boehlee, die zich in de finale het sterkst toonde. Jaap Pluimgraaf, die tot huizenhoge favoriet was gebombardeerd, slipte al in de singles en was zo goed als kans loos geworden voor de titel. Toen hij als tiende de finale in ging, gaf niemand nog een cent voor zijn kansen. Met een serie van 1229 (gemiddeld 205) sloeg hij terug en werkte zich terug in de top. Al leen Boehlee was niet meer te pakken. Op het moment, dat het nodig was gooide Boehlee (in middels ook singlekampioen) een zegevierende game van 235 en verzekerde zich daarmee van het kampioenschap bij de heren. Bij de dames was wederom Paola de Leeuw oppermachtig. Was zij in de singles voor Henriëtte van der Hoeven reeds te sterk, in de all eventsfinale rekende zij af met de sterk opkomende Hennie Klom (tweede) en weer met Hen riëtte van der Hoeven (derde). In de doubles was zij samen met Betty Humme het beste koppel. Het gemiddelde van de kampioene, 171, liegt er ook niet om en mag voor Leidse begrippen zeker goed genoemd worden. Schoonderwoerd. De B-titel voor dames in het dubbelspel was weggelegd voor Ingrid Klebe en mevr. van der Ven, hetgeen ook verrassend te noemen was. Ma rion Roedoe en Hennie Kort wer den nummer twee. Al in de singles was Boehlee bij de A-heren de nummer één, met Henk Klom als een goede volger. Gert-Jan Onvlee pakte het 'brons'. Klom verprutste zijn goede start in de doubleserie en kwam niet meer in de hoogste re gionen voor. Onvlee wist uitein delijk een vierde positie in de All Events te bereiken. In de categorie B-heren veegde Willem de Vogel jr. de vloer aan met alles wat zich tegenstander noemde. In grote vorm speelde de Vogel zich rechtstreeks in de finale tussen allemaal A-heren en snoepte een respectabele negen de prijs weg. Karl Adamse werd tweede, terwijl Fons Bertens als nieuweling een knappe prestatie leverde door de derde plek voor zich op te eisen. Paola de Leeuw pakte bij de da messingles de eerste plaats, ri vale Henriëtte van der Hoeven Lesly Humme, de wedstrijdsecretaris van de Bowlingbond Leiden reikt de prijzen uit aan Paola de Leeuw en Karei Boehlee (r.) werd tweede en Marijke Schro der derde. B-dame Hennie Kort zorgde voor een regelrechte verrassing, toen zij als nieuwkomer direct een eerste plaats in beslag nam vóór Jacqueline van der Hoeven en Ingrid Klebe. Dubbelkampioenen in de heren A- klasse werden de outsiders John Zandbergen met (de voorzitter van de Bowling Bond Leiden) Ruud Hinze. Ze bleven hiermee Jaap Pluimgraaf en Marcel Hes sels (kampioen 1978) voor. B-kampioenen in de herendubbels werden verrassend Dick Gregory en Dave Chiles, ze lieten Willem de Vogels jr met Jan van der Blom achter zich. Ook bij de dames doubles was Pa ola de Leeuw sterk. Met partner Betty Humme graaide zij de eer ste prijs weg vóór Henriëtte van der Hoeven en Bennie van UITSLAGEN Singles heren A: 1. Karei Boehlee 1184,2. Henk Klom 1103,3. Gert- Jan Onvlee 1097. Singles dames A: 1Paola de Leeuw 1041,2. Henriëtte van der Hoeven 991, 3. Marijke Schroder 985. Singles heren B: Ï.Willem de Vogel jr. 1004, 2. Karl Adamse 914, 3. Fons Bertens 939. Singles dames B: 1. Hennie Kort 895,2. Jacqueline van der Hoeven 841. 3. Ingrid Klebe 823. AU Events heren: 1. en kampioen van Leiden Karei Boehlee 30512. Jaap Pluimgraaf2980,3. Manfred Lefèbre 2954. All Events dames: 1. en kampioene van Leiden Paola de Leeuw 2750, 2. Hennie Klom 2637 3. Henriëtte van der Hoeven 2624. Doubles heren A: 1. John Zandber gen/Ruud Hinze 1455, 2. Jaap Pluimgraaf Marcel Hessels 1421, 3. Pim Monteba/Paul Rooy 1400. Doubles dames A: 1. Paola de Leeuw/Betty Humme 1374, 2. Henriëtte van der Hoeven/Ben nie van Schoonderwoerd 1237,3. Jos Onvlee/Sophie Hinze 1205. Doubles heren B: 1. Dave Chiles/ Dick Gregory 1399, 2. Willem de Vogel jr./Jan van der Blom 13133. Fons Bertens/Paul den Uyl 1301. Doubles dames B: 1. Ingrid Klebe/ Mevr. van derVen 1112,2. Marion Roedoe/Hennie Kort 923, Nel de Vogel/Jacqueline van der Hoe-

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14