onroerendgoea ONROERE UONRC van't hof Heeft U een woning HUIZENWINKEL n ONROERENDGOED onroerendgoed g ONROERENDGOED onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed tiara Van der Voort en Van Beek B. VERKR00STZN. BV Leiden. Hoefbladtuin. Aantrekkelijk gelegen herenhuis met grote achtertuin (Z). CV-gas en dakterras. Ind.: grote Z-vorm. woonkamer met luxe open keuken. 4 ruime slaapkamers, badkamer met bad en douche. Oplevering in overleg. f. 360.000,- K.K. Leiden. Zonnebloem. Halfvrijstaande chaletwoning met diepe achtertuin, garage, CV-gas. Ind.: grote living met studeerkamer, open keuken, geheel met parket. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer, 2e etage: 2 slaapkamers, balkon. f. 437.500,- K.K. Leiden. Vossebes. Uitstekend onderhouden patiobungalow. Ruime woon kamer met aparte eethoek, open keuken, badkamer met lig bad, hal, toilet, 2 ruime slaapkamers, berging. Vele extra's: zonneschermen e.d. f. 295.000,- K.K. Leiden. Schouwenwerf. Hoek-eengezinswoning met voor- en achtertuin, schuur, CV-gas. Indeling: hal, toilet, woonkamer met open keu ken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. f. 225.000,- K.K. Leiden. Teunisbloem. Tussenwoning met voor- en achtertuin op het Zuiden, CV-gas, carport. Indeling: Doorzonkamer met parket, mas sief eikenhouten keuken, toilet. Ie verdieping: 3 kamers, badkamer met douche, toilet. 2e verdieping: zolderkamer. f. 262.500,- K.K. Leiden. Vederwier. Aan water gelegen hoekherenhuis met tuin op 't Zuiden. Grote Z-vormige woonkamer met open haard, open keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bad, douche, toilet. 2e verd.: grote zolderkamer met dakterras. f. 437.500,- K.K. Leiden. Zwanenzijde. Uitzonderlijk goed onderhouden split-level woning met garage. Ind.: groot sousterrain, woonkamer, eetkamer, op en keuken, toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, diverse extra's. f. 380.000,- K.K. Wij gaan verhuizen! Dat betekent dat onze 5 jaar oude eengezinswo ning (6x9, achtertuin 12 m, 4 slaapkamers, ligbad, plavuizen, groot dakterras) in Ter Aar leeg komt. Ter Aar ligt net boven Alphen a/d Rijn, precies tussen Amsterdam, Rotterdam en Den Haag. De taxatiewaarde is 225.Ö00,- Ömdat we haast hebben nemen we genoegen met 215.000,- k.k. Informaties: telefoon 01722-3364 Reigerlaan 4 - Ter Aar. TAXATIES? Wij voeren uw opdracht binnen 24 uur uit. U ontvangt een uitgebreid rapport met nuttige aanvullende informatie. TE KOOP GARAGEBEDRIJF annex OCCASION-CENTRE gelegen In centrum bollenstreek. TUINBOUWBEDRIJF met dubbel woonhuis te koop. Gröndopp.: ca. 1,2 ha. Oplevering en prijs in overleg. Grondopp. ca. 1230 m2 Koopsom 1.200.000,- BEDRIJFS HUISVESTING r<"~" ~V TE HUUR Leuk winkeltje in de Rijnstraat te Katwijk. Huurprijs ca. 900,- per maand. MAK. O.G. VAN DER PLAS B.V. BEDRIJFSHUISVESTING Princestraat 31Katwijk aan Zee. Tel. 01718-73641 Telex 39024 MAKPL. Bel dan met makelaardij van 't Hof. Bij ons gaat de verkoop ook niet van een leien dakje. Toch slagen wij er regelmatig in de bij ons in verkoop gegeven woningen te verkopenzó zelfs dat wij aardig dobr onze woningvoorraad heen zijn geraakt. B.G.G. 071-124541 TH. H. van Haastrecht. 01720-30323 J. W. van den Bos jj makelaardij bv LIJ van hogendorpplein 4 - gouda telefoon 01820-20111 kantoren in alphen a/d rijn, gouda, 's-gravendeel, Lelden, Pres. Steynstraat. Tussenhuis met verhuurde bovenwoning 69,- per maand). Ind.: L-vormige woonkamer, nieuwe dou che, toilet, keuken, plaatsje, nieuw gas/water/licht, nieuw gestucte muren. Vraagprijs 79.000.- k.k. Leiden, Groenoordstraat. Hoekhuis met achterom, achterstallig onderhoud. Vraagprijs 38.000.- k.k. Leiden, Prins Hendrik straat. Zeer mooL. ver bouwde bovenwond met verh. benedenwoning, gr. woonk. keuken toilet, luxe douche. 2 slp.kamers. Vraagprijs 110.000.- Leiden, Gortestraat Ge heel verbouwd wevers huisje, 2 slaapkamers, nieuw gas/water/licht, nieuw gestucte muren. Vraagprijs 119.000.-k.k. Leiden. Vollersgracht. Oude stadswoning met klokgevel en achterplaats. Ind: gang. voor- en achter kamer, grote keuken, 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, grote keuken, badkamer met lig bad. 2e etage: zolder met slaapkamer. Prijs n.o.t.k. Leiden. Morsweg. Ruime bovenwoning. Ind.: gr. woonkamer, studeerkamer, toilet, keuken, groot balkon op Z. 2e et.: gr. luxe bad kamer met ligbad, 3 slaap kamers. Vraagprijs bij snelle ople vering 129.000.- Leiden. 3 Oktoberstraat. Hoekwoning met tuin en zij ingang. Voor- en achter kamer met serre en open slaande deuren naar tuin, achterhuis met 2 slaapka- Vraagprijs 135.000.- Leiden. Mors kade. Goed onderhouden lege bene denwoning met verhuurde bovenwoning. Ind.: woon kamer, slaapkamer, mod. ruime keuken, nieuwe dou- che en toilet. Vraagprijs 149.000.- Leiden. Tasmanstraat. Zeer rustig gelegen eenge zinswoning met vrij uitzicht en stenen schuur. Ind.: woonkamer met open slaande deuren naar tuin. mod. nieuwe keuken, 1 e et. 1 grote en 2 kleinere slp.kamers. Ruime zolder. ALLEEN NA VERKRIJGEN HUURWONING/FLAT. Vraagprijs 149.000.- Leiden. Centrum. In Oud- hollandsche staat ver bouwd wevershuisje. Ind.: ruime woonkamer met gra- nol schoonmetselwerk en balkenplafond, nieuwe, mod. open keuken. 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, nieuwe ruime badkamer. Vraagprijs 155.000.- Leiden. Magd. Moons- straat. Goed onderhouden woning met ruime tuin op Z. Ind.: ruime woonkamer, complete keuken, 3 slaap kamers, badkamer met lig bad. Vraagprijs 159.000.- Leiden. Nabij Prof.wijk. Vooroorlogs hoekhuis met CV gas, voor- en achter tuin. Ind.: ruime woonka mer, nieuw toilet, nieuwe keuken, 1e et.: 2 flinke slaapkamers, ruime nieuwe badkamer, 2e et.: grote zol der. Vraagprijs/167.500.-k.k. Leiden. Vaartkade 2. Zeer luxe woonhuis aan vaar water en autovrije straat. Ind.: grote woonkamer, keuken, zeer luxe badka mer, toilet, bijkeuken, 1e et.: 2 slaapkamers, 2e et.: 1 slaapkamer, ruime berging. Vraagprijs/ 169.000.-k.k. Leiden. Morsweg. Zeer goed gebouwde midden woning. Ind.: grote woon kamer met exclusief parket, ruime keuken, bijkeuken en hobbykamer, mime tuin, 1e et.: 2 mime slaapkamers, badkamer met ligbad, zol der met zolderkamer. CV gas, open haard. Vraagprijs 170.000.-k.k. Leiden. Vaartkade 8. Aan vaarwater gelegen zeer luxe woonhuis, grote woon kamer met plavuizen en grenen plafond, exclusieve open haard, zeer grote hardh. keuken, ca. 20 m2. badkamer met ligbad en wastafel en apart toilet. 1e etage: 2 grote slaapkamers met wastafel, en zeer groot dakterras, 2e toilet, 3e eta ge: grote slaapkamer met ruime berging c.v. gas. Aanvaarding direct. Vraagprijs/ 179.000.- k.k. Leiden. Maredijk Vaart kade. Grote vrijwel nieuwe bedrijfsruimte met kantoor etc. aan open vaarwater, voor lange tijd te huur. Ind.: part. 110 m2 bedrijfsruimte met betonvloer, kracht stroom, 1e et.: 68 m2 be- drijfs/kantoormimte, 2e et.: idem. Huurprijs 22.000.- p.jr. excl. BTW Leiden. Damloperwerf. Gunstig gelegen nieuw bouwwoning met carport en grote tuin. Ind.: mime woonkamer met houten plafonds, open haard, pla vuizen, open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet en wastafel, 2e etage: grote zolderkamer, c.v. gas v.z.v. De Huizenwinkel van VAN DER VOORT en VAN BEEK is net als andere winkels een ruimte waar u gewoon kunt binnenlopen, om uw vragen en wensen op tafel te leggen. Niet deftig of dikdoene rig, wel doelmatig. U kunt altijd met vragen en problemen bij ons terecht. Ook op het gebied van verzekeringen, huur en verhuur, hypotheken, financieringen etc. U bent natuurlijk ook een graag geziene gast als we geen zaken kunnen doen. Onze Huizenwin kel is voor vrijblijvende informatie, dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. U kunt ons natuurlijk ook even van te voren bellen om een afspraakje te maken of vraag in ieder geval ons huizen boekje. Leiden. 3 Oktoberstraat 6/6a. Dubbel woonhuis met plaats en cv. Ind.: voor- en achterkamer, keuken, toilet, douche, 1e et.: grote woonkamer met balkon, keuken douche/toilet. 2e et.: 2 gr. en 1 kl. slaapka mer, nieuw gas/licht etc. Vraagprijs 134.000.- Leiden. Praktisch vrij staande semi bungalow met 3 zijden aangelegde grote tuin met veel privacy. Ind.: entree, deur naar ga rage, ruime living met open haard, luxe teakhouten keuken, grote studeer/ slaapkamer, 1e et.: 3 mime slaapkamers, aparte dou cheruimte, luxe badkamer. Bijzonderheden: veel gra- nol, hardhouten betimme ringen, isolatie etc. Vraagprijs 550.000.- k.k. Hazerswoude. Zeer mooie rustig gelegen eengezins woning met voor- en ach tertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: L-vormige woonkamer ca. 40 m2 met open haard en parket, zeer luxe. uitgebouwde nieuwe keuken. 1e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer groot dakterras. 2e etage: zolderkamer en doka, c.v.-gas, boiler. Vraagprijs/ 224.000.-k.k. Leiderdorp, v. Poel geestlaan. Goed onder houden hoekhuis met huurgarage en grote tuin op Z Ind ruime hal. gang. toilet, grote woonkamer met granolwanden, moderne open houten keuken met eetbar. 1 e etage: overloop, douche, 3 grote slaapka mers. 2e etage: grote sjaapkamer met dakkapel, c.v.-gas, boiler. Vraagprijs 245.000.-k.k. Oude Vest 55 Tel. 121580- 140745 LEIDEN oekt u een flat? Wij hebben een 4-kamer in Alphen a/d Rijn 96.000,- k.k. 4-kamer in Bodegraven 115.000,- k.k. Voor inl. en bez. BV Umaco Wilhelminapark 58, Utrecht, tel. 030-511321, na 19.00 uur 035-16912. v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: JN. Lancel, makelaar i.og. Busken Huetstraat 20. Woonhuis met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Z-vormige 40m2 woon kamer met open haard, keuken, open trap naaf le et.: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar de 2e et.: grote hobby/slaapkamer met dak kapel en veel bergruimte. CV aard gas. Dak is geïsoleerd, f 219.000,- tertuin. Ind.: entree, toilet, L- mige woonkamer, uitgebouwde zeer moderne houten keuken met appa ratuur, eetbar, le et.: 3 kamers, douche, 2e et.: ruime kamer met dakkapel. CV gas. f 198.000,- Potgieterlaan 79. Modern en perfect onderhouden woonhuis. Zeer vrij gelegen met aan de achterzijde een speelgelegenheid voor kinderen. Voor- en achtertuin (zuid). CV gas, gasboiler. Z-voimige woonkamer met open haard, nieuwe luxe keu ken. le et.: overloop met kasten, 4 slaapkamers, badruimte, 2e toilet. Yaste trap. naar 2e et.: kamer met dakkapel. f228.000,- Alpenroos 9. Half vrijstaand moder ne villa, gelegen op mooi punt na bij vaarwater naar de Kagerplassen garage, 3 zijden tuin. Zeer ruime Z-vormige woonkamer, open haard, mooi uitzicht, moderne open keu ken incl. alle apparatuur, le et.: 3 kamers, garderobe kamertje, bad kamer met ligbad en douche, 2e toilet, 2e et.: kamer met balkon. CV gas. Incl. vloerbedekkingen en gordijnen. f450.000,- Jacob van Campenlaan 30. 4-ka merappartement (oorspr. 5 kamers.) op de 7e etage met riant uitzicht over stad en polders. Ind.: 4 grote kamers, keuken met kastruimte, badkamer met douche, groot zit- balkon op de zonzijde, ruime ber ging onder het gebouw. CV-blok- verwarming. f 205.000,- Kagerstraat 32. Modern herenhuis met voor- en flinke achtertuin, achterom en schuur. Gelegen nabij NS-station, alle scholen en Acad. Ziekenhuis. Ind.: grote woonkamer, royale keuken met eetbar, le et.: 3 kamers, flinke badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: 2 kamers met dakkapellen, zolder en vlie ring. CV gas en gasboiler. f 338.000,- Kort Rapenburg 15. In het centrum gelegen stadshuis bestaande uit 3 volledige woon-etages, waarvan er 2 verhuurd blijven. Iedere etage heeft eigen keuken, badkamer en toilet. Het pant! is recent van bui ten geschilderd. De le etage komt leeg en omvat: overloop, toilet, voorkamer, achterkamer met dou che en kitchinette, balkon. f 138.000,- Krefeldlaan 4. Moderne villa met voor- en achtertuin, vrij uitzicht, grote garage en CV gas. Prima onderhoud. Alles dubbel Woonkamer met open haard, luxe eetkamer/keuken, in gebouwde apparatuur, wasruimte, 4 slaapkamers, 2 badkamers. f 470.000,- De Sitterlaan 71. Herenhuis met grote achtertuin, achterom eri schuur. Ind.: grote woonkamer met balkenplafond, zonneterras, moder ne uitgebouwde mahoniehouten keuken., le et.: 2 grote kamers, bad kamer met douche, 2e et.: 2 kamers, doka en 2e keuken, 3e et.: be vloerde zolder. f 290.000,- Spaarnestraat 57. Modern hoekhuis, voor-, zij- en zonnige achtertuin met zitkuil en vijver. CV gas. Ind.: gartg, toilet, kelderkast, ruime mo derne keuken, woonkamer, le et.: overloop, douche, 3 slaapkamers. 2e et.: royale kamer met dakkapel, zijkamer met dakkapel, veel berg ruimte. Zolder geïsoleerd. f 222.000,- Vijf Meiplein 30. 3-kamerflat met balkon over de gehele breedte aan de achterzijde. Ind.: entree, gang, toilet, keuken, nieuw betegelde douche, 2 slaapkamers, woonkamer met parketvloer. Inclusief: gas kachels en markies aan achterzijde. f 125.000,- ge. Onbelemmerd vrij uitzicht. Ind. woonkamer, studeerkamer, 2 slaap kamers, keuken, badkamer met ligbad, toilet, balkon. CV blokver- warming. f 129.000,- Nijenrode 1. Royaal hoek-herenhuis met opzij een aangebouwde garage, voor- en achtertuin. CV gas. Ind.: royale woonkamer met open haard, keuken, le et.: 3 kamers, badkamer met ligbad; 2e toilet, 2 balkons, 2e et.: grote kamer met dakkapel en kleine kamer in gebruik als deka. Prima staat van onderhoud. Rustige ligging. f 285.000,- v.d. Valk Boumanweg 34. Woon huis met voor- en achtertuin, gelegen aan brede weg. Ind.: garderobe, grote kamer met eiken parketvloer en open haard, royale keuken, le et.: 3 kamers, toilet op de gang, badkamer, 2e et.: vaste trap, grote kamer met dakka pel berging, etc. f 275.000,- v. Assendelftstraat 43. Rustig gele gen woonhuis met voor- en zonni ge achtertuin (ZW), geen achter buren. Ind.: hal, woonkamer, uitge bouwde keuken, toilet en douche. Schuurtje, le et.: 3 kamers. Prima onderhouden. f 168.000,- Beatrixlaan 63. Modern en ruim huis met voor- en diepe (20 m) achtertuin met schuur en kinder- speelhuisje en achterom. 'CV gas. Thermopane beglazing aan'de voor zijde. Mooie en vooral' rustige derhoud. Ind.: woonkamer met pa- ketvloer, mogelijkheid voor open haard, keuken, le et.: 3 slaapka- kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, balkon achter. 2e et.: grote kamer met 2 dakkapellen, geschikt voor 2 kamérs. f 298.000,- Govert Flincklaan 28. Woonhuis met voor- en op het zuiden gele-, gen achtertuin, volledig vrij uit zicht voor en achter. Schuur en achterom. Ind.: woonkamer, keu ken, le et.: 2 a 3 kamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, 2e et,: flinke kamer met dakkapel en was tafel. CV gas. f295.000,- Haarlemmertrekvaart 11. Vrijstaan de villa met rondom tuin gelegen aan rustig vaarwater, uitzicht op het bos van 'kasteel .Oud Poelgeest, ligplaats voor boot. Ind.: woon kamer met open haard, zonneter ras, zeer moderne eetkeuken, bij keuken, kelder, le et.: 4 kamers, luxe badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e et.: bevloerde zolder geschikt voor 2 kamers. CV. Eigen parkeerplaatsen. f 498.000,- Marijkelaan 12. Mooi en rustig ge legen hoekhuis, met CV gas. Woon kamer met parket en open haard, le et.: 3 kamers, badkamer, 2e toilet, 2e et.: grote ~n kleine ka mer met dakkapellen, f 285.000,- Nassaulaan 47. Halfvrijstaande villa, landhuis-type, met 3 zijden tuin, stenen schuur. Ind.: zij-ingang, hal, kamer en suite aan de voorzijde van het huis, moderne keuken, toi let, le et.: slaapkamer annex bad kamer, grote kamer oorspr. 2 ka mers en kleinere kamer. Vliering. CV gas. f345.000,- van Woudeweg 43. Royaal, modern woonhuis met voor- en achtertuin, grote schuur en achterom. CV gas. Ind.: woonkamer met open haard en houten vloer, in open verbin ding met moderne keuken, le et.: 3 kamers, ruime badkamer met ligbad, toilet op de gang, 2e et.: grote kamer met dakkapel (geï soleerd), bergkamertje. f 229.000,- Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. M'Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 34