Het leger marcheert nog steeds op zijn maag V amro bank |ji medewerk(st)er Belangrijke plaats op een Amro kantoor voor een jongen met HAVO of MAVO leiden ir randstad uitzendbureau part-time typiste docente Carrosserie- en leerling carrosserie bouwers ZWARTJES B.V. Houd je van een baan waarin je veel mensen ontmoet en waarin je ook administratief bezig bent? Op ons kantoor van de Amro Bank kan dat. Wij hebben een jongen nodig die gevarieerd werk wil doen, zoals adviseren over leningen, spaarvormen, ver zekeringen enz. Onze voorkeur gaat uit naar een jongen met HAVO van circa 20 jaar, maar heb je een meer dan gemiddelde MAVO-cijfer- lijst, dan ben je ook welkom. Lijkt het je wat? Bel, of schrijf dan een briefje aan de heer M. S. M. Vermolen van de Amro Bank, Heere- weg 124, Lisse, telefoon 02521 -1 3641. SNELGROEIEND WATERSPORTBEDRIJF vraagt met spoed enkele medewerkers: a. monteur/specialist (2 takt) voor Yamaha outboards, rijbewijs gewenst. b. een aankomende monteur voor onze moderne outboard-werkplaats. Informatie: 071-410966, vraagt U naar Dhr. W. v. d. Vos of komt U langs bij: BOOT-CENTRUM b.v. Hoge Rijndijk 93 - Zoeterwoude-Rijndijk. KAPSTER BEJAARDEN- VERPLEEG- of ZIEKENHUIS waar kapsalon aanwezig is. Tel. na 18.00 uur Bij het bureau Huisvesting van de gemeente Leiden, waar een groep, bestaande uit twee personen, belast is met het beheer van ca. 35000 woningdossiers, ca. 6000 persoonsdossiers en ca. 250 al gemene dossiers, is plaats voor een in de sector post, indicateur en archief. Tot de werkzaamheden behoren onder meer: - aanleg, uitgifte, berging en (eind)controle van dossiers; - bergen en verwerken van stukken in de dossiers; - beheer van de (persoons)indicateur; - indiceren en distribueren van ontvangen post e.d. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een middelbare oplei ding (minimaal HAVO of gelijkwaardig niveau), terwijl ervaring met dossiersbeheer en typevaardigheid tot aanbeveling strekt. De aanstelling zal gebeuren in de rang van maximaal bureelambte naar I, waardoor het salaris varieert van f 1691,— (minimum) tot f 2202, (maximum) bruto per maand. /yA Nadere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij de heer K.H.Dekker, chef van het bureau Huisvesting, tel.: 071-123845. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verséÉIjning van dit blad onder vermelding van vacaturenummer 79011 gezonden worden aan Burgemees ter en Wethouders van Leiden, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. direct industrie werk voor: medewerkers in de betonindustrie voor een bedrijf in Zoetetwoude. Enige kennis omtrent het storten van beton en het afwerken van beton is wel noodzakelijk. Er wordt in kleine groepjes van ongeveer drie man gewerkt. De werkzaamheden worden in nor male dagdiensten van acht uur verricht. Het salaris wordt vastgesteld in overleg met het bedrijf aan de hand van leeftijd en ervaring. Ook buitenlanders met ervaring in bovengenoemde werkzaamheden kunnen hiervoor in aanmerking komen. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-146546 Alphen, Vondelstr. 18, tel. 01720-93505 (14.00-17.00) Katwijk, Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (idem) - Het was Napoleon die dit ontdekte en onder woorden bracht. En tot op de dag van vandaag is het niet anders: een lege maag marcheert niet graag. Ook het vredelievende leger van werkende mensen maakt daarop geen uitzondering. Op ge zette tijden wordt gepauzeerd, de geest even verzet en een troostend bakje koffie genoten. Van hoe eminent belang dit ritueel is voor de sfeer op het werk zal wel niemand ooit volledig kunnen becij feren. Maar wie er een goede kijk op hebben, dat zijn de koffiedames. Of ze nu met fraaie voertuigjes door de bedrijven gaan of achter een bar in de kan tine hun mannetje staan, zij zijn het die zorgen voor een gezellige onderbreking, voor geur en smaak, voor een grapje en wat fleur. In vrijwel elk bedrijf of instelling is dan ook behoefte aan koffiedames, die welzijnswerksters bij uitstek. Uitzendbureau de Koning kan daar van meepraten. Als U er van houdt, mensen te zien opfleu ren bij een lekker kopje koffie, kom dan eens praten, en vertel ons dan meteen even hoe U ónze koffie vindt. Wij willen graag wat van U leren, als dat zou kunnen. Wij, dat zijn Loes Berbée en Hans Willemse; mensen die U graag zuivere koffie schenken over arbeidsvoorwaarden enzovoorts. We hebben ze bruin staan op Korevaarstraat 33. Laat ze niet koud worden! de koning b.v. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Voor de afdeling Centrale Tekstverwerking zoeken wij een Het accuraat uitwerken van orders, offertes, rapporten, verslagen, brieven enz. zullen tot haar werkzaamheden gaan behoren. Opleiding zal in ons bedrijf plaats vinden. Het bezit van de diploma's MAVO en typen zijn een vereiste, alsmede een goede beheersing van de Engelse taal. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar 3M Nederland B.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 193, 2300 AD Leiden of bel even tussen 9.00 en 12.00 uur, 071-769330 en vraag naar me vrouw De Vette. 3M dor Stichting Diensten centrum voor Gecoördineerd Bejaardenwerk Leiden Stedelijk bureau: Hooglandsekerkgracht 32 jj tel. 071-140483, Leiden. vraagt met spoed voor haar project Meerburg een handwerken (akte U) voor 2 uren per week (do. mi. 14.00-16.00 uur). Inlichtingen te verkrijgen bij mevr. L. Brakx- hoofden, tel. 14 04 83 ('s-morgens). Schriftelijke sollicitaties binnen 1 week te richten aan het stedelijk bureau, Hooglandse kerkgracht 32, t.a.v. mevr. L. Brakxhoofden. Carrosseriebedrijf WARTJES b.v. vrachtwagen-carrosserieën op Wij vragen voor het vervaardigen en repareren zo kort mogelijke termijn enkele of hiervoor geïnteresseerde metaal-bewerkers. Een actieve man tussen de 16-40 jaar bieden wij in ons gemoderniseerd bedrijf e prettige werkkring, goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties aan het bedrijf of telefonisch tussen 8.30 en 22.00 uur. Carrosseriebedrijf Hoogewaard 189, KOUDEKERK A/D RIJN. Tel. 01714-2381.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26