aPEflSLWEEUES dames en jongedames P. BAKKER B.V. sa zeister ziekenhuis 16 PERSONEEL PÉKONEElP*1*0"^ soneel PERSONEEL! pen^Dneeh^ PERSONEEL""**** Elektronicus op MTS-niveau voor de f unktie van assistent simulator engineer FOKKER-VFW ervaren assistent accountant MEDISCH-ANAUST(E) van H.B.O.-niveau in de funktie van HOOFDANALIST energieke jonge administratieve kracht de rijksoverheid vraagt administratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerkster -«-randstad uitzendbureau Pefson®*'PERSONEEL personeel Om de vliegers van het groeiend aantal gebruikers van de Fokker F28 doelmatig te kunnen opleiden en herscholen hebben wij een geavanceerde „flight simulator" in gebruik. Oe installatie omvat een volledig uitgeruste F28 cockpit, geplaatst op een elektro-hydraulisch servosysteem, waarmee de vliegtuigbewegingen worden nagebootst, en die voorzien is van een zichtsimulatiesysteem. Het geheel wordt gestuurd door digitale computersystemen, randapparatuur en interface apparatuur. De voor de technische verzorging verantwoordelijke groep zal worden uitgebreid met een assistent simulator engineer. De taak. De nieuwe medewerker zal, na een interne opleiding en een inwerkperiode van enkele maanden, assisteren bij preventief en korrektief onderhoud aan de simulator deelsystemen. De kandidaat. Wij zoeken een elektronicus op MTS-niveau met enige jaren ervaring in storing zoeken en reparatie van komplexe elektronische systemen. Kennis van digitale technieken strekt tot aanbeveling. Hij dient in staat te zijn de in het Engels gestelde technische dokumentatie te gebruiken. Leeftijd 25 30 jaar. De werkzaamheden worden in drieploegendienst uitgevoerd. In de nabije toekomst is kontinu-dienst niet uitgesloten. De sollicitatie. Als u voor deze interessante funktie voelt en denkt te voldoen aan onze wensen, vraag dan teiefonisch een sollicitatieformulier aan: 020-5443800. Of schrijf aan Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 025/79/LD, Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. Fokker-VFW BV. Fokker-VFW BV is een Neder landse onderneming binnen ee. internationaal concern met aktiviteiten in de vliegtuig en ruimtevaartindustrie Het meest bekend zi/n de F27 Friendship, de F2Q Fellowship en de ruimtevaartprogramma's ANS. IR AS en ARIANE Een van de vestigingen in Néderland is Fokker-VFW Schiphol. de TombelMelse co registeraccountants, hebben vestigingen in; Alkmaar. Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Baarn. Bergen op Zoom. Dordrecht. Ede. Eindhoven, Enschede. Haarlem. Leeuwarden. Leiden. Middelburg. Nijmegen. Riiswi/k, Rotterdam. Utrecht. Winterswijk. Zierikzee. de Tombe Bij onze vestigingen te Den Haag, Leeuwar den en Leiden zoeken wij een ervaren assistent accountant. De werkzaamheden zullen worden verricht in een kleine kontrole-groep, bij een geva rieerd kliéntenbestand. Initiatief en zelfstandigheid zijn hierbij van belang en geven ruimte tot zelfontplooiing met goede toekomstmogelijkheden. Wij denken aan een kracht die de NIvRA- opleiding volgt c.q. in het bezit is van het S.P.D.-diploma Honorering afhankelijk van leeftijd en erva ring. Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan de volgende adressen: Veraartlaan 8, 2288 GM Rijswijk, 070-993122; Postbus 816, 8901 BP Leeuwarden, 05100-38238; tc Postbus 402, 2300 AK Leiden, 071 - 144451. Melse&co accountants psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kunnen ten behoeve van de zwakzinnigenafdeling Voorgeest nog worden geplaatst zwakzinnigenzorg assistenten In Voorgeest verblijven ca 125 pupillen in de leef tijd van ongeveer 21 tot 55 jaar. De taken zullen bestaan uit de begeleiding en ver zorging van groepen van 10 a 15 pupillen, aan de opzet van die groepen wordt gestalte gegeven. Kandidaten dienen bij voorkeur in het bezit te zijn van het Z A -diploma dan wel het diploma O.P.M. of het diploma KV/JV. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de adjunct-directrice. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Wij vragen voor direct voor inpakwerkzaamheden. Werktijden van 8.00 tot 17.00 uur; middagpauze half uur en 2 x 15 min. koffiepauze, hoog loon en goede sociale voorzie ningen, reiskosten worden vergoed. Kom even langs! De Engel/Lisse Akenvoorderlaan tel. 02522-19126 (NZH-lijn 50, Leiden-Haarlem, halte Engelenbuurt) Na werktijd aanmelden bij N. Uitendaal, Thorbeckelaan 95, Hillegom, tel 02520-21076. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Op het Klinisch-chemisch en haematologisch laboratorium, waar 35 personen werkzaam zijn, bestaat de vakature welke de dagelijkse gang van zaken regelt met de klinisch-chemicus en de sub-hoofdanalisten. Gevraagd wordt: een analistenopleiding op H.B.O.-niveau: een ruime ervaring met chemie, haematologie en bloedtransfusiedienst; leeftijd boven 25 jaar en bij voorkeur reeds enige jaren ervaring in een leidinggevende funktie. Arbeidsvoorwaarden Salariëring overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Een psychotechnisch onderzoek zal een hulpmiddel zijn bij de selektie. De klinisch-chemicus, Drs. A. Th. J. van Koppen, telefoon (03404) 28422, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. (Jw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, Postbus 1002 3700 BA Zeist. Spoedige indiensttreding gevraagd voor: A.G.V. B.V. Groothandel in wijnen en gedistilleerd, Energieweg 60, Zoeterwoude/Rijndijk een voor de geautomatiseerde administratie. Tel. afspraak met de Heer H. Schimmel 070-899273. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, District Leiden Taak: controleren en inboeken van rekeningen en declaraties; bijhouden van een kaartsysteem; maken van saldistaten; bewaken van kredieten en controleren van de staten van meer- en minderwerk; behandelen van poststukken; opmaken van voorschotdeclaraties; assisteren bij het opmaken van de balans. Vereist: diploma MULO/MAVO-4. Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leéftijd, opleiding en ervaring max. f 2202,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 3 maart 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7470/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. stichting opleidingsinstituut voor beroepen in de algemene gezondheidszorg 2-jarige gesubsidieerde opleiding voor het Rijksexa- apothekersassistent(e) - aanvang van de cursus eind augustus 1979; - toelatingseisen: diploma mavo-4, mulo-a of b, bewijs van onvoorwaar delijke overgang van de 3e naar de 4e klasse havo, atheneum, mms. hbs, gymnasium, handelsdag school; - gecombineerde theoretische en praktische oplei ding; - schoolgeld f 150,— per jaar; schoolfonds f 50,— per jaar; - spoedige aanmelding gewenst. Inlichtingen mondeling: dagelijks bij alle apothekers en tijdens het spreekuur van de directie op maandag van 10.00-11.00 uur en donderdag van 14.00-14.30 uur; telefonisch: bij de administratie, tel.: 899347; In verband met de installatie van een computer in ons bedrijf, alsmede de uitbreiding van een aantal administra tieve taken voor onze afdeling kost prijsadministratie zoeken wij op korte termijn: kostprijs administrateur wij verwachten reacties van diege nen, die in het bezit zijn van het M B A-diploma, dan wel met deze studie in een vergevorderd stadium zijn. Wij bieden een job met goede toekomstmogelijkheden. Uw sollicitatie, schriftelijk, of monde ling na telefonische afspraak, kunt u richten aan onze afdeling Personeels zaken. Oosterkerkstraat 35 - LEIDEN - Tel. 071-135041 Kamsteeg Holding B.V. Gever9straat 30 te Oegstgeest houdstermaatschappij van o.a. diverse automobielbe drijven zoekt in verband met uitbreiding in deze sektor een BOEKHOUDER die gewend is om zelfstandig te werken. De nieuwe medewerker zal na een inwerkperiode de administratie van een van de werkmaatschap pijen geheel zelfstandig moeten verzorgen. Bent u ongeveer 23 jaar en heeft u een opleiding op HAVO niveau, aangevuld met P.D. Boekhouden en stu deert u voor M.B.A., belt u dan even met Cees Griffioen. Tel. 071 -151940 tst. 34 voor nadere inlichtingen, of schrijf even naar Kamsteeg Holding B.V., Postbus 8, 2340 AA Gevraagd voor spoedige indiensttreding: een receptioniste/typiste Leeftijd 18-22 jaar Opleiding: minimaal mavo Wij bieden U een goed salaris met 8% vakantietoeslag, een aandeel in de winst en 20 vakantiedagen per jaar. Als U geïnteresseerd bent gaarne Uw reactie voor het maken van een afspraak. Tot 17.00 uur tel. 071-153341 en na 18.00 uur 079-217457 de heer F. Schreuder, bij zijn afwezigheid mej. E. Meskers of schriftelijke naar: Industrieële Disconto Maatschappij n.v. Lange Voort 13B 2343 CA OEGSTGEEST Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons districtskantoor te Leiden vragen wij een Zij dient in het bezit te zijn van het MAVO-diploma en te beschikken over goede rekenvaardigheid. Leeftijd 17-23 jaar. De NZH kent een goede salariëring en uitstekende sociale voorzieningen. Daarnaast geldt voor alle medewerkers vrij vervoër op het gehele lijnennet. Hebt u interesse in deze functie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Posfbus 514, 2Ö03RM Haarlem, waar u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 023 - 31 92 27, toestel 220. Het Protestants Christelijk Bejaardentehuis „De Schutse" Parklaan 58a te Sassenheim heeft plaats voor een ZIEKENVERZORGENDE of BEJAARDENVERZORGENDE in de functie van sub-hoofd. Ervaring in de bejaardenzorg is een vereiste. Leeftijd circa 30/35 jaar. Salariëring volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Voor inlichtingen kunnen geïnteresseerden zich wenden tot de directrice, tel. 02522-10547. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres t.a.v. de directrice Mevr. T. J. Konstapel. direct (para) medisch werk voor: docente a verpleegkunde r ongeveer 10 lesuren per week, voor een ziekenhuis in de directe omgeving van Leiden, gedurende een lan gere periode. verpleegkundige a voor een onderzoek in Leiden. Ervaring met venapunc- ties is een vereiste en je moet ook in het bezit zijn van een rijbewijs. Halve dagen, voor 5 maanden. verpleegkundigen voor alle diensten, bij een ziekenhuis in Leiden, voor enkele weken. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen. Vondelstraat 18. tel. 01720-93505 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk, Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur)

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22