HOOGOVENS'; V. Er zijn minstens 12 goede redenen om walser te worden PERSONEEL klerk SIMCA...VAN DER GUN medewerk(st)er voor de sector verkeer jssr ■v soneel PERSONEEL PERSONEEL' AKTIEVE AUTOVERKOPER 3 GEfllEEfflE OEGSTGEE/T leiden administratief/ technisch medewerker (of om er tenminste eens goed over te denken) ESTEL pensoneeHs^ I PERSONEEL n&JH&i per?™ personeel persÖNEH. personeel psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kunnen op korte termijn worden geplaatst gediplomeerd ziekenverzorgenden voor afdelingen, waar bewoners worden verpleegd waarvoor langdurige verzorging en verpleging noodzakelijk is. Arbeidsvoorwaarden: Salaris: volgens regels der gemeen te Leiden Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds Ziektekostenregeling: I.Z.A. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de adjunct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* BAKKER'S AUTOMOBIELBEDRIJF Citroën Zijlsingel 36, Leiden vraagt een Sollicitaties na telefonische afspraak met de heer W. Bakker. Tel. 071-120342. Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecr rie kan, wegens uitbreiding, geplaatst worden eei medewerker(ster) in de rang van die belast zal worden met huursubsidies en aanverwante regelingen, toepassing van enige administratieve wetten en andere op de afdeling voorkomende eenvoudige werk zaamheden. Vereisten: Tenminste een opleiding op MAVO-niveau, terwijl enige ervaring op een gemeentesecre tarie alsmede studie voor een op degemeente- administratie gerichte opleiding tot aanbeve ling strekt. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring van minimaal f. 1.029,- tot maximaal f. 2.072,- per maand. Alle bij deze gemeente gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te rich ten aan Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 12/0, 2340 BG Oegstgeest. GEVOEL VOOR streven er naar om het onze cliënten, UbfULh w wwii gasten 20uderi we willen zeggen, die ons §p£E|| bedrijf bezoeken zich op hun gemak te laten voelen. In onze showrooms kan men vrij rondlopen en net zo lang als men wil er over doen om zijn mening te vormen. VERKOPERS - Voor onze verkoopstaf die hun sporen in de verkoop al verdiend zoeken we hebben, of graag gaan verdienen en in onze sfeervolle verkoopruimte op niveau onze cliënten te woord kunnen staan. VERKOOPSTERS vanzelfsprekend hebben zij een 100% commerciële inslag en zijn accuraat om transacties, precies zoals het hoort, af te handelen. Als nieuwe funktie voor die onze showroombezoekers ontvangt onze verkoopafdeling en er met een kopje koffie of een drankje zoeken we een en/of informatie voor zorgt, dat onze CUntAinnnM bezoekers zich op hun gemak voelen, onuwnuuin Natuurlijk is deze medewerkster (ook ftACTlfROUWE Parttime is mogelijk) representatief en ook commercieel ingesteld. Wegens uitbreiding van aktiviteiten zoeken we ook op korte termijn een met ervaring, leeftijd vanaf 21 jaar, DEPCDTinilICTC representatief, schoolopleiding op Mavo ntbtr I lUNIO I C of Havo niveau, typediploma. Wilt u voor bovenomschreven funkties kontakt opnemen met ons? Een afspraak om allerlei bijzonderheden te bespreken is dan snel gemaakt met de heer Eertink. Hoofdkantoor: Maanweg 68 (Binckhorst) Den Haag, tel. 814671 Voor het bureau Binnenstad en Verkeer van de secretarie afde ling Stadsontwikkeling. Verkeer en Grondzaken zoeken wij een die na een inwerkperiode op zelfstandige wijze deelneemt aan alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van het verkeer en het openbaar vervoer, zoals het ontwerpen van brieven, nota's en raadsvoorstellen. De voorbereiding van dit werk vindt onder andere plaats in werk groepen. De nieuwe medewerk(st)er zal aan het overleg in één of meer van deze groepen gaan deelnemen en daarvan het secretariaat gaan voeren. Voor deze functie komen in aanmerking zij die aan een van de vol gende opleidingseisen voldoen: het diploma H.E.A.O. (economisch-juridische richting) het diploma M.E.A.O. (bestuurlijke richting) met afgeronde of af te ronden studie aan de bestuursscnool - de akte G.A. I/Bestuursambtenaar of vergevorderde studie hier voor Het te bieden salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan variëren van f 1939, - tot f 2941bruto per maand. Inlichtingen over de functie kunnen wor den verstrekt door de heer Ch.F. van der Weijden, chef van het bureau Binnenstad en Verkeer, tel. 071 - 769241, toestel 343 of door de heer M. Kuzee, medewerker van de sector verkeer, toestel 345. Zij die belangstelling hebben voor deze functie kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Lei den, met vermelding van vacaturenum mer 79012. Hollandse Constructie Groep bv (HCG) fabriceert staalconstructies, stoomketels, apparaten, offshore-constructies en pijpleidingen. Daarnaast worden over de gehele wereld montagewerken van komplete fabrieksinstallaties uitgevoerd. Voor het Centraal Magazijn van de sector Staal bouw en Offshore zoeken wij op korte termijn een De juiste kandidaat is 25 tot 35 jaar oud, heeft een opleiding op Mavo-niveau, heeft belang stelling voor techniek, is accuraat en beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring in een soortgelijke funktie in de metaal-branche strekt tot aanbeveling. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij de Chef van het Centraal Magazijn bij diens afwezigheid vervangt en hem na gebleken geschiktheid op den duur zal opvolgen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van SO/CM-1, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de Hollandse Constructie Groep bv, Zoeterwoudseweg 1, Postbus 6, 2300 AA LEIDEN. Telefonische informatie kan worden ingewonnen, overdag: tel. 071 - 76 93 12, toestel 414 en 's avonds: tel. 079 - 31 60 64. werkmaatschappij van de Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Een nieuwe baan neem je niet zomaar, maar je kunt er wel eens over denken. Heeft u bijvoorbeeld ooit eraan gedacht om walser te worden? Toch is dat de moeite zeker waard. Hiernaast staan wel 12 redenen om walser bij Hoogovens te worden. Lees ze en ontdek dat een walser bij Hoogovens een goedbetaald en gewaardeerd vakman is. En met goede toekomstmogelijkheden. Toch iets om eens goed over na te denken. Wat doen walsers bij Hoogovens? Zij bedienen in ploegendienst de installaties waarmee plakken staal worden uitgewalst tot bijvoorbeeld dikke plaat voorschepen of tot één millimeter dik staal voor auto's. Of nog dunner tot blik voor het verpakken van conserven, frisdranken en bier. Het staal van Hoogovens wordt op honderden verschillende manieren over de hele wereld tot nuttige produkten verwerkt. De walsers zorgen er met hun vakmanschap voor dat voor elke toepassing het juiste materiaal wordt geleverd. Hoogovens heeft heel wat kritische klanten. Maar gelukkig ook bekwame walsers die die uitdaging aankunnen. Durft u ook? 1. Een walser is een belangrijk vakman Hij is een specialist bij Hoogovens. Hij vervult een onmisbare sleutelfunctie in de produktie; nu en in de toekomst. Want zijn vakmanschap staat voor een belangrijk deel borg voor de kwaliteit en dus de verkoopmogelijkheden van onze produkten. 2. 32.000,— tot 35.500,— Daartussen ligt het bruto jaarsalaris incl. toe slagen van een ervaren walser in 4-ploegendienst. Er komen nog 8% vakantiegeld en tenminste 2% aan het eind van het jaar bij. Het startsalaris is natuurlijk lager, maar voor een walser in opleiding (vanaf 21 jaar) in ieder geval ruim 2.450,bruto per maand. 3. Grondige opleiding Walser is een typisch Hoogovens-beroep, dat men elders niet vindt. Daarom zorgt het bedrijf zelf voor een degelijke vakopleiding. Voor een deel gebeurt dat in de praktijk, maar er zijn ook cursussen tijdens de werkuren. Tijdens de opleiding wordt natuurlijk normaal doorbetaald. 4. Een baan met toekomst Walsers zitten goed bij Hoogovens, want staal is een materiaal dat altijd nodig blijft. Hoogovens levert kwalitatief goed staal, waarnaar ook in de toekomst vraag zal blijven. Om dat nu en straks te kunnen leveren, zijn walsers nodig. 5. LTS of MAVO: een goede basis Een LTS- of MAVO-opleiding en gevoel voor tech niek zijn een goed startpunt voor de opleiding tot walser. Zoals gezegd: het gaat om een typisch Hoogovens- beroep, waarvoor buiten de deur geen opleiding is. Met een andere vooropleiding zijn er ook volop mogelijkheden. 6. Promotiekansen Een walser weet, net als alle andere personeels leden bij Hoogovens, wat zijn promotiemogelijk heden zijn. Dat geeft een stuk zekerheid. Wie hogerop wil komen, krijgt daarvoor alle kansen. Want voor leidinggevende banen komen eigen het eerst in aanmerking. 7. Walsen is afwisselend werk Is alle staalplaat gelijk? Vergeet 't maar. Elke toepassing vraagt staal met eigen specificaties. Elke opdracht is net even anders. Een walser heeft over afwisseling niet te klagen. 8. Werk in een kleine ploeg Van buiten lijkt Hoogovens misschien één groot be drijf. In feite is het een verzameling van fabrieken en installaties die op elkaar aansluiten. De walse- rijen hebben daarin een eigen plaats. Binnen een walserij is het werk verdeeld over kleine ploegen, die een bepaalde installatie bedienen. 9. De voordelen van een groot bedrijf Wie bij Hoogovens in de produktie werkt, com bineert de sfeer van een kleine werkeenheid met de voordelen en zekerheden van een grote onder neming. En dat is in deze tijd mooi meegenomen. 10. Sociale voorzieningen Mogen we volstaan met te zeggen dat Hoogovens op het gebied van sociale voorzieningen een naam heeft op te houden? 11. Nog vele extra's Werken bij Hoogovens biedt nog meer voordelen. Zoals gratis busvervoer in de wijde omgeving van en naar het werk. Hulp bij het vinden van woon ruimte als men te ver van het bedrijf woont. Vakantiefaciliteiten, een personeelsvereniging enzovoorts. Hoogovens vertelt u er graag meer over. 12. Vrijblijvend informeren Bij Hoogovens kunt u zonder enige verplichting uw licht opsteken over uw mogelijkheden als walser of in een van de vele andere produktie- functies. Bent u tussen de 18 en 35? Kom dan eens praten. Of stuur de bon in naar: Hoogovens Personeelsvoorziening, Antwoord nummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen post zegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum. Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. BON r weten over de functie Geboortedatum: Hoogovens behoort tot het Gehuwd/ongehuwd -concern

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20