'n Goed betaalde job in uw naaste omgeving CD den Oudsten WERNINK Werken waar het prettig winkelen is. Kom pralen of bel: 03480-12345 B. VERKROOSTZN. BV De Leeu»K4 a) bankwerkers/lassers b) medewerkers Wat biedt Sten Oudsten? vorkheftruckchauffeur kolomboorbedienden inpaksters ir randstad uitzendbureau zelfstandige ploegleiders mm v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN SPECIALISTEN IN WONINGONDERHOUD SCHILDER AFWERKINGSBEDRIJF TEL.: 071-210146 ian LEIDEN Mozartstraat 237. 5-kamer-parterre- appartement, gelegen op een hoek met CV. Ind.: woonkamer, eetka mer, 3 slaapkamers, ruime keuken, douche, toilet, veel ingebouwde kasten. Alles in onberispelijke staat. Incl. volledige stoffering en div. roerende goederen. Geen trap pen. f 149.000,- lira] Geversstraal 63. Oegstgeest tel. 071-152540* BIS Direktie: J.N. Lancet makelaar i.o.g. Lid Makelaars Computer Centrum MCC SASSENHEIM: Gezellige eengezinswo ning, c.v. gas, 4 sik., leu ke tuin. 198.000,- Bem. door: Zwaan Makelaardij o/g, ALPHEN A/0 RIJN STEENSTRAAT 19 Tussenwoning met plaatsje, schuur en achterom. Dichtbij het centrum. Gelegen aan woonerf. Indeling: woonkamer, achter kamer, keuken, toilet en gang. Verd.: 2 slaapkamers en ruime zolder (3e slaapkamer moge lijk). Direct leeg te aanvaarden. KOOPSOM 99.000.- k.k. Mak. ass. kant. Holland West, Pr. Hendrikstraat 224, Alphen aan den Rijn. Telefoon 01720-91646. Katwijk, Industrieweg/Rederijstraat. Bedrijfspand met bovenwoning, voor vele doeleinden geschikt, compleet met werkplaats, kantoortje, koelcel enz. Ook te huur voor 35.000 - per jaar. Prijs 450.000.- k.k. Katwijk, Voorstraat. Royaal mod. herenhuis, zeer geschikt als praktijkpand, dubbele bewoning, pension enz. Totaal 13 kamers. Prijs 425.000.-k.k. Koudekerk, Kerklaan 57. Royaal mod. herenhuis, zeer geschikt als prak tijkpand, dubbele bewoning, pension enz. Totaal 13 kamers. Prijs 425.000.- k.k. Leiden, Brahmslaan 46. Leuke 4-kamermaisonnette boven gezellig win kelcentrum. L-kamer, 3 slaapkrs., mod. badkr. Prijs 135.000.- k.k. Leiden, Javastraat. Leuke tussenwoning met C.V.-gas en achtertuin. Woonkr., 3 slaapkrs.. badkr., mod. keuken. Prijs 149.000.- k.k. Leiden, Zoeterwoudseweg 64. Royale hoekwoning met achtertuin. Geheel gestoffeerd en v.v. gaskachels. Woonkr., 4 slaapkrs. Prijs 198.000.- k.k. Noordwijkerhout, Reigerlaan. Mod. tussenwoning met C.V.-gas, thermo pane, voor- en achtertuin (Zuid). L-kamer, open keuken, 3 slaapkrs., badkr. grote zolder met vaste trap. Aanv. aug. '79. Prijs 230.000.- k.k. Oegstgeest, Marelaan. Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, garage, C.V.-gas. Op goede stand. Woonkr. met open haard, mod. keuken, 4 slaapkrs., badkr. Geheel in perfekte staat. Prijs 335.000.- k.k. Oegstgeest, Pr. Margrietlaan. Royale halfvrijst. villa met garage. In per fekte staat en voorzien van vele extra's. Z-kamer (55 m2), mod. keuken, 5 slaapkrs., badkr., aparte doucheruimte. Prijs 725.000.- k.k. Rijnsburg, Collegiantenstraat 125. Ruime drive-inwoning met C.V.-gas. Grote garage, berging. Woonkr., 4 slaapkrs., douchekr. Prijs 195.000.- k.k. Rijnsburg, Voorhouterweg. Nieuwbouw vrijstaande villa met grote be drijfsruimte (15x16m) op totaal 3.300 m2 grond. Tussenliggende garage. Geheel voorzien van C.V. Prijs excl. BTW 720.000.- k.k. Dit is slechts een greep uit ons totale aanbod. HUIZENZOEKERS OPGELET! Nu er een groot aanbod is van woningen, wordt u overspoelt met pagina's vol aanbiedingen. Hierdoor is het voor u ondoenlijk een juiste keus te maken. EEN GOEDE RAA0 IS NIET DUUR Vraagt u daarom onze kosteloze woninggids met daarin alle bij ons in verkoop zijnde panden, kompleet met duidelijke foto. U krijgt dan een betere indruk van deze huizen, als van een paar regeltjes in een adver- BEL 01718-29301 Onze medewerkers staan voor u klaar met informatie en om een eventuele bezichtiging met u te doen. makelaardij bv. Er worden bi| Den Oudsten meer dan alleen de alom bekende autobussen gemaakt: De polyesterafdeling maakt bijvoorbeeld ook kasten voor centrale antenne systemen, waarvan er al duizenden zijn geleverd aan veel gemeenten in Nederland. Ook levert Den Oudsten beschermkasten voor aardgas meet- en regelapparatuur, en de bekende zoutstrooikisten langs openbare wegen. Eén van de aktiviteiten van de staalafdeling is het fabriceren van .Abri's": wachthuizen voor busstations. U ziet: werk is er, volop zelfs. Daarom zoeken wij zo snel mogelijk medewerkers, die een goede toekomst bij ons op willen bouwen. Momenteel hebben wij plaats voor: voor de afbouw van ome autobussen Naast een goedbetaalde job een vakman verdient bij ons 2600,— bruto per maand excl. vakantietoeslag en winstdelingl kent Oen Oudsten zeer plezierige werktijden. U bent elke dag vanaf 4 uur vrij. Ons bedrijf kent verder uitstekende sociale voorzieningen en ook onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. En heeft u individuele vragen en verlangens? Daar praten wij graag eens over met u. Dan zuit u onge twijfeld zeggen: Den Oudsten, een fijn bedrijf om in te werken N.V. Carrosseriefabriek Den Oudsten en Zonen Utrechtsestraatweg 112a Woerden - Holland Telefoon 03480-1 2 34 5 Postbus 26, Woerden Telex 47835 met enige jaren opleiding op LTS-niveau. Diploma niet noodzakelijk. De voorkeur gaat uit naar iemand met enige kennis omtrent een kolomboor. Het betreft hier een bednjf in Nieuw Vennep. Waarschijnlijk voor een langere perio de. Kom voor meer informatie even bij ons langs. die ook vouw- en plakwerk verrichten bij een gezellig bedrijfje in Lisse. Hele dagen. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-146546. Alphen. Vondelstr'18. tel. 01720-93505 (14.00-17.00). Katwijk, Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (idem). - een dochteronderneming van Vandervliet Wernink Beheer N.V. tabriceert bedrijfsvloeren en is werkzaam op het gebied van de rekreatie (tennisbanen, sport- voor het aanleggen van tennis banen en sportakkomodaties in het gehele land. Geboden wordt: - 8% vakantietoeslag - 3% einde jaarsuitkering - 21 dagen vakantie per jaar - autokostenvergoeding - en andere sociale voorzieningen. Gevraagd wordt: - ervaring op het gebied van halfverhardingen dan wel op het gebied van grond-, weg en waterbouw - rijbewijs B-E. Aanmelding bij: Wernink Industrie en Handels onderneming B.V.postbus 1, 2300 AA Leiden. Telefoon 071-769212. WERNINK Albert Heijn winkels zijn anders. Dat merk je direkt wanneer je er binnenstapt. De inrichting, de sfeer, de mensen net dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, moderner! Jawel, winkelen hij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net als het werken hij zo'n boeiende onderneming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen - jong of oud - om te tonen wat je waard bent en hogerop te komen. Of een goed vak te leren en barrière te maken. 'n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solliciteren waard! Welaan dan, Albert Heijn vraagt Kassières Slagers Nogal logisch datje voor deze job goed met geld moet kunnen omgaan! Het werk aan de kassa doe je helemaal zelfstandig. Dat betekent: het hoofd koel houden en toch vaak razendsnel werken. En daarnaast steeds vriendelijk blijven en de klanten prettig bedienen. Wantje bent ook vaak de vraagbaak voor veel mensen. Geduld en 'n goede omgang met de klant is een schone zaak! Als je dit soort werk nog nooit hebt gedaan krijg je van Albert Heijn een opleiding. Leeftijd: vanaf 16 jaar. De vakkundige slager is een man van aanzien. Zo'n vakman kan overal z'n brood verdienen. Dus waarom niet in ons Albert Heijn filiaal? In een moderne supermart is het schoon en hygiënisch werken. De werktijden liggen vast - je weet waar je aan toe bent. Je werkt in een plezierig team. Bij Albert Heijn maak je vers vlees klaar voor de verkoop vanuit de koelvitrines. De echte vakmanslager, bij voorkeur met slagersvak- of gezellendiploma, heeft aan deze korte omschrijving voldoende. Leeftijd: vanaf 19 jaar. Belangstelling? Kom dan langs in onze Supermart in Leiden. De Kopermolen 44, tel. 071 - 131531, de heer J. van Berkel

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26