AUTOSPUITER Welke (hulp)monteurs zijn toe aan t betere werk? H lUCOTHOrm ervaren assistent accountant ABN Bank Academisch Ziekenhuis Leiden sonsel PERSONEEL PERSONEEL personeelsfunktionarissen DECKERS B.V. trrandstad uitzendbureau REISBURO mnl/vrl Schuitema nv secretaresse van de hoogleraar assistent-inkoper m/v medewerker magazijn Aantrekkelijke baan voor jonge assistent op de afdeling Kredieten. (PLOEGEN) TIMMERLIEDEN VERKOPEN IN DE BUITENDIENST Promotors verkopers INTER-UNAS B.V. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. verzorgt het openbaar vervoer per autobus in grote delen van Noord- en Zuid-Holland. Daarnaast behoren onder meer lokaal vervoer in enkele steden en groeps- en toervervoer tot haar aktiviteiten. Het bedrijf telt ca. 2000 personeelsleden en beschikt over ca. 600 autobussen. Het hoofd kantoor is gevestigd in Haarlem. Voor een optimale bedrijfsvoering is het bedrijf, zowel op exploitatief, op technisch als op administratief gebied, verdeeld in een 4-tal distrikten. Om tot een zo goed mogelijk personeelsbeleid te komen vragen wij ter versterking van de leidinggevende teams in de distrikten Alkmaar, Haarlem en Leiden op HBO-niveau, richting personeelswerk. Leeftijd 25 tot ca. 35 jaar. Tot de taak van deze funktionarissen behoren o.m.: het adviseren over en het behulpzaam zijn bij de realisering van het in de distrikten te voeren personeelsbeleid het mede verder ontwikkelen van het centraal opgesteldeop te stellen personeelsbeleid en het begeleiden van nieuwe processen op dit gebied in de distrikten. Van kandidaten voor deze funktie wordt verwacht dat zij in teamverband kunnen werken en daarnaast in staat zijn zelfstandig te funktioneren. Goede kontaktuele eigenschappen achten wij onontbeerlijk. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Chef Personeel- zaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem. Telefoon 023 - 31 92 27. Wij vragen voor het vervaardigen van vrachtwagencar rosserieën op zo kort mogelijke termijn een De werkzaamheden bestaan uit schuren, plamuren, spuiten en afwerken. Bekendheid met dit vak is een vereiste. Een actieve man tussen de 1650 jaar bieden wij een prettige werkkring, goed salaris en een modern pakket aan overige arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties telefonisch of aan het bedrijf, tussen 8.30 tot 16.00 uur telefoon 071-765600 tussen 19.00 tot 21.00 uur telefoon 071-762310 Carrosseriefabriek DECKERS B.V. Lammenschansweg 138, LEIDEN. Lucotherm is gespecialiseerd in Brink Luchtverwarming - 't betere werk op c.v.-gebied. Dit hypermoderne systeem, zonder radiatoren, wordt meer en meer toegepast. Vandaar ook dat wij regelmatig mensen kunnen gebruiken voor de installatie er van. Vaklieden die al enige jaren ervaring hebben opgedaan en zich nu bij ons willen specialiseren in Brink Luchtverwarming. Of jonge LTS-ers die deze kans willen aanpakken om 't vak helemaal onder de knie te krijgen. Goede luchtverwaiming-specialisten zijn ons heel wat waard. De juiste mensen kunnen dan ook rekenen op een prima inkomen en uitstekende sociale voorzieningen. Voelt u wel wat voor 'n betere baan bij Lucotherm? Bel dan voor een (vrijblijvende) afspraak 01720 - 20300 of na kantooruren 01720 - 20644. Of schrijf een briefje naar: in/dhtiebedrif Lucotherm B.V., Kalkovenweg 58,2401 LK Alpen a/d Rijn. direct werk op kantoor voor: magneetkaarttypiste met ruime werkervaring op een MK 80, voor hele of halve dagen, langere tijd, bij een instelling in Leiden. typiste nederlands voor allerlei typewerk, bij een instantie in het centrum van Leiden. Hele dagen, voor enkele maanden. Leiden, Kort Rapenburg 6, 071-149541 Nieuwe Rijn 44, 071-144841 Katwijk, Cleyn Duinpark 12, 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18, 01720-93505. (tussen 14.00 en 17.00 uur). vraagt VLOTTE MEDEWERKSTER voor de verkoop van vakantiereizen. Ervaring gewenst. Brieven onder nr. 40940 van dit blad. Schuitema n.v. is één van de grootste levens middelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, Massamarkt en Famila. Binnen de onderneming vervult de Interne Accountants Dienst een centrale funktie. Deze dienst is o.m. belast met de beoorde ling van de administratieve organisatie en de kontrole op naleving van de administratieve procedures. Voor de standplaats Bodegraven zoeken wij kontakt met een assistent-accountant (m/v), die reeds enkele jaren ervaring heeft opge daan op een accountantskantoor of een interne accountantsafdeling. De funktie houdt in het onder leiding van de kontrole- leider opzetten en toepassen van pro gramma's ten behoeve van de kontrole op de diverse bedrijfsonderdelen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten in de leeftijd van 24 tot 30 jaar met een middel bare opleiding, aangevuld met MBA of SPD I. Voor de juiste kandidaat liggen er goede ontplooiingsmogelijkheden Belangstellenden verzoeken wij hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214. Kindergeneeskunde vac. nr. 610.M.10.05.LD Taak o.a. zelfstandig verzorgen van de correspondentie; uittypen van medische dic- tafoonverslagen; verzorgen van de agenda, notuleren van vergaderingen; organiseren van examens en besprekingen. Verlangd: Middelbare schoolopleiding, se cretaresse diploma of ervaring. Goede talen kennis. Minimum leeftijd 22 jaar. Salaris max. 2401 bruto per maand. Commerciële Dienst vac. nr. 909.M.08.05.LD Op korte termijn komt bij de sectie instru menten en verplegingsartikelen een plaats vacant als assistent-inkoper. Taak onder supervisie van de inkoper: - beoordelen van aanvragen - plaatsen van bestellingen - besprekingen voeren met gebruikers erf leveranciers - aanvragen en beoordelen van offertes - op peil houden van eigen documentatie en administratie - adviseren van gebruikers. V,erlangd: HAVO/MAVO-diploma. Diploma inkoper 1 Nevie en ervaring op een inkoopafdeling strekken tot aanbeveling. Leeftijd tot 25 jaar. Salaris max. 2401 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Centrale Sterilisatie Dienst vac. nr. 170.M.35.05.LD Taak: - ontladen van sterilisatoren; - coderen gesteriliseerde goederen; - beladen van transportkasten met linnen, verband, instrumenten en disposables; - bijhouden van eenvoudige administratie. Verlangd: bij voorkeur een mannelijke kracht, met een L.T.S. of L.E.A.O.-oplei- ding. Betrokkene dient nauwkeurig en net jes te werken in teamverband met enkele collega's. Werktijd: 8.00- 12.00 uur. Salaris max. ƒ940 bruto per maand met een mogelijke bevordering tot max. 1036 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutil leerd algemeen ziekenhuis met 450 bedden. Op de afdeling Orthopaedie met 36 bedden kan worden geplaatst EEN HOOFD VERPLEEGKUNDIGE Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met ruime ervaring, goede contactuele eigenschappen, belangstelling voor organisatie en ervaring in leidinggeven. Stafopleiding gewenst. Aanstelling in de rang van hoofdver pleegkundige met het maximum be reikbaar salaris van f 3.483,33 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst, tel.: 071—89 92 50. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp De afdeling Kredieten van het ABN-kantoor in Leiden verwelkomt graag een enthou siaste, representatieve jongeman in het bezit van een Havo- of Meao-diploma. PD en enige bankervaring zijn een welkom pluspunt. Leeftijd 20-25 jaar. Het behandelen van de kredietadministratie wordt zijn voornaamste bezigheid. Een taak, die hij grotendeels zelfstandig uitvoert, waarbij een grote mate vari akkuratesse beslist nood zakelijk is. De ABN honoreert deze baan, die behoorlijk wat ontplooiings mogelijkheden biedt, met een goed salaris, een jaarlijks tantième, vakantietoeslag en tenminste vier weken vakantie. Hebt u belangstelling voor deze funktie? Neem dan kontakt op met de heer W. J. van Buy tenen van de Algemene Bank Nederland, Breestraat 81, Leiden. Telefoon: (071) 14 2241, toestel 158. BV NEDERLANDSE BOUWMAATSCHAPPIJ NBM Parklaan 1 Rotterdam Vraagt voorwerken in het midden en westen van het land Aanmelden tussen 9.00-15.00 uur bij de heer G. Pau wels, telefoon 070-984079. 's Avonds bij de heer G. Pauwels 010-348904 's avonds bij de heer H. Metaal 01720-21317. Als internationale maatschappij op het gebied van verzekeringen en financieringen begonnen wij in 1972 in Nederland en wel met een nieuwe formule, uitgedragen door enthousiaste mensen, die er een groot sukses van maakten. Dat sukses werkt door, want met 40% omzetgroei per jaar mag de ontwikkeling stormachtig genoemd worden. Onder leiding van bekwame verkoopleiders moe ten nieuwe, enthousiaste mensen in de organisatie komen. Die ontvangen eerst, terwijl het salaris uiteraard doorgaat, een praktische opleiding, Voorwaarden die wij vooraf stellen: - ruime algemene ontwikkeling; - durf; - zelfstandigheid - zakelijke aanleg en vooral de gave moeiteloos met mensen om te gaan; - leeftijd:24-45 jaar. Het inkomen ligt op 45.000,- voor een normale omzet. Pittige werkers komen daar zeker, mis schien zelfs ver bovenuit en dan kan het bruto-in- komen zelfs het dubbele of méér bedragen. Of aanleg en kans van slagen aanwezig zijn, zoe ken wij eerst grondig uit, in beider belang. Begin met een uitvoerige brief in handschrift met bijzonderheden over arbeidsverleden en reden van solliciteren. Vermeld linksboven de enveloppe - VERKOOP - waarna een snel antwoord en vertrouwelijke behandeling worden toegezegd door de direk- tie van Postbus 2309, 3500 GH Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22