5ikk Pa pakt de pook - maar al te graag jj} delègelhandel üMPi HHHHHMj sekretaresse voor de personeelschef sektor kantoren iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Zeg niet dat een open haard erg prak tisch is, of veel warmte geeft; dat open vuur is gewoon gezellig en fascinerend. En Vaders kan z'n neigingen om eens lekker fikkie te stoken binnen botvieren. Beste Pyromanen-in-spé. Loop eens bij de Tegelhandel binnen om er alles en nog wat aan de weet te komen over open haarden. Mogelijkheden zat, maar wat past er in üw kamer en in üw porte monnee? Daarom is een bezoekje aan de Tegelhandel zo verhelderend - ook als u alleen nog maar met vage plannen rond loopt. De Tegelhandel Leiden bv Bloemistenlaan 51 Leiden tel. (071) 143246* zpfra Wij zoeken voor de afdeling Personeels zaken een sekretaresse voor de perso neelschef sektor Kantoren. De sektor omvat een viertal inter nationaal werkende commerciële af delingen, een aantal stafafdelingen en de gehele administratie (ca. 320 man). Wij zoeken een vrouw die naast admi nistratieve en secretariaatswerkzaam heden zelfstandig werkzaamheden ver richt op het gebied van personeelsbe heer, binnen het kader van de door de sektor-personeelschef gegeven richt lijnen. In het kader van deze funktie zal zij met veel vertrouwelijke gegevens moe ten weten om te gaan. Andere taken binnen deze veelzijdige funktie zijn o.a.: het introduceren van nieuwe medewerkers bij diverse afde lingen, het notuleren van personeels- besprekingen, het bewaken van se- lektieprocedures, waaronder het bij houden van personeelsaanvraagfor- mulieren, het maken van afspraken en het beheren van de agenda van de sektor-personeelschef, archiveren enz. Zij onderhoudt vanuit de funktie regelmatig kontakt met diverse funk- tionarissen en diensten zowel in- als extern. Funktie-eisen: opleiding op HAVO- niveau, aangevuld met typevaardig heid en diploma steno Nederlands, liefst met ervaring in de administratie. Wij zoeken iemand die affiniteit heeft voor personeelswerk en zelfstandig kan optreden. Wij verzoeken uw sollicitatie te richten aan mevrouw E. Warning, personeels chef sektor kantoren van: Sikkens BV postbus 3, 2170 BA Sassenheim, (01711) 8 20 88. Q hl

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20