Welke (hulp)monteurs t zijn toe aan i betere werk? IllUCOTHOIft) laboratorium/ automatiseringsmedewerk(st)er op HBO-A niveau PTT braak DATA TYPISTE amro bank Di PROJECT LEIDER 3 soneel PERSONEEL! I personeel PERSONEELPERSCNEEL ■PERSONEEU Van Herwaarden Hiliegom B.V. productiepersoneel onderhoudsmonteurs Fasson Met jouw MAVO-diploma ben je welkom bij de Amro Bank Assistent-Bedrijfsleider VAN DEN BERGH-SnCHTING doktersassistente/ 2e polizuster gediplomeerd pedicure V, Ih/tohüebedrijf ''personeeiP"50*'®*' persone«lp£FiS0NEa personeel Leldsestraat 244 - Hiliegom. Ter versterving van onze personeelsbezetting vragen wij: a. voor onze productie-afdeling In ons bedrijf vindt opleiding plaats voor het vervullen van verschillende functies, als het bedienen van volautomatische steenpersen, of het verzorgen van Intem transport (drieploegendienst - maandag t/m vrijdag) b. voor onze technische dienst enkele vakbekwame en ervaren Tot hun taak behoort het zelfstandig verrichten van onderhouds- en revisie werkzaamheden aan het machinepark, zoals volautomatische steenpersen, kranen, weeg- en doseerapparatuur Enige kennis van hydraulica strekt tot aanbeveling. Wij bieden een vaste werkkring met goede arbeidsvoorwaarden. Na een ruime inwerkperiode kan zo mogelijk voor woonruimte gezorgd worden. Heeft U interesse Informeer of solliciteer dan bij de personeelsafdeling van Van Herwaarden Hiliegom B.V., Leidsestraat 244, Hiliegom. U kunt telefonisch onder het nummer 02520 - 29100 een nadere afspraak maken. (Dagelijks van 9 -12 uur en van 14 -16 uur). FASSON in LEIDEN zoekt een: FASSON is één van de grote producenten van zelfklevend materiaal met vestigingen in binnen- en buitenland. Op het hoofdkantoor aan de Lammen- sct^answeg bevindt zich o.a. het Computer Centrum van onze onderneming, uitgerust met een IBM 370/135. Onze afdeling Data Processing zoekt ter versterking een data typiste. De werkzaamheden worden, in een klein team, uitgevoerd op een beeldscherm terminal. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met dames die niet al leen akkuraat maar ook in team verband kunnen en willen wer ken. Ervaring wordt op prijs ge steld. Leeftijd vanaf 21 jaar. Fasson biedt een uitstekende honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer weten? Bel of schrijf dan naar de afde ling Personeelszaken in Leiden, Lammenschansweg 140, tel. 071-769230, toestel 223/225. An Avery International Company Wij zoeken een jongen of meisje die binnen een kleine gezellige groep mensen gevarieerd administratief werk wil doen. De werkzaamheden bestaan uit het bijhouden van het relatie bestand en veelvuldig telefonisch contact met onze bedrijfsafdelingen en kantoren voor het verstrekken van gegevens uit dit bestand. Ook zul je bepaalde gegevens, zoals kastransacties via een van de modernste methodes moeten invoeren in de computer. Om voor deze functie in aanmerking te komen moet je minstens een MAVO-4- en een type-diploma hebben. Leeftijd vanaf 18 jaar. Om een afspraak te maken kun je een brief schrijven naar de Amro Bank, afdeling Personeelzaken, Rapenburg 39 in Leiden. De Ziekenhuis Diensten Groep is een onderneming, die zich heeft gespecialiseerd in dienstenverlening binnen de civiele sektor van inrichtingen van gezondheidszorg. Voor de aan ons toevertrouwde, gespecialiseerde ziekenhuis-schoonmaakwerkzaamheden in het Academisch Ziekenhuis te Leiden zoeken wij een die na een interne opleiding mede managementverantwoordelijkheid zal dragen voor de dienstverlening. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker van 30 tot 35 jaar met een technische middelbare of hogere beroepsopleiding; een opleiding gericht op kaderfunkties binnen de koopvaardij ofwel hieraan gelijkwaardige opleidingen. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan Ziekenhuis Diensten Groep b.v., postbus 430, 3700 AK Zeist, t.a.v. de heer L. Rozema. Het Dr. Neher Laboratorium (DNL) is het centrale technische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT, gevestigd te Leidschendam. Bij de sector Schakeltechniek wordt een proefmodel van een digitale telefooncentrale ontwikkeld, welke werkt volgens het Time Division M ultiplex principe. Teneinde deze proefcentrale te kunnen testen en evalueren wordt met behulp van een PDP-11 computer een test-en simulatiesysteem ontwikkeld. Functie-informatie De aan te trekken medewerker zaj een bijdrage leveren aan de opzet en implementatie van de programmatuur voor het test- en simulatie systeem. Daarnaast zal hij/zij bij voldoende ervaring worden ingezet bij het dagelijks beheer van het PDP-11 computersysteem. Dit houdt onder andere in, dat bij storingen (zowel in apparatuur als in systeemprogrammatuur). de medewerker belast zal zijn met de foutlocalisatie en zal optreden als contactpersoon met de leverancier bij het opheffen van storingen. Functie-eisen Opleiding op HBO-A niveau, waarbij gedacht wordt aan een opleiding bestaande uit of gelijkwaardig aan de NOVI-modulen W 0, W 11 11 2 en T 3 en B 1met als vooropleiding MTS-elektronika; in staat zijn ontbrekende modulen via een functie-opleiding te verwerven; kennis en ervaring met minicomputer- systemen strekt tot aanbeveling; kennis van de Engelse taal; kunnen werken in teamverband; goede contactuele eigenschappen; programmeerervaring in assembleertaal, bij voorkeur MACRO-11 naast een grote mate van zelfstandigheid wordt van de nieuwe medewerker initiatief verwacht en een stimulerende invloed op zijn omgeving. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en de mate waarin men aan de gestelde functie- eisen kan voldoen en bedraagt maximaal f3358,- bruto per maand. Een verdere ontwikkeling tot systeemanalist behoort tot de mogelijkheden. De vakantie bedraagt 21 werkdagen per kalenderjaar, terwijl de vakantietoeslag 8% per jaar is. Bijzonderheden De Regering heeft besloten dat het grootste gedeelte van de Centrale Directie der PTT, waartoe ook het Dr. Neher Laboratorium behoort, op een nader te bepalen tijdstip naar het noorden van het land, in het bijzonder naar Groningen, zal worden verplaatst. Sollicitanten moeten bereid zijn hun functie te volgen indien deze bij de verplaatsing betrokken is. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen over de arbeidsvoorwaarden kunnen worden verkregen bij mevrouw A.M. Wilkinson van de personeelsdienst, telefoon (070) 7562 2 3 en over de functie- inhoud bij de betrokken chef, de heer ing. W.H.M. Hummelink, telefoon (070) 75 50 79. Schriftelijke sollicitatie (met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens) dienen, uiterlijk 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad, ongefrankeerd gericht te worden aan: Personeelsdienst van het Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM NEDERLAND BV Bavak Holding, nog niet zo lang geleden verhuist van Den Haag naar Katwijk. Ruime behuizing met goede verbindingswegen. Bavak Efficiency maakt en verkoopt electronische volgnummersystemen voor economische klantenverwerking. M.a.w. klokken met digitale op- en terugroepmogelijkheden en electronische bewegwijzeringeenheden voor: banken, ziekenhuizen, gemeentelijke instellingen, stations en dergelijke. Voor deze afdeling Efficiency zoeken wij een met HTS electronica, of daarna evenredig of hogere opleiding. Hoewel we wat zwaarder tillen aan uw commerciële en contactuele eigenschappen, omdat u met de cliënt op directieniveau moet kunnen overleggen. Vanzelfsprekend dient u het uitvoeringsteam zowel technisch als organisatorisch te begeleiden. Kortom: een baan met perspectieven in een snel groeiend bedrijf, waarin u nog veel naar uw (goede) hand kunt zetten. Hoe eerder u schrijft (of belt) hoe sneller we er samen tegenaan kunnen. Uw salaris en sec. arbeidsvoorwaarden zijn natuurlijk evenredig aan uw funktie en uw prestaties. Heeft u belangstelling voor deze funktie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de directie van Bavak Holding. Discretie verzekerd. Bavak Nederland BV Ambachtsweg 20, 2222 AL, Katwijk. Tel. 01718-23344. Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK-BINNEN O ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK-BINNEN Telefoon (01719) 19320 Voor onze polikliniek zoeken wij i.v.m. vertrek van de huidige verpleegkundige in parttime dienstverband Wij denken aan iemand: - met de opleiding doktersassistente of een gediplomeerd verpleegkundige A, B, of Z; - die op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur kan werken en bij afwezigheid wegens vakantie of ziekte van de le polizuster deze volledig (40 uur per tfcek) kan vervangen. Tevens zoeken wij voor onze polikliniek een die in overleg met de le polizuster een aantal uren per week op de poli alle pedicurewerkzaamheden t.b.v. de bewoners verricht. Salariëring geschiedt op free-lance basis en wordt in nader overleg vastgesteld. ii functie als aan beide Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. de Dreu, hoofd Verpleegdienst, toestel 323. Lucotherm is gespecialiseerd in Brink Luchtverwarming 't betere werk op c.v.-gebied. Dit hypermoderne systeem, zonder radiatoren, wordt meer en meer toegepast. Vandaar ook dat wij regelmatig mensen kunnen gebruiken voor de installatie er van. Vaklieden die al enige jaren ervaring hebben opgedaan en zich nu bij ons willen specialiseren in Brink Luchtverwarming. Of jonge LTS-ers die deze kans willen aanpakken om 't vak helemaal onder de knie te krijgen. Goede luchtverwarming-specialisten zijn ons heel wat waard. De juiste mensen kunnen dan ook rekenen op een prima inkomen en uitstekende sociale voorzieningen. Voelt u wel wat voor -n betere baan bij Lucotherm? Bel dan voor een (vrijblijvende) afspraak 01720 - 20300 of na kantooruren 01720 - 20644. Of schrijf een briefje naar: Lucotherm B.V., Kalkovenweg 58,2401 LK Alpen a/d Rijn.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24