normalisator Dactylo groeit hier: AA J| McDonalds d MOLENAAR VAN GINHOVEN B.V. M&G Welkom bij HEINEKEN dactylo VERLOVEN? VERHEUL Wij zoeken assistent-managers theater^!'um%mm radiodiagnostisch laborant(e) DIACONESSENHU1S LEIDEN /S SEKRETARESSE TIMMERLIEDEN O. VERSLOOT BV GEMEENTE LEIDSCHENDAM EEN BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER De groep Centrale Techniek van Heineken te Zoeterwoude houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen van nieuwbouw en uitbreidingen van vestigingen in binnen- en buitenland. Op de afdeling normalisatie van deze groep kan op korte termijn een normalisator worden geplaatst. Hij zal zich gaan bezighouden met het tot stand brengen, beheren en bewaken van normen, voorschriften en technische specifikaties voor de nieuwbouw- en uitbreidingsprojekten. Daarnaast geeft hij adviezen met betrekking tot deze gegevens. De juiste kandidaat heeft een HAVO- diploma en studeert momenteel aan de avond-HTS of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25-30 jaar. Belangstellenden wordt verzocht telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen met dhr. R.H. Mak, Personeelsdienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071)814215. Stationsweg 3,2312 AS Leiden. Tel.: 071 -143509. Dactylo is de uitzendorganisatie met de meeste vestigingen. Overal in Nederland kent men die d. Als kenmerk van de persoonlijke benadering van uitzendkracht en opdracht gever. Ook in onze nieuwste vestiging komt het beeld van Dactylo al aardig uit de verf. Ontdek snel het komplete beeld. Kom eens langs. Of bel ons om een afspraak te maken voor een persoonlijk gesprek. Maak kennis met onze zorgvuldige begeleiding van tijdelijk werk. uitzendburo voor kantoor-, (para)medisch-, industrie- en technisch personeel. uw juwelier-adviseur is 's maandags gesloten voor het McDonald's Hamburger Restaurant in Leiden dat binnenkort geopend wordt. Bij McDonald's is de assistent manager van vandaag de mana ger van morgen. Omdat we zo snel groeien. In enkele jaren zijn er nu 11 McDonald's Restaurants in Nederland geopend. Binnen kort zullen het er twintig zijn. Daar zijn bekwame bedrijfslei ders voor nodig. Door en door getraind volgens het unieke McDonald's systeem. Wat gaat u doen? Als assistent-manager geeft u in principe leiding aan een team van ongeveer tien merendeels jonge mensen, die er gezamenlijk voor zorgen dat onze klanten snel en efficiënt op hun wenken worden bediend. Het is uw taak -zelf hard meewerkend- er op toe te zien dat dit altijd gebeurt. Wat verwachten wij van u? Wij verwachten van u dat u tussen de 20 en 30 jaar oud bent, een opleiding op Mavo-niveau hebt voltooid en redelijk goed uit de weg kunt met Engels. U bent al in militaire dienst geweest en hebt gevoel voor ordelijke ver slaggeving aan de bedrijfsleiding. Voorts beschikt u over grote kwaliteiten op organisatorisch gebied. U kunt goed met jonge mensen omgaan en heeft geen bezwaar tegen wisseldiensten. Hoe solliciteert u? Door een brief te schrijven t a v. de heer Sybesma, direkteur McDonald's Nederland, Muntplein 9,1017 CK Amsterdam. Ongewoon goed «oor je geld. nederlanils congresgebouw Op de afdeling radiologie van het Diacones- senhuis te Leiden komt een plaats vakant als Salariëring eri arbeidsvoorwaarden volgens de CAO ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door mevr. L. Slagter, hoofd laborante, tel. 071-155960. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, mevr. M. W. M. Siemer, Houtlaan 55, 3434 CK Leiden. R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP „DE N00RDERWIEK" TER HAARKADE 6 A - LEIDEN - TEL. (071) 310547 AVONDCURSUSSEN DAMES HEREN Er zijn nog enkele plaatsen vrij op de volgen de avondcursussen: KOKEN; Dagelijkse keuken woensdagavond Buitenlandse keuken/ specialiteiten maandagavond NAAIEN; maandagavond Lestijden: van 19.00-21.30 uur Duur van de cursus: tot half juni Eerste lesavonden: maandag 29 januari en woensdag 31 januari Inschrijving; Telefonisch of op de eerste lesavond De cursusgelden dienen bij de eerste les contant, per girokaart of betaalcheque te worden voldaan. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein. De directrice: mevrouw Th. W. Noordman- van Mechelen. Torenlaan 4 C/Poatbua 27 2215 ZO VoorhouL Tel.: 02522-11478 óf 12064 'Molenaar Van Glnhoven B.V. ia ean jong en modern bedrijf werkzaam op het ter rein van bloembollen, bloemen en planten in binnen- en buitenland. Op korte termijn treden wij graag In kontakt met een Haar werkzaamheden zullen o.m. inhouden: het in steno opnemen en uitwerken van brieven in de Nederlandse en moderne (Frans, Duits en Engels) taal. het bedienen van telex/telefoon, het maken van afspraken, het voorbereiden van besprekingen etc. het verzorgen van documentatie en archief. Onze gedachten gaan uit naar een sekretaresse, die beschikt over een goede kennis van de moderne talen, bij voorkeur een secretaresse-opleiding heeft gevolgd, over goede kontaktuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheid beschikt. Wij stellen hier een uitstekende salariëring en prettige werksfeer tegenover. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk of telefonisch contact met ons op te Voor ons werk te Zoetermeer zoeken wij Sollicitaties te richten aan: Aannemingsbedrijf D. Versloot B.V. Postbus 135, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19213. Na 18.00 uur kunt U kontakt opnemen met dhr. Langeveld, tel. 071-149236. Het gemeentelijk lichtbedrijf verzorgt in Leidschendam de distribu tie van gas en electriciteit en is daarnaast onder meer belast met de exploitatie van een centrale antenne-inrichting. Bij dit bedrijf kan worden geplaatst Funktie-informatie: De aan te stellen medewerker zal worden belast met het begelei den van de verwerking van boekingsbescheiden via de office computer en hij zal het hoofd van de afdeling boekhouding as sisteren bij het opmaken van periodieke overzichten, jaarreke ning, begroting en meerjarenbegroting. 'Het bezit van het diploma M.B.A. en studie voor het diploma S.P.D. is vereist. Tevens dient de aan te stellen medewerker te beschikken ovér de nodige ervaring op het gebied van bedrijfs administratie. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring is een salaris mo gelijk van ten hoogste 2941,- bruto per maand. De gemeente biedt goede secundaire arbeidsvoorwaarden, on der meer op het terrein van de ziektekostenverzekering en ten aanzien van studiefaciliteiten. Aan het verkrijgen van woonruimte zal voor zover nodig mede werking worden verleend. Inlichtingen over de functie kunnen telefonisch worden verkregen bij de administrateur van het bedrijf, de heer F. J. Gillessen onder nummer 070-209313. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan de directeur van het gemeentelijk lichtbe drijf, Nieuwstraat 6, 2266 AD Leidschendam. „Stichting Katholieke Scholen Katwijk e.o." Opgave nieuwe leerlingen: - Katwijk aan den Rijn Kleuterschool: „St. Bernadette", Mgr. Beckerstraat 1tel. 16998. Hoofd: Mevr. A. de Galan, tel. 01719-11464. Lagere School: „St. Jozef", Mgr. Beckersstraat 1, tel. 16370. Hoofd: de Heer C. Klaver, tel. 22839. - Katwijk aan Zee - Hoornes Kleuterschool: „De Kindermolen", van Lierestraat 6, tel. 74492. Hoofd: Mevr. M. Schmitz, tel. 16287. Lagere School: „Mgr. Beckers", van Lierestraat 6, tel. 16634. Hoofd: de Heer J. v. Kempen, tel. 20084. Aanmeldingen vóór 22 februari 1979 dagelijks bij bovenstaande schoolhoofden. i

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16