mededelingen gemeentebestuur leiden 29jan.tm 2 feb. '79 ZBNUSSI iaz mm. mm ssm heftruck chauffeur leiden Oproep aan beeldende kunstenaars LEIDSE SCHOOL VOOR M.E.A.O. advocaat slagroomtaart 7,50 deelcommissie personeelszaken Maandag 29 januari a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Mededelingen o.a. over toelagen voor personeel bij Endegeest. Toelichting op de bestaande pensioen- en wacht geldregeling voor wethouders, (bijlage) Stand van zaken m.b.t. het onderzoek naar de situatie van de vrouw in de gemeentelijke organisatie (geen stukken). Stand van zaken van de voorbereiding van een wijziging van de medezeggenschapsverordening (bijlage). Mededeling over werving en organisatorische plaatsing van een bedrijfsarts t.b.v. de Gemeen telijke Dienst Sociale Werkvoorziening. Commissie vergaderingen Commissie voor algemene en bestuurlijke aan gelegenheden Maandag 29 januari a.s. in de B. en W.-kamer van het stadhuis, 20.00 uur. Enig agendapunt: Voortzetting bespreking drank- en horecaproble- matiek. Commissie voor onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw. Agenda: Mutaties onderwijzend personeel openbaar lager- en voortgezet onderwijs. Subsidie Onderwijswinkel. Bestuursvorm openbaar onderwijs. Vaststelling van de bedragen per leerling, bedoeld in art. 189, lid 5, van het Besluit buitengewoon onderwijs 1967, over het jaar 1979. Vaststelling van de bedragen per leerling voor de openbare scholen voor g.l.o. en b.o. en de be dragen van de vergoeding per leerling voor ad ministratiekosten aan de besturen van de bijzon dere scholen voor g.l.o. en b.o., voor het jaar 1979. Getal wekelijkse lesuren vakonderwijs voor het jaar 1979. Werkdossier Burgerraadsman. Grasmaaimachine Sportstichting. Commissie voor ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer. Donderdag 1 februari a.s. .om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Tijdschema bestemmingsplannen. Planning Civiele Werken 1979 en volgende jaren. Verhoging van het krediet voor de restauratie en verbetering van de woningen Levendaal 193/193a en 195/195a en Pakhuisstraat 3 en 5. Bovenstaande agendapunten zullen gemeenschap pelijk met de commissie voor volkshuisvesting en milieu worden behandeld. Vaststelling bestemmingsplan Haagse Schouw. Aankoop panden van adspirant-kopers van een woning op het Spoortje. Uitneming grond van het voormalige stationsge bouw nabij de Herensingel. Verkoop aan de heer A. Kempeneers van grond in de Merenwijk en aankoop door de gemeente van diens percelen aan de Langestraat. Aankoop van een aantal opstallen met ondergrond en erf, gelegen aan de Middelstegracht en aan de Uiterstegracht. Aankoop pand Medusastraat 28. Verdere uitwerking en uitvoering structuurplan voor de binnenstad. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. HINDERWET Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevol ge de Hinderwet zijn ingediend: M.J. Teyn h.o. ELCI, alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. de offset- en stencildrukkerij in het perceel Korte Mare 22A. ledereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stad huis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 26 januari 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 13 februari 1979 om 14.30 uur in de kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, ka mer 104 (leverdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep te gen een beschikking daarna alleen kan worden in gesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Nieuwe spoorbrug over het Galgewater De Nederlandse Spoorwegen gaat de oude spoor brug over het Galgewater in de spoorlijn Leiden - Alphen a/d Rijn vervangen door een nieuwe brug. In verband hiermee zullen in de periode van 4 okto ber 1979 tot 1 april 1980 geen brugopeningen ge geven kunnen worden. In de periode van 1 augustus 1979 t/m 30 april 1980 zal er een vaste bovenleidingconstructie boven de brug aanwezig zijn, waardoor de doorvaarthoogte beperkt wordt tot 7.30 m. Kanaalpeil. Onvoorziene omstandigheden kunnen oorzaak zijn, dat genoemde perioden moeten worden verlengd. Baarmoederhalskanker onderzoek Met ingang van vrijdag 26 januari a.s. verhuist het onderzoek team van het G.G. en G.D. ge bouw naar het Gezondheidscentrum zuid-west. De opgeroepenen kunnen er terecht van 8.30 tot 12.00 uur. adres: bevrijdingsplein 60. Voor verdere informatie kunt u bellen, tel. 120645. In het kader van de %-regeling roept de kommis sie kunstopdrachten Leiden gegadigden op voor de volgende projekten: i. Beeldende kunstwerken in de Merenwijk De Merenwijk (i 15.500 inwoners) is een woon wijk opgebouwd uit drie woongebieden: Slaagh- wijk (hoogbouw), Zijlwijk (laagbouw), Leedewijk (laagbouw). Voor de besteding van het %-kre- diet gaan de gedachten uit naar: A. Twee monumentale kunstobjekten, elk voor een bedrag van f 85.000, inclusief alle bijkomende kosten en BTW; Situering: - omgeving winkelcentrum "De Kopermolen" bij kruising Molenaarspad en tunnel "De Falk"; - omgeving Zwartemeerlaan/Hermelijnbrug. B. Drie kleine projekten (één per woongebied), elk voor f 30.000,—, inclusief alle bijkt>- mende kosten en BTW. II. Scholencomplex aan Zwartemeer- laan, Merenwijk (Regenboogpad 1-3, Scha- duwpad 1-3, Zonlichtpad 1-3). Kunstbudget voor gehele complex in totaal f 30.000, inclusief alle bijkomende kosten en BTW. Gedacht wordt aan een kunstobjekt op binnen terrein waaromheen 3 kleuterscholen en drie ba sisscholen zijn gebouwd. Een bij voorkeur niet- statisch objekt zal een wisselwerking moeten hebben met de kinderen. lil. Zwembad Boshuizerlaan. Kunstbudget f 30.000, inclusief alle bijko mende kosten en BTW. Gevraagd wordt een monumentale bekleding van een in de zwemhal aangebrachte bakstenen muur van 18 m. lang en 3 m. hoog. De bekle ding mag tot 40 cm. uitsteken. Rekening moet worden gehouden met agressieve lucht van zwembad. Belangstellenden voor de projekten I en II kun nen ter oriëntering nog t/m vrijdag 2 februari a.s. een tentoonstelling met dia's over ontstaan en groei van de Merenwijk bezoeken in het nieu we filiaal van de Openbare Bibliotheek aan de Rosmolen 4. Openingstijden: maandag 14.00- 17.00 en 18.30-21.00 uur, dinsdag en woensdag 14.00-17.00 uur, donderdag 18.30-21.00 uur, vrij dag 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur. Een voorlichtingsmiddag met een rondrit per bus door de Merenwijk zal nog worden georgani seerd, waarbij documentatie tegen kostprijs ver krijgbaar zal zijn, alsmede gegevens over sollici tatieprocedure en honorering. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met slechts ver melding van naam, adres, projekt(en) waarvoor ge ïnteresseerd, en wel of niet deelneming aan de bus- rit door de Merenwijk kunnen tot uiterlijk 9 februari a.s. worden gericht aan: Sekretariaat Kommissie Kunstopdrachten Leiden, p/a Breestraat 142, Lei den. Aan belangstellenden voor projekt III zal een situa tieschets worden toegezonden met vermelding sol licitatieprocedure en honorering. inschrijving van nieuwe leerlin gen voor de cursus 1979/1980. Toelaatbaar zijn: Leerlingen met diploma MAVO-4 L.E.A.O. 4 en andere lagere beroepsopleidingen onder bepaalde voorwaarden. Wij bieden een opleiding voor: Administratieve richting Bestuurlijke richting Commerciële richting Secretariële richting Toeristische richting Toelaatbaar voor de tweede klas: Stichting Leidse Leerlingen met een HAVO-5 diploma onder bepaalde School voor voorwaarden. M.E.A.O. Lammenschans- Inlichtinaen worden verstrekt door de schoolleiding: park 4 Tel 071-769203 2321 JK Leiden Elke maandagmiddag is er spreekuur van 14.30-16.30 Tel.: 071-769203 uur voorlichtingsavond voor ouders en leerlingen op 21 februari a.s. om 19.30 uur in de school. iiiiir:r;iwt»-vr iiiifilrS iilii In de Gulden Smaeck Banketbakkerij Stevers Julianastraat 25 Alphen a.d. Rijn tel. 01720-72178 ll° VAN DE jjSii jiiii De Nederlandse vestiging van het Italiaanse Zanussi concern, één der grootste producenten in Europa van koelkasten, wasautomaten, afwasautomaten, diepvriezers, centrifuges en droogautomaten is gevestigd in Alphen aan den Rijn, Vennootsweg, Industrieterrein-Rijnhaven. Voor onze afdeling magazijn/expeditie zoeken wij op korte termijn een aktieve, ervaren die onze apparaten zorgvuldig en schadevrij kan verwerken. Het iossen, opslaan en laden geschiedt met moderne heftrucks, welke voorzien zijn van „kartonklemmen". Naast ervaring hechten wij grote waarde aan uw persoonlijke eigenschappen. Het salaris en ook de overige voorwaarden zijn gewoon gunstig. Indien u graag werkt in een klein teamverband en in een bedrijf waar een prettige sfeer heerst schrijf dan even een briefje of maak telefonisch een afspraak voor een oriënterend gesprek. IAZ International Nederland BV Postbus 120, 2400 AC Alphen aan den Rijn, Telefoon [01720] 96444, toestel 228. BMWbetekentvoorons hetzelfde alsvoaru. Met BMW koos u niet alleen een van 's werelds beste automobiel- konsepten U koos.ook één van 's werelds beste dea'erorgamsaties. Van de mensen die uw BMW in onderhoud hebben, mag u dezelfde kwaliteit vragen als van de auto- We staan voor u klaar Elke dag. Met uiterst moderne apparatuur En met voortreffelijk opgëlei-- Omdat BMW v nu eenmaal hetzelfde betekent als v mobiel zelf. Dat is uw goed recht blijvende klasse. BMW maakt rijden geweldig. ITOBEDRIJF B.V. VAN RUN'S AUTOBEDRIJ Verkoop na 19 00 uur tel. 01720 - 93857. Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN Kooilaan 15 - Leiden - Telefoon 122641 TOT 350.000,- VOORSCHOTEN Bartoklaan 4, Tussenhuis met ga rage VANAF 350.000,- VOORSCHOTEN Bachlaan 7, bungalow op 1022 m2. Brucknerlaan 19, Tussenherenhuis. Prins Bernhardlaan 157, vrijstaande villa op 712 m2 grond. Van Hamellaan 50, halfvrijstaande villa met enorme living. De Hooghkamer 55, hoekherenhuis met garage. Marnixstraat 8 (Krimwijk), goed on derhouden tussenherenhuis met diepe achtertuin. Plan Noord Hofland bwnr. 9, tussen herenhuis met vrij uitzicht en vele luxe extra's. Prijs v.o.n. De Sav. Lohmanplantsoen 34, subliem hoekhuis met garage, diepe tuin (Z). Van Oldenbarneveltplantsoen 11, perfect tussenherenhuis met vele extra's. TE HUUR VOORSCHOTEN Sweelinckhof 26, gestoffeerd hóek- herenhuis met garage, 2.750,- p.m. De Sav. Lohmanplantsoen 62. Leuk tussenherenhuis met zonnige tuin, woonerf. LEIDEN Freesiadal 11, modern tussenheren huis met luxe extra's, perfecte staat. DEN HAAG (Benoordenhout) Neuhuyskade 17, halfvrijstaande villa, garage, gestoffeerd 3.250,- p.m LEIDEN (Waardeiland) Samuel van Houtenplein 21, gestof feerde hoekvilla met garage f 2.500,- p.m. DEN HAAG RIJSWIJK Ocarinalaan 366, 5 kamerflat met vrij uitzicht en nabij winkelcentrum ,,De Bo- OEGSTGEEST Carel Fabritiuslaan 15, gestoffeerd hoekherenhuis met garage 1.450,- p.m. VOOR INFORMATIE: 01717-7640. Na kantoortijd en in 't weekend 070-24.44.55. nv makelaarskantoor Wassenaar, Araweg 5, Tel. 01751-19315, Telex 39229 Voorschoten, Schoolstraat 95, Tel. 01717-7640, Telex 39229

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20