Ponstypistes dieniet voor één gaatje te vangen zijn Rabobank Q PERI WEEË PersoneeieM^'I personeel ensc - medewerker administratie soneel PERSOI\EELreRSONEEL de koning b.v. „Margriet", 2 SECRETARESSE'S verpleegkundige SPÉfifflNEElP*rsone#l J personeel pERSOffa personeel persone eel AS®01 tt»st Q C Dat zijn nu precies de mensen die wij zoe ken. Behalve dat zij een geoefend oog en een vaste hand hebben, zijn zij ook nog mensen die zeer geconcentreerd kunnen werken. En daarbij zijn zij van het type „Petronella-Precies". Zeer accuraat. Want waar gaat het om? Dat minuscule ponsgaatje vertegenwoor digt een belangrijk gegeven. Bijvoorbeeld over iemands gezondheidstoestand. Of het is het eerste cijfer van een heel hoog bedrag. Daarom zijn onberispelijke ponsbanden en ponskaarten van groot belang voor het goed funktioneren van onze ingewikkelde samenleving. Mogelijk dat daarom goede ponstypistes zo dun gezaaid zijn. Want ze moeten, bij de reeds genoemde kwaliteiten ook nog de instelling hebben van een eerste-hulp-verlener. Snel ter plaatse als ergens het hart van een administratie dreigt stil te vallen. Dat betekent dan een hinderlijk vroeg tele foontje om ergens bij te springen. Ga er maar eens aan staan!! Ja, waarom eigenlijk niet? Durft u de uitdaging aan? U hebt tenslotte de vereiste accuratesse en ervaring, en u wilt als uitzendkracht een behoor lijke baan, met een salaris dat daarbij past. Welnu, die heeft De Koning in zijn kaart systeem. Alleen nog niet in gaatjes. Hoe dan wel, dat laat Hans Willemse of Loes Berbée u zien. Bel ze even op. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Groothandel automaterialen technisch vertegenwoordiger heeft regionale bekendheid als leverancier van automate rialen, garage-uitrusting en technische artikelen voor de industrie. Voor het bezoeken van de kliënten in het Rijnland-gebied wordt een aktieve vertegenwoordiger gezocht. Hi) verkoopt aan garages, transportbedrijven en onderhoudsafdelingen van de industrie. Deze funktie wordt goed gehonoreerd; daarnaast zijn er aantrekkelijke extra's, zoals auto, telefoon en kostenver goeding. In aanmerking komt een 30-jarige ervaren buitendienst man met een auto-technische achtergrond, woonachtig in het gebied tussen Wassenaar, Hillegom en Gouda. Belangstellenden wordt verzocht hun met de hand ge schreven brief onder nummer 1371 te zenden naar onder staand buro, postbus 1526, 3000 BM Rotterdam, waar men zich voor het verkrijgen van verdere informatie kan wenden tot drs G. P. Hazelzet. Psychologisch Adviesbureau Deen b.v. Westersingel 33, 3014 GS Rotterdam, telefoon: 010-362711 Bejaardencentrum HUIZE ST. LIDUINA Herenweg 50, 2316 ES WARMOND vraagt voor fulltime a BEJAARDENVERZORGSTER en/of -HELPSTER of zij die hiervoor opgeleid willen worden b HUISHOUDELIJKE HULP (V) voor alle voorkomende werkzaamheden c NACHTHULP (V) De nachtdienst bestaat uit 7 nachten slaap- wacht van 22.30 tot 07.00 uur en 7 nachten vrij. Salariëring volgens de salarisregeling voor per soneel in bejaardentehuizen. Sollicitaties liefst schriftelijk te richten aan de directrice van het tehuis, waar tevens gewenste informaties kunnen worden ingewonnen (tel. 01711-10100). Medisch Kleuterdagverblijf Simon Smitweg 7, 2353 GA Leiderdorp, 071-899260. Het medisch kleuterdagverblijf biedt een dagopvang aan 100 kinderen in de leeftijd van 1-6 jaar, die in hun ontwikkeling belemmerd of bedreigd worden. Er wordt intensief samengewerkt met de ouders. Wij trachten te werken vanuit een gezamenlijke verantwoordelijkheid voor de behandeling van de kinderen en het functioneren van het dagverblijf; dit gebeurt in multi-disciplinair verband. Wij hebben/venvachten de volgende vacatures: 4 dagen per week (per 01-03-1079 het werk houdt in o.a. in: - het plannen en uitvoeren van werkzaamheden voor de directie en andere medewerkers - het notuleren en uitwerken van besprekingen van diverse aard - beheer van het archief - gebruikelijke secretariaats werkzaamheden Gevraagd wordt: - minimaal M.A.V.O. en een voltooide secretaresse opleiding - goede beheersing van de Nederlandse taal - zelfstandigheid in het werken - goede contactuele eigenschappen - werkervaring in vergelijkbare situatie - bereidheid werktijd zonodig uit te breiden tot 40 uur. Salarisregeling en arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing zo als bindend vastgesteld voor de medische kleuterdagverblij ven. Inlichtingen: W. J. van der Kloot Meijburg, directrice. Bij voorkeur tus sen 8.00 en 10.00 uur. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide informatie betreffende oplei ding, werkervaring en persoonlijkheid binnen 14 dagen na verschij ning te richten aan de directrice van het dagverblijf. Rabobank Oegstgeest De Rabobank Oegstgeest vraagt een van een MAVO-diploma en het Praktijkdiploma Boekhouden. Het MBA- diploma of de studie daar voor is gewenst. Leeftijd ca. 21 jaar. De Rabobank biedt u naast een goed salaris, prima secundaire arbeids voorwaarden zoals een studiekostenvergoeding en een premiespaarregeling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 1059, 2340 BB Oegstgeest. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land middeh tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De afdeling administratie verwerkt de financiële handelingen van de cliënten en ondersteunt met relevante overzichten en verslagen het beleid van de bank. In een klein team worden de verschillende admini stratieve handelingen verricht, zoals het bijhouden van rekening-courant verhoudingen van de bank met derden en het controleren van een gedeelte van de output. Van kandidaten voor de functie vragen wij het bezit psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest. wordt t.b.v. de dagbehandeling (20 plaatsen) kontakt gezocht met een jonge enthousiaste funktie-informatie: - begeleiding van groepen nieuwe patiënten; - individuele gesprekskontakten funktie-vereisten: - het diploma verpleegkunde B - het vermogen om zowel zelfstandig als in team verband te werken - ervaring niet noodzakelijk Aanstelling kan, afhankelijk van de ervaring, ge schieden in de rang van eerste verpleegkundige. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer P. Arends, psychiater toestel 427 of 428). ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24