Ds. Meijers (Leiden) nu dr. 'Kerkbalans' van start Dolle Dries van Wij he slaat weer toe in marathon van Ter Aar SCOREBORD "Weekend"taboe voor "Zondagsrust" Nieuwe promotieregeling hockey Proefschrift over Herman Bavinck SCHAATSKALENDER WOENSDAG 17 JANUARI 1979 De interkerklijke geldwer vingsactie "Kerkbalans" is deze week weer begonnen, ditmaal voor het zesde ach tereenvolgende jaar. Ze duurt tot 27 januari. Elk jaar brengen de op dit ni veau samenwerkende ker ken - rooms- en oud-katho lieken, hervormden, gere formeerden, lutheranen, re monstranten en doopsgezin den - ettelijke miljoenen bij een om hun "bedrijf" draai ende te houden. In de kerk gaat tegenwoordig - al lijkt soms het tegendeel waar te zijn - heel veel om, en dat vraagt steeds meer inkom sten, ook al door de inflatie. Het stemt tot voldoening, dat "Kerkbalans" die ont wikkeling goed bij houdt. In tegenstelling tot sommige andere landen moeten de kerken van Nederland het voornamelijk hebben van "levend geld", van bijdragen dus van de leden. De hoogte daarvan is bepalend voor het werk dat de kerken elk jaar kunnen doen. Bij de hervormden kwam vo rig jaar via "Kerkbalans" 9 procent meer binnen, bij de gereformeerden ruim 10,5 procent meer en bij de rooms-katholieken ongeveer 5 procent. Gegevens over de kleinere kerken zijn niet voorhanden omdat die zo verspreid zijn dat het moei lijk is een centrale admini stratie van hun financiën bij te houden. Het motto van de financiële actie is dit jaar: "Verant woord?" Mr. B. J. M. Engbersen van het rk onderzoekinstituut "Kas- ki" zei daarover: "Als de kerkleden duidelijk wordt gemaakt waarom van hen een bijdrage wordt ge vraagd, dus op een verant woorde wijze, dan kan men hen aanspreken op hun ver antwoordelijkheid." Overigens geven de kerkelijke financiën ook reden tot zorg. Daarom wordt naarstig ge zocht naar middelen om effi ciënter te werken, niet alleen met mensen maar vooral ook met gebouwen. LEIDEN - Vanmiddag verkreeg de Leidse hervormde predikant Sijtse Meijers (50) aan de Leidse universiteit de graad van doctor in de theologie (godgeleerdheid). In het Groot Auditorium van het academiegebouw verdedigde hij een 440 pagina's tellend proefschrift - uitgegeven bij Kok in Kampen - over de theologie van Herman Bavinck en haar invloed op het theologisch denken in Nederland, met name bij G. C. Berkou- wer (gereformeerd), H. M. Kuitert (ook gereformeerd) en A. A. van Ruler (hervormd). Bavinck was een vermaard gere formeerd theoloog en pedagoog. Hij leefde van 1854 tot 1921 en is hoogleraar geweest zowel aan de theologische hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Kam pen als aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Met de niet min der vermaarde dr. Abraham Kuyper heeft hij veel gedaan voor de versterking van de positie van het orthodox-protestantse volksdeel in het openbare leven. studies, die aan Zijn dogmatische en pedagogische inzichten zijn gewijd. Driedelig Twee hoogleraren begeleidden ds. Meijers op zijn studiepad, te we ten prof. dr. H. Berkhof (Leiden) en de dogmaticus aan de Vrije Universiteit prof. dr. J. Veenhof, die indertijd zelf ook op een proefschrift over Bavinck pro moveerde. Het boek van dr. Meijers bevat drie delen. Deel 1 geeft een beschrij- Brief Simonis over homofilie laat pastores weinig ruimte De centrale pastorale werkgroep "Homofilie", waarvan de gere formeerde predikant A. J. R. Brussaard te Den Haag voorzitter is, zegt in een verklaring "ernstig bezorgd" te zijn over een brief van bisschop Simonis aan de priesters, diakens en pastorale werkers in het bisdom Rotter dam waarin deze zijn standpunt geeft over homofilie. Mgr. Simo nis meent dat de homofiele me demens - die uiteraard niet mag worden gediscrimineerd - zijn geaardheid niet in praktijk mag brengen. Dat zou in strijd zijn met de kerkelijke leer aangaande de seksuele moraal. De werkgroep verwijst in haar reac tie naar het boek "Een mens hoeft niet alleen te blijven" (een evan gelische visie op homofilie), dat mede onder haar verantwoorde lijkheid is tot stand eekomen. „Van pastores mag worden ver wacht dat zij een boodschap brengen van verlossing en be vrijding". Het Vatikaanse docu ment (van januari 1976) over dit onderwerp laat de pastores wei nig ruimte om in deze geest pas toraal werkzaam te zijn, zo meent de werkgroep. ving van het kenmerkende van Bavinck, deel 2 gaat in op de theologie van Berkouwer en deel 3 op het denken van Kuitert en Van Ruler. In zijn studie heeft de schrijver vooral onderzocht hoe de begrip pen "objectiviteit" (namelijk van de Schrift in de ons overgelever de gestalte èn van haar inhoud) en "existentialiteit" (de betrok kenheid van het geloof daarop) zich bij Bavinck en bij theologen na hem tot elkaar verhouden. Boer Het proefschrift gaat vergezeld van 24 stellingen. In een ervan acht de promovendus het streven van de hervormde en de gereformeerde kerken in ons land om "samen op weg" te gaan in zijn bijbels gehal te tekort gedaan als het niet wordt gedragen door de liefde tot en de kennis van de eigen kerk en het aan haar geschonken eigene. Voor dr. Meijers is, blijkens zijn laatste stelling, de gemechani seerde boer wiens land wordt onteigend en die met een beroep op de Schrift daaruit geen finan cieel voordeel wil trekken, de in cultureel opzicht meest volwas sen mens. Ds. Meijers, die de gereformeerde traditie in de Hervormde Kerk is toegedaan, kwam in 1976 naar Leiden. Hij studeerde theologie aan de Utrechtse universiteit. In 1953 werd hij predikant te Hoog- Blokland. Daarna was hij nog werkzaam in Ameide en Tienho ven en in Ermelo. Litauen. De Sowjet-Unie heeft onlangs de toelating van een gro ter aantal priesterkandidaten in Litauen toegestaan, zo meldt het laatste nummer van het in Oost- Berlijn verschijnende tijdschrift "Ontmoeting". In het enige pries terseminarie van Litauen, in Kaunas, studeerden tien jaar ge leden een kleine dertig studen ten. Nu zijn er 72. Men heeft er de beschikking over een bibliotheek die ook de nieuwste theologische werken uit het buitenland bevat, aldus "Ontmoeting". (Van onze redactie geestelijk leven) De "Nederlandse vereniging tot bevordering van de zondags rust en zondagsheiliging" heeft het woord "weekend" opgenomen in de lijst van af gekeurde woorden. Toen het Reformatorisch Dagblad, lijfblad van de ui terst rechtse orthodoxie, het euvele woord onlangs ge bruikte in een bericht, kreeg de hoofdredactie prompt een terechtwijzende brief van het hoofdbestuur der vereniging. "Ware Godsvreze leert Gods dag als een afgezonderde dag kennen," zei de oud-gerefor meerde dominee J. van Prooyen uit Rhenen op de jaarvergadering van de ver eniging in Ede. De zondag heeft, als eerste dag der week, zo'n geheel eigen waarde dat men hem niet in één woord - "weekend" - met andere da gen mag gelijkschakelen. De eigen krant - die in Apel doorn wordt gemaakt - heeft het groeiende ledenbestand van "Zondagsrust" nog meer schrik bezorgd. Trouwens, "dat geldt van vele dingen waar het woord "reformato risch" boven staat," zo klaag de een lid ter jaarvergadering. Het blad had een advertentie geplaatst van de Postgiro, deze instantie mee deelt "zeven dagen in de week" voor haar klanten ter beschikking te staan. Het is duidelijk dat dit er, volgens de strenge norm van deze vereniging, maar zés mogen zijn. De zevende dag zult gij geen werk doen. Keukenhof Ook advertenties die een meu belshow op de morgen van de tweede paasdag propageren horen in een krant die zich "reformatorisch" noemt niet thuis. In veel kerken van de gereformeerde gezindte wordt op dat ogenblik nog een extra dienst gehouden. En als het lijfblad in fleurige bewoordingen schrijft over de Keukenhof, moet daar op z'n minst een afkeuring bij over het geopend zijn van die hof op zondag. Het ledental van de vereniging mag dan sinds half december 1977 met 1100 zijn vermeer derd, "Zondagsrust" beleeft desalniettemin sombere tij den. Stedelingen breken de dorpen open en wieden er zondags hun tuintjes en wassen er hun auto's, zo constateerde een bekommerde predikant Wijnmaalen uit het Utrechtse Maartensdijk in zijn slot woord. En in godsdienstige kringen is het al weinig an ders. Men gaat 's morgens naar de kerk om 's middags aan het strand te liggen. Dominee Wijnmaalen vraagt zich dan ook vertwijfeld af waar in deze tijd nog de "kin deren Gods" zijn die "met dit alles worstelen voor Gods aangezicht". Administrateur M. van Prooyen - familie van de voorzitter - zond vorig jaar 592 brieven naar instanties en particulie ren, alle betrekking hebbend op gevallen van "zondagson theiliging". Dertig aange schrevenen namen de moeite de brief te beantwoorden. Gebedsdag. De Evangelische Omroep heeft zaterdag 24 februa ri bestempeld tot "dag van ver ootmoediging en gebed", uit zorg over de "geestelijke en morele crisis waarin ons volksbestaan verkeert". Een woordvoerder van deze omroep verklaarde, dat in dit verband vooral wordt gedacht aan abortus en euthanasie. Om 11 uur die dag wordt in de Domkerk te Utrecht een bijeenkomst ge houden met dr. W. Aalders, ds. W. Glashouwer en prof. dr. W.H. Velema als sprekers. Beroepingswerk. Hervormde Kerk: beroepen te Ridderkerk J. Blom Sint Maartensdijk; aange nomen naar Bleskensgraaf J.R. Volk Polsbroek, naar Amster dam A.J. van der Linden Ber- gum, naar Enschede (deelwerk) kandidaat H. Eschbach aldaar (leider Youth for Christ in Dene marken); bedankt voor Den Haag W. van der Sluys Amsterdam, voor Enkhuizen M.J. Aarents Den Helder. Gereformeerde Gemeenten: bedankt voor Beek bergen A. Hoogerland Krabben- dijke. Baptistengemeenten: be roepen te Harderwijk P. Jager Noordbergum (Fr.). Wereldconferenties. De Wereld raad van Kerken heeft drie we reldconferenties in het vooruit zicht. In juli dit jaar spreken in Boston (Verenigde Staten) 500 deelnemers uit alle delen van de wereld over "Geloof, wetenschap en toekomst", volgend jaar wordt in Melbourne (Australié) een we reldwijde zendingsconferentie gehouden over het thema "Uw koninkrijk kome" en voor het eerst sinds vele jaren staat ook v/eer een oecumenische jonge- renconferentie op stapel, waar schijnlijk in 1981 in Engeland. Lutheranen. Volgens een statis tiek van de Lutherse Wereldbond zijn er nu iets meer dan 70 miljoen Lutheranen op de wereld, de meesten in Duitsland en in de Scandinavische landen (54). Dan volgen in aantal de Verenigde Staten (9), Afrika (2,8) en Azië (2,7). Ruim 1 miljoen lutheranen leven in Zuid-Amerika. Bijna 100 landelijke lutherse kerken, met 54 miljoen leden, zijn bij de We reldbond aangesloten. Noorse kerkm De Lutherse Kerk van Noorwegen blijft in de We reldraad van Kerken, ondanks protesten van haar grote hulpor ganisatie. De bisschoppen beslo ten daartoe met 7 tegen 3 stern- Zij onderstreepten dat de Noorse kerk door haar lidmaatschap is verrijkt. Wel zijn de bisschoppen bezorgd over de invloed van het secretariaat-generaal van de We reldraad (dr. Potter) op de geko zen organen. Het werk van de raad op het gebied van de men senrechten achten zij eenzijdig. Met Oost-Europa houdt de We reldraad zich, volgens de Noorse bisschoppen, "opvallend weinig" bezig. TER AAR-Voor Dries van Wijhe is in de loop der jaren nog steeds niets te wild geworden. De man uit het Gelderse Kerkdorp veroverde nog niet zo lang geleden als wielren ner bij volslagen verrassing de amateurtitel van Neder land. Door zijn merkwaardige trant van rijden hield hij daar toen de naam van "Dolle Dries" aan over. Dat hij sindsdien aan populariteit nog niets heeft ingeboet, werd gistermiddag tijdens de schaatsmarathon van Ter Aar duidelijk. Luid aangemoedigd door driehonderd enthousiaste toeschouwers gaf de in die krin gen als Dries "Boemerang" van Wijhe bekend staande Gelder lander weer een staaltje van zijn kunnen weg. De honderd rondjes over de goed geprepareerde maar steeds mis- tigeren kouderwordende ijspiste van Ter Aar kostten hem, on danks een krachtenverslindende manier van rijden, nauwelijks moeite. Het was al hard gegaan dankzij voortreffelijk werk van Jan Kooyman en Rien de Rhoon, die de animators waren voor de totstandkoming van een kop groep van zes man. Maar voor Dries ging het niet hard genoeg en met nog twaalf ronden voor de boeg liet hij de kopgroep "stil staan". Dries explodeerde en oogstte in die spectaculaire slotfase, waarin anderen hun kans misten, be wondering voor de manier waar op hij gerenommeerde rijders als Henk Portengen, tweevoudige marathonkampioen van Neder land, Rien de Rhoon, Jan Kroon, Appie Duin en Jan Kooyman in een mum van tijd op een ronde achterstand wist te zetten. De rest van het veld - van de in totaal 53 gestarte rijders was er nog een twintigtal in koers-kreeg twee of meer ronden aan de broek. Dat gold bijvoorbeeld voor erkende grootheden als Wim Westerveld en Marcel Pennings, die beiden al vroeg in de wedstrijd (na 25 ron den) op een ronde achterstand kwamen. Voor het overige dic teerden Kooyman en De Rhoon het tempo. Dries van Wijhe zou er uiteindelijk van profiteren, zoals hij zelf beaamde. "Ik heb me vrij rustig gehouden, terwijl de anderen het werk heb ben gedaan. Toen ik m'n kans schoon zag heb ik 'm gegrepen", luidde z'n simpele verklaring, waarbij hij gemakshalve vergat een tiental keer een heraanslui ting te hebben moeten realiseren. De plaatselijke favoriet Jan van der Hoorn (47), die in 1957 een van de vijf Elfsteden "winnaars" was, kwam als eerste veteraan zeer verdienstelijk als elfde over de streep. Uitslag: 1. Dries van Wijhe (Kerk dorp), 2. op een ronde Henk Por tengen (Diemen), 3. Jan Kroon (Abcoude), 4. Appie Duin (Warmsveld), 5. Rien de Rhoon (Oud Beijerland), 6. Jan Kooij- man (Ammerstol), 7. op 2 ronden Jan Wessels (Markelo), 8. Wim Westerveld (Eemnes), 9. Marcel Penning (Nieuw Vennep), 10. op 3 ronden Jan Veldt (Akersloot), 11. Jan van der Hoorn (Ter Aar). Bij de dames moest de eindsprint de beslissing brengen. Daarin bleek Hannita Vriezeveen uit Den Haag de snelste en eindigde Bettie Westerveld (Eemnes) als tweede. Lienie van der Hoorn uit Ter Aar kwam snelheid tekort en moest met een derde plaats ge noegen nemen. In totaal ver schenen er negen dames aan de start. WIM VAN WANROOY Uitslag afvalrace "Ijsvermaak Zuideinde" te Nieuwkoop: l.Ton van Velzen; 2. Wim Nieuwenhui- zen; 3. Jan van der Zwet; 4. Her man de Beer; 5. Leo Aardegeest; 6. Jan van Nieuwenhuizen. Er waren 700 belangstellenden. Hoogmade en Oude Wetering: Holland se merentochten over 20.40 en 60 km. Startplaatsen: Hoogmade: café Van der Ploeg. Oude Wetering: clubhuis Braassemermeer. Oud Ade, Rijpwetering en De Kaag: Hollandse merentochten over 30 en 60 km. Startplaatsen: Oud Ade: Water sportvereniging Vennemeer. Rijpwe tering: café De Gulden Vos. De Kaag: Café Kaagzicht. Nieuwkoop: Plassentocht, deze week elke dag zolang er ijs is, wordt gehou den door de IJsclub Ijsvermaak Noorden te Nieuwkoop start dagelijks om 10 uur. De afstanden zijn van 30 tot 70 km. VANDAAG Zuid Beyerland IJsclub de Winterko ning: kortebaan wedstrijd heren. Aanvang 19.30 uur. Opgeven bij de baan vanaf 19.00 uur. Inlichtingen: 01866 - 1925. Ouderkerk aan de IJssel: Ijsclub Een dracht maakt macht. Gewestelijk kampioenschap kortebaan junioren A en B. Aanvang 19.30 uur. Aanmelden: 01808 - 2142 of 1568 en vanaf 19.00 uur aan de baan. Woensdag en donderdag 17 en 18 janua ri: Reeuwijk: plassentocht over 30 a 35 km. Aanvang tussen 10 en 14.30 uur. Woensdag 17, zondag 20 en maandag 21 januari: Aalsmeer, federatie van Aalsmeerse IJsclubs: Westplastocht over 30 en 60 km. Aanvang woensdag 13.00 uur. Zaterdag en zondag: 10.00 Startplaatsen4 Watertoren Aalsmeer, Kudelstaart en Leimuiden. Nieuw Lekkerland: IJsclub Molenhoek: tweekamp Alblasserwaard - Krimpe- nerwaard heren. Aanvang 19.30 uur. Aanmelden 18.30 tot 19.15. Inl. 01848 - 1984. Donderdag 18 januari Onderdijk (NH): IJsclub Ons Genoegen koggentocht Grote Vliet 10 tot 60 km. Start tussen 10.00 en 15.00 uur West Graftdijk: IJsclub Alg. Belang, gew. kamp. Lange Baan dames senio ren en dames jun. A. en B. aanvang 13.00 uur. Aanmelden van 12.00 uur. inl. 02981 - 454 Ouderkerk aan de IJssel: IJscl. Een dracht maakt macht. Nat. Wedstrijd korte baan heren 19.00 uur. Inschr. vanaf 18.30 aan de baan. Nieuw Lekkerland: IJscl. Molenhoek: wedstrijd langebaan heren 500 en 1500 meter. Aanvang 19.30 uur. Inschr. van 18.30 tot 19 15 inl. 01848 - 1984. Zuid Beyerland: IJsclub de Winterko ning. Nat. Afvalwedstrijd heren. Aan vang 14.30 uur. Opgeven tot 14.00 uur. Inl. 01866- 1925 Vrijdag 19 januari: Oudekerk (ZH) IJscl. st. Moritz en Gies- sen. Kortebaanwedstrijd heren. Aan vang 20.00 uur. Inschr. vanaf 19.00 uur aan de baan. inl. 01846 - 5282. Den lip: district Waterland West. Wed strijd over 80 km. Aanvang 12.00 uur. Inl 02908 - 1302 Zolang er ijs is: Pols broek. Haastrecht, de Vhst 2 provin ciën polder toertocht 20 en 40 km. Aanvang tussen 10.00 en 15.00 uur. inl. 01822 - 301. Korte Zaanse Molentocht over 12,5 en 25 km: start vanaf 12.00 uur in Zaandam (Westzaandijk) en Westzaan. Inl. 075 - 285509. vrij rustig gehouden DEN* HAAG (ANP) - Door de in voering van twee hoofdklassen in de hockeycompetitie bij de heren met ingang van het seizoen 1980/1981, is de promotie/degra datieregeling voor het komende seizoen gewijzigd. Voor het sei zoen 1980/1981 wordt de 'struc tuur van de competitie bij de he ren waarin 275 elftallen verdeeld over vijf klassen uitkomen: hoofdklasse (2 x 10 elftallen), eer ste klasse (4 x 10), tweede klasse (8 x 10), derde klasse (8 x 8) en vierde klasse (8 x 8/9). De promotie/degradatieregeling voor het komende seizoen ziet er als volgt uit: Hoofdklasse/eerste klasse: de nummers één en twee van de eer ste klasse a, b en c promoveren naar de hoofdklasse. De num mers drie van de drie afdelingen spelen met nummer laatst van de hoofdklasse een hele competitie om drie plaatsen in de hoofdklas se. Eerste/tweede klasse: de nummers één, twee en drie van de zes afde lingen in de tweede klasse pro moveren naar de eerste klasse. De nummers vier van de tweede klasseaenb.cen d, een f spelen resp. met de nummers laatst van de eerste klasse afdelingen a, b en c een hele competitie om elk één plaats in de eerste klasse. De nummers twee en drie van elke promotie-afdeling blijven in de tweede klasse, resp. degraderen naar de tweede klasse. Tweede/derde klasse: de nummers één, twee, drie en vier van de ne gen afdelingen in de derde klasse promoveren naar de tweede klas se. De nummers vijf van de negen afdelingen in de derde klasse spelen met de nummers laatst van de zes tweede klasse afdelin gen a t/m f in groepen van drie/ vier elftallen een hele competitie om elk twee plaatsen in de twee de klasse. De nummers drie en vier van deze competitie blijver resp. degraderen naar de derde klasse. De nummers één van de elf afdelin gen in de vierde klasse promove ren naar de derde klasse: de nummers twee van de elf afdelin gen spelen met de nummers laatst van de negen afdelingen uit de derde klasse in groepen van twee elftallen twee wedstrijden en eventueel een beslissingswed strijd om één plaats in de derde klasse. Het niet geplaatste elftal blijft in de vierde klasse of degra deert naar deze klasse. laKlassP: VCO 1-LUSV 2 3-0; Orion 1- Kovo d s.n.o.; Dac 2-S 70 2-2; Novo 2- Leython 5 3-1; Gemini/K 4-RW 1 0-3; Leython 4-VCL 1 -2. 2e Klasse A Salvo 1-LUSV 3 3-0; In.Up.Go. 1-Gemini/K 6 2-2; Aarlanderv. 1-Leython 6 3-1; DAC 5-Orion 3 3-1; No vo 4-WW 3 3-0; Leython &-VCO 2 2-2. 2e Klasse B: WVC 1-SKC 1 2-2; DAC 4- MVKV 1 0-3; DAC 3-DVO 1 1-3; WW 2-Leython 7 3-0; Novo 5-VCL 2 0-3; Ge- mini/K 5-Onon 2 2-2. 3e Klasse A RW 3-Leython 9 1-2; In.Up.Go. 2-GGV 1 0-3; Salvo 2-Ridder- veld 1 1-2; Orion 5-DAC 8 3-0; Fadjar 1-VCO 3 2-1; SKC 2-VCL 4 3-0. 3e Klasse B: Blok 77 1-Aarlanderv. 2 3-0; RW 2-DAC 6 0-3; Onon 4-DVO 2 1-2; Setumup 1-Ridderv. 2 21-; DAC 7-WVC 2 0-3; LUSV 4-VCL 3 0-3. 4e Klasse A Leython 10-Scarabee 1 2-1; VCS 2-VCS 3 3-0; Blok 77 2-Orion 6 3-0; LUSV 5-VCS 3 3-0 4e Klasse B: VCS 4-Salvo 3 2-1; Leython 12-^tidderv. 3 0-3; Leython 11-VCS 1 0-3; Lejrthon 11-Leython 12 n.d. 2e Klasse A VCO 1-DVO 1 0-3; Donar 2-LUSV 4 3-0; Salvo 1-Aarl. 1 2-2. Fadjar 1-RW 2 2-2; LUSV 3-SKC 2 2-2; Ley thon 4-DAC 4 3-0. 2e Klasse B: Orion 3-LUSV *0-3; DAC 2-Novo 3 3-0; DAC 3-VCL 11-3; WW 2-S 70 1 3-1; Gemini K 5-Leython 5 0-3; WVC 2-Leython 3 3-0. 3e Klasse A Leython 7-LPSV I 1-2; 3-0; LUSV 5-WW 3 1-2. 3e Klasse B GGV 2-DAC 6 2-1; Onon 5-In.Up Go 1 1-2; Ridderv. 2-Gemini/K 7 2-1; SKC 4-RW 5 0-3; Novo 4- S 70 2 3-0. 3e Klasse C VCS 1-Ridderv. 3 3-0; Ley thon 6-GGV 1 0-3. Donar 3-SKC 3 2-1; WW 4-WVC 4 3-0. 4e Klasse A LUSV 6-Donar 4 2-1; In.Up.Go. 2-VCS 3 1-2. 4e Klasse B VCO 2-Ridderv. 4 2-1; VCS 2-VCS 4 3-0; Blok 77 3-DVC 3 3-0; SKC 5-DVO 3 3-0.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 23