KOLLEGA enso DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: kmhfii hulpkok corveeer receptionist(e)- telefonist(e) Service-monteurs ^EEL uitzendbureau administratief medewerker (m/v) fortran programmeur (m/v) secretaresse/secretaris 3SH SENIOR DATA TYPISTE stichting centrum stbavo noordwijkerhout gas- en oliebranders stook- en elektrotechniek - ^ASB Uitzendbureau, gestart in 1949 en hiermede tevens de langstbestaande uitzendorganisatie, viert in 1979 zijn 30 iarig bestaan. Deze 30 jarige ervaring en het nastreven vankwaliteit in onze dienstverlening stelt ons in staat alert te reageren op vraag en aanbod. Om dit ook in 1979 te realiseren zullen bestaande kantoren worden uitgebreid en nieuwe kantoren worden geopend. Wij zoeken daarom jonge mensen voor de funktie van TECHNISCH KOMMERCIEEL MEDEWERKER Funktie: De technisch kommercieel mede werker krijgt een interne opleiding en. zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uitzendformule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij nieuwe en onderhoudt hij kontakt met bestaan de relaties. Hij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvra gen voor tijdelijk personeel. Daartoe •interviewt, selekteert en begeleidt hij de uitzendkrachten. Vooruitzichten: -N Doorgroei naar manager van een vestiging behoort tot de mogelijk heden. Opleiding: MTS - niveau. Praktijk. Kommerciële ervaring is een pré. Leeftijd. 21 tot 25 jaar. Werkgebied: Delft, Leiden KOMMERCIEEL MEDEWERKER Funktie. De kommercieel medewerker krijgt een interne opleiding en zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uit zendformule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij nieuwe en onderhoudt hij kontakt met bestaan de relaties. Hij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvra gen voor tijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en begeleidt hij de uitzendkrachten Vooruitzichten Doorgroei naar manager van een vestiging behoort tot de mogelijk heden. Opleiding MEAO, HAVO Praktijk. Enige jaren ervaring, bij voorkeur in een kommerciële funktie is een pré Leeftijd 20 - 25 jaar. Werkgebied Den Haag Gouda Zoetermeer ADMINISTRATIEF ASSISTENTE Funktie - het uitvoeren van administratieve procedures; - het verzorgen van korrespondentie m.b.t. de werving en selektie proce dure, - registratie -van personeelsgegevens. Opleiding: Minimaal MAVO - niveau, typen Ervaring. Enkele jaren bedrijfservaring is een vereiste Leeftijd Vanaf 20 jaar. Werkgebied; Leiden Zoetermeer Sollicitatieprocedure Na ontvangst van uw brief krijgt u binnen een week bericht omtrent het verdere verloop van uw sollicitatie De gehele selektieprocedure zal niet langer dan 6 weken in beslag nemen Heeft u belangstelling voor deze vakature(s)? Schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Personeelszaken van ASB Uitzendbureau, Postbus 151 2700 AD Zoeter/neer kunt ons bellen voor nadere informatie onder nr 079-219340 Bureau van de Faculteit der Letteren (halve dagtaak) vak.nr. 8-43511158 Taak: het assisteren van de medewerkers van de afdeling Beheer en Begroting bij hun werkzaam heden van zeer uiteenlopende aard. Voorts zal de taak bestaan uit het zelfstandig bijhouden van overzichten c.q. administraties op materieel, ruimtelijk, financieel en personeelsgebied. Verder zal betrokkene typewerk moeten verrichten aan de hand van meestal summiere aanwijzingen. Vereist: opleiding op MMS/HAVO-niveau, type diploma en zo mogelijk steno Nederlands; goede taalvaardigheid; kunnen onderkennen van prioriteiten; organisatievermogen. Salaris: maximaal 1.101,bruto per maand. Telefonische inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer R. Kruit, tel. 071-148333, tst. 7038. Aan de sollicitanten, die voor een gesprek worden uitgenodigd wordt een functiebeschrij ving, alsmede informatie over de organisatie en werkomgeving toegezonden. Werkgroep Kosmische Straling, gevestigd in het Huygens Laboratorium ak.nr. 9-002/1158 en behoeve van de gegevensverwerking van wetenschappelijke satellieten op een IBM 370/158 systeem. Vereist: tenminste een HAVO-wiskunde opleiding; ervaring in FORTRAN; kennis van APL strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 3.428,bruto per maand. Nadere inlichtingen worden desgewenst ver strekt door Dr. Ir A. J. M. Deerenberg, tel. 071-148333, tst. 5811 Centrum voor Onderzoek van de Economie van de Publieke Sector/Economisch Instituut vak.nr. 8-434/1158 per 15 februari 1979 Verwacht wordt dat betrokkene op zelfstandige wijze haar/zijn functie kan vervullen met name ten behoeve van één hoogleraar en een aantal wetenschappelijke medewerkers. Functionaris vervult een belangrijke rol bij de in- en externe contacten over onderwijs-, onderzoek- en be heerstaken. De vertrekkende secretaresse zal haar opvolg(st)er kunnen inwerken tot half maart 1979. Taak: zelfstandig verzorgen van correspondentie en contacten (voornamelijk Nederlands en Engels); bijhouden van administratie, archief, agenda en telefoon; verzorgen van onderwijs materiaal; typen en persklaar maken van wetenschappelijke rapporten. Vereist: tenminste middelbare schoolopleiding, ruime ervaring; steno- en typediploma in de nederlandse en engelse taal. Salaris: maximaal 2.401,bruto per maand. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door mevr. H. P. Brouwer-Braun (tel. 071-149641, tst. 455) en door prof. V. Halberstadt (tel. 071-149641, tst. 356/357; privé na 19.30 uur: 020-799681). Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. stichting Ëroef projecten IPEN SCHOOL De Stichting bereidt een geïntegreerde vorm voor van onderwijs- en vormings voorzieningen voor volwassenen, waarbij gebruik gemaakt wordt van radio, tele visie, schriftelijk materiaal, individuele en groepsbegeleiding. Deze voorzieningen zijn vooralsnog gericht op werkende volwassenen, werkende jong-volwassenen en (gehuwde) vrouwen, die vroeger niet veel meer dan lager onderwijs hebben genoten Het Öpen School team in de locatie Leiden voert een proefproject uit voor jong volwassenen. Belangrijke doelstellingen zijn: Verbreding van de maatschappelijke oriëntatie, zicht krijgen op de eigen situatie en uitbreiding van basiskennis en basisvaardigheden Voor dit team wordt gevraagd een TEAMLID voor 0.7 weektaak. Taak: - begeleiden van groepen, zowel bij thematische programma's als bi vakken - geven van individuele begeleiding; - ontwikkelen van programma's en lesmateriaa - meewerken aan onderzoek Bij voorkeur zoeken wij iemand, die ervaring heeft met het begeleiden van groe pen deelnemers met specifieke leerproblemen Ervaring met het werken met jong-volwassenen is gewenst. Rechtspositie Aanstelling geschifdt voor de duu van het proefproject (31-07- "*980) .olgens Rijksregeling. Informatie Schriftelijke sollicitaties begeleid van e voor 23 januari 1979 naar de voorzitter v AL Zeist. Voor de afdeling Info Systems Data Processing en Physica Distribution zoeken wij een (25-30 jaar) Zij gaat leiding geven aan een groepje van drie data typistes dat belast is met het 'on-line' inbrengen van orders en de 'off-line' data entry op de Harris 8180. Het verdelen van taken, de kontrole op de werkzaamheden en het bijhouden van de statistieken zullen tot haar verantwoordelijkhe den behoren. Een opleiding op minimaal MAVO-niveau, eventueel aangevuld met praktijkgerichte kursussen en het bezit van een type diploma zijn vereist. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie is een pluspunt in de selektieprocedure. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar 3M Nederland B V. t a v. afdeling Personeelsza ken, postbus 193, 2300 AD Leiden, of bel even tussen 9.00 en 12.00 uur, 071-769330 en vraag naar mevrouw E. de Vette "Mariënhaven" Verpleeghuis voor bijzondere verzorging en verplegingbehoevende bejaarden, Postbus 6, 2360 AA Warmond, telefoon 01711-19300. In de centrale keuken is een vakature voor Taak: het assisteren bij de voorbereidingen van 400 maaltijden Vereist: studerende voor instellingskok S.L.H.I. of B.G.P een maal per 4 weken dient weekend-dienst verricht te worden Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef-kok Dhr - ^tijnsburger Bovendien is in de civiele dienst de volgende funktie vakant- Voor diverse schoonmaakwerkzaamheden op een afdeling. Eenmaal per 3 a 4 weken dient weekend-dienst verricht te worder Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de huis houding, Dhr J Langezaal n de afdeling REKREATIE VORMING van de Stichting Centrum St. Bavo ie Noordwijkerhout willen graag versterking van hun team met een die bereid is: - mede gestalte te geven aan het be staande informatiecentrum "de Pomp" door het aanbieden van in formatieve thema's op velerlei ge bied, ter bevordering van de alge mene en sociale zelfredzaamheid van de bewoners; - een aantal taken in het rekreatieve vlak te vervullen. De aard van de aktiviteiten brengt met zich mee dat er veelal in de avonden en weekends wordt gewerkt, waarbij de diensten in overleg worden vastge steld. Opleiding: Mikojel, Sociale Akademie, Pedagogische Akademie of vergelijk baar. _eeftijd: niet beneden de 25 jaar Salaris: 2093,25-/ 2881.69 bruto per maand, excl. onregelmatigheidstoe- Nadere informatie kunt u verkrijgen v "de Pomp", dinsdag t/m vrijdag, v< 14.00-17.00 uur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 79.75.05. In het onlangs in gebruik genomen Stadsbouwhuis aan de Lange- gracht te Leiden kan geplaatst worden een (Deze functie kan ook worden vervuld door twee part-time krachten De taak bestaat o.a. uit: - het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers - het verstrekken van informatie - het uitgeven van foldermateriaal - het bedienen van de telefooncentrale (7 lijnen) van het Bureau Huisvesting en het Bouw- en Woningtoezicht. In verband met het karakter van de functie zullen er intensieve con tacten zijn met de afdeling Voorlichting van het Stadhuis Gevraagd: Voor de vervulling van deze afwisselende functie gaan de gedachten uit naar representatieve kandidaten met een middelbare schooloplei ding, liefst gevolgd door een op de functie gerichte cursus en/of er- varing. Salaris: Maximaal f 2072,— per maand; promotie mogelijkheid is niet uitgesloten Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Burgemeester en Wet houders van Leiden, Postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van vacaturenum mer GW 78022 op brief en envelop. I De wereldbefaamde Oertli Branders worden in Nederland uitslui tend vertegenwoordigd door Instamat: een serieuze technische onderneming. Gezien de nog steeds groeiende belangstelling voor de Oertli topkwaliteit, moeten wij onze staf aanvullen met enkele en/aren voor het rayon Zuid-Holland-Utrecht. Voor sollicitaties gelieve u zich te wenden tot de heer Zwierenberg Instamat b.v., Deventerstraat 56, Apeldoorn, Tel. 055-265066. Na 18.00 uur kunt u bellen 08338-1473. UTJkJjcLfTLêLr bv verwarming ventilatie

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20