Kok Makelaardij. Uw hulp in huizen. Kok Makelaardij Leiden, Stationsplein 22 Leiden, Tel. 143441. Biedt te koop aan: Overdrachtsbelasting omhoog? Vrije sektorgrens omhoog? Nu kopen. Kok Makelaardij Merenwijk, Mussenplaats Leiden,Tel. 211744. Biedt te koop aan: m. m LEIDEN, Touissantkade 27a. Smaakvol gemoderniseerde tussenwoning met achtertuin en vrij uitzicht op plantsoen. Ind Beg.gr.: Woonkamer met parketvloer, open keuken met div.app. entree, toilet. 1e Verd.: 2sl.kamers met vaste wastafel, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche. (Gekleurd sanitair). 2e Verd.: 1 kamer met dakkapel. Aanvaarding december 1978. Vraagprijs f 155.000,-k.k. LEIDEN, Toermalijnstraat 2. Mooi aan singel gelegen moderne hoekwoning met tuin op Z-W, garage/berging en c.v. Bouwjaar 1971. Ind.: Beg.gr.- Woonkamer met open trap en open haard, entree en half open keuken. 1 e Verd.: 3 sl.kamers, badkamer met lig bad en toilet. 2e Verd.: 4e kamer met dakkapel en zolder ruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 268.000,- k.k. LEIDEN, Carneoolstraat 20. Rustig gelegen hoekwoning met c.v., stenen berging, garage en tuin op het Z. Ind.: Beg.gr.: Woonkamer met plavuizenvloer, hal, keuken en toilet. 1e Verd.: 3 sl.kamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e Verd.: 4e kamer met dakkapel en zolderruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 258.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN, Beneluxstraat 1. Goed onderhouden hoek woning met voor- zij- en achter tuin, c.v. en garage. Bouwjaar 1964. Ind.: Beg.gr.: Woonkamer hal, keuken en toilet, 1e Verd.. 3 sl.kamers, badkamer met douche. 2e Verd.: Zolderruimte Aanvaarding direct. Vraagprijs f 196.000,-k.k. VOORSCHOTEN, van Oldenbameveldtplants. 1. Uitstekend onderhouden zeer ruime hoekwoning met vrij uit zicht, tuin op Z-W, stenen berging, c.v. en C.A.I. Bouwjaar 1976. Ind.: Beg.gr.: U-vormige woonkamer met open haard, keuken, hal/entree, toilet. 1e Verd.: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, apart 2e toilet. 2e Verd.: 1 grote kamer met dakkapel en zolder berging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 288.000,- k.k. LISSE, Bachstraat 30. Aan vijver gelegen prachtige woning met grote achtertuin op het Z, losse garage, c.v. en stenen berging. Ind.: Beg.gr.: Ruime Z-vormige woonkamer, mogelijkheid voor open haard, half open keuken met eiken eetblad, hal en toilet. 1e Verd.-. 3 sl.kamers, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e Verd.: Grote 4e kamer en zolderruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 250.000,- k.k. LEIDEN, Hasebroekstraat 29. Ruim 2-kamerappartement met lift op 3e woonlaag. C.V., balkon en inpandige berging. Ind.: Woonkamer, keuken, hal, 1 sl.kamer, badkamer met lig bad en toilet (gekleurd sanitair) Eigen parkeerterrein. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 118.000,- k.k. LEIDEN, Burggravenlaan 182. Ruime, op goede stand gelegen, 4-kamerparterreflat met c.v. en grote tuin op het Z. Ind.: Woonkamer, 3 sl.kamers, keuken, douche, toilet, balkon. Inpandige berging en grote sousterrainkamer. De souster- rainkamer is evt. geschikt voor logeerkamer. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 210.000,- k.k. LEIDEN, Rapenburg 62. Prachtig verbouwd grachten pand met c.v. en achtertuin. Ind.: Beg.gr.: Kamer en suite met parketvloer, open haard, authentieke plafonds, luxe eiken keuken met div. app. en antieke schouw, entree, toilet. 1e Verd.: 3 sl.kamers, bad kamer met ligbad, douche, .dubbele wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: 2 kamers en douche ruimte. 3e Verd.: Hobbykamer met dakkapel met veel mogelijkheden. Ruim 1100m3 inhoud. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 540.000,- k.k. LEIDEN, Buys Ballotstraat 68. In Professorenwijk gelegen tussenwoning met c.v. en diepe achtertuin. Ind.: Beg.gr.. Woonkamer met open haard, gang, keuken, toilet. 1e Verd.: 2 sl.kamers, mooi betegelde badkamer met douche, 2e toilet. 2e Verd.: Zolder met mog.v.dakkapel. Aanvaarding eind januari 1979. Vraagprijs f 178.000,- k.k. LEIDEN, Hoge Rijndijk 52. Dichtbij centrum gelegen tussenwoning met grote achtertuin. Ind.: Bcg.gr.: Woonkamer, open keuken, hal, toilet, douche (gekleurd sanitair). 1e Verd.: 2 sl.kamers, vaste wastafel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 132.000,- k.k. LEIDEN, Rijnkade 12. Vlakbij centrum, goed onderh. hoekwoning met uitzicht op de Rijn, c.v. fraai aangelegde tuin, ruime garage en geluids isolatie. Opp. 320m2. Ind.: Beg.gr.: Woonkamer 12.00 x 4.00 m met authentiek plafond, plavuizen, vloer en mog.v.open haard, serre, ruime woonkeuken, hal en toilet. 1e Verd.: 1 sl.kamer met wastafel en 1 sl./studeerkamer met mog.v. 2 kamers, badkamer met ligbad en vaste wastafel. Veel bergruimte. Vliering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 325.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN, Hogewaard 85D Uitstekend onderhouden ruime hoekwoning met c.v voor-, zij- en achtertuin en mog.v.garage. Ind.: Beg.gr. Woonkamer met open haard, hal, keuken en toilet. 1e Verd. 3 sl.kamers, badkamer met ligbad. 2e Verd.: 4e kamer met dakkapel en veel zolderruimte Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 190.000,-k.k WONINGZOEKENDEN OPGELET! De laatste uitbreiding van Leiden, de Merenwijk, nadert zijn voltooiing. Deze moderne wijk is voorzien van alle comfort, zoals: overdekt winkel centrum, diverse scholen, tennis- complex, park en kinderboerderij. Door de buitengewoon grote door stroming op hetzelfde tijdstip naar de laatste nieuwbouw in deze wijk, zijn de koopsommen van diverse bestaande woningen door het grote aanbod tot een dieptepunt gedaald. De.,volgende woningen zijn daar in hun prijsklasse een voorbeeld van. VOOR WATERSPORT LIEFHEBBERS LEIDEN. Driemasterwal 1. Schitterend aan vaart gelegen hoekwoning. Op 5 minuten afstand van de Kagerplassen. Met c.v garage en tuin op Z. Indeling van deze zeer grote woning: Beg.gr.: Tuinkamer met open haard, aluminium schuifpui naar terras, luxe keuken, hal, garderobe, toilet. 1e Verd.: 4 sl.kamers, bad kamer met ligbad en toilet, douchekamer met toilet, groot terras boven garage. 2e Verd.: 2 sl.kamers, groot aakterras op Zuiden en 2 bergingen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 440.000,- k.k. Leiden, Kwikstaarthoek 3. Uitstekend onderhouden schakelbungalow met c.v. en grote tuin met zonneterras op Z. Bouwjaar 1975. Ind.: Beg.gr. Living van 40m2 met open haard, eetkeuken (luxe ingericht), hal en toilet. Mogelijkheid tot aanbouw van 1 kamer. In de hal een wentel trap met hardhouten treden naar de 1e verd 3 kamers, bad kamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. Carport. Berging/laundry. Ruime toe passing van hardhout, aluminium, vloer- en wand- betegeling. Aanvaarding in overleg Koopsom t 298.000,- k k. LEIDEN, Bolpraamwerf 11. Uitstekend onderhouden tussenwoning met c.v., voor- en achtertuin. Ind.: Beg.gr.: Tuinkamer, gekleurde keuken hal en toilet. Thermopane. 1e Verd.: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verd.: 1 kamer, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 215.000,- k.k. LEIDEN, Zwanenzijde 25. Bijzonder ruime, gunstig met blijvend riant zicht op de Zijl en polderlandschap gelegen hoekwoning van het type 'Dubbelniveau' met c.v., garage en tuin op Z. met grote zit-/zonkuil. Bouwjaar 1975. Deze woning bevat: woon kamer met prachtige open haard partij, eetgedeelte, zeer ruime keuken, toilet 2/3 sl.kamers, badkamer met lig bad, 2e toilet en aparte douche Grote sousterrainkamer. Alle sanitair bahamabeige. Aanvaarding in overleg. Richtprijs: f 375.000,- k.k. LEIDEN, Akkertioombloem 22. Uitstekend onderhouden herenhuis van het type met doorgeschoten kap met c.v. en tuin op Z aan waterparij. Mogelijkheid tot aanbouw van een garage. Bouwjaar 1975. Ind.: Beg.gr.: Verlaagde woon kamer met hoek open haard, ruime keuken, hal en toilet. Berging. 1e Verd.: 3 sl.kamers, waarvan 1 van 4.80 x 4.90, badkamer met ligbad, 2e toilet. Loggia. 2e Verd.: grote zolder, mogelijkheid voor 4e sl.kamer. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 312.000,- k.k. LEIDEN, Bijenveld 1. Uitstekend onderhouden hoek- patiobungalow met c.v., garage en patio op zuiden. Bouwjaar 1976. Uitermate geschikt voor jonge gezinnen of oudere echtparen. Ind.: Woon-/eetkamer met schroot jesplafond en steenbok pla vuizen, luxe open keuken met inbouw app. en eetbar, hal, toilet, 3 sl.kamers, badkamer. Gekleurd sanitair. Aparte c.v.- ruimte met aan- en afvoer was automaat. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 290.000,- k.k. LEIDEN, Westlanderwerf 13. Uitstekend onderhouden hoek woning met c.v. en zonnige achtertuin gelegen aan park en speelterrein. BouwjaaT 1975. Ind.: Beg.gr.: Tuinkamereneet- keuken met plavuizen vloer, hal en toilet. 1e Verd.: 3 sl.kamers, waarvan 2 grote, 1 van 4.55 x 4.00 en 1 van 4.75 x 4.55, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e Verd.: 1 kamer, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 250.000,- k.k. LEIDEN, Klaproos 14. Uitstekend onderhouden herenhuis met c.v., eigen par keergelegenheid en uitzicht op de Zijl. Tuin op W met tuin huisje/fietsenberging. Ind.: Beg.gr.: Grote living met open haard, open keuken, hal, toilet en berging/studeerruimte. 1e Verd.: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Balkon. 2e Verd.: 2 kamers, zolderberging. Koopsom f 280.000,- k.k. LEIDEN, Zonnebloem 1. Luxe 'ChSlet-villa', halfvrij- staand, met garage en vrij uit zicht over waterpartij. Bouw jaar 1977. Ind.: Entree, grote hal, toilet, woonkeuken (massief eiken met inb.app.) bijkeuken m.aansl.wasaut., L-kamer met open haard, ged. schrootjesplafond en schuif deuren naar terras en tuin op Z-O. Gehele beg.gr. belegd met Steenbok plavuizen. 79m2.1e Verd.: 2 sl.kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, terras. 2e Verd.: 2 sl.kamers, waarvan 1 met balkon, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 460.000,- k.k. Woning verkopen Wilt U Uw huis snel en goed verkopen? Kok Makelaardij adviseert U vrijblijvend over de waarde van Uw huis. Zorgt dat U de juiste prijs voor Uw huis krijgt en neemt alle zorgen die verbonden zijn aan het verkopen van Uw huis van U over. Woning kopen Voor woningzoekenden in de regio Leiden ligt op ons kantoor ook nog een dagelijks bijgewerkte woning gids met het gehele aanbod van de in Leiden samenwerkende makelaars gereed. Ook voor het aankopen van een woning elders in Nederland kunt U bij Kok Makelaardij terecht. Wij hebben immers twintig vestigingen in geheel Nederland. Speciaal voor onze cliënten in de "Merenwijk" hebben wij een tweede Leidse vestiging geopend. Voor de aan- of verkoop van een woning in de "Merenwijk' kunt U vanaf heden terecht aan de Mussenplaats 3. Tel.: 071-211744 Verkoop uw huis met V.B.P. Vraag ons VerkoopBegeleidings- plan. Een doelmatig verkoopoffen sief, dat alle aktiviteiten bevat die wij ondernemen om uw huis te ver kopen. Bel of schrijf en wij zullen u graag vertellen hoe het V.B.P. werkt. U wordt er alleen maar beter van. Lid van de Nederlandse Bond van Makelaars en aangesloten bij het makelaars computer centrum. 's-Avondszijn wij te bereiken onder de telefoonnummers 070-251540 en 071-124510.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36