Voorlopig geen geld voor nieuw biologie-eomplex Publiek loopt weg bij Ank v. d. Moer - eidse agenda KWJ DEMONSTREERT VERKEERSLICHTEN OP VAN CRANENBURCHLAAN TENTOONSTELLING VAN „DE ZANGER" BURGERLIJKE STAND STAD EN RAND ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 LEIDEN - In het programma boekje, dat 'Gelukkige Da gen' (Happy Days) van Sa muel Beckett en 'Vele We gen (Counting The Ways) van Edward Albee be geleidt, staat een foto afge drukt van Ank van der Moer met Kitty Jansen in de leeftijd van Martine Bijl en Ramses Shaffy met een Travolta-ach- tige kuif. Dit om aan te geven hoe lang Ank van der Moer al toneel speelt. Vooral 'Virginia Woolf (met Han Bentz v.d. Berg), 'De Getatoueerde Roos' en 'Wankel Evenwicht' zijn rollen, die in het verleden veel indruk maakten. Van avond om 22.00 uur kunt u haar weer op de televisie zien (Ned. II) in de rol van Me- \touw Keizer in de door Fons Rademakers geregistreerde film "Makkers Staakt Uw Wild Geraas", waarvoor Jan Blokker ooit het scenario schreef. Maar gisteravond stond ze in de Leidse Schouwburg en nam als een diva afscheid van haar publiek als gold het de laatste voorstelling in haar toneel carrière. Haar prestaties öp en vör het toneel mogen en moe ten we niet onderschatten. Maar ik vrees, dat journalis ten van het garnituur Jan Eter (Piet Grijs) of Ischa Meijer de voorstelling 'Happy Days' lankmoedig afgedaan hadden met de kwalificatie 'zij lever de een voortdurend ongelijk gevecht met haar kunstgebit voor een vrijwel volledig in slaap gevallen zaal'. Zo ver zou ik beslist niet willen gaan, maar nadrukkelijk dient hier geconstateerd te worden, dat 'Happy Days' zo weinig boei de, dat: 1. veel mensen voor tijdig de zaal verlieten en de foyer opzochten, 2. een aantal op basis van deze er varing in de pauze het theater verlieten en 3. dat Katrijn Theater 'Gelukkige Dagen' al bewust vöör de pauze had ge pland (wijs geworden!) hoe wel het programma boekje een andere volgorde aangaf. Van den Heuvel verwijt het publiek gebrek aan wil tot inleving in de problematiek. Maar hij moet toch wel met ons eens zijn, dat Beckett ook werkelijk geen enkele poging heeft ondernomen om de toe gankelijkheid voor z'n publiek te vergroten. Het is fascinerend om een vrijwel uitverkochte Leidse Schouwburg haar goede om- vangsvormen en opvoeding in praktijk te zien brengen door volstrekt geluidloos meer dan een uur lang naar iets absoluut onaantrekke lijks te zien kijken. Na de pau ze 'Vele Wegen' van Albee. Bewust weinig aandacht aan dit gedeelte, omdat hier Kitty Janssen en André van den Heuvel wederom een toneel prestatie van formaat leveren. Het blijft heerlijk om naar ie der van hen afzonderlijk te kijken. Spelen ze samen, dan voeren ze dialogen intuitief en uiterst professioneel naar hoog niveau. Ze geven je het gevoel, dat het nog zin heeft naar toneel te gaan kijken, al worden de plaatsen met in gang van volgend jaar 14% duurder. Priester, dominee en huisarts zou je uit roeping worden. Janssen en Van den Heuvel zijn beslist uit „roe ping" gaan acteren. Ik zal nimmer genoeg superlatie ven in onze Nederlandse taal ontdekken om hun acteerta lent adequaat te omschrijven. BERT KOEKEBAKKER Algemeen Financieel Schema van Pais: LEIDEN - De subfaculteit biologie van de Leidse universi teit hoeft er voorlopig niet op te rekenen dat het rijk geld zal steken in nieuwbouw, De subfaculteit, die zeer slecht en verbrokkeld in de binnenstad is gehuisvest, wil al en kelejaren een nieuwbouwconcentratie in de buurt van de Leeuwenhoek, het terrein tussen de Wassenaarseweg en de Plesmanlaan. Uit het onlangs aan het parlement gestuurde Algemeen Financieel Schema voor 1980-1983 van mi nister Pais blijkt echter dat voor deze nieuwbouw tot 1984 geen geld van het rijk valt te verwach ten. Wel is het Witte Singel/Doelenpro ject van de Leidse universiteit de komende jaren veilig gesteld. Voor dat plan wordt volgend jaar een bedrag van 12 miljoen gulden uitgetrokken en de jaren daarop resp. 30, 40, 40 en nog eens 40 miljoen. Met de uitvoering van het project, dat voornamelijk be stemd is voor de letterfaculteit en de universiteitsbibliotheek, is al een begin gemaakt. Voor de verplaatsing van de sport velden aan de Piet Paaltjespad - nodig voor de eerste fase nieuw bouw van het academisch zie kenhuis - is op het Algemeen Fi nancieel Schema voor volgend jaar 1 miljoen gulden uitgetrok ken en voor het jaar daarop 1.5 miljoen. Overigens zegt dat nog niets over het nieuwe ziekenhuis zelf. Vol gens een woordvoerder van het ministerie van onderwijs en we tenschappen komt er nog een na dere verdeling van de pot acade mische ziekenhuizen en daaruit zal blijken wanneer en in hoever re het AZL met de bouw van het nieuwe ziekenhuis kan beginnen De plannen zijn erop gericht het eerste stuk nieuwbouw te vèrwe- zelijken op de plaats waar nu de Mr. Vrolijk opent nieuwe zwembad Oegstgeest OEGSTGEEST - De saris van de koningin in Zuid- Holland mr, Vrolijk zal maandag 15 januari het nieu we overdekte zwembad in Oegstgeest openen. Hij brengt diezelfde dag een werkbezoek aan de gemeente Oegstgeest. Tijdens deze be zoekdag zal er ook een open bare bijeenkomst met de raadsleden zijn. Rond 17.00 uur zal Vrolijk dan het zwem bad openen. sportvelden liggen. Daarvoor moeten ook de studentenwonin gen aan het Piet Paaltjenspad wijken. Niet negatief Over het ontbreken van investerin gen in het Algemeen Financieel Schema voor biologie zei gisteren een woordvoerder van de subfa culteit dat hij daar niet negatief tegenaan kijkt. "Het Algemeen Financieel Schema is voor de komende jaren niet definitief. Er kan nog van alles veranderen. En er blijkt in elk geval niet uit dat de nieuwbouwplannen voor biolo gie door het rijk zijn afgewezen zei hij. Volgens de woordvoerder van bio logie zit de arbeidsinspectie op het ogenblik stevig achter de broek van het college van bestuur om te bewerkstelligen dat de be staande huisvesting van de sub- Meisje aan verwondingen overleden LEIDEN - De anderhalf jaar oude Carla van Es is gisteren in het academisch ziekenhuis overle den aan de verwondingen die ze donderdag had opgelopen bij een verhuizing in haar ouderlijk huis aan de J. P. Coenhof. Het meisje was onder een vallend wand- meubel terecht gekomen. In kri tieke toestand werd ze omstreeks vijf uur 's middags overgebracht naar het AZL, waar ze later is be zweken. Kerststukjes LEIDERDORP - De volksuniversi teit K&O-Leiderdorp organi seert op woensdag 13 december een avond waarop kerststukjes worden gemaakt. Op deze avond leren de deelnemers de kleine handige en onmisbare techni sche kneepjes van de vakman. Er wordt gewerkt met vers mate riaal zodat de gemaakte stukjes ook tijdens de kerstdagen nog in de woning kunnen staan. De bij eenkomst wordt gehouden in het bedrijf van de firma P. Rasser, Hoogmadeseweg 48, in Leider dorp. Deelnemers kunnen zich voor 9 december aanmelden bij mevr. M. van Lent-Mizee, Vron- kenlaan 15, tel. 893898. Er wordt om acht uur begonnen. faculteit de Sterrewacht (waar voor de verbouwingsplannen al negen maanden geleden ter goedkeuring aan het ministerie zijn voorgelegd) en nog een aan tal andere gebouwen. Ook is er een verhuisplan in de maak om twee vakgroepen van biologie te verplaatsen naar het Gorlaeuslaboratorium aan de Wassenaarseweg. Als er nieuwbouw komt, gaan alle biologie-eenheden naar het bui tengebied ten westen van de Leeuwenhoek, in de buurt van de rijksweg Den Haag-Amsterdam (44). De leegkomende panden in de binnenstad zullen dan voor een deel gebruikt gaan worden voor dienstverlenende eenheden van de universiteit (centrale ad ministratie e.d.), die nu voorna melijk in huurpanden gehuisvest zijn. LEIDEN - De KWJ beweging van werkende jongeren demonstreerde gisteravond vermomd als Sinterklaas en Pieten tegen de ontduiking van het wettelijk mi nimumloon. De actie was dit keer gericht op het win kelpersoneel waarbij onderbetaling volgens de KWJ vaak voorkomtmet name in de decembermaand. De Sinterklaasboot vertrok vanaf het Noordeinde en werd bij de Waag opgewacht door het koor 'De Een heid'. Daarna togen Sint en Pieten de winkels in om het personeel voor te lichten over hun slechte rechtspo sitie en de winkelchefs het 'Zwartboek onderbetaling' van de KWJ-Nederland aan te bieden. LEZERS SCHRIJVEN Controleur Uit de berichtgeving in deze krant van 30 november j.l. lijkt het alsof ik overtuigd zou zijn van de on schadelijkheid van een bijzonder controleur bij de sociale dienst. Dit is niet waar. Ik vind het bij zonder vervelend dat uit dit ver slag niet blijkt dat ik mij tegen de taak van de bijzonder controleur heb uitgesproken. De PSP vind het een slecht idee om speciale ambtenaren te belasten met de controle die alle ambtena ren van de sociale dienst in hun taakomschrijving hebben. Wij vinden dat het verlenen van fi nanciële hulp niet gescheiden moet worflen van het maat schappelijk werk of van de con trole op misbruik. De serviceverlening van de sociale dienst moet voorop staan en wij denken dat het belangrijk is om meer contact met de cliënten te onderhouden zodat o.a. voorko men kan worden dat mensen misbruik maken. Daarom moet de controle via de gewone bui tendienstambtenaren lopen, die de meeste contacten met hun cliënten hebben. Liever meer buitendienst-ambtenaren dan meer bijzondere controleurs Hilda Passchier Vijfde Binnenvestgracht 1 PSP-raadslid. 11 LEIDEN - De eerste Leidse Ver eniging van Kanarieliefhebbers en Vogelbescherming "De Zan ger" organiseert dit weekeinde haar 46e jaarlijkse onderlinge wedstrijd met daaraan verbon den een tentoonstelling. Zes keurmeesters hebben gisteren ongeveer 300 vogels gekeurd en tevens de kampioenen van dit jaar bekend gemaakt. In de cate gorie kleurvogels werd een vogel van de heer J. van der Lucht ge kroond tot kampioen. In de cate gorie exoten was er een eerste plaats weggelegd voor L. Polane jr. Welke vogel wordt uitgeroe pen als de "Meesterzanger", was gisteren nog niet. precies bekend. De bekroonde vogels en de tiental- WASSENAAR-Op twee kruispun ten van de Wassenaarse Van Cra- nenburchlaan komen verkeers lichten. Het gaat hier om de krui sing van deze laan met de Star- renburglaan en met de Van Dui venvoordelaan. Dit heeft burge meester Staab van Wassenaar meegedeeld. Er is al geruime tijd een discussie gaande over het idee van het col lege van burgemeester en wet houders om van het kruispunt Van Cranenburchlaan/Starren- burglaan een voorrangskruising te maken. Omwonenden en ou dercommissies van in de directe omgeving gevestigde scholen hebben laten weten bevreesd te zijn, dat op deze manier van de Van Cranenburchlaan een race baan wordt gemaakt. Ook de kruising met de Van Dui venvoordelaan was al eerder een voorrangskruising. De Wasse naarse Vrouwenraad heeft pas ook nog haar bezorgdheid uitge sproken over de gevaren voor de schooljeugd, die de Van Cranen burchlaan over moeten steken. Het college van burgemeester en wethouders en de politie heeft al tijd het standpunt ingenomen dat het verkeersaanbod op de Van Cranenburchlaan eigenlijk niet groot genoeg is om het aanbren gen van verkeersinstallaties te rechtvaardigen. Terwille van de „gemoedsrust" heeft het college nu toch besloten tot het plaatsen van twee installa ties op de genoemde kruispun ten. De verkeerslichten zullen allen tijdens de spitsuren in be drijf zijn en voor het overige deel van de dag als knipperlichtin stallatie fungeren. len gevleugelden die buiten de prijzen vielen zullen vandaag en morgen te bezichtigen zijn in het voormalige Marinecomplex aan het Noordeinde in Leiden. Van daag kunt u tot 19.00 uur in het Marinecomplex terecht en mor gen van 10.00 tot 16.00 uur. Bestuurders gewond bij frontale autobotsing LEIDEN - Op het weggedeelte tus sen Waddingerbrug en de over weg De Vink zijn gistermiddag twee auto's met elkaar frontaal in botsing gekomen. De beide be stuurders werden met onbekend letsel overgebracht naar het Eli- sabeth-ziekenhuis. Beide auto's waren total-loss. Het ongeluk gebeurde toen de 20-ja- nge bestuurder uit Oegstgeest met zijn auto rijdende in de rich ting van de stad in een slip raakte, door het talud reed en op de ver keerde weghelft belandde. Daar reed op dat ogenblik juist een 24- jarige Leidenaar met zijn auto. Op het kruispunt van de Lammen- schansweg-Koninginnelaan liep gisteren een 18-jarige motorrijder uit Leiden kneuzingen op aan het bekken. Rijdend in de richting Voorschoten werd hem geen voorrang verleend door een over stekende auto, bestuurd door een 22-jarige Leidse automobilist. Beide voertuigen werd flink be schadigd. LEIDEN -Geboren: Sietse Willem Josua zn v. W. J. van der Kloet en G. C. Mol, Willem Jacobus Arjan zn. v. J. van Duijn en E. M. Paap; Martinus Clemens, zn. v. J C Heemskerk en J. M. A. van Abs- woude. Cornelis Hendrik, zn. v. H. U. W. Dolman en M. A. H Meeuwis, Dennis, zn. v. R. Schild en E. Laman; Robin Karei Maria, zn. v. J. H. Raaphorst en Y. H. M. Vlaar; Jessica, dr. v. H. Helfen- steijn en J. van Weeren; Alexan der Bastiaan Johannes zn. v. J. H. A. Star en M. H. Roosenbrand: Anne Willemyn dr. v. W. J. Hof dijk en S. G. Visser; Leonard us Cornelis zn. v. L J. van Vlieten E. A. M. van der Linden; Finn zn. v. M. J. Szumlas en B. E. Vinsdorp; Matthew Sebastian zn. v. J. R. M. Armitage en M. A. Mansoor: Ju dith Franciscadr. v, L. Menninga en C. M. Reuser; Jurriën Michn l zn. v. J. J. C. M. Duijnhoven en P. J. van der Donk. Mano Frederik Hendrik zn. v. H. van der Kwaak en P. C. M. Hoogervorst; Stephan zn. v. J. J. P. van der Vlist en C. C A. Coster, Nienke dr. v. G. Ver sloot en R. M. C. H. van Eijken. Peter Paul Johannes Maria dr. v H. G. M. Stol en M. H. M. Hoek; Christiaan zn. v. J. Laterveer en A. Sloos; Cornelis zn. v. J. van Duijn en C. T. Remmelzwaal, Arjan zn. v. J. M. Koning en P. J. Oudehand; Malte zn. v. H. F Huthoff en B. Meier; Margret Eli- zedr. v. B. R. C. de Rooxen I. Vos. Jaap-Jan zn. v. J. J. Smit en G. M C. M. Wieman; Sanne dr. v. W. van Beelen en G. H. E. M. van der Krogt. Ondertrouwd: G. J. Hungerink en E. C. M. van der Voort: B. J. Bek- kema en R. S. R. Verbeek; P. C van der Kroft en M. A. T. Bouten H. Laman en L Geerlings; C. A G. Haasnoot en J. E. W. M. den Hartog: R. J. Siebert en C' Ru- ven s bergen ;J M. Mensenen R. J M. van Zijp, R. Koet en C. Petit; C J. Geus en W. F. D. M. Singeling; S. S. Welsh Aguirre en M. L. Dijk stra; T. J. de Looij en Y. M. Kloos ter; K. Laterveer en J. van dei- Mee; W. J. M. Chrispijnen M. J. A. de Bruin; A. H. Liem en A. A. Buirma; J. J. van Rooijen en L. C. M. Kohier; J. W. Wielinga en H. J. T. Klein. Getrouwd G. C. van der Knaap en M. M. Webber; E. Gülmez en W Gijsman; J. M. Brandt en J. Te gelaar; A. S. Botermans en M. Homborg. Overleden: J. J. C. van der Meer (1897) man; J. Versteegt (1900) man; T van der Sluis (1908)geh gew. m. J. Boter; L. G. Baert (1928)echtgen. v. J. A. Wuijster; J. Wakka (1917). man; H. Smit (1894) man; P. C. M. Regtvoort (1966) zoon J. J. van Tongeren (1911) man; J J. van der Huizen (1917) man; C. Gordijn (1922) man; J. A. Veenswyk (1959) man; K. Mon ster (1894) man; J. van Wijngaar den (1916) man; A. A. Wagenaar (1910) vrouw; M. de Vries (1917) echtgen v. W. F. Keur; J. J. Vci- bree (1897) man. LEIDERDORP - Geboren: Remco A. zn. v. W. Nieboer en P. Brou wer; Judith dr. v.P. F. Bosmanen E. M. v. Zwetsloot; Harco H. J. M. Oostdam en J. E. M. M. van Wie- ringen; Jose dr. v. A. Marijt en F Schoorel; Peter-Paul S. zn. v. S. Jonker en M. H. Bonhof; Richard T. A. zn. v. A. J M. van Westing en T. Zult: Joris W.. E. de Ridder en M. M. Bekooij; H. M. Vanessa dr. v. A. Vogelenzang en M. A. H. van der Boog; Alida J. dr. v. C. van den Bosch en P. Harkas; Vydia, dr. v. J. Worotikan en M. G. Stip- donk; Elmar P. A., zn. v. T. J. G. Heemskerk en E. I. de Quack; Laura dr. v. S. J. Huystee en M. J. S. Bakker; Lieke dr. v. H. G. van der Hulst en P. W. Foppen; Wil lem D. zn. v. W. F. van Veen en F. Feis; Kim J. dr. v. J. H. Wee- nink en P. C. M. Jansen; Arno W. P. zn. v. W. P. J. van Haastrecht en G. J. M. van Beek: Raymond zn. v. J. Schoneveld en E. A. M. Brugman; Willem B, M. P. Noordam en C'. J. van der Blij; Patrick P. zn. v. J. van den Berg; E. P. J Tegelaar; Arnold zn. v. W. T. J. van de Wateren M. C. van dor Zwet; Frederieckje R. dr. v. L. M. Zaterdag Sanders, Levendaal/hoek Korevaar- straat, Antiekmarkt. 9.30-17 uur. Breehuys, Breestraat 19, swingavond voor middelbare scholieren, 20-24 uur LAK-Theater, Toneelgroep Centrum met "En nou ik 20.30 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66. Hot- House: concert Willem Breuker Kollek- tief, 21.00 uur Nieuwe Rijn 20a, contactavond paren, 21.30 uur. Zo jndag ;onius Clubhuis dansen, 20-23 uur Middelweg 19c. kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur. tel. 125802.Leidse Schouwburg, Concertino Unisono, poppen- en pantomimethea ter. 14.30 en 20.15 uur. LAK-Theater, kindervoorstelling groep Spektakel met "Kleine dieren". 15 u Haarlemmerst 73b, tings- Maandag Ontmoetingscentrum, hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Troef, Noordeinde 2a. fotografie: yoga: Nederlands. 19.30-21.30 uur; huisvrou wengroep, di. van 0-11.30 uur. Vrijetijdscentrum. Breestraat 66. yoga; t'aichi, 19.30 uur; gitaar; Go-club, 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, ma., di., do. en vr. overblijfsoos, 12-13.15 uur. Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'TInnosence", 20 uur. Gemeentehuis, gemeenteraad, 19.30 Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwar- tier, Noord-binnestad, Noorderkwarier en Groenoord): M. van Tol, Sitterlaan 80, tel. 142427; Wijk II (Kooi en Merenwijk): P.L. Tan, Schoenerwaal 13, tel. 210890; Wijk III (Waard, Professorenwijk, Tuin- stadwijk en zuid-binnestad): S. Smit, Cobetstraal 43, tel. 130177; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): van za. 10 tot zondag 8 uur vm.: F. Lahr, Zoe- terwoudse Singel 11, tel. 120347; van zondag 8 tot 24 uur. W. Schellekens, Pa- ganinistraat 24, tel. 764035. Leiderdorp - De weekenddienst wordt waargenomen door. J. van der Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539 (zaterdag), spreekuur van 12.30-13 uur; F. Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139 (zondag), spreekuur van 12.30-13 uur op Merel straat 184 A, tel. 891000. Oegstgeest - De weekenddienst van za terdag 10 tot maandag 7 uur vm., wordt waargenomen door. E.W.F. van Walche ren, Oranjelaan 29, tel. 152130. Voorschoten - W. van Dam, Palestrina- laan 29, tel. 3960 (zaterdag); B. van'Beu- sekom, Piet Heynlaan 6. tel. 071-763551 (zondag). Warmond - A. de Gijzel, Oranje Na- ssaulaan 10, tel. 10834. Apotheken De avond- en nacht en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 1 tot 8 dec., waargenomen door Apotheek Reyst, Steenstraat 35, Leiden, tel. 120136; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men, uitslui tend voor spoedrecepten, van een taxi tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp/Zoeterwoudc Rd. - Ge zondheidscentrum Leiderdorp, Ber kenkade. tel. 410131, spreekuur ma. t/m 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - zr. B. Wennekers, Oude Rijn 91 A Leiden, tel. 071-141889. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe- den verkeren. Dag en nacht bereikbaar Vertrouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur Rechtswinkel Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Mussert en J. M. van Denzen; Bastiaan W. A. zn. v. W. J. Bon en C. J. M. van Diemen; Esther M. dr. v. J. Mol en H. Boer; Floortje M. dr. v. W. L. E. M. Schroeijers en M. L. J. J. Ponsioen; Linde A. M. dr. v. G. C. Kuiper en G. Kloos terhuis; Danielle M. dr. v. A. van de Nadort en .M. T. P. H. Peeters; Steven zn. v. A. A. van Rijn en G. van Broekhuizen. Ondertrouwd: K. G. M. Luttikhuis en S. J. van Ingen Schenau: R. D. Teeuw en E. Rot; A. A. Velzen en A. M. Disseldorp. ♦Getrouwd: L. R. Steenbergen en J. P. C. Borreman. Overleden: P. F. van de Groep (61) geh. m. G. Wassenburg; J. R. Re geer (64) geh. m. J. Meijers; O. van Houwelingen (84), J. G. Reewijk (72) geh. gew. m. J P. A. van Heek, T. Verhoef (103) geh. gew. m. C. Daleman; M. Molman (50) geh. m. J. A. de Graaf; C. G J. Horree (80) geh. gew. m. A. Vogel LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f 226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2