WWrmahHnruzri fill PflCPCH nPflCnOWROERE Im make i/üf onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U 1 HUI-HL i UuuLO LJ NRC onroerendgoed de vli makelaardij de vl ietstede b.v. Te koop in Leiden GOEDHART vastgoed In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen. in onroeren onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en taxatie: van onroerende goederen. TE KOOP ZOETERWOUDE-DORP Zonnegaarde 75. Geschakelde semi-bungalow met garage, voor- en achtertuin (Z) en vrij uitzicht. Ind beq. gr.entree, hal met toilet, slaapkamer, L-vormige woonkamer (35 m2). moderne keuken met app. 1 e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, incl. stoffering en c.v.-gas. Vraagprijs 475.000,- k.k. Reiger 12. Moderne splitlevel woning met garage, voor- en achtertuin. Ind. beg.gr.: entree, toilet, eetkeuken, ruime woonkamer met open haard, terras. 1e verd2 slaapkamers (1 met balkon), waskamer, zitje, badkamer met ligbad, kleedkamer, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met douche en toilet, berging. Vraagprijs 397.000.- k.k. De Loethe 19. Rustig gelegen, subliem onderh. royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c v -gas Ind beg grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1e verd 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers Het qehele huis is voorzien van themopane beglazing en bevat extra's. Vraagprijs 329.000,- k.k. De Loethe 24. Goed onderh herenhuis met c.v.-gas. gasboiler, schuur, voor- en achtertuin (zuid). Ind. beg.gr entree, hal, toilet en fontein, keuken, woonkamer met open haard 1e verd.: hal. 2 ruime slaapka mers. badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: hpl, 3e toilet en fontein, 2 ruime slaapkamers met wastafels, o.v.-ruimte. De vloeren van de begane grond zijn J. A. de Gravenlaan 26. Riant aan water gelegen drive-in hoekherenhuis met 600m2 grond, c.v.-gas. Ind. beg.gr.: garage, hal, toilet, hobbykamer 1e verd.: hal, ruime living, grote keuken, 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet, c.v -ruimte en berging. Vraagprijs 285.000.- k.k. makelaardij de viietstede b TWEE GOEDE REDENEN OM ONDERSTAANDE WONINGEN VOOR 1 JANUARI 1979 TE KOPEN. 1) De overdrachtsbelasting gaat met 1% omhoog naar 6%. 2) Nu kunt U zich nog in Zoeterwoude vrij vestigen in een huis van 200.000.- of meer, per 1-1-1979 wordt deze grens opge trokken naar 275.000.- J. A. de Gravenlaan 32. Riant gelegen drive-in herenhuis met voor- en achtertuin, garage en c.v.-gas. Ind.beg.gr.: hal. toilet, garage, hobbykamer. 1e verd ruime woonkamer, ruime keuken. 2e verd.: 3 slaap kamers (1 met balkon), badkamer met douche en 2e toilet, c.v.-ruimte. Vraagprijs 245.000,- k.k. J. A. de Gravenlaan 5. In perfecte staat van onderh. verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en c.v.-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavui- zenvloeg (mog voor open haard), half open keuken. 1e verdieping: hal. 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer met dakkapel, hobbyruimte met dakraam, veel berging. Vraagprijs 229.000,- k.k. Ambachtsherenweg 70. Uitstekend onderh. herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond T -woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 230.000.- k.k. Ambachtsherenweg 72. Uitstekend onderh. herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schroot|esplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche. 2e verdieping: overloop. 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 229.000,- k.k. Kerklaan 73. Goed onderhouden herenh. met schuur, c.v.-gas. voor- en vrije zeer diepe (19 m) aoed aanqe- legde achtertuin (Z). Ind. beg gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 198.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Johan Frisostraat 14. Goed onderhouden dakterras-woning met garage, voor- en achtertuin (Z) en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, hal met garderobe en toilet, ruime woonkamer met open haard, ruime keuken met volledige apparatuur. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet. 2e verd.: slaapkamer, dakterras en waskamer. Het pand is voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs 395.000,- k.k. Nassaulaan 29. Grandioos verbouwd hoekherenhuis met uitgebouwde keuken, bijkeuken, schuur en garage Flinke tuin. c v.-gas en wateronthardingssysteem lnd.beg.gr.: entree, toilet, kelderkast, zeer ruime prachtige Goldreif keuken met alle app.. ruime L-vormige woonkamer met unieke open haard, parketvloer, verlaagd plafond met spots. 1e verd.: 2 mooie geheel betegelde badkamers met ligbad, douche, bidet, wastafels, apart 2e toilet, 2 ruime slaapkamers. 2e verd.: grote slaapkamer, naai- of studeerkamertje en veel berging Het nuis is zeer goed geïsoleerd d.m.v. spoumuurvulling en thermopane glas en is voorzien van z q a n stoffering en zonwering. Vraagprijs 355.000,- k.k. Servatiusstraat 6. Rustig gelegen, keurig onderh. tussenherenh. met vrij uitzicht, voor- en achtertuin (z.o stenen schuur en voorzien van nieuwe c.v.-gas bj 1968. Ind. beg gr entree, gang en toilet, keuken, ruime woonkamer. 1e verd 3 slaapkamers, geheel betegelde badkamer met douche en vaste trap naar grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers Vraagprijs f 209.000.- k.k. Brengt U geen advertentie of kantoorkosten in rekening LEIDERDORP Van Poelgeestlaan 85. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (Z grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal. gang en toilet. 1e verdieping 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 255.000.- k.k. Nieuw te bouwen hoekherenhuis op ca. 260 m2 grond met carport, berging, c.v.-gas en gasboiler lnd.beg.gr.: entree, hal, toilet fontein, woon-eetkamer mett open haard, tuinkamer, luxe Sie-Matic keuken met app 1 e verd.: hal, 2 ruime slaapkamers, 1 speelkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: hal. 3 ruime slaapkamers, 2e badkamer met douche, c.v.-ruimte en dakterras. Tekeningen liggen op ons kantoor ter inzage. Prijs 475.000,- v.o.n. Anna van Burenstraat 13. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, achterom, schuur en c.v -gas. Ind. beg. gr.: entree, hal met toilet, ruime woonkamer, keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Vraagprijs 215.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk 59. Karakteristiek vrijstaand herenh met cv-gas. rondom tuin (grondoppervl. ruim 1300 m2) en 3 garage-boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Vraagprijs 440.000.- k.k RIJNSBURG Katwijkerweg 1. Uitstekend onderhouden herenhuis met c.v.-gas. zij- en achtertuin en apart geleger bedrijfs- en verkoopruimte. Ind woonhuis: hal, ruime woonkamer, moderne woon- en eetkeuKen, speel kamer. toilet. 1e verd. 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. Vraagprijs 325.000,- k.k. mm de Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' VESTESTRAAT. Geheel gereno veerde woning. Ind. hal, keuken, dou che, toilet, slaapkamer, woonkamer, Licht, gas en water goedgekeurd. Vraagprijs 95.000,- k.k. B. BALLOTSTRAAT. Tussenwoning in de Prof.wijk. ind. gang, voorkamer en achterkamer met openslaande tuindeuren, uitgebouwde keuken, toi let. houten schuur, tuin op NW en achterom. 1e et. overloop,2 slp.ka- mers, balkon, 2e et. zolder over ge hele pand, mogelijkheid voor dak kapel. Vraagprijs 169.000,- k.k. DIEFSTEEG. Ruime stadswoning met historische achtergrond met kel dergewelf, ind. ruime gang, woonka mer, 2 slp.kamers, keuken, douche, toilet. 1e et. 4 slp.kamers. 2e et. 2 slp.kamers, 2e keuken. Dit pand is ui termate geschikt voor kamerverhuur of b.v. woon-winkelpand. Vraagprijs 197.000,- k.k. Nabij de Prof.wijk een hoek woning. Ind. hal, gang, grote woon kamer met erker en openslaande tuindeuren, tuin, schuur, keuken met afzuigkap, toilet. 1e et. ruime over loop, voorslaapkamer met wastafel, achterslaapkamer met balknn, slaap kamer waarbij douche met wastafel. 2e et. hobbyruimte, 2 slp.kamers met dakvenster. Gehele pand is CV gas. Bouwjaar 1935. Vraagprijs 209.000,- k.k. DEBUSSYSTRAAT. Tussenwoning met voortuin, achtertuin en schuur, achterom. Ind. hal, toilet met wastafel, woonkamer met deuren uitkomende op de achtertuin, uitgebouwde keuken met eethoek, 1e et. 3 slp.kamers, douche en wastafel. 2e et. ruime zol derkamer. Prijs incl. kachels, luxaflex, vitrage, gordijnen en vloerbedekking. Vraagprijs 225.000,- k.k. Een ruime hoekwoning aan de HAAG WEG met voortuin en achter tuin op het zuiden. Ind. verstibule, gang, kelderkast, toilet, grote woon kamer met voorkamer, erker, achter kamer, nis. openslaande tuindeuren. Mogelijkheid voor 2 garages, keuken met bijkeuken. 1e et. hal, voorslp.ka- mer met balkon, vaste kast, 2e keu ken, badkamer met ligbad, wastafel, aansl. wasm. en droogtrommel, ach- terslp. kamer met wastafel, achterka mer, mogelijkheid voor keuken, eigen opgang, vaste kasten, achterkamer met veel berging, kabinet, voorkamer, kabinet, plat dak. Geheel nieuwe lichtleidingen. Elke kamer bezit een eigen gaskachel. Vraagprijs 269.000,- k.k. OUDE VEST. Grachtenpand. Op de b.g. is een bedrijsruimte van 14x5 met daarbij krachtstroom en openslaande deuren, hal. 1e et. woonkamer met plavuizen 12x5, dakterras, keuken, toilet. 2e et. 4 slp.kamers met veel kasten, badkamer met ligbad, douche, wastafel, 2e toilet, cv gas. Vraagprijs 298.000,- k.k. FREDERIK HENDRIKLAAN te Lei derdorp, nabij winkelcentrum een 3 kamerflat op de 2e etage, hoekflat. Ind. vestibule, hal, woonkamer, 2 slaapkamers, balkon, keuken, dou che, toilet. Dubbele beglazing. CV gas. Vrije vestiging. Vraagprijs 149.000,- k.k. NIEUWBOUWPLAN WINKELHOF LEIDERDORP, in aanbouw zijnde hoekwoningen met garage. Ind. hal, toilet, woonkamer met open keuken, tuin op nw met stenen schuur en ach terom, open trap naar 1e et. hal, 2 slp.kamers, badkamer met douche, wastafel. 2e et. zeer grote slp.kamer. CV gas met boiler. Zeer rustig gelegen aan toekomstig woonerf. Vraagprijs 235.000,- k.k. HOEKWONING MET GARAGE op 225 m2 eigen grond in LEIDERDORP. Ind.: hal, toilet met wastafel, L-vormi ge woonkamer met aluminium pui, open keuken, tuin op het zuiden met zonnemarkies. Op 1e et. hal, 3 slaap kamers, badkamer, 2e toilet, wastafel, ligbad, douche. 2e et.: voorslp.kamer met wastafel, met velux dakvenster, achterkamer, hobbyruimte, veel hard houten kozijnen, aluminium ramen, boiler, CV gas. Bouwjaar 1975. Ge heel gestoffeerd. Zeer rustig gelegen. Vraagprijs 338.000,- k.k. HAARLEMMERWEG. Hoekwoning met tuin op ZO van 50 m2 met schuur en garage, woonkamer met doorgang naar tuin, douche, keuken, toilet, slaapkamer. Licht is geheel ver nieuwd. 1e en 2e etage is verhuurd. 100% hypotheek mogelijk. Vraagprijs 109.000,- k.k. PASTEURSTRAAT. Een zeer fraai geheel gemoderniseerde parterrewo ning, woonkamer met verhoogde eet- hoekruimte, fraaie schouw, moderne keuken, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet, slp.kamer met waran da, tuin 30 m2. Vernieuwd zijn: licht, gas, waterleiding en riool. Vraagprijs 119.000,- k.k. PRINS HENDRIKSTRAAT. Geheel gerenoveerde hoekwoning met open keuken, woonkamer, woonkamer, plaats, toilet. 1e et. open trap, voor kamer, achterkamer met dakterras, douche. Dak, licht, gas en water ge heel vernieuwd. Vraagprijs n.o.t.k. Een ruime stadswoning in centrum van Leiden. Ind. ruime hal, woonka mer, keuken, badkamer, toilet, 1e et- ruime overloop, 2 slp.kamers, zolder met hobbyruimte. Alles in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 119.000,- k.k. VALDEZSTRAAT. Parterre woning. Ind. ruime ontvangsthal, vestibule met berging, grote doorzonkamer met serre en doorgang naar tuin op z. 1e verd.: slp.kamer, badkamer met dou chegelegenheid. Vraagprijs 135.000,- k.k. Dubbel woonhuis in de Hansen straat. Beg. grond verhuur. Ind. bo venwoning: hal, grote woonkamer, zonnig balkon, open keuken met eet bar, toilet, voorslaapkamer. 2e et., douche, berging, gang, 3 slaapka mers. Alles in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 129.000,- k.k. GROENOORDSTRAAT. Geheel ver bouwde tussenwoning. Ind. ruime hal, woonkamer, moderne keuken, dou che, toilet, tuin met schuur. 1e et. 2 slaapkamers. 2e et. zolder over het gehele pand. Vraagprijs 129.000,- k.k. HAAGPLEIN. Luxe 2-kamer-flat op de 1 e etage. Ind. hal, woonkamer met groot balkon, open keuken, toilet, veel berging, douchegelegenheid. Het pand is geheel centraal verwarmd. Gebouwd in 1974. Vraagprijs 119.000,- k.k. MOLENSTRAAT. Geheel verbouwde hoekwoning waarvan b.g. is verhuurd. De bovenwoning leeg te aanvaarden. Ind. boven: hal, ruime woonkamer met parket, slp.kamer, keuken, toilet, dou che, slp.kamer. 2e et. woonkamer met dakkapel, slp.kamer, keuken, toilet. 3e et. zolder over het gehele pand met mogelijkheid voor hobbyruimte. Het riool is pas vernieuwd. Vraagprijs 129.000,- k.k. Geheel verbouwde tussenwoning in de Mors. Ind.: hal, leuke woonkamer met plavuizen, gezellige open haard, open keuken met ontbijtbar, plaats met schuur. 1e et. 2 slp.kamers. een zeer luxe badkamer met ligbad, en een aparte douche, wastafel, 2e toilet, gadgeiser, spotjes, balkon. 2e et.: 2 slp.kamers, met 2 dakkapellen en een overloop. Het licht, gas, riool zijn pas geheel vernieuwd. Het geheel is zeer leuk verbouwd. Vraagprijs 134.500,- k.k. MAGD. MOONSSTRAAT. Dubbel woonhuis waarvan b.g. verhuurd. Aparte opgang. 1 e et.: ind. zeer ruime woonkamer met balkon, keuken, toi let, douche. 2e et. 2 slp.kamers Lichtleidingen vernieuwd. Vraagprijs 139.000,- k.k. IN LEIDERDORP NOG DIV. VILLA'S E.D. Vraagprijzen v.a. 498.000,- k.k. EUROPASINGEL TE KOUDEKERK a/d RIJN. Een rustig gelegen woon huis. Ind.: woonkamer, keuken, diepe kast, voor- en achtertuin op Z met ste nen schuur en achterom, hal, toilet, garderobekast. 1e et.: 3 slp.kamers, badkamer met ligbad, douche, was tafel, badgeiser. 2e et.: zolderkamer met dakkapel, hohbykamer, veel ber ging, vliering. Zeer veel kastruimte. CV gas. Het geheel is centraal gele gen t.o.v. sportvelden, zwembad, scholen, autowegen, winkels. Vraagprijs 229.000,- k.k. NASSAULAAN te ZOETERWOUDE RD. Een split-level woning. Ind ont vangsthal, toilet, wastafel, veel luxe tegels, woonkamer met open haard, aluminium schuiframen, achtertuin op ZW met garage en veel berging, eigen oprit, moderne keuken met veel in- bouwapp. 1e eta.: achterkamer met balkon, achterkamer, spiegelwand, ouderslaapkamer met eigen luxe bad kamer met ligbad, douche, toilet, wastafel en zeer fraai tegelwerk als mede 2 voorslaapkamers, gelegen op de 2e et. met badkamer met douche, toilet. Bouwjaar 1976. CV gas. boiler. Vraagprijs 870.000,- k.k. PARALLEL BOULEVARD NOORDWIJK. Zeer luxe 3 kamerflat op 1e et. Ind.: vestibule, hal, voors laapkamer, ouderslp.kamer, luxe badkamer met ligbad, douche, was tafel. toilet, woonkamer Z-vormig 42 m2, luxe open Amerikaanse keuken met div. inbouw, fraai balkon, uitzicht op zee, 2e douche en toilet. Vraagprijs 276.000,- k.k. MAASSTRAAT. Ruime eengezins woning in rustige wijk. Ind.: voortuin, hal, diepe kelderkast, toilet met was tafel, woonkamer, tuindeur, ruime keuken met wasm.aansl.. tuin 12x6 met stenen schuur en achterom. 1e et.: 3 slp.kamers, veel kastruimte, douche met wastafel. 2e et.: vaste trap, hobby-ruimte met dakkapel, zeer ruime slp.kamer met dakkapel, geheel dubbele beglazing. CV gas. Vraagprijs 215.000,- k.k. CESAR FRANKSTRAAT. Riante 4/5 kamerflat luxe afgewerkt op de 3e et. vrijblijvend uitzicht. Ind.: gang, woon kamer met balkon, keuken, aansl. wasm. badkamer met ligbad, douche, wastafel, fraai tegelwerk, voorslp.ka mer, achterslp.kamer met zijraam, prachtig uitzicht, div. kasten, slp.ka mer, toilet, veel granol, hout en fraai tegelwerk, berging, CV gas. Vraagprijs 179.000,- k.k. 1e BINNENVESTGRACHT. Bedrijfs pand. Ind.: open binnenplaats, hal, toilet, ruimte 12x6, berging, kast. 1e et.: hal, toilet, keuken, ruimte 12x6, kamer, barging. Zeer geschikt voor zalen-kamer-verhuurbedrijf, garage enz. Verkooppunt. Vraagprijs 140.000,- k.k. SOPHIASTRAAT. Tussenwoning, Ind.: hal, voorkamer, achterkamer, uitgebouwde keuken, douche, toilet, tuin 10x3. 1e et.: 2 slp.kamers, nieuw licht, water en riool. Prachtig uitzicht over singel. Vraagprijs 139.000,- k.k. PRES. STEINSTRAAT. Dubbel woonhuis, geheel leeg. Ind. b.g.- voorkamer met wastafel, achterka mer, keuken, toilet, douche, plaats. 1 e et.: aparte opgang, hal, toilet, woon kamer, keuken. 2e et.: voorkamer, achterkamer, 3e et.: zolder over het gehele pand. Vraagprijs 129.000,- k.k. Div. 3 a 4 kamerflats met c.v. in Lei den ZW, rustig gelegen. Vraagprijs v.a. 125.000,- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3 - 2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28