sekretaresse t Gemeente Sassenheim Ponstypistes dieniet voor één gaatje te vangen zijn 1...u—-- PERSONEEL PÊRflMEELimsomM persa soneel PERSONEEL**50^ perSi sociotherapeut (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout administratief medewerk(st)er RUTGES BV een jonge medewerker, personeehw^ -" personeel PERSONEEL personeel nnrcnng De Nationale Organisatie voor het Beroeps- goederenvervoer Wegtransport is een ondernemersorganisatie, die de zakelijke belangen behartigt van de aangesloten vervoer bedrijven Voor de VAKAFDELINGEN ONGEREGELD- EN GEREGELD VERVOER vragen wij, in verband met het huwelijk van de huidige medewerkster, op korte termijn assistentie van een Voor deze interessanté, zelfstandige funktie denken wij aan een jonge vrouw van middelbaar opleidingsniveau, die bij voorkeur beschikt over een sekretaresse-opleiding. Haar werkzaamheden omvatten o.m. - het maken van afspraken en bijhouden van agenda's - het voorbereiden en notuleren van vakafdelingsvergaderingen en overige besprekingen - het in steno opnemen, uitwerken en verzorgen van correspondentie - het bijhouden van afdelingsdokumentatie en archief Van haar wordt ven/vacht dat zij in ruime mate zelfstandig kan werken, beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en ervaring in een soortgelijke funktie heeft opgedaan. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegstransport De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor een vervolgafdeling in de sektor akute psychiatrie een die: - interesse heeft in langdurende behandeling van kliënten - mee wil denken in het maken van behandelingsplannen - de persoonlijke begeleiding van 4 5 mensen op zich wi I nemen - in een multidisciplinair team wil samenwerken - belangstelling heeft voor het verder ontwikkelen van het werken met groepen - bereidheid heeft tot het opbouwen van een nieuw team sociotherapeuten. De afdeling biedt plaats aan 10 mannen en 8 vrouwen en de behandeling is gericht op de persoonlijke begeleiding in de problematiek van de patiëntje) Voor deze funktie vragen wij een opleiding B-verpleegkundige, óf MBO/HBO V of IW mét ervaring in inrichtingswerk. -m Salarisgrenzen. f 1968,36 -f2594,99 bruto per maand, exclusief een toeslag voor het werken op onregelmatige tijden. Over verdere studie kan overleg worden gepleegd. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de heer P. Bósters. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.27.84. ^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Op de afdeling Financiën c.a ter secretarie, kan worden geplaatst een die zal worden belast met kassiers- en boekhoudkundige werkzaamheden Vereist: Diploma HAVO of MAVO 4. Bezit van een typediploma wordt op prijs gesteld, alsmede enige jaren praktische ervaring. Aanstelling zal afhankelijk van leeftijd en praktijkervaring geschieden in een rang waarvan het salaris minimaal f 1441en maximaal f 2202,-- zal zijn, te vermeerderen met de voor kassiersfunctie geldende toeslag van 2,5 o/o van het bruto salaris. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de gemeente. De vakan tietoelage bedraag 8 o/o. Verder zijn de Verplaatsingskosten- en studiekostenregeling van toe passing. Informatie omtrent deze funtie kan worden verkregen bij de chef van de afdeling Financiën c.a., tel. 02522 19100, toestel 30. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan het college van Burgemeester en wethouders van Sassenheim, Wilhelminalaan 1. ,o$lC^ AAAIt «jewaw ?»u Dat zijn nu precies de mensen die wij zoe ken. Behalve dat zij een geoefend oog en een vaste hand hebben, zijn zij ook nog mensen, die zeer geconcentreerd kunnen werken. En daarbij zijn zij van het type „Petronella-Precies". Zeer accuraat Want waar gaat het om? Dat minuscule ponsgaatje vertègenwoor- digt een belangrijk gegeven. Bijvoorbeeld over iemands gezondheidstoestand. Of het is het eerste cijfer van een heel hoog bedrag. Daarom zijn onberispelijke ponsbanden en ponskaarten van groot belang voor het goed funktioneren van onze ingewikkelde samenleving. Mogelijk dat daarom goede ponstypistes zo dun gezaaid zijn. Want ze moeten, bij de reeds genoemde kwaliteiten ook nog de instelling hebben van een eerste-hulp-verlener. Snel ter plaatse als ergens het hart van een administratie dreigt stil te vallen. Dat betekent dan een hinderlijk vróeg tele foontje om ergens bij te springen. Ga er maar eens aan staan!! Ja, waarom eigenlijk niet? Durft u de uitdaging aan? U hebt tenslotte de vereiste accuratesse en ervaring, en u wilt als uitzendkracht een behoor lijke baan, met een salaris dat daarbij past. Welnu, die heeft De Koning in zijn kaart systeem. Alleen nog niet in gaatjes. Hoe dan wel, dat laat Hans Willemse of Loes Berbée u zien. Bel ze even op. de koning b.v. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Wij zijn DAF Truck dealer en zoeken voor onze, moderne uitgeruste, werkplaats nog een ALLROUND DIESELMONTEUR Voor een gesprek over deze funktie nodigen wij u graag uit op ons bedrijf te Hoofddorp. Bel voor een afspraak 02503-12961 tst. 22. BAARS - Autobedrijven BV - Paxlaan 10- Hoofddorp. Dealer voor DAF trucks - Peugeot - Volvo. vraagt op de Afdeling Internationaal Transport en Expeditie te Alphen a/d Rijn die belangstelling heeft om opgeleid te worden voor de funktie van expediteur. Voor deze funktie wordt gedacht aan schoolverlaters met minimaal HAVO- opleiding. j Voor belangstellenden is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21 2404 CB Alphen aan den Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24