Uw toekomst bij walsers Procter &Gamble Gezocht: Duizendpoot HOOGOVENSv soneel PERSONEELI PERSONEEÜ personeelPEB^ PERSONEELPERSONEa perse V- nnrcQng VERTEGENWOORDIGER Regio AMSTERDAM SLOTBOOM PLAATWERK Voorman Plaatwerkerij ADMINISTRATEUR (M/V) TYPISTE sjoj SEBRlQgJ PAHS administratief medewerker Hans II van Brussel B.v CQ PEHSOMEEtpersoneW Wij zijn een toonaangevend internationaal opererend bedrijf met een voortdurende expansie. In Nederland brengen wij een aantal produkten op de markt die tot de succesvolste behoren in hun groepen. "Njx Dankzij de modernste verkooptechnieken zijn onze artikelen plezieriger om mee te werken dan om tegen te concurreren Wij zoeken een voor het rayon Hij vindt dit gebied bij uitstek geschikt om zijn kwaliteiten te demonstreren. Hij vindt het verkopen en ondersteunen van merkartikelen een uitdagende taak. Hij bezit een goede algemene ontwikkeling op middelbaar niveau. Hij heeft reeds enige commerciële ervaring opgedaan bij voorkeur in de verkoop van merkartikelen. Hij kan representatief en correct optreden en draagt van nature zijn commerciële kwaliteiten op een enthousiaste wijze uit Hij is in de leeftijd van 25-32 jaar. Wij bieden Een vast salaris en alle secondaire arbeidsvoorwaarden eer* toonaangevend bedrijf waardig Een individuele praktijkgerichte training die (J in staat stelt Üw commerciële capaciteiten en talenten tot volledige ontplooiing te brengen. Een auto, die Cl ook privé kunt gebruiken Een onkostenregeling. Bij eventuele verhuizing een verhuisregeling ÜW taak is het promotionele beleid optimale gestalte geven. Dit houdt o.a. in aan de groot en kleinhandel in (Jw Rayon onze merken verkopen. zorgdragen voor een optimale distributie bij al CJw relaties de uiteindelijke doorverkoop aan de consument d.m.v merchandising veilig stellen. in hecht teamverband met Uw collega's zorgen voor de omzet ontwikkeling van een totale regio. Indien U er zeker van bent dat wij U zoeken, wordt U bij deze uitgenodigd Uw met de hand geschreven sollicitatiebrief te sturen naar: Procter Gamble Benelux N.V. Divisie Nederland Ter attentie van de Afdeling Sales Training Heer Bokelweg 25,3032 AD Rotterdam. U kunt ook bellen: 010-659722 toestel 195 zoekt een Slotboom is een plaatwerkerij, met een moderne fabriek en kantoor in het industrieterrein t Heen. Er werken bij ons zo n 130 mensen. Ons werk is afwisselend, zo maken we de brandstoftanks van de meeste merken vrachtauto's. Maar we voeren ook opdrachten uit voor o.a. landbouwma- chinefabrieken, meubelfabrieken en voor de C.V.-indus- trie. De VOORMAN PLAATWERKERIJ assisteert de afde lingsbaas bij de dagelijkse leiding. Hij is direkt verantwoor delijk voor: - de uitvoering van de geplande produktie en aantallen en kwaliteit; - het instellen van de machines en gereedschappen; - de werkinstruktie van de hem toegewezen groep perso neel; - de veiligheid in de afdeling. Voor deze funktie denken wij aan een M.T.S.-er, (leeftijd 25 tot 45 jaar) of iemand met vergelijkbare opleiding of kennis. Naast vakmanschap, zijn verantwoordelijkheidsgevoel, initiatief en takt eigenschappen die hij zeker moet bezitten. Wij bieden een interessante werkkring aan in een prettige werksfeer, een goed salaris en in de toekomst promotie mogelijkheden tot fabrieksbaas. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO-groot metaal. Sollicitaties kunt U schriftelijk of telefonisch richten aan: Plaatwerkerij D. W. Slotboom B.V.. P. Caspers - Perso neelszaken, Ambachtsweg 6. 2222 AK KATWIJK. SLOTBOOM PLAATWERK Op het VORMINGSCENTRUM WERKENDE JONGEREN LEIDEN wordt met spoed gevraagd een-. met ervaring in onderwijsadministratie, salarisberekening en andere voorkomende werkzaamheden op adm. financieel gebied. Opleiding: tenminste diploma M.B.A. Sollicitaties binnen acht dagen te richten aan: Stic Vormingscentrum Werkende Jongeren, Lammenschanspark 2, Leiden. Voor inlichtingen kunt u bellen: hr. J. Kosterbok, telefoon 071-769213 (overdag) of 071-760250 ('s-avonds). RABOBANK LEIDERDORP Od ons bijkantoor ontstaat binnenkort een vakantie plaats, welke wij gaarne bezet zouden zien door een ADMINISTRATIEVE KRACHT (mnl.) van circa 20 jaar. Voor een juiste uitoefening achten wij een HAVO- of gelijkwaardige opleiding, aangevuld met boekhoudkun dig inzicht, gewenst. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen zien wij gaarne tegemoet op ons adres: Hoofdstraat 84. 2351 AM Leiderdorp. Dan denken wij die te hebben voor een die op de verkoopafdeling het typewerk zorgt. Onze funktiewensen zijn alleen: Wij bieden echter meer, maar daarover praten wij liever met u persoonlijk. Heeft u interesse? Belt of schrijft u dan naar CT|i m Postbus 18, ZOETERWOUDE-RD. 071-899306 Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bos bouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar kantoor te Alphen a/d Rijn een De functie zal o.m. inhouden: verrichten van administratie van uitvoeringsprojecten financiële bewaking van projecten voorbereiden van automatische informatieverwerking verrichten van diverse analyses. Wij denken aan iémand met een MEAO diploma. Enige jaren ervaring met administratieve werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer J.L. Olders, tel. 01720-91141 Schriftelijke sollicitaties kunt g richten aan Heidemij Nederland BV afdeling Personeelszaken, Ceylon 21-23, Haarlem. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder Hans van Brussel B.V. is een jong bedrijf dat zich bezighoudt met aankoop, renovatie en verkoop van onroe rend goed, bij voorkeur in oude stadsgebieden. Dat alles zoveel moge lijk in eigen beheer. Gezonde groei maakt het nodig uit te zien naar een iemand die het technische deel van A tot Z begeleidt. Wij maken er een ge woonte van, de juiste mensen alle mogelijk heden te geven. Hij is 25 30 jaar en weet alles van de bouw in het algemeen en renovatie in het bijzonder. Hij werkt zelfstandig als tekenaar/calculator maar ambieert meer. Voelt zich wellicht architekt. Hij wordt verantwoordelijk voor zo ongeveer alles wat er in ons bedrijf met onroerend goed kan gebeuren. Hij adviseert bij aankoop van projekten, ontwikkelt plannen. Tekent ze zelf, calculeert ze zelf. Bespreekt het werk met de eigen mensen. Zorgt voor de planning. Koopt in. Blijft op de hoogte. Heeft lol in z'n werk. Verdient ernaar. Beseft dat als hij het goed doet, hij snel carrière maakt. Blijft wel met beide benen op de grond. q/ Douzastraat 1b. Tel. 071 -120862 Postbus 871 - 2300 AW Leiden. Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-proegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. 2.405,bruto per maand Als walser in opleiding verdient u (vanaf 21 jaar) meteen circa 28.860,bruto per jaar 2.405,per maand), inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa 29.795,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de 31.225,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Goede sociale voorzieningen Hoogovens heelt goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wi-3 kan walser worden? Mannen van 18 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen-. 02510 - 94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Geboortedatum:. Adres: Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20