teiilon O werktuigbouwkundige SUTHOFF PERS SU K> Ziekenhuis Informatie Systeem. nachthoofd (m) PERSONEEL !PÉfttONEElP*™onee' person DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: kaashal soneel PERSONEEL! medewerk(st)er binnendienst stichting centrum stbavo noordwijkerhout L VERKOPER OF VERKOOPSTER filiaalchefs winkelmeisjes de rijksoverheid vraagt programmeur/ systeemontwerper franchise-nemer caral consulting bv PERSDNEEIElfe1 persone|. pERS0!\SEELreRSONEEL p"'-0^- oersoneet PcncrMcn personeel PERSOhEEL pe^oneel Samsom Onderwijs bv is leveran cier van schoolbehoeften, leer middelen en uitgaven voor -tot dit moment voornamelijk- basison derwijs. Daarnaast hebben wij ons -voortbouwend op een jarenlange ervaring- gespecialiseerd in het compleet inrichten van scholen. Door uitbreiding van de werk zaamheden zoeken wij voor onze binnendienst versterking. De functie De gezochte medewerk(st)er zal zich gaan bezighouden met diver se administratieve werkzaamhe den die voortvloeien uit de bege leiding van de orderstroom. Er zullen echter ook andere, dan ad ministratieve taken verricht moeten worden (voorraden controleren, uitleveringsdata bewaken, bestel lingen natrekken etc.), waardoor de job alleszins afwisselend ge noemd kan worden. De eisen In de eerste plaats vragen wij van deze toekomstige collega de juiste mentaliteit om de vele interne con tacten op een prettige manier te onderhouden. Daarnaast stellen wij een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid op prijs. De kennis ligt op HAVO-/MEAO-niveau en aan be hoorlijk administratief inzicht en grote accuratesse (liefst reeds in praktijk bewezen) ontbreekt het niet. Leeftijd ca. 20 - 25 jaar. Hebt u interesse in deze aantrek kelijke baan, neem dan contact met ons op. Dat kan zowel tele fonisch als schriftelijk. Richt uw reactie aan de heer D.J.B. Hout man. Ons telefoonnummer (01720) 6 20 43. Ons adres: Samsom On derwijs bv. Prins Bernhardlaan 10, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn, t.a.v. afd. Personeels zaken. icur Samsom Onderwijs is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout roept geïnteresseerde B-ver- pleegkundigen op voor de vakature van in de rang van wnd. hoofdverpleeg kundige of hoofdverpleegkundige, af hankelijk van ervaring. De nachthoofden participeren ook ge deeltelijk in dag- of avonddienst. Het dienstrooster wordt in overleg met de andere nachthoofden vastgesteld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenum- mer 78.62.76. Sijtnofi Pers B V is onder meer uitgeefster van de Haagsche Courant. Rotterdaméch Nieuwsblad. Het Binnenhof. Goudsche Courant, Leidse Courant. Economisch Dagblad en een aantal huis-aan-huis bladen De Bedrijfstechnische afdeling (B T A is verantwoordelijk voor het opti maal onderhouden en repareren van alle technische aangelegenheden in dit omvangrijke krantenbedrijf Zij is daartoe opgebouwd uit vier afdelingen, te weten De Mechanische Dienst De Electrotechnische Dienst De Elecfronische Dienst De Autowerkplaats. Zij beschikt daarnaast over een Technisch Bureau ter ondersteuning van de totale gang van zaken in de B T A In het Technisch Bureau is door uitbreiding van een aantal werkzaamhe den (o.a. installatie van nieuwe offset-rotatiepersen) een vacature ont staan voor een: WERKTUIGBOUWKUNDIGE OP H.T.S. NIVEAU De nieuwe medewerker zal onder leiding van het Hoofd B T A nauw samenwerken met de chefs van de reeds genoemde afdelingen, Tof zijn taken gaan o m. behoren I Ontwerpen en bewaken van preventieve onderhoudssystemen en werk methoden: - Plannen van installatie- en revisiewerkzaamheden in samenwerking met de afdelingschefs; - Adviseren en waar nodig specificeren van spare-parts. Onderzoek naar het preventief onderhoud van de technische installaties, in samenwerking met Ontwikkelingsafdelingen in ons bedrijf. - Up to date houden van ons technisch documentatiesysteem Voor de functie is kennis op HTS-niveau met een ervarinq van plm 5 jaar in de onderhoudssfeer noodzakelijk, terwijl kennis op grafisch-tech- nisch gebied niet essentieel is Beheersing van de Engelse taal, zowel passief als actief is een vereiste Leeftijd tussen 25 en 35 jaar Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure Het resultaat hiervan kan door de psycholoog met de sollicitant bespro ken worden Kandidaten, die qeinteresseerd zun in de hierboven genoemde vacature, kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de heer A G. J. Wever. Hoofd B T A die gaarne bereid is telefonisch vragen te beantwoorden (070—906810) Sollicitatiebieven kunt u. onder bijvoeging van een beschrijving van genoten opleidingen, ervaring en specifieke kennisgebie den, richten aan: Sijthoff Pers B.V., Afd. Personeel en Organisatie t.a.v. de heer J. W M. Bekkering, postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhaqe v WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE^ Venestraat 2a Den Haag p miliedrukwerk vraagt voor diensttreding beschaafde enigszins bekend met de Engelse taal ZATERDAGS VRIJ. soil, te richten aan de directie Gravure de Vries b.v. Prinsegracht 120 Den Haag tel. 070-462841 voor tel informaties na 17.00 uur en in de weekenden 071-153705. wegens opening van nieuwe filialen Belangstelling? U kunt zich melden na 19.00 uur bij de heer J. Clemens, tel. 02521-12168 instructeur elektro-montage (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeids voorziening, Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen te Leiden Taak: geven van praktisch en theoretisch gerichte instructie aan cursisten, waarbij het leiden van volwassenen tijdens de opleiding eer belangrijke rol speelt. Vereist: de diploma's MTS-elektrotechniek en VEV-MIT; ruime praktijkervaring in installatie technieken. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2941,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1978. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7506/1158 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Werkgroep Kosmische Straling, gevestigd in het Huygens Laboratorium fortran programmeur vak.nr. 8-39111158 Ten behoeve van de gegevensverwerking van wetenschappelijke satellieten op een IBM 370/158 systeem. Taak: het in samenwerking met de wetenschappe lijke staf opzetten en testen van programma tuur t.b.v. nieuwe projecten; implementatie van programma's, die verkregen worden op uitwisselingsbasis met inter nationale onderzoekcentra; onderhoud van bestaande programmatuur. Vereist: tenminste een HAVO-wiskunde opleiding, ruime ervaring in FORTRAN en bij voorkeur ook met APL en assembler. In verband met inten sieve kontakten met buitenlandse groepen is goede kennis van de engelse taal gewenst. Salaris: maximaal 3.428,per maand. Neuropathologlsch Laboratorium van de Afdeling Neurologie van het Academisch Ziekenhuis laborante vak.nr. 8-394/1158 Taak: het verrichten van histopathologische werkzaamheden. Deze werkzaamheden omvatten het vervaardigen van weefselcoupes voor microscopisch onderzoek. Bij getoonde bekwaamheid zullen de werkzaamheden met een aantal speciale technieken uitgebreid worden. Vereist: een opleiding op MAVO niveau. Ervaring met (histopathologisch) laboratoriumwerk strekt tot aanbeveling, een interne opleidings mogelijkheid met betrekking tot dit werk is echter aanwezig. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand. Universiteitsbibliotheek hoofd van het secretariaat (mnl./vrl.) vak.nr. 8-39211158 Het Secretariaat is de afdeling van de biblio theek, waar de verzorging van de post- en archiefzaken, de verwerking van de korrespon- dentie en de administratie van de personeels zaken voor de gehele bibliotheek plaatsvinden. Daarnaast fungeert de afdeling als directie secretariaat. Het Hoofd van het Secretariaat is belast met de verantwoordelijkheid voor de uitvoering van deze werkzaamheden; hij/zij wordt daartoe bijgestaan door één full-time en één part-time administra tieve kracht. Van gegadigden voor deze funktie wordt ver wacht dat zij voldoen aan de volgende eisen. een schoolopleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse opleiding; goede kennis van de moderne talen; vaardigheid in het opstellen van brieven; leidinggevende, organisatorische en kontak- tuele kwaliteiten; ervaring in een vergelijkbare funktie, bij overheid of bedrijfsleven. Nadere informatie omtrent deze funktie wordt desgewenst verstrekt door de heer dr. M. O. Woelders, telefoon 071-148333 toestel 7531. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. De toepassing van computers in zieken huizen neemt snel in betekenis toe. Nadat in het Academisch Ziekenhuis te Leiden met subsidie een experimenteel geïntegreerd ziekenhuis informatie systeem (ZIS) was ontwikkeld, wordt dit systeem reeds op 7 plaatsen toegepast. Hiervoor is een centrale ontwikkel- en ondersteunings organisatie gevormd, gevestigd te Leiden. De systemen zijn opgebouwd met behulp van dubbel uitgevoerde minicomputer- apparatuur waarbij in het A.Z.L. nu zeer grote aantallen terminals communiceren met een centrale geïntegreerde databank. De applicaties die betrekking hebben op vrijwel alle facetten van het ziekenhuis- gebeuren (laboratoria, administratie, medische registratie, apotheek, personeels administratie, radiologie, keuken, e.d.), komen in nauw overleg met de partici perende ziekenhuizen tot stand en zijn geprogrammeerd in een hogere program meertaal (FORTRAN). Gezien de uitbreiding van de aktiviteiten is de volgende vakature ontstaan: vac.nr. 050.C.44.47.LD die zal worden ingeschakeld bij het'ontwik kelen van één van de systeemdelen van het ZIS en daarbij zal assisteren bij het opstellen en uitwerken van het systeem ontwerp. Ook het programmeren en uittesten van systeemdelen behoren tot zijn taak. Het betreft toepassingen met een duidelijk conversationeel karakter, zoals laboratorium- systeemdelen, debiteurenadministratie, personeelsinformatie-systeem, apotheek. Gewenste opleiding: HTS, HIO, wiskunde MO-A niveau. Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in Leiden. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoeslag bedraagt 8%. Inlichtingen; Voor nadere informatie kunt u bellen 071-14 72 22, toestel 5260. Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de Dienst Personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. De Kaashal is een snelgroeiende keten van speciaalzaken, die een assortiment voeren van Hollandse en buitenlandse kaas, wijnen en noten, aangevuld met andere delicatessen waaraan duidelijk behoefte bestaat. Wij zoeken voor een nieuw op te zetten zaak i echtpaar) die als dus als eigenaar deze zaak wil gaan exploiteren binnen de bestaande keten. Een Middenstandsdiploma en enig vakdiploma terwille van de vestigings-eisen zijn noodzakelijk. Ervaring is niet vereist. De Kaashal werkt u volledig in. Ook al wordt een groot deel van de koopprijs gefinancierd, u dient toch over eigen kapitaal te beschikken. Bij de winkel is geen woonruimte aanwezig. Wilt u een zelfstandig bestaan opbouwen? Neem dan contact op met mevrouw N. M. Derksen-de Vries van Caral Consulting b.v., Heemsteedse Dreef 62, 2102 KM Heemstede. Telefoon 023-28 41 62. management services

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22