WWoerëhdgöed lRflFffMFflnR0ERE NRC van't hof h WAT KUNNEN WIJ VOOR U DOEN? onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendgoed U ill IULIIL uLJUULUL GOEDHART vastgoed TE KOOP IN RIJNSBURG Apart wonen in de Randstad? Van 't Hof heeft het! LEIDEN De LeeuuM B Een geheel gerenoveerde woning aan de Vestestraat met daarin hal, keuken, douche, toilet, slaapkamer en grote woonkamer. In dit pand zijn licht, gas en water goedgekeurd. VRAAGPRIJS 95.000,- k.k. Aan de Haarlemmerweg te Leiden een hoekwoning met tuin op ZO van 50 m2 met schuur en garage. Woonkamer met doorgang naar tuin, douche, keuken, toilet, slaapkamer. Licht is geheel vernieuwd. De 1 e etage is verhuurd voor 91,80 per maand. Leeg in overleg te aanvaarden. Zeer hoge hypotheek mogelijk. VRAAGPRIJS 109.000,- k.k. Een hoekwoning in de Pr. Hendrikstraat te Leiden, geheel gerenoveerd met een open keuken, woonkamer en plaats. 1 e etage: open trap, voorkamer, ruime achterkamer met dakterras, douche. Dak, licht, gas en water geheel vernieuwd. VRAAGPRIJS 109.000,- k.k. Leiden, aan de Zijlsingel een tussenwoning, waarin ruime woonkamer, keuken, toilet en plaats. Op de 1e etage 2 slaapkamers met dakkapel, douche-badkamer. VRAAGPRIJS 109.000,- k.k. Een zeer fraaie, geheel gemoderniseerde parterre woning in de Pasteurstraat te Leiden, woonkamer met verhoogde eethoekruimte, fraaie schouw, moderne keuken, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet, slaapkamer met waranda, tuin 30 m2. Vernieuwd zijn: licht, gas, waterleiding en riool. VRAAGPRIJS 119.000,- k.k. Een ruime stadswoning in het centrum van Leiden met daarin ruime hal en woonkamer, keuken, badkamer en toilet. Op eerste verdieping een ruime overloop, grote voorkamer en achterkamer, alsmede een zolder voor hobbyruimte. Alles in zeer goede staat van onderhoud. VRAAGPRIJS 119.000,- k.k. Een parterre woning in de Valdezstraat, Leiden met ruime parkeermogelijkheid. Ruime ontvangsthal. vestibule met berging, grote doorzonkamer met daarbij een serre met doorgang naar tuin op Z. 1e verdieping, een slaapkamer, badkamer met douchegelegenheid. Leeg te aanvaarden medio januari 1979. VRAAGPRIJS 135.000,- k.k. Een geheel verheelde woning in de Bakkerkorfstraat met daarin ontvangsthal, woonkamer met serre doorlopende naar de tuin, waarbij een schuur. Douchegelegenheid met vaste wastafel, toilet, keuken, waarin mogelijkheid om te wassen. Op de 1 e etage treft u een ruime overloop, voorslaapkamer en achterslaapkamer met een 2e toilet. 2e keuken en een balkon. Op de 2e etage, een ruime hal met daaraan 2 slaapkamer en daarnaast ruime hobbyruimte met tevens een 2e douche. Dit pand biedt de ideale gelegenheid voor b.v. dubbele bewoning. 100% hypotheek mogelijk. VRAAGPRIJS 119.000,- k.k. Een totaal gerenoveerde stadswoning in het hartje van Leiden aan de Vollersgracht waarin op de b.g. een studeerka mer, slaapkamer, toilet, spoelruimte met gelegenheid voor wassen, buiten een flinke plaats. Op de 1e verdieping de woonkamer met een fijn afgewerkt schrootjes plafond, een open keuken, alsmede een douche en een 2e toilet. Op de 2e verdieping een ruime slaapkamer, de wanden hier zijn van fijn schuurwerk, en een leuke vlieringruimte. VRAAGPRIJS 129.000,- k.k. Nabij NS station een dubbel woonhuis, waarvan de b.g. is verhuurd voor 46,- p.m. Hiervan is de bovenwoning direct leeg te aanvaarden. Hierin treft u een ruime hal, grote woonkamer, zonnig balkon, open keuken met eetbar, toilet en een voorslaapkamer, op 2e etage is een douche, berging, gang, alsmede 3 slaapkamers. Alles in uitstekende staat van onderhoud. VRAAGPRIJS 129.000,- k.k. In de Groenoordstraat een geheel verbouwde tussenwoning waarin een ruime ontvangsthal, de woonkamer met daaraansluitend een moderne keuken, douche, toiler, tuin met schuur. Op de 1e etage is de achterkamer en de slaapkamer. Op de 2e etage is er een zolder over het gehele pand. Leeg in overleg te aanvaarden. VRAAGPRIJS 129.000,- k.k. Een pas geheel gerenoveerde weverswoning in de 3e Gortestraat, Leiden, waarin ontvangsthal en een zeer ruime woonkamer aansluitend aan open keuken, toilet, douche en een tuintje. 1 e etage: open trap naar de boven gelegen twee slaapkamers. VRAAGPRIJS 129.000,- k.k. Een luxe 2 kamer-flat op de 1 e etage aan het Haagplein. De indeling is ontvangsthal, woonkamer met groot balkon, een open keuken, toilet en veel berging, douchegelegenheid. Pand is geheel centraal verwarmd. Gebouwd in 1974. Ruime parkeermogelijkheid. VRAAGPRIJS 129.000,- k.k. In de Molenstraat een geheel gerenoveerde hoekwoning waarvan de b.g. is verhuurd. De bovenwoning is leeg te aanvaarden. Hierin treft u ontvangsthal, een ruime woonkamer met parket, slaapkamer, keuken, toilet, douchegelegen heid, alsmede nog een slaapkamer. Op 2e verdieping een woonkamer met dakkapel aan de achterzijde, een slaapkamer, keuken, toilet. Op 3e etage, zolder over het gehele pand met mogelijkheid voor hobbyruimte. Het riool is pas vernieuwd. VRAAGPRIJS ƒ135.000,- k.k. In de Mors aan de P. Krugerstraat een geheel gerenoveerde tussenwoning met een dubbele opgang, waarin een hal, woonkamer met plavuizen, open haard, open keuken met een ontbijtbar, buiten een plaats met schuur. Op de 1e verdieping 2 slaapkamers, een zeer luxe badkamer met ligbad en een aparte douche, 2e toilet, badgeyser en een balkon. Op de 2e verdieping twee slaapkamers met 2 dakkapellen en een ruime overloop. Het licht, gas en riool zijn pas geheel vernieuwd. VRAAGPRIJS 135.000,- k.k. Nabij de Zijlpoort een half vrijstaand woonhuis op 136 m2 grond, met daarin ruime woonkamer met plavuizen en open haard, moderne aanbouwkeuken, douche en toilet, grote voortuin en een ruime achtertuin met zij-ingang alsmede een schuur. Op de 1e etage ruime genoeg voor 2 tot 3 kamers, met balkon. Het licht, gas en waterleiding zijn vernieuwd. VRAAGPRIJS 138.000,- k.k. Dubbel woonhuis aan de Magd. Moonsstraat, waarvan de b.g. is verhuurd. Middels een aparte opgang treft u op de 1 e etage een zeer ruime woonkamer met balkon, keuken en toilet, douche aan. Op 2e etage twee slaapkamers. Alle lichtleidingen zijn vernieuwd. VRAAGPRIJS 139.000,- k.k. Een grachtenpand in het centrum nabij Nieuwe Rijn, waarin b.g. een kleine winkelruimte, daarachter een woonkamer met keuken. Op 1 e etage 2 grote slaapkamers, douche en toilet. Op 2e etage 2 slaapkamers. De winkel kan eventueel bij de woonkamer getrokken worden. Uitermate geschikt voor kamerverhuurbedrijf of kleine dagwinkel. VRAAGPRIJS 149.000,- k.k. Een tussenwoning in de Professorenwijk, in ruil met huurwoning. Indeling: gang, voorkamer en achterkamer met openslaande tuindeuren, tuin op NW, uitgebouwde keuken, toilet, schuur en achterom. Op de 1e verdieping grote overloop, achterslaapkamer, voorslaapkamer met balkon. Op 2e verdieping zolder over het gehele pand met mogelijkheid voor dakkapel. In ruil met huurwoning Ruime stadswoning met historische achtergrond met keldergewelf, waarin op de b.g. ruime gang, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet. Op de 1 e etage 4 slaapkamers, op de 2e etage: 2 slaapkamers en een 2e keuken. Dit pand is uitermate geschikt voor kamerverhuur of b.v. woon-winkelpand. VRAAGPRIJS 197.000,- k.k. Nabij de Professorenwijk een tussenwoning waarin ruime hal, gang, grote woonkamer met erker en opanslaande tuindeuren urtkomendevp tuin, waar ook de schuur is. Verder op de de b.g. keuken met afzuigkap. Op 1 e verdieping ruime overloop, voorslaapkamer met wastafel, achterslaapkamer met balkon, achterslaapkamer waarbij douche met wastafel. Op 2e verdieping hobbyruimte en achterslaapkamer, voorslaapkamer met dakvenster. Gehele pand centraal verwarmd. Bouwjaar 1935. 100% hypotheek mogelijk. VRAAGPRIJS 209.000,- k.k. Een tussenwoning aan een park in de Debussystraat, met voortuin, achtertuin en schuur, gelegenheid voor achterom, indeling woning is een ruime hal, toilet met wastafel, woonkamer met deuren uitkomende op de achtertuin, uitgebouwde keuken met eethoek. 1e verdieping zijn drie slaapkamers met douche en wastafels. Op 2e verdieping is een ruime zolderkamer. Prijs is incl. kachels, luxaflex, vitrage, gordijnen en vloerbedekking. VRAAGPRIJS 225.000,- k.k. Een ruime hoekwoning aan de Haagweg met voortuin en achtertuin op het zuiden, woning-indeling vestibule, gang, kelderkast, toilet, grote woonkamer met voorkamer en erker, achterkamer met nis, openslaande tuindeuren. Mogelijkheid voor 2 garages, keuken mei bijkeuken. Op de 1e verdieping een hal, voorslaapkamer met balkon, vaste kast, 2e keuken, badkamer met ligbad, wastafel, aansluiting wasmachine en droogtrommel, achterslaapkamer met wastafel, achterkamer, mogelijkheid voor keuken, eigen opgang, vaste kasten, achterkamer met veel berging, kabinet, voorkamer, kabinet, plat dak. Geheel nieuwe lichtïéidingen. Elke kamer bezit een eigen gaskachel. VRAAGPRIJS 269.000,- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredietsn, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3 - 2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. LEIDEN Boshuizerlaan 13. Goed onderhou den hoek-herenhuis met voor- en achtertuin en zijpad naar garage met aangebouwde schuur. Ind. zij-ingang, vestibule, gang, kelderkast, toilet, woonkamer, keuken met ingebouw de apparatuur. Ie et. badkamer met douche, 2e toilet, 3 kamers, veel bergruimte, 2e et. 2 kamers met dak kapellen, bergzolder en vliering. CV gas. Zeer centraal gelegen t.o.v. de stad en de grote verbindingswegen. f 275.000,- TE KATWIJK AAN ZEE Boulevard 9. Direct aan strand en zee gelegen, zeer ruim woonhuis, geheel ingericht voor pension in zomer en winter, ruim terras binnenplaats en 2 ZOMERHUIZEN. Inhoud 845 m3, gelegen op 250 m2 eigen grond. Ind.: entree, hal, kelderkast, toilet, royale doorzonwoonkamer 12mx3.90m, geheel aangepaste keuken 7.50x2.25m, af gescheiden toegang naar 1e en 2e etage waarop 8 slaapkamers, toiletten en douche bergvliering. Gehele pand c.v. gas. De prijs is excl. verplichte overname goodwill, inventaris, pension en nieuwe stoffering 77.500.-. Dit pand is ook uitermate geschikt als woonhuis, kantoor of praktijkruim te. Oplevering in overleg. Vraagprijs 697.500,- k.k. Valkenburgseweg. Hoekwoning met schuur, bj 1973. Ind.: hal met toilet, fontein, kasten woonkamer met ther mopane beglazing, keuken met afzuigkap, houten pla fond en wandbetimmering. Verd.: badkamer met zitbad, toilet en wastafel, 3 slaapkamers. 2e verd.: zolderkamer, berging met c.v. ketel en warmwatervoorziening. Tuin op Z. 12.5 m lang. Grondopp. 187 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 252.500.- k.k. VOORHOUT Schoonoord. Leuk gelegen tussenwoning met schuur, bj 1969. Woonkamer met parketvloer, keuken, verd.: 3 slaapk., douche, 2e toilet, 2e verd.: berging, grote zolder met dakkapel, tuin c.v. gas. Direct te aanvaarden. Vraagprijs 240.000.- k.k. WADDINXVEEN Noordeinde 33. NIEUWBOUW. Vrijstaand landhuis. Hier vindt u dit kolossale, in aanbouw zijnde landhuis, dat al uw woonwensen in vervulling zal doen gaan. Rustige landelijke ligging met makkelijke verbindingen. Inhoud liefst zo'n 1000 m3, circa 725 m2 eigen grond, zowel een inpandige als losstaande garage, verder een living van 60m2 en 4 royale slaapkamers, perfecte afwerking van de bouw en gebruik van de beste materialen. Uitstekende isolatie o.a. door dubbele beglazing rondom. Pand kan in overleg, vroeg 1979 worden opgeleverd. Prijs 775.000.- v.o.n. excl. courtage Makelaardij o.g. [püj] van der Plas B.V. lil Princestraat 31Katwijk aan Zee. Tel. 01718-73641* 74433 Turfmarkt 10/hoek Rijnstraat, Kat-j wijk aan den Rijn. Wegens bijzondere omstandigheden verkopen wij ons huis aan het J. Frisoplantsoen 17. De indeling van ons huis dat een grote achtertuin heeft met garage en schuur is als volgt: ruime doorzonkamer, royale keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers met vaste kas ten, badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage met ruime zolderberging nog voor 4e kamer. Spoedig te aanvaarden. Vaste prijs 232.000,- k.k. Inlichtingen tel. 01718-73158 na 18.00 uur. LEIDEN BURGEMEESTERSWIJK Te koop rechtstreeks van eigenaar: leuke middenwoning in gezellige en rustige straat op korte afstand van de binnenstad. Voortuin en diepe zonnige achtertuin met stenen schuur en achterom. Indeling: entree met toilet, doorzonkamer met parketvloer en dubbele beglazing, keuken, twee grote en één kleine slaapkamer, balkon, badkamer met ligbad, zolderkamer met bergruimte, CV- gas. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 253.000,- k.k. Inlichtingen: 071-123928. BOUWKUNDIGE BRAND OF WATERSCHADE B0UWSCHADE DOOR DERDEN Wij verzorgen Uw schadebegroting en taxatierapport. ARNOLDUS B.V. Alphen a/d Rijn, Groenoord 424. Magnefieke, moderne schakelvilla (splitlevel). Basisafm. ca. 10 m breed bij 10 m diep, inhoud 580 m3, grondopp. 317 m2. Woon-eet- kamer annex keuken 60 m2, study, 4 royale slaapkamers, badka mer met ligb., aparte douche-cel. Garage-hobbyruimte 30 m2. Luxe inbouwkeuken, openhaard, c.v.-gas. Termopane. Achtertuin (Z). 190 m2. Vraagprijs: 450.000,- k.k., met ca. 100 m2 achtertuin slechts f 390.000 k.k. Alphen a/d Rijn, Toegangsweg 3. Landelijk gelegen vrijstaand woonhuis met schuur en garage op ca. 1100 m2 eigen grond. Ind.: woonkamer, woonkeuken, 3 slaap kamers, douche, etc. Vraagprijs: 330.000,- k.k. Koudekerk a/d Rijn, Park Ypenburg 2. In bungalowpark, vrijstaande Lely-bungalow op ruim 1.000 m2 eigen grond. Ind.: woonkamer (51 m2) met open haard, 4 slaapka mers, badkamer met ligbad. C.v.-gas tevens koelingsinstallatie. Garage. Uitzonderlijk mooi gelegen! Veel privacy. Vraagprijs: 450.000,- k.k. Koudekerk a/d Rijn. Ruin 1200 m2 bouwgrond voor een bungalow. Uitstekende ligging. Koopsom en verdere voorwaarden n.o.t.k. Hazeerswoude (Dorp), Breitnerlaan 3. Hoekschakel-villa met fraaie tuin en carport. L-vormige woonka mer annex keuken (ca. 50 m2), bijkeuken, 4 slaapkamers, badka mer met ligb., c.v.-gas, open haard. Koopsom: n.o.t.k. Ter Aar, aan het Aarkanaal. Luxe vrijstaande bungalow met garage op 1480 m2 eigen grond. Woonkamer met entresol annex keuken (totaal ruim 70 m2), 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligb., bijkeuken. Grote vliering. Veel extra's. Onder architectuur aangelegde tuin. Gelegenheid tot meren van een boot. Vraagprijs: 750.000,- Exclusief wonen in Woerden! Thans in aanbouw zeer luxe 3-, 4- en 5-kamerappartementen. Koopsommen v.a. 360.000,- v.o.n. (■rui makelaardij bv rWji kantoor alphen a/d rijn kantoren in alphen a/d rijn, gouda, 's-gravendeel, vianen en zwolle 1e Het verzorgen van geldleningen, financieringen en dergelijke, van bedragen van f 1.000,- tot f 300.000,-. 2e Het verzorgen van hypotheken. 3e Verzekeringsbemiddeling. 4e Verkopenv van uw onr. goed, alleen u betaalt 1.23% courtage 5e wij kopen ook rechtstreeks van u onr. goed, mits uw prijs redelijk is. 6e Advisering in de ruimste zin, ook fiscaal Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel.: (01718(-72333/72257 DRIEMASTERWAL 35 Luxe herenhuis met garage en eigen haven aan open vaarwater met verbinding naar Kaag en Braassem. Indeling: ruime hal en garderobe, grote woonkamer met open haard, luxe open keuken. 6 slaapkamers, hobbykamer, berging, balkon, dakterras, luxe badkamer, aparte douchekamer. Tuin en dakterras op het zuiden. Momen teel in gebruik als modelwoning. Aanvaarding direkt. Incl. nieuwe stoffering en vloerbedekking. VRAAGPRIJS 498.000,- V.O.N. .makelaardij In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36