erenSWEElyjeffi™" Een computer operator GEMEENTE WASSENAAR V. boekhoudkundig medewerk(st)er, tevens kassier personse^™. PERSONEEL""50®1 pensa Ijjersone monteurs buitendienst MEDEWERKER MEDEWERKSTER "Mariënhaven' assistente Part-time onderwijsdeskundige/ Pedagoog-didacticus De mensen van ASB Uitzendbureau weten veel van tijdelijk werk. personeel personeel K.K.F. BEDRIJVEN B.V. te Katwijk vraagt voor haar nieuwe activiteiten op het gebied van de fabricage en montage van kunststof-bouwdelen, energieke K AT W IJ K Functie Ressorterend onder de uit voerder zijn zij verantwoordelijk voor het in klein teamverband op de bouwplaatsen monteren van kunststof-bouwdelen. Persoon Gezien de uitbouw van deze sector zoeken wij enthousiaste krachten die hun kennis en ervaring meer productief willen maken. Bekendheid met bouw- montagewerk wordt op prijs gesteld. Verdere opleiding geschiedt in eigen bedrijf. Rijbewijs B/E vereist. Leeftijd 22 - 30 jaar. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan K.K.F. Bedrijven B.V., Sandtlaan te Katwijk. Ook kan telefonisch contact worden opgenomen met de heer D. W. K. Vring, telef. (01718) 12343. Tom Star en zonen bloemenexport zoekt een (voor binnenland) i.b.v. groot rijbewijs. Aanmelden kantoor tel. 01718-23529. Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft Kagerstraat 1Leiden Gevraagd per 1 februari 1979 een op het SECRETARIAAT van de schoolopleiding. Opleiding op Havo-niveau; goed etype-vaardigheid. Leeftijd 20 jaar. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, aan de rector A. Mid deldorp, Kagerstraat 1, Leiden. Verpleeghuis voor bijzondere verzorging plegingbehoevende bejaarden. Postbus 6, 2360 AA Warmond. Tel. 01711-19300. vraagt voor de afdeling fysiotherapie voor de ochtenduren. Vereiste opleiding Mavo-4. Zoek maar niet verder. Hier is de baan waarop je gewacht hebt. Op onze afdeling export U.S.A. hebben wij plaats voor a. secretaresse op HAVO-niveau met Engels in het examen pakket. Zij moet vlot kunnen typen. b. pientere medewerkster voor allerlei werkzaamheden, vanaf de zorg voor het reclamemateriaal tot lichte admini stratieve werkzaamheden. Denk je, dat je een van beide banen leuk vindt, bel dan dhr. Pley om een afspraak te maken. Telefoon 01719-10300. KONYNENBURG MARK B.V. Offemweg 42, Noordwijk. Voor de begeleiding van het openbaar en bijzonder basisonderwijs wordt gevraagd een voor 15 20 uren per week functie-omschrijving: Begeleiding bij de op handen zijnde,vernieuwingen ten aanzien van het kleuter- en lager onderwijs; ontwikkeling van begeleidingsprogramma's voor het basisonderwijs De werkzaamhiden zullen zich vooral op de systeem-begeleiding richten en daarnaast ook enigszins op de individuele begeleiding, waarbij de nadruk zal liggen op concrete en practische dienstver lening. functie-eisen: Een voltooide universitaire pedagogisch-onderwijskundige opleiding dan wel voltooide studie M.O.-pedagogiek; ruime ervaring en kennis op het gebied van het basisonderwijs Voor deze functie geldt voorts: Een duidelijke practische oriëntatie t.a.v.de onderwijsproblematiek goede contactuele eigenschappen; de bereidheid om een deel van de werkzaamheden in teamverband te verrichten. Benoeming zal vooralsnog geschieden in gemeentedienst, zodat de rechtspositieregelingen voor het personeel van de gemeente Wasse naar van toepassing zijn. In de toekomst zal aan de onderwijsbege leiding een andere juridische vorm gegeven worden, waarbij echter de ambtelijke status voor het personeel gehandhaafd zal blijven dan wel in die van een vergelijkbaar niveau wordt omgezet. Salariëring: Nader overeen te komen afhankelijk van opleiding en ervaring. Van de kandidaten wordt de bereidheid verwacht medewerking te verlenen aan een op de functie gericht psychologisch onderzoek waarvan de uitslag met de kandidaat besproken kan worden al vorens advies zal worden uitgebracht. Eventuele nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer E.H.M. de Jong van de afdeling Onderwijs, Cultuur en Recreatie (tel. 01751 - 19340, toestel 151). Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief te zenden aan Burgemeester en Wethouders \ian Wassenaar, Raadhuislaan 22, 2242 CP Wassenaar. Uitzendbureau Kantoren in heel Nederland. Een computer operator die tijdelijk werk zoekt, kan rekenen op alle aandacht van ASB. Hij kan er terecht met zijn vragen en wensen over tijdelijk werk. De mensen van ASB weten daar veel van af. Kunnen hem misschien wel direkt aan werk helpen. En anders zoeken ze net zo lang tot ze een plezierige job voor hem hebben gevonden. Praat eens met de hulpvaardige mensen van ASB. Ze zitten op 64 kantoren, verspreid over heel Nederland. ASBgeeftnatuurlijk dezelfde aandacht aan: programmeurs, systeemanalistes, konstrukteurs, administrateurs, portiers, afwassers, tekenaars, landmeters, etc. Bij de Dienst van Gemeentewerken kan op de afdeling Boekhouding van de Financiële Administratie worden geplaatst een Taak diverse boekhoudkundige werkzaamhedenw.o - het beheer van de kas - de rekening-courant administratie Vereist minimaal Mavo opleiding praktijkdiploma Boekhouden Salaris afhankelijk van opleiding enervaring maximaal f 2461 bruto per maand. Promotiemogelijkheid met eer te bereiken salaris van f 2665, is aanwezig. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 148, 2300 AC Lei den, met vermelding van vacaturenum mer GW 78020 op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28