hoofdportier en portier voor onze vestiging tezoetermeer iOHfell PERSONEEÜ !PÉRKINEElPerso,,••, lpÉRsa^ë»SI epsc Teel DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: ij Algemeen Dagblad !j assistente II II II A li II II II II II II II II II V Ifedelok soneel PERSONEEL! .PERS01\EELptRSONEEL personc analist(e) documentalist/ bibliotheekassistent (mnl./vrl.) secretaresse Welkombij HEINEKEN secretaresse lisamsom Samsom Uitgeverij bv Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden gediplomeerde radiotherapeutisch laboranten m/v 1e MONTEURS 2e MONTEURS ir randstad uitzendbureau ZELFSTANDIGE MEDEWERKER JpersonettPERSONEEL personeel Laboratorium voor Parasitologie van het Instituut voor Tropische Geneeskunde (20 tot 24 uur per week) vak.nr. 8-384/1158 Taak: het in het kader van een door de Wereld gezondheids Organisatie gesubsidieerd onder zoek uitvoeren van serologische en immunolo gische bepalingen. Hierbij ligt de nadruk op routinewerkzaamheden. Vereist: diploma HBO-A en/of HBO-B (medisch) Immunologische ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 1.440,60 bruto per maand. Aanstelling geschiedt voor eeen jaar en wordt afhankelijk van subsidiëring verlengd. Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden desgewenst verstrekt door dr. A. M. Deelder telefoon 071 -14 83 33, toestel 7466 of 7444. Het Europa Instituut van de Faculteit der Rechts geleerdheid (halve dagtaak) vak.nr. 8-385/1158 Taak: het beheer van de verzameling van documenten en tijdschriften van het Instituut, in het bijzonder de documenten van de Verenigde Naties. Het beheer van deze verzameling houdt onder meer in: het catalogiseren, klasseren en plaatsen van de binnenkomende documenten, het voorlichten en helpen van de gebruikers.van de verzameling, het signaleren van bepaalde documenten en publikaties voor de medewerkers van het Instituut, alsmede het zelfstandig opvragen van ontbrekende documenten. Boven genoemde taak zal in samenwerking met de reeds aanwezige functionaris worden verricht Vereist: tenminste opleiding op GO-A niveau Salaris: maximaal 1.332,50 bruto per maand De werktijden zijn in overeenstemming met de directeur van het Instituut en de zittende functionaris nader overeen te komen. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen desgewenst worden ingewonnen bij dr. P. J. Kuyper of drs. C. A. J. M. de Cooker telefoon 071 -14 96 41toestel 346. Bedrijfsgeneeskundige Dienst en de Afdeling Stralingshygiëne (twee en halve dag per week) vak.nr. 8-386/1158 Taak: het in samenwerking met de secretaresse en de doktersassistentes begeleiden van de werkzaamheden van de twee artsen, die zi!n belast met de zorg voor het universiteits- Vereist: HAVO- en secretaresse-opleiding er enige jaren ervaring. Salaris: maximaal 1.101,bruto per maand. Promotiemogelijkheid is niet uitgesloten Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden desgewenst verstrekt door dr. D. Roodenburg Vermaat, telefoon 071 -14 83 33, toestel 5107 Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Op dit moment wordt in Zoetermeer hard gewerkt aan de bouw van een nieuwe vestiging van de groep Gedistilleerd en Wijn, onderdeel van het Heineken concern. Vanaf begin 1979 zullen hier o.m de merken Hoppe, Coebergh en Jagermeister worden geproduceerd Het spreekt vanzelf dat er nu en straks talloze mensen, goederen en materialen de in- en uitgang van het fabrieksterrein zullen passeren. Een scherpe kontrole hierop en registratie hiervan is van groot belang Ook moeten de gebouwen, installaties en terreinen goed worden bewaakt. Daarom zoeken wij thans voor deze vestiging een aantal hoofdportiers en portiers die deze taak op zich kunnen gaan nemen. De werkzaamheden van de hoofd portier en de portier omvatten o.m. het checken en regelen van al het inkomende en uitgaande verkeer en het kontroleren van de terreinen en gebouwen. Daarnaast het toezicht houden op het naleven van de bedrijfsregels en het uitvoeren van visitaties Bij brand of ongevallen wordt eerste hulp geboden en worden de nodige instanties gewaarschuwd. Voorts worden enige administratieve werkzaamheden verricht. Voor de portier ligt het aksent in zijn funktie specifiek op de uitvoering van bovengenoemde taakgebieden. De hoofdportier is daarboven verantwoordelijk voor het toezicht op de juiste uitvoering van de werkzaamheden en de rapportage hierover aan de Chef Interne Dienst Zowel aan de hoofdportier als aan de portier stellen wij hoge eisen: beiden dienen te beschikken over een opleiding op M.A.V.O.-niveau, alsmede over een E.H.B.O.-diploma. Beide mannen, in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, zijn kalm, taktvol, akkuraat en gewend zelfstandig te werken. Zij hebben verantwoordelijkheids gevoel, goede omgangsvormen en hun uitdrukkingsvaardigheid laat niets te Naast bovengenoemde eisen wordt van de hoofdportier verwacht dat hij in het bezit is van het U.B.B. (voorheen N.B.O.B.)-diploma, dat hij enige kennis heeft van de moderne talen, maar vooral dat hij ervaring heeft in dit werk. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure Als u interesse hebt in een van deze funkties, neem dan kontakt op met de Personeeldienst Gedistilleerd en Wijn van Heineken Brouwerijen B.V., Van Cleeffstraat 4-8, Schiedam, t.a.v. de heer F.L.M. van Scherpenseel. Voor inlichtingen kunt u bellen: (010) 264655, toestel 152. De sollicitatiegesprekken zullen worden gevoerd in de bouwkeet op het industrieterrein Zoeterhage aan de Wattstraat te Zoetermeer. Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn publiceert documentaire uitgaven, boeken en tijdschriften. Voor het hoofd van de produkt- groep 'Documentaire Uitgaven', tevens adjunct-directeur van Sam som Uitgeverij, zoeken wij op korte termijn een secretaresse. Plaats in de organisatie De nieuwe medewerkster zal in samenwerking met een collega algemene secretariaatswerkzaam heden verrichten en tevens het contact met auteurs onderhouden. Ter assistentie van de beide secre taresses is een ervaren stenotypiste aanwezig. Profielschets Wij hebben voor deze functie een kandidate voor ogen van zo'n 23 jaar, die vlot, accuraat en collegiaal kan werken en vooral intelligent kan notuleren. Zij heeft een opleiding op MMS-/ HAVO-niveau, beschikt over een goede typevaardigheid, kan goed stenograferen en heeft enige jaren ervaring. Zij moet na een inwerkperiode in staat zijn haar werk geheel zelf standig in te delen. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan, neemt u dan schriftelijk contact op met onze afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen (01720) 6 25 04, de heer C.W. Fransen. Afdeling Radiotherapie Op de afdeling Radiotherapie zijn er, wegens uitbreiding van de apparatuur met een lineaire versneller, direct plaatsingsmogelijk heden voor- vac. nr 110.D.61.46.LD De afdeling Radiotherapie beschikt nu o.a over twee simulatoren, twee lineaire versnel lers, orthovolt apparatuur, computerplanning en mouldroom. Verlangd wordt het diploma radiotherapeu tisch laborant. Salaris: max. 2401 bruto per maand Inlichtingen worden gaarne verstrekt ooor mw. M. T. Tonino, telefoon 071 - 14 72 22 toestel 3470. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA L.eiden Graag op de brief het melden. KEMPENEERS AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. Voor onze SCAN IA-werkplaats vragen wij met spoed: Sollicitaties te richten aan ons adres: Lammen- schansweg 136, Leiden. Tel. 766851 tot 17.30 uur. direct (para) medisch werk voor: anaesthesie-assistente o.k. verpleegkundigen ziekenverzorgsters voor verpleegtehuis en revalidatiecentrum in Katwijk en Leiden. Alle diensten, voor een langere periode. Bel ook onze banenlijn (071-130137) deze geeft op ie der moment van de dag informatie over de beschikbare banen. Leiden, Kort Rapenburg 6, 071 - 14 95 41 H j heeft op het bijkantoor te Leiden plaats voor een voor telefoon- en typewerk, in de leeftijd van 20 tot 25 jaar Zij zal abonnees en funktionarissen in de buitendienst op een prettige en correcte manier te woord moeten staat en eventuele bezorgklachten moeten behandelen. Gehele of gedeeltelijke Mavo-opleiding is gewenst. Prettige werk sfeer en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Solliciteren, schriftelijk of na telefonische afspraak, bij de afdeling personeelszaken, Westblaak 180, 3012 KN Rot terdam. Telefoon 010-147211vragen naar toestel è320 Wij zoeken een r deze functie in aanmerking te komen verlangen wij: Enige kennis van Duitse taal Moet goed met mensen om kunnen gaan Enige kennis van bloemen en planten Enig administratief onderlegd zijn Wij bieden een aanvangsalaris van 1800,- netto per maand. Na een inwerkperiode van 3 maanden en gebleken geschiktheid oplopend tot 2000,- per maand 15% van de netto winst). Woning aanwezig. Piet Slingerland Kerkvaartsweg 49, Aarlanderveen. Tel. 01725-1854, alleen s maandags tussen 17.00 en 20.00 uur. School voor sociaal-agogische beroepen onder beheer van de Stichting Middelbaar Sociaal-Pedagogisch Onderwijs Leiden, vraagt voor haar nieuwe school aan de Storm Buysingstraat 18C te Leiden: a) Schooischoonmakers M/V in fulltime dienstverband b) Schoolschoonmaaksters in parttime dienstverband a) Werktijden in fulltime dienstverband van 9.00-17.30 uur b) Werktijden in parttime dienstverband van 18.00-20.00 uur Indiensttreding per 1 januari 1979 Salaris afhankelijk van leeftijd: maximaal 1.514,- bruto per maand bij fulltime dienstverband. Maximaal salaris te bereiken op grond van diensttijd is 1.880,- bruto per maand. Directe opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, premie AOW/AWW is voor rekening werkgever (bij fulltime dienstverband). i de directie van De Lok, postbus 656 te Schriftelijke sollicitaties kunt u richten Leiden. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de school onder 071-132458.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 27