bedrijfsleider schoonhouden multi-onderhoud vertegenwoordiger zuid-holland ODAÜBLIÜöa Alura Hekwerk B.V Nedairco TECHNISCHE UNIE B.V. Medewerkster groep administratie rayon vertegenwoordiger elektrotechniek KAASHAL MEDEWERKSTER B rederode 34 Leiderdorp plink vastgoed makelaardij [gjl commercieel medewerker Commercieel Medewerk(st)er Verkoop Binnendienst Gom is één van de toonaangevende schoonmaak- ondernemingen met een sterke marktpositie in de Benelux. Naast het schoonmaken verricht Gom ook ander huishoudelijk onderhoud èn al het technisch onderhoud van gebouw en installaties De werkzaamheden worden georganiseerd vanuit regionale uitvoeringskantoren. Hoofdkantoor en rekencentrum zijn gevestigd te Schiedam. Voor het kantoor te Rotterdam zoeken wij een Funktie-informatie: geeft leiding aan een aantal objektleiders en inspektrices; onderhoudt kontakt met de opdrachtgevers; is verantwoordelijk voor de uitvoering; rapporteert aan de rayon bedrijfsleider Eisen: MTS HTS - niveau; goede kontaktuele eigenschappen; gewend leiding te geven; leeftijd 30-40 jaar; bezit van rijbewijs BE. Geboden wordt: een gevarieerde en zelfstandige funktie; een uitstekend salaris en goede overige voorzieningen; interne vakopleiding. Indien u de ambitie hebt een belangrijke rol te spelen bij de verdere uitbouw van onze snel groeiende onderneming en u zich hiervoor geheet wilt inzetten, schrijf dan per omgaande aan Gom bv, Westvest 26-28 te Schiedam, t.a.v. het hoofd Personeelszaken. Voor nadere inlichtingen kunt u ook bellen telefoon (010)260134. Gom Nutricia Verkoop Nederland. B.V. zoekt voor haarverkoop- groep Luycks Horeca een Ver tegen woord iger ünze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de levensmiddelenbranche, die in staat is na een korte inwerkperiode met takt en gezond kommercieel inzicht onze belangen te behartigen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van ver koopkontakten met,be- staande kliënten en het kreëren van nieuwe relaties voor een assortiment, be staande uit o.a. tafelzuren sauzen en snacks. Enfin, de man die wij zoe ken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwaliteit die naam staat De juiste man voor deze funktie heeft tenminste een MULO/MAVO-opleiding en dient woonachtig te zijn m zijn werkgebied. Geboden wordt een levendige zelfstandige job met een goed salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaar den, zoals 4% gratifikatie 89^0 vakantietoeslag, 2" werkdagen vakantie per jaar, een gunstige autoregeling eri representatiekosten Als u meent aan voorgaande kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitaties met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring als vertegenwoordiger aan de heer H.Th. Borst, afdeling Personeelszaken Nutricia Verkoop Nederland B.V Postbus .2700 MA Zoetermeer S.v.p. in de linkerboven hoek van de enveloppe vermelden ZH nutricia verkoop nederiand, zoetermeer n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nutricia-Nederland, Nutricia-Belgié en Nutricia-lnternationaal. Het concern heeft vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, Diemen, Den Dolder, Etten-Leur, Breda, Athene, Madrid, Bradford (U.K.) en Bornem (België). TECHNISCHE UNIE B.V. Landelijke elektro- en sanitairtechnische groothandel met 24 verkoopkantoren en 6 Regionale Technische Afdelingen Het hoofdkantoor is gevestigd te Amstelveen Voor het verkoopkantoor LEIDEN zoeken wij op korte die verantwoordelijk zal worden gesteld voor de realisering van de in zijn rayon geplande verkoop. Bij de uitoefening van zijn functie zal hij steun ontvangen van de commerciële binnendienst, waarmee hij een verkooptearri vormt. Voor deze belangrijke buitendienst-functie, met ruime ontplooiingsmogelijkheden, worden de volgende voorwaarden gesteld: - opleiding op middelbaar niveau, - zeer goede kennis van Elektrotechniek, - grote mate van tact en initiatief, - leeftijd 25 -35 jaar; - woonachtig in het rayon Belangstellenden wordt verzocht, bij voorkeur schriftelijk te solliciteren bij de heer Chr. Rijkhoff, chef van het verkoopkantoor Leiden, Oude Singel 250a. Telefoon: 071-142545. is een franchise-onderneming te ALPHEN AAN DEN RIJN met een sterk groeiend net van winkel bedrijven. Ten behoeve van ons kantoor te Alphen aan den Rijn zoeken wij die zelfstandig in staat is de werkzaamheden op ons bedrijfskantoor te verzorgen. Voor de goede vervulling van deze uitgebreide funktie achten wij nodig dat zij: - een middelbare opleiding heeft; - leiding kan geven aan een of meer as sistentes; - ervaring heeft in een soortgelijke funk tie; - systematisch kan werken; - een goede typvaardigheid heeft. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer H. J. A. van der Hout aan ons kantoor, of telefo nisch (01720-21900). Ondernemingsweg 1 Alphen aan den Rijn AFSLAG LANDERIJEN te HAZERSWOUDE en BENTHUIZEN (krachtens bevel van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage) op WOENSDAG 22 NOVEMBER 1978 des v.m. om 11 uur in Hotel „Groenendijk", Rijndijk 96 te Hazers- woude-Rijndijk, INGEZET ALS VOLGT: Perceel één: (weiland en water), groot ongev /76.20 H.A. op 128.000,- Perceel twee: (weiland en water), groot ongev. 1.82.70 H.A. op 110.000,- Notaris A.D. H. HEENK te Hazerswoude. Goed onderhouden tussenherenhuis. Ind.: 6 kamers, open haard, open keuken, badka mermet douche, c.v.-gas, achtertuin (6x12) met schuur, achteruitgang, voortuin, bj. 1968. Vraagprijs 229.000,- Zeer hoge hypotheek mogelijk. De Nederlandse Spanbeton Mij. b.v. maakt geprefabriceerde voor gespannen betonelementen voor de bruggenbouw en utiliteitsbouw. Spanbeton heeft ca. 300 werknemers in dienst. De afdeling De hoofdafdeling verkoop van Spanbeton verzorgt de verkoop van onze betonprodukten. Op deze afdeling werken zo'n 15 man in de binnen- en buitendienst. Door vertrek van één van de medewerkers van de binnendienst zal hier een vakature ontstaan. De funktie De funktie omvat het verwerken van offerte- en orderaanvragen voor de diverse bouwprodukten voor de utiliteitsbouw. Het takenpakket omvat het administratief verwerken, redaktioneel begeleiden en het kaikuleren van richtprijzen, offertes en orders. Het dagelijks onderhouden van telefonisch en schriftelijk kontakt met onze afnemers. De administratieve voorbereiding van bezoeken welke door onze buitendienst medewerkers afgelegd zullen worden bij afnemers en potentiële afnemers. Funktie-eisen De nieuwe medewerker zal voor het goed uitoefenen van zijn taak moeten beschikken over een opleiding op MTS-, HAVO-niveau, een goede schriftelijke en verbale uitdrukkingsvaardigheid, technisch inzicht en het vermogen om zowel intern als extern prettig met mensen om te kunnen gaan. Leeftijd tussen de 20 en 27 jaar. Sollicitatie Voor meer informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de verkoopafdeling N.M. v.d. Brink. Telefoon 01714-9115. Uw sollicitatie kunt u richten aan Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. Postbus 5 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn T.a.v. Mevr. J.A. Verkerk-Jonker Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. I 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn Postbus 5Telefoon01714-9115 Wij vragen op korte termijn een Van deze nieuwe medewerk(st)er, leeftijd 25-35 jaar, verwachten wij, dat hij/zij: een opleiding op middelbaar niveau heeft. 2. beschikt over verkooptalent en goede kontaktuele eigenschappen. 3. in staat is direkt of indirekt gesignaleerde prospects telefonisch te benaderen. 4. kontakten kan leggen tussen mogelijke klanten en de eigen vertegenwoordigers 5. telefonische en schriftelijke aanvragen en offertes zelfstandig behandelt. 5. opdrachten zelfstandig, zowel intern als extern, kan verwerken. 7 beschikt over enige commercieel- administratieve ervaring. Vanzelfsprekend is aan deze verantwoordelijke en afwisselende funktie een goede honorering verbonden Indien u voor deze funktie belangstelling heeft, belt u dan de heer C. D. de Jong voor het maken van een afspraak. Natuurlijk kunt u ook schrijven aan: Alura Hekwerk b.v., Leidsevaart 162, 2210 AA Noordwijkerhout. Tel. 02523-2141. Binnen de groep administratie ontstaat binnenxort een vacature voor een medewerkster van 18-25 jaar die belast zal worden met een aantal uiteenlopende werkzaamheden, zoals verwerking van computer-output, order-entry en postverzorging. Naast een enthousiaste instelling is een opleiding op mavo/meao-niveau en een goede typevaardigheid vereist. Wij bieden naast een goede honorering een prettige werksfeer in een nieuw kantoorpand, dat middels openbaar vervoer goed bereikbaar is. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie. Telefonisch kan mej. C.L. Peters (toestel 1236) u nader informeren. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing- gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stij gende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers Nedairco B.V, Postbus 151 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14