Kritiek raad Zoeterwoude op aannemer Le/cfee agenda "Dat was me een tijd!" Koopwoningen met 10.000 gulden verhoogd Plan bowlingcentrum op de lange baan Schoppen negen houdt mensen spiegel voor Zoeterwoude krijgt gemaal in Weipoort STAD EN RAND WWTT— 1 ZOETERWOUDE - Alle drie de partijen in de Zoeterwoud- se gemeenteraad hadden gisteravond kritiek op de han delwijze van aannemer Noorlander, die onlangs onver wacht de prijzen van veertig premiewoningen in We steinde II met tienduizend gulden verhoogd. LEIDEN - Als het verlenen van een bouwvergunning voor ons nieu we bowlingcentrum in Oegstgeest wel twee jaar in beslag gaat ne men zie ik het helemaal niet ko men." aldus de heer Overdevest, beheerder van zalencentrum an nex restaurant 't Camphuijs in Oegstgeest. Enkele weken geleden heeft hij voor de tweede keer bij de gemeente een schetsontwerp voor een bowling centrum naast het oude Patronaatsgebouw aan de Rhijngeesterstraatweg inge diend. Overdevest komt tot zijn twijfel over de uiteindelijke bouw omdat de nieuwbouwplannen voor het centrum moeten passen binnen een wijziging van het momenteel daar geldende bestemmingsplan. De afwikkeling van deze proce dure kan wel zo'n twee jaar in beslag nemen en dat kan voor Overdevest te lang zijn. Want als de plannen voor een der gelijk centrum in Leiderdorp en de bij gerucht vernomen voorne mens in dezelfde richting in Voor schoten en Sassenheim doorgaan wordt de spoeling in de regio wel erg dun." verduidelijkt hij. Restaurant Het 630 vierkante meter bestrijken de complex moet tussen de Maria- school en de Willibrordschool op het terrein van de Willibrordkerk gaan verrijzen. Het zal een bow linggedeelte met acht banen gaan bevatten, een restaurant en een woning op de eerste etage. "Hoewel we met ons centrum mik ken op het creatieve aspect van de sport zullen de speelbanen wel aan de wedstrijdeisen voldoen," legt mevrouw Overdevest uit. "En we hebben al contacten gehad met een bestuurslid van de Leidse Bowlingbond die graag de stoot wil geven om tot de oprichting van een Oegstgeester afdeling te komen," vervolgt zij. "Maar het belangrijkste zal voor ons toch de recreatiesport wor den gaat Overdevest verder, "en ik denk daarbij bijvoorbeeld aan klassen van middelbare scholen en aan huisvrouwen en bejaar- denclubs." De stichtingskosten van het project zullen rond de één miljoen gulden liggen en de exploitatie ervan aan zo'n tien medewerkers werk bieden. Het ligt in de bedoeling het centrum de hele week van twaalf uur 's middags tot twaalf uur 's avonds geopend te laten zijn. Slagerij Mevrouw Overdevest, wier echtge noot als hoofdberoep in Alphen een slagerij exploiteert, is het res taurant en zalencentrum 't Camphuijs nog geen twee jaar geleden als hobby begonnen. "Al leen de zorg voor het huishouden en de kinderen waren me niet meer genoeg, vertelt ze. "Daarbij komt dat het horecawezen me al veel langer aantrok hoewel ik vroeger verpleegster ben geweest. We willen nu eigenlijk nog wel meer ondernemen." "Daarom ook hebben we al enkele jaren geleden bij het gemeentebe stuur de wens geuit de Maria- school te mogen overnemen om er een motel te vestigen. Er is toch immers weinig behoorlijke hotel- accomodatie in Oegstgeest," meent zij"en daarmee zouden we er dan een goed geoutilleerd con grescentrum van kunnen ma ken". "Maar het gemeentebestuur heeft toen al in een eerste reaktie nega tief op deze voornemens gerea geerd. Men had toen andere toe- komstperspektieven voor het ge bouw als het eenmaal leeg zou staan, maar we hopen nog altijd dat die plannen zich misschien wijzigen," aldus mevrouw Over devest. In ieder geval hoopt zij er haar steentje aan te kunnen bij dragen dat "Oegstgeestenaren eens in eigen dorp echt uit kunnen gaan," zo zegt hij. Donderdag Het CDA, bij monde van Koos van der Geest, was geenszins over tuigd van de juistheid van de Hofwijckers genoten van avondje uit OEGSTGEEST - Met glunderende gezichten genoten gisteravond een kleine honderd inwoners van bejaardenhuis Hofwijck in Oegstgeest van een voorstelling van het Residentie-revuegezel schap. Het optreden bekroonde de feestelijkheden die het tehuis bij zijn twintigjarig bestaan op touw had gezet. De oudjes, waarvan de gemiddelde leeftijd in dit tehuis 85 jaar be draagt, lieten dan ook de opge voerde komische sketches en zangnummers graag over zich heenkomen. Het uit veertig leden bestaande revuegezelschap had zeker met een bemoedigende drang naar perfectie een geva rieerd programma in elkaar ge zet. Jammer was het dat vanwege het wel erg kleine podium in de re creatiezaal van het bejaardenhuis de dansnummers moesten uit vallen. Ook kwam hierdoor de bewegingsact van de Residentie Singers danig in het gedrang. Maar de presentator had alle be grip van zijn publiek hiervoor gekregen met het 'opwarmertje': "breeduit lachen op toneel en in de kleedkamers is onmogelijk, maar rechtop lachen kan nog al tijd". Vooral genoot het publiek van zan ger Hans van Bijsterveld die met een Alberti-immitatie een Ita liaans lied ten gehore bracht en mede met een gevoelig nummer van Udo Jürgens dankbaar ap plaus hiervoor in ontvangst mocht nemen. Maar zeker ook de niet in de laatste plaats te noemen evergreens van de zanggroep waaronder 'Oh Bernadine' en 'Happy days are here again' ap pelleerden aan de gemoedelijke "avondje uit" stemming van het publiek. De Hofwijckbewoners, die aan het begin van de week het bestuur een beschilderd wandbord als herinnering aan het bestaansju- bileum hadden aangeboden, werden met deze "lekkere ou derwetse amusementsavond" zoals de presentator het noemde, op hun beurt naar zichtbaar ge noegen getrakteerd. prijsverhoging: "De cijfers waar uit de verhoging zou moeten blij ken rammelen aan alle kanten. De prijsverschillen zouden toch in het oorspronkelijke en het nieuwe bestek terug te vinden moeten zijn, dit is echter nauwe lijks het geval. Wel heeft Noor lander duurdere materialen en lonen meegenomen in de 10.000, terwijl er in juni in de prijsopgave toch duidelijk was vermeld dat de prijsverhoging van materialen en lonen voor re kening van de verkoper komen" Cees Straver van Progressief Zoe terwoude vroeg zich af of de ge meente wel met Noorlander moet doorgaan. Volgens Straver heeft Noorlander gewoon twee maan den gewacht met het begin van de bouw, om tienduizend gulden meer te vangen. "Het schrijnt bij de betrokkenen, het vreet aan ons", aldus Straver, die stelde dat hij dit al die tijd al had zien aan komen. Ook Michielsen (WD) zou liever met een andere aannemer van doen hebben, vooral nu blijkt dat Noorlander zich zoveel kan ver oorloven omdat de vraag naar premiewoningen veel groter is dan het aanbod. Hoewel Noorlander dit in zijn brief suggereert, is er geen sprake van dat het Zoeterwoudse ambtena renapparaat te kort is geshoten. Dat konden burgemeester en wethouders Van der Geest op diens vragen verzekeren. Voor de volledigheid zal er nog een tijd schema worden opgesteld waarin de hele ontwikkeling wordt ge schetst. Eind november komt deze kwestie tijdens de raadsvergadering weer ter tafel. De verschillende fracties en het college hebben dan wat meer tijd gehad om zich over de cijfers van Noorlander te buigen. Voorlopig is het nog onduidelijk wat de rechten van de kopers zijn, 35 van de 40 hebben inmiddels het voorlopig koopcontract gete kend. School De Zoeterwoudse gemeenteraad boog zich tevens over het punt van de nieuw te bouwen kleuter en basisschool in Westeinde III. Hoewel men van mening was dat een bedrag van ruim tweeëneen half miljoen gulden wel erg veel is, besliste de raad toch unaniem voor de bouw van deze school. Het is de bedoeling dat de school aan het begin van het nieuwe schooljaar gereed is. Gehandicaptencabaret in Zoeterwoude Het gemaal in aanbouw ZOETERWOUDE - Binnenkort zal in Zoeterwoude een nieuw ge maal in gebruik worden geno men ten behoeve van de bema ling van de polder Haasbroek west. Omdat de duiker onder de Wei- poortseweg en de Weipoort- sevliet aan een grote revisie toe was, achtte het polderbestuur het verstandiger om de polder Haas broek aan de westzijde van de Vliet van een nieuw gemaal te voorzien. De kosten van dit ge maal bedragen ongeveer 350.000 gulden, waarvan zestig procent door de Stichting Landverbete- ring wordt gedragen. Het gemaal heeft een capaciteit van 25 ku bieke meter per minuut. Tot 1932 werd de polder, toen nog Westbroekpolder geheten, be malen door de Westbroekmolen aan de Zuidbuurtseweg. In dat jaar werden de Westbroekpolder en de Oostbroekpolder samen gevoegd en bemalen door een machinegemaal. In 1970 ont stond de Haasbroekpolder, door samenvoeging van Oost- en Westbroekpolder en de Gelders- woudsepolder. Het nieuwe gemaal komt vlakbij het gemaal dat de oostzijde van Haasbroek bemaalt, ter hoogte van Weipoortseweg 82. Medio december hoopt men de eerste proefdraaiing te kunnen doen. De heer N.H. Berg zal fungeren als machinist van het gemaal. Fietser door auto aangereden VOORSCHOTEN - De 16-jarige Voorschotenaar v. d. H. werd vanochtend aangereden door een auto op de Leidse weg in Voor schoten. Hij fietste op het nieuwe fietspad langs deze weg richting Zilverfabriek toen hij plotseling moest uitwijken voor een langs de weg geparkeerde auto. Hij slingerde daarbij de rijbaan op waar hij wérd geschept door een auto. De jongen liep daarbij een ernstige beenbreuk op. ZOETERWOUDE - Schoppen 9, een cabaretgroep uit 'Het Dorp' in Arnhem, komt zaterdag naar Zoeterwoude. De groep bestaat uit een aantal lichamelijke ge handicapten van 'Het Dorp'. Met vrienden uit het maatschappelijk werk hebben zij een cabareten semble opgezet in een poging een mentaliteitsverandering teweeg te brengen. Ab Schutte, lid van de groep, legt het zo uit: "We willen de mensen een spiegel voorhou den. Iets in de trant van: zo reage ren jullie op ons, maar het kan ook anders. We hopen op die ma nier vooroordelen ten aanzien van lichamelijk gehandicapten weg te nemen." Hard noemen de leden van Schop pen 9 zichzelf. Hard genoeg om een voorstel van sommigen om de naam nu maar eens te veran deren in Harten 9 met een brede zwaai van tafel te vegen." Niks Harten 9, dat wordt veel te lief, laat het maar schoppen blijven, dan zijn we tenminste duidelijk" Schoppen 9 schopt niet alleen te gen anderen aan, ook de gehan dicapte zelf wordt belachelijk gemaakt. Aanvankelijk trad de groep alleen op in Het Dorp. Als gevolg van de wens om als gehandicapte volle dig deel uit te maken van de sa menleving, erkend te worden als normaal mens', is Schoppen 9 ook buiten „Het Dorp" de plan ken opgegaan. Het programma "Voor mensen die het horen willen" bestaat uit on geveer 26 sketches, liedjes, ge dichten en monologen. Alles wordt door de leden van Schop pen 9 zelf geschreven en gecom poneerd. De onderwerpen wor den gehaald uit de persoonlijke belevenissen van de gehandicap ten in hun omgang met 'de ande ren'. Na afloop van de voorstel ling wordt hierover met het publiek gediscussieerd. Het optreden van Schoppen 9 ge beurt op initiatief van werkgroep Wouw. Het valt precies in de week waarin Wouw de collecte voor de Stichting Nationaal Fonds Sport Gehandicapten in Zoeterwoude verzorgd heeft. De gemeente was niet bereid hier voor subsidie te verlenen, de pro vincie wel. Niet te spreken Wouw is trouwens niet erg te spre ken over de houding van de ge meente. Volgens de leden is het onmogelijk een „naam" op te bouwen met de 1500 gulden die de gemeente voorlopig aan Wouw heeft gegeven voor drie voorstellingen. "Zoeterwoude moet er nog aan wennen dat ook binnen de grenzen van de eigen gemeente van cabaret, theater en popmuziek kan worden geno ten", menen deze leden. "Bekend worden en veel publiek trekken is duidelijk en groeiproces. Bij andere jeugdcentra, als De Lin dehoeve in Voorschoten en het Leids Vrijetijdscentrum is er ook zo'n groeiproces geweest. De Lindehoeve groeit zelfs bijna uit zijn voegen. De omliggende ge meenten is dringend verzocht ook eens wat aan de opvang van jongeren te doen. Dat is dan ook een van de ontstaansredenen van Wouw." Voorlopig gaat Wouw echter ge woon door. Met Schoppen 9 za terdag om 20.30 uur in de kantine van SJZ. Met een optreden van de clowns Pagetti en Smakkeroni zondagmiddag om 3 uur in Ons Huis. Op de Kerst Inn tenslotten is er dankzij Wouw kinderthea ter, cabaret en een muziek en theatergroep uit Amerika. Motorrijder botst tegen auto Leiderdorps oudste buurtvereniging Doesbrugbestaat veertig jaar LEIDERDORP - Het is 17 r ber 1938. de plaats: gebouw Irene in Leiderdorp. Daar verrijzen, in de loop van de avond, de contou ren van een vereniging. "De naam der Vereeniging zal zijn "Doesbrug", melden de bewaard gebleven notulen. En: "De gren zen der vereeniging zijn brug Pannewerk en brug J. van 't Riet Achthoven met Van der Does straat en Jaagpad. De contributie bedraagt voor leden 15 cents per maand." Leiderdorp is zijn eerste buurtver eniging rijk, ontstaan uit de feestelijkheden rond het rege ringsjubileum van koningin Wil- helmina. Het feestgedruis klinkt nog in de statuten na. "De ver eeniging stelt zich ten doel de belangen van de buurtbewoners te behartigen:", is in artikel I te lezen. "Ten le door het organise ren en houden van feesten op Na tionale feestdagen en feestdagen van ons Vorstelijk huis; ten 2e door op maatschappelijk terrein, voorzover zij dit kan, nuttig werk te doen." Aldus de statuten. Inmiddels is de vereniging fors ge groeid. Van de 19 leden die zich op de eerste bijeenkomst in ge bouw Irene opgaven naar 140 nu. De wijk is groter geworden, er kwamen nieuwe huizen, nieuwe straten bij. Nieuwe burgers ook: Leiderdorp groeide in die jaren van 2000 inwoners naar het tien voudige. De gezinssamenstelling veranderde. Vroeger waren ne gen kinderen in een gezin niet ongewoon, tegenwoordig zijn dat er twee, hooguit drie. Met de opkomst van de televisie verdwenen de 'echt gezellige avonden'. De toneelvereniging hield op te bestaan, de laatste res tanten van het verleden, de eens zo intensief gebruikte erepoor ten, verpulverden op de zolder van een school. Maar de festivi teiten bleven. Nog steeds worden contactavonden gehouden in ca fé Doesbrug, met klaverjassen en sjoelen. Nog steeds is er het Sint Nicolaasfeest en de jaarlijkse uit gaansdag voor de kinderen. Daarnaast bestaan plannen om de oude spelen te laten herleven: koekhappen, mastklimmen, zaklopen voor dames en tonnetje rijden. Flarden Nu, veertig jaar na de oprichting, is een samenkomst van vier tegen woordige en vroegere bestuurs leden van "Doesbrug" voldoende voorwaarde voor een levendige discussie. Flarden van gesprek ken vermengen zich met steeds dikker wordende sigarerook. De vroegere tweede voorzitter heeft er een hele middag voor nodig om er achter te komen wanneer hij ook weer was afgetreden. "In '46', zegt hij zelf. Maar de tweede se cretaris uit die oprichtingsjaren, Los, slaat hem met de notulen om de oren om te bewijzen dat het later was. De tegenwoordige voorzitter weet ook al niet meer hoe lang hij die functie al heeft bekleed. LEIDERDORP - Morgen, 17 november, bestaat "Does brug", Leiderdorps oudste buurtvereniging, precies veertig jaar. Dat wordt van 17 tot 19 uur ge vierd met een receptie van het bestuur van de buurtver eniging in gebouw Irene (aan de Hoofdstraat). Vervolgens, van 20 uur tot 1 uur 's nachts, wordt in "Irene" een gezelli ge avond gehouden. Zaterdag is er dan nog een ver rassing voor de ouden van dagen in "Doesbrug". Maar één ding weten de verzamelde heren heel zeken hij is al 26 jaar bestuurslid. Verhoogt komt bij dit gezelschap nog maar net kij ken: hij is 'pas' drie jaar lid van het bestuur, maar draait veel lan ger mee: "Weet je nog", haalt hij de situatie direct na de oorlog op, "dat het damescomité suiker en boter bij de leden haalde voor het Sint Ni colaasfeest? Dat was me 'n tijd! Gaf boer van Egmond vijf liter melk cadeau, dan sprongen we een gat in de lucht. En Evert Blom, die leende de banken van zijn schuit uit, daar konden de kinderen dan op zitten in de ga rage van Huisman. Later hadden we stoelen, maar die moesten 's avonds worden opgeklapt omdat de auto's weer in de garage moes ten." "De vereniging heeft ook nog pak ketjes gestuurd naar onze jon gens in Indië, herinnert Los zich. Festiviteiten slaan hoog vlootschouw. 'Met pepermunt erin, koek, een taaipop en scheerzeep." Terug- mijmerend naar die tijd, in zoveel opzichten slechter, maar toch ook beter dan nu: "Toen hadden we een zomer! Het regende alleen 's nachts, overdag was het steeds mooi weer." Paard Al pratend komt steeds meer bo ven. De optocht in '45, waarin be stuursleden meereden als de 'Doesbrug". Hier een afbeelding t staalmeesters verkleed. De eerste viswedstrijd in 1950 en de schaatswedstrijden op de Rijn in '54. De collecte voor een nieuw paard voor een lid van de buurt vereniging. Zijn oude paard was doodgegaan. En de brugfeesten in '64, met vlootschouw. Herinneringen uit het verleden. Maar ook nu nog lopen de (ex-) bestuursleden weg met 'hun' "Doesbrug". Trots vermeldt Ver- vark dat de vereniging in die Troef, Noordeinde 2a, voorlichting en begeleiding dienstweigeraars, 20-21,30 uur, tel. 140866. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café avond, 21 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, 19-20 uur. Architektenwinkel, Hooglandsche Kerkgracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 Architektenwinkel, Pieterskerkhof 19, j vrij advies, 20-21 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg Werklo zen Advies Centrum, vr. van 14-16 uur. tel. 130983. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, sport, café, fotografie; saxofoon; Go-club, 20 3e Binnenvestgracht, kantine Clos en Leembruggen, ruilavond philatelica, 19.30 uur. Leidse Schouwburg, Hoofdstad Operet te "Eine Nacht in Venedig", 20.15 uur. LAK-theater, Japanse filmweek, 19, 21 en 23 uur. Evang. Lutherse Kerk, Hooglandse- kerkgracht 26. koopavondconcert Blokfluitensemble o.l.v. Piet Kunst, 20.30 uur. Morsweg 186, Rode Kruisgebouw, ba zaar, 19-21 uur, vr. van 14-17 uur. Clubhuis Westerkwartier, Ten Kate- straat voorlichtingsavond riolering, 20 ir, open-dag Adelbert college 12-21 uur. Sjelter, Leiderdorp, ontmoetingsmid dag werklozen, 14-16 uur. Ons Huis, Zoeterwoude, huisvlijt ten toonstelling, 20.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. monu menten, 19.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, prijsuitrei king tuinenkeuring, 20.15 uur. Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door Apotheek Her- dingh en Blanken, Hogewoerd 171, Lei den tel. 120502: Apotheek Beker, Lijt- weg 4, Oegstgeest, tel. 155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men, uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp-Zoeterwoude-Rd. - Ge zondheidscentrum, Berkenkade, spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur, tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7 ,tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidszorg, v.d. Waalslaan tel. 4641. Warmond - Zr. C.J. Koster, Helmstraat 43, Noordwijkerhout, tel. 02523-3137. LEIDEN - Een motorrijder is gis teravond op de Hoge Rijndijk te gen een auto aangebotst doordat hij de naar links afslaande auto wilde passeren. De motorrijder wilde de auto aan de linkerkant voorbij gaan omdat deze niet goed tegen de wegas stond voor gesorteerd. De motorrijder, een 33-jarige inwoner uit Alphen aan den Rijn, werd met nog onbe kend letsel overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis. LEIDEN - De Leidse politie heeft gisteren een 26-jarige Lei- denaar aangehouden op de Oude Vest. De Leidenaar bleek in zijn auto verboden zendapparatuur te hebben liggen. De apparatuur werd in beslag genomen, tegen de eigenaar werd proces-verbaal opgemaakt. Maatschappelijk Werk Bureau Maatschappelijk werk, Oude Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.00 uur, telefoon 142144. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur, Kooi: Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 uur, Morskwartien Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan tel. 761196, woensdag 10-11 uur, Tuin stadwij k: Herenstraat 45, vrijdag 10.30-11.30 uur. Moeders voor Moeders Mevrouw zuster E. Janssen-Niemeyer, Hofdijck 32, Oegstgeest, telefoon 071-153652. Dierenbeschërming Onderwij s winkel Leiden-Noord, Sophiastraat 36, tel. 071-126325, geopend maandag t/m vrij dag van 12-17.30 uur Dienstencentrum Huize St. Maarten Opvanghuis voor crisisgevallen van in nood verkerende moeders, eventueel met kinderen. St. Jacobsgracht 1, tel. 142497. Dag en nacht bereikbaar. Advocaten spreekuur Rutgershuis veertig jaar steeds op eigen por temonnee heeft gedraaid, nooit heeft gecollecteerd, nooit subsi die heeft gehad. "We zijn zelfs nooit gesponsord. Bij het tienja rig, het vijfentwintigjarig bestaan hebben we steeds alles zelf be taald. Nu met het veertigjarig be staan hebben we voor het eerst subsidie gevraagd. We vonden dat dat wel mocht, nadat we veer tig jaar lang zelf hebben getoond wat we waard zijn." LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING' Uitgave: Leidsch Da'gblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 K wartaalab onnement per post f 59,60 Jaarabonnement f155,50 J aarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2