mi LMHC jaagt op alles maar krijgt niets: 1-2 Gemini/K krijgt nu de smaak te pakken Docos behaalt zeer nuttige overwinning Weinig perspectieven voor dammers van LDG Leidse atleten vooraan Nederlaag bij Bloemendaal Zijl/LGB houdt fysiek sterk Meeuwen er onder Dames van Leiden geven les LZ'86 gaat nog steeds gelijk op SPORT SPORT MAANDAG 13 NOVEMBER 1978 LEIDEN - Eerste divisio nist Gemini/K 1 had in de volleybalcompetitie bij de heren even tijd nodig om op gang te komen. Tegen stander SEC had in de be ginfase duidelijk het beste van het spel. Het gevolg was een 15-11 setwinst voor SEC. Daarna mani festeerde Gemini/K zich als een sterk geheel zonder werkelijke uitblinkers, dat via 10-15,13-15 en 9-15 drie sets op zijn naam bracht en hiermee een verdiende 1-3 zege behaalde. Gemini/K 2 deed het in Haarlem ook niet slecht. Het oude, docht geroutineerde HSV spartelde al leen in de eerste set tegen (15-8), daarna wist de jeugdige Gem./K- ploeg met 13-15, 17-19(!) 4-15 een 1-3 zege te boeken. Donar kon de lijn van vorige week niet door trekken. Tegen Thor werd een dikke 3-0 nederlaag geleden. Schuld hieraan was het zwakke blokken van de Leidse formatie, waardoor de lange Thoraanval vaak onbelemmerd kon scoren. Met 15-4, 15-9 en 15-11, was het pleit ten nadele van Donar gauw beslecht. Bij de dames eveneens een triomf voor Gemini/K. De kersverse eerste divisionist wist met sterke wapens als een sterk blok en een felle inzet het gerenommeerde Van Houten VC een onverwachte 3-1 nederlaag toe tebrengen. Nu dient wel gezegd dat v. Houten deze middag toch wel pover voor de dag kwam. Door deze zege nestelde de Voorschotense ploeg zich vaster inde middenmoot van de ranglijst. Na het verlies van vorige week herstelde Gemini/K 2 zich slechts gedeeltelijk. Tegen Katapult verloor het de eerste set met 10-15. Ondanks rommelig spel won het daarna de tweede: 15-9, maar in de derde was het weer mis: 13-15. Nog één set wist men daarna te pakken (15-8), maar de uiteindelijke winst was voor Katapult, dat in de vijfde set, na een 9-1 achterstand toch via een sterke eindsprint op 9-15 kwam en met 2-3 de wedstrijd NOVO was tegen Valkenberg/M enorm gehandicapt door het ont breken van Joke Bos, Ingrid den Hollander en Els Pieker. Het ge volg was nogal wat omzettingen in het team. Met in de basis een speelster uit het eerste klasse team, werd er toch nog vrij goed gespeeld. Daardoor wist met het verlies tot 15-8 te beperken. Ook in de volgende sets, die met resp. 15-9 en 15-10 verloren gingen, bood NOVO goed tegenstand. De 3-0 winst voor Valkenberg was derhalve verdiend. Leython miste haar spelverdeel- LEIDEN - Docos vertrok zonder een afgekeurde Ed Fallaux, voor al na de wat magere resultaten van de afgelopen weken, met bange voorgevoelens naar Phoenix, maar zoals later bleek ten onrechte. Natuurlijk verloor invaller Sjaak van Elzen al zijn par tijen, maar Docos kon zich nog veroorloven het dubbel aan de Delftenaren te laten. Want zowel Ed. v. d. Berg als Paul Bakker straften een minimaal gevoel voor effect bij het Phoenix-trio volkomen af, zodat Docos toch met een erg nuttige 6-4 winst huiswaarts keerde. Scylla bleef tegen JCV op het goede pad met een klinkende 7-3 zege. Frits Kantebeen opende met winst op Van der Sande waar na Anton v. Zoelen een begin maakte aan zijn hattrick. Heel belangrijk was de psychologische klap die Rob v. d. Zeeuw tegen JCV-kopman Van der Zee uitdeelde. En toen later Kantebeen tegen dezelfde Van der Zee een 16-12 achterstand in winst om boog was het pleit beslecht. Natuurlijk zijn zowel Docos als Scylla nog lang niet uit de degradatiezorgen maar beide Leidse teams lijken, zeker nu bij Scylla Anton v. Zoelen weer van de partij is, het vege lijf te redden. Geen twijfel is er meer aan de promotie van Scylla 2 naar de hoofd klasse, want middels een soepele 9-1 op Oldra haalden Wibo v. Gennip, Fred v. d. Zeeuw en Sjaak v. Veen het kampioenschap binnen. Ook Scylla 3 is weer in de race om de titel want de 13-jarige Sjoerd Meijer en de 15-jarige Patrick Swier moesten tegen VDO invallen voor de geschorste Van Schie en De Roode en dat betekende een 9-1 triomf omdat beide jeugdspelers ook de promotie-hoofdklasse ontgroeid lijken. Johan Wessels leed één keer verlies. In hun eigen team, Scylla 5, zijn Swier en Meijer overigens nog maar enkele stappen verwijderd van promotie want ook Twenty One Up scoorde alleen via Paul Spies twee keer tegen. Het feest zou compleet zijn als ook Scylla 4 zou promoveren wat na de 6-4 zege op concurrent TSO best wel weer mogelijk is. Bert van Schie, Eric Noest en invaller Hein Chrispijn lieten ieder een twee noteren. Avanti 2 zal het kampioenschap waarschijnlijk ontgaan nu in het beslissende gevecht tegen Korenbeurs Van Wetten en De Groot door de mand vielen. Alleen John van Strien hield zich twee keer staande maar ook hij kon een 7-3 verlies niet voorkomen. Mizu heeft een zwak Victory met 9-1 naar Volendam teruggestuurd waarbij alleen een misstap van Reitsma viel te noteren. Voor Mizu 2 is de hele competitie één grote misstap. Nu werd weer met 7-3 van AMJV verloren. Ook de Treffers heeft de zaak niet meer in eigen hand na het onverwachte 7-3 verlies bij Tempo Team 3. Hoofdoorzaak was een totale off-day van Koos van Beek hoewel Van der Zwet het eigenlijk maar één keer beter deed. Sjaak van Ruiten hield twee keer het hoofd boven water. LEIDEN - In de op een na hoogste afdeling van de dam- competitie van de KNDB, de Eerste Klasse landelijk heb ben DC Assen en het Hooge- zands Sappemeerse Houdt Stand de leiding behouden. Ze wonnen van respectieve lijk VAD II (Amsterdam) en DC Uithoorn. Op de derde plaats staat het verrasend goed teruggekomen Ons Ge noegen met slechts één punt achterstand op de koplopers. Een vierde plaats is wegge legd voor DC Uithoorn. De Uithoorners, die een schitte rende start maakten, (zeven punten uit vier wedstrijden) zijn ver teruggevallen. Na de vierde ronde stonden ze nog trots aan kop, maar door het verlies in de van twee wed strijden, zijn ze flink gedaald op de ranglijst. Aan de staart is de toestand on gewijzigd gebleven. LDG (het Leidsch Dam Genootschap), Roxy Dual II (Groningen) en het Rotterdamse Constant verlóren hun partijen. LDG heeft drie punten, RD twee en Constant één. Voor de Leidenaars was het af gelopen weekeinde wederom geen succes. Het beslist niet sterke DC Bussum over speelde LDG met de grote cij- Het dalend niveau dat de LDG'ers de laatste ronden lie ten zien, doet weer sterk den ken aan de degradatie-toe- standen, waarin LDG de laat ste jaren constant verkeerde Hoewel alle andere ploegen erg verzwakt zijn door het wegtrekken van de topspe- lers naar de Ereklasseclubs en LDG zich alleen maar ver sterkt zag door de rentree van Evert Bronstring, schijnt de ploeg gewoon geen partijen te kunnen winnen. Het speler- spotentieel van LDG is qua techniek één van de betere, maar een chronisch gebrek aan wedstrijdritme doet hier waarschijnlijk opgeld. De laatste drie ronden bieden LDG weinig uitzicht op ver betering. De Leidenaars krij gen achtereenvolgens Houdt Stand, DC Heemstede en Ons Genoegen. De mede-degrada tiekandidaten hebben een iets lichter rooster. RD en Constant spelen in de vol gende ronde tegen elkaar. Bij winst van RD kan LDG zich wel opmaken voor de Regio nale Hoofdklasse. Voor Con stant lijkt de degradatie on overkomelijk. ster, een taak die door aanvalster Alie Oudshoorn werd overgeno men. Het geheel verzwakte de aanval waarbij invalster Boukje Wiebes zich nog de beste toonde. Na tweemaal 15-5 verlies, kwam er in de derde set met An den Hollander, duidelijk meer lijn in het spel. Niettemin wist tegen stander Van Santen 2 ook deze set met 15-11 op haar naam te brengen. In de promotieklasse heren was de onbetwiste topper LUSV-Ley- thon. Voor veel publiek een adembenemend duel. LUSV startte zeer gespannen en wat niemand verwachtte gebeurde: Leython wist met goed spel van vooral Wim Schouten en Peter Franke met 4-15 en 5-15 een 2-0 voorsprong op te bouwen. Maar als zo vaak ging het in de derde set aan Leython-zijde niet meer zo soepel. Er werden fouten ge maakt en toen LUSV door beter serveren en enkele driemeter klappen uit liep was het gedaan met Leython (15-3). In de vierde set kwam Leython niet meer met de basisploeg in het veld en wat dat tot gevolg had bewees het op volle toeren draaiende LUSV, dat met 15-8 de stand gelijk trok. In de beslissende set bleef tot 7-7 de vraag nog open wie de sterkste was, maar te laat wisselen aan Leython-zijde bracht LUSV via 13-7, de 15-11 winst van 3-2. NOVO 2 liet geen steek vallen tegen Jodan Boys. Vooral de staffel met daverende smashes van V.d.Meulen, vanaf de drie-me- terlijn, waren steeds weer onaan- ename surprises voor Jodan Boys, dat via 15-13 en 15-3 op een 2-0 achterstand werd gezet. In de laatste set liep NOVO met speels gemak naar 13-2 voordat Jodan Boys iets terug kon doen. Verder dan 15-10 liet NOVO het niet ko men. NOVO 1 hield aan de reis naar Zevenhoven niets over. Te genstander Zevenklappers be paalde de eindstand op 3-1. Hier door blijft NOVO 1 in de gevaren zone. Bij de dames kwam van de Leidse vertegenwoordigers al leen Gemini/K 3 in het veld. In Alphen wist men DAC met 15-12, 7-15, 11-15 en nogmaals 11-15 de volle winst te ontnemen. GER RENES LEIDEN - De Leidse snelwande laars Nico Schroten (foto) en Dirk Maassen van de Brink, beiden van de AV Holland, hebben een belangrijk aandeel geleverd in de verrassende derde plaats die de Nederlandse snelwandelploeg za terdag in Frankrijk behaalde tij dens een zeslanden-ontmoeting In deze wedstrijd, over 85 km van Compiegne naar Parijs, zege vierde het team van Frankrijk voor Engeland. De Nederlandse ploeg, naast Schroten en Maassen van de Brink bestaande uit Jan de Jonge en Hans van Wakeren, bleef de iets sterker geachte teams van België en Luxemburg voor terwijl Ierland zesde werd. De individuele overwinning ging naar de Fransman Alin Moulinet die voor de 85 km 7 uur 52 minu ten en 38,8 seconden nodig had. Ook de tijden van de Nederlan ders waren,mede gezien de barre weersomstandigheden (tempera turen rond het vriespunt) van een goed gehalte. De Jonge werd vijf de in 8 uur 4 min. 30 sec; Schroten elfde met 8 uur 26 min. en Maas de Brink negentiende met BLOEMENDAAL - Woedend gooiden een aantal Leidse hockeyers bij het eindsignaal van de wedstrijd Bloemen- daal-Leiden hun stick tegen de grasmat. De 2-1 nederlaag viel door de ploeg niet te verklaren zonder wederom de hand in eigen boezem te st.eken. En dat het de Leidenaars niet gemakkelijk viel om de eigen tekortkomingen te ac cepteren, was al ver vóór het einde van de strijd duidelijk geworden. Een vroege tegentreffer bleef LMHC deze keer bespaard, het geen bepaald niet pleit voor de Bloemendaalse aanvallers. Al in de tweede minuut liet men een door Hendrik Quirijns doorgela ten cross-pass ongebruikt voor langs schieten en nog geen drie minuten later mocht doelman Martij n Drijver ongestraft over de bal heentrappen. Twee duide lijke aanwijzingen dat het in de Leidse achterhoede niet zo best verliep. Geconfronteerd met de technisch betere Bloemendaalse spitsen, trachtte LMHC vervol gens met kleine overtredingen het gevaar af te wenden, wat niet alleen op het publiek, maar ook op de scheidsrechters duidelijk irriterend werkte. r46 i 15 s Niet fraai Het werd daarom bepaald geen fraai kijkspel, die eerste helft. De sporadische uitvallen van Leiden misten te vaak de kracht om suc cesvol te zijn. De ploeg sloot slecht aan en slaagde er boven dien niet in om het spel breed te houden, om zich zo de benodigde ruimte te verschaffen. Het her- LZ '86 speler Rudy Muusse tegenstander van DZV. LZ won AMSTERDAM/LEIDEN - De Zijl/LGB heeft na de eerste zege op PSV de opgaande lijn doorgetrok ken. Gisteravond werd in Amsterdam de Meeu wen met 5-3 verslagen. LZ'86 versloeg oud hoofdklasser DZV met ruim verschil 8-4. DKD moest het eerste verlies incasseren. Tegen Mer- wede ging de ploeg met 4-3 ten onder. Katwijk won verrassend ruim van KZC uit Beverwijk. Uitslag 9-5. Speltechnisch gezien is het zeker een verdiende overwinning geworden voor De Zijl/LGB. Tegen stander De Meeuwen, nog steeds opererend met een oude maar zeer geroutineerde ploeg, heeft het de Leidenaars evenwel zeer moeilijk gemaakt. In de eerste periode nam De Meeuwen al snel een voorsprong door oud-internaüonaal Tom Schmidt die keeper Theo Uittenhout met een boogbal versloeg. Jacob Spijker wist na een vreemde beslissing van de scheidsrechter de ge lijkmaker te scoren. De eerste periode gaf een nogal rustig spelbeeld te zien. Beide ploegen bouwden hun aanval goed op maar kwamen door goed keeperserk niet tot een hogere score. In de andere perioden wijzigde De Meeuwen het spelconcept volledig. Bij een aanval bleven drie of vier spelers voortdurend in de eigen achterhoede, zodat het offensieve werk alleen werd verricht door jongens als Schmidt en Koster. Met deze speelwijze had de Zijl/LGB zeer veel moeite om dat het goed uitspelen van een break nu veel moeilijker ging. Het spel dat zich in deze fase af speelde had echter weinig met waterpolo te ma ken. De voorwaartsen van De Meeuwen gebruik ten zoveel fysieke kracht dat het meer op een par tij vrij worstelen leek dan een poloduel. Om onbe grijpelijke redenen bestraften de scheidsrechters dit beulswerk niet, zodat er toch wel gevaarlijke situaties voor het doel van Theo Uittenhout ont stonden. Paal, lat en Theo Uittenhout stonden echter succes in de weg. Dat De Zijl/LGB door dit spel niet van de wijs werd gebracht mag zeker een verdienste worden ge noemd. De pupillen van coach Rob Schouten ble ven rustig op hun kans wachten om een beslis sende voorsprong te nemen. Bij de stand 3-3 in de laatste periode bestrafte scheidsrechter Melchior eindelijk wel een fysiek vergrijp van De Meeuwen en stuurde Hans Koster uit het water. Jan Jaap Korevaar scoorde toen beheerst met een hard schot. In de tijd die nog restte probeerde De Meeuwen er nog alles aan te doen via het bekende krachtwerk. Jan Jaap Korevaar maakte echter aan alle illusies een einde door vlak voor tijd de beslissende treffer te scoren. Verder scorever- loop: 1-2 Dick v.d. Bosch, 2-2 Tom Aalmoes, 2-3 Stan v. Belkum, 3-3 Ron Koster, 3-4 Jan Jaap Ko revaar en 3-5 Jan Jaap Korevaar. LZ'86 heeft zich goed hersteld van de vorige week tegen Het Ravijn geleden nederlaag. DZV uit Delft was duidelijk de mindere van de Leidse ploeg. In het begin van de eerste periode, leek het er op dat LZ'86 een moeilijke avond tegemoet zou gaan. Zonder dat er nog een Leidenaar aan de bal was geweest scoorde DZV-er Ruud Selbeck met een fraaie boogbal. LZ'86 had echter snel het ant woord klaar. Jan de Graaf wist in tweede instantie uit een man meer situatie de eerste Leidse treffer te laten aantekenen. De goed spelende Jan Bak ker kon in dezelfde periode de stand op 3-1 bren gen. In de tweede en derde periode liep LZ'86 geleidelijk uit. Fried Elzinga scoorde het vierde doelpunt na een misverstand in de Delftse verdediging. Toen was de strijd eigenlijk al gestreden. In deze perio den bleek wel dat oud-hoofdklasser DZV door het vertrek van enkele prominente spelers dit jaar zich niet zal kunnen mengen in de strijd om de promotieplaatsen. In de vierde periode toen er toch niets meer op het spel stond werd door beide ploegen frank en vrij de aanval gekozen. Dit resulteerde in een paar mooie doelpunten. Verdere score verloop: 5-1 Ruud Muusse, 5-2 Ruud Selbeck, 6-2 Fried Elzen- ga, 7-2 Jan v. Duuren, 7-3 Ruud Selbeck, 6-2 Fried Elzenga, 7-4 Erik te Kulve en 8-4 Fried Elzenga. Tweede klasser Katwijk won de vooraf moeilijk geachtte wedstrijd tegen KZC met 9-5. Door deze overwinning blijft Katwijk goed meedraaien in de top van de tweede klasse. Doelpunten voor Kat wijk: P. v. Putten (6x), H. v. Putten, H. v. Duiven voorde en K. v.d. Molen. Derde klasser DKD speelde een ongelukkige wedstrijd tegen Merwe- de en verloor met 4-3. Doelpuntenmakers Frank Dreef, Roland Dreef, en Fred Laman. DIRK KLOOS haaldelijk naar binnen trekken van rechtsbuiten Jeroen Leenen was daar debet aan. Volkomen verdiend veroverde Bloemendaal in de 18de minuut de voorsprong. Hendrik-Jan Kooyman zag kans om binnen de Leidse cirkel twee verdedigers uit te spelen en strijdend met de derde vallend de bal in de touwen te pushen: 1-0. De treffer leek LMHC wakker te schudden. Het zou weliswaar tot de tweede speelhelft duren voordat Leiden enig hockey van niveau zou ver tonen; helemaal ongevaarlijk was de driemans-voorhoede Leenen, Van Veen en Verhey niet. Een door Leenen geforceerde straf- corner werd door Hendrik Qui rijns snoeihard luttele centime ters naast het doel gekogeld. Kort daarop speelde het drietal Leen en-Verhey-Feenstra op magi strale wijze de door Wouter Koert van der Linde georganiseerde Bloemendaalse verdediging uit, maar Rob Feenstra strandde ver volgens op de uitlopende doel man. Bij rust was de Bloemen daalse hegemonie nog niet door broken. Naar kleedkamers Tegen de gewoonte in stonden de scheidsrechters Lathouwers en Riemersma de beide ploegen een aftocht naar de kleedkamers toe. De woorden die trainer Grippe- ling daar gesproken heeft, heb ben hun uitwerking niet gemist. Bloemendaal kwam na de hervat ting tegenover een beduidend feller Leiden te staan, wat al spoedig tot chaotisch aandoende taferelen leidde. Toen Hendrik- Jan Kooyman Frits Verhey in het gras deed belanden, was voor het leidersduo de grens van het toe laatbare bereikt. In de persoon van hun aanvoerders kregen alle spelers de groene kaart voorgehouden, hetgeen de scheidsrechters een vrijbrief voor geel verschafte. Dat viel dan ook nog dezelfde minuut, omdat Jeroen Leenen zijn temperament niet helemaal kon onderdrukken en vijf minuten kreeg om achter het doel af te koelen. Maar Lei den, dat het tekort aan techniek met tomeloze inzet trachtte te compenseren, bleek ook met tien man door Bloemendaal niet te verschalken. Uitblinker Wel bood Leidens aanvalsdrift ruimte aan Bloemendaals uit blinker Theo Doyer, die dicht bij een tweede doelpunt was toen hij zowel Quirijns als De Regt achter zich liet, maar in Martijn Drijver de meerdere moest erkennen. In de counter-aanval sloeg Leiden zijn slag. Slechts enkele meters over de middenlijn gaf Jeroen Leenen een scoop af, die op de kop van de cirkel door Frits Ver hey werd ontvangen. Verhey dreef de bal moeiteloos door de vijandelijke linies en tekende de gelijkmaker aan: 1-1. Niet tevreden met slechts één punt trachtte LMHC door te stoten, maar de technische overmacht leek te groot. De ploeg liet bo vendien door zijn gejaag hoe lan ger hoe meer steken vallen en een doelslag van Quirijns werd moei teloos door Theo Doyer opge vangen, die zich prompt een strafcorner liet toebedelen. Toen Chris Fontijn de rebound van de ze strafcorner met de voet op de lijn keerde, was Leidens dood vonnis getekend. De executie werd door Doyer onverbiddelijk voltrokken; zijn strafpush bete kende 1-2. ROLPH PAGANO Tweede plaats Lourens v. As LEIDEN - Lourens van As van de sportschool Van Houten uit Lei derdorp is tijdens de nationale judokampioenschappen voor 14 en 15 jarigen in Beusigen (bij Culemborg) op de tweede plaats geëindigd. Van As, overigens als enige 13 jarige judoka in dit ge zelschap opererend, moest Kees Koofman uit Hillegom (sport school Dobbelsteen) voor laten gaan. LEIDEN - Nog slechts één compe titiewedstrijd werd het afgelopen weekend gespeeld in de hockey- competitie in de regio Leiden: de ontmoeting tussen de dames van LMHC en Kameleon. (3-1). De he ren van Forescate zijn reeds aan hun winterstop toe, terwijl de an dere regionale clubs in verband met een inhaalweekend, vrij wa ren. De dames van Forescate ge bruikten de vrije tijd om te oefe- LMHC-KAMELEON 3-1. Weinig tijd hadden de Leidse dames no dig om op 1-0 te komen. Ingrid Westering trof al in de zevende minuut doel, (1-0). Nog voor rust antwoordde Kameleon met een tegentreffer (1-1). Na de hervat ting liet LMHC de tegenstander geen enkele mogelijkheid meer. Een overweldigende hockeyde- monstratie leverde de Leidsen nog twee treffers op. Tanja Bos en Christa Koers waren de doelpun- tenmaaksters. FORESCATE. Twee oefenwed strijden speelden de Voorscho tense dames het afgelopen week einde. Zaterdag werd HGCII met 3-1 verslagen, door het "op de aanval oefenende" Forescate. De doelpunten kwamen van Eveline Kimman, Saskia Leeman en Ka rin Wassink. Zondag werd een vriendschappe lijke ontmoeting met HDM afge wikkeld. Ondanks het lichte overwicht van de Hagenaars bleef deze wedstrijd onbeslist 0-0. LEIDERDORP/EINDHOVEN - In de derde ontmoeting van de jeugdcompetitie heeft LZ'86 nog geen beslissing kunnen forceren in de strijd om de promotieplaats naar de tweede divisie. Grootste concurrent BZPC eindigde gelijk in dit treffen. De Zijl/LGB be haalde in de eerste divisie van de jeugdcompetitie een vierde plaats. Enkele zwemmers zwommen goede tijden. Uitslagen Leiderdorp: 100 meter vlinderslag meisjes 1964: 1. Inge Veen BZPC 1.14.0, 2. Ellen Hoge- boom LZ'86 1.20.1. 100 meter rugslag meisjes 1965: 1. Jeannet de Jong LZ'86 1.26.3, 3. Ingrid Mulder LZ'86 1.36.2. 100 meter vrije slag 1966 jongens: Remco van Ravenzwaai BZPC 1.11.7, 2. Michel v.d. Zeeuw LZ'86 1.11.7. 100 meter schoolslag meisjes 1966: 1. Margo v. Ouderijn BZPC 1.33.4, 2. Wendy Montanus LZ'86 1.34.7, 3. Marianne Knot LZ'86 1.34.7. 100 meter rugslag meisjes '69/'70: 1. Yvonne Fillipo LZ'86 1.35.8. 2. Anette Knot LZ'86 1.37.3. 100 meter rugslag jongens '69/'70: 1. Remco Fillipo LZ'86 1.41.9. Eind uitslag: 1 en 2 LZ'86 en BZPC 189,3. ADHZ, 4. Nereus 103. Uitslagen uit Eindhoven: 200 meter wisselslag onder de 12 jaar: 1. J. Boormans MZPC 2.41.8, 3. Karin v.d. Linden Zijl/LGB 2.52.8. 200 meter rugslag jongens 1965: 1. v. Duursen 2.39.6, 2. Mare v. Bel kum Zijl/LGB 2.42.6. 200 vrijslag meisjes 1966: 1. Judith Boormans MZPC 2.26.6,3. Karin v.d. Linden 2.35. 200 meter schoolslag meis jes 1967: 1. Moes MZPC 3.12.8, 2. Andrea Grim Zijl/LGB 3.20.2.200 schoolslag johgens 1967: 1. f. Kummersteiner PSV 3.09.9, 2. Hans Bouwmeester Zijl/LGB 3.16.4, 3. Martin van 't Riet Zijl LGB 3.22.0. 100 meter rugslag meisjes '69/'70: 1. M. de Pon PSV 1.27.8, 2. Ingrid Kerkvliet Zijl LGB 1.42.1. Einduitslag: 1. MZPC 44.89.4, 2. Mosas Regio 4649.2, 3. PSV 4785.1,4. Zijl/LGB 4893.0.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18