onroerendgoed ONROEREi □NRCJf Z WA/VN onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed aMMMMI moerendefloederetv GOEDHART vastgoed makelaardij j.van iterson biedt aan ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed Zwaan Makelaardij onroerende goederen bemiddelt bij de navolgende objecten: SASSENHEIM Mercuriusstraat 205. Goed onderhouden ruime 5-ka- merflat op de tweede woonlaag gelegen. Vrije vestiging en direkt te aanvaarden. Horizontaal eigendom. Totale opp. 110 m2. C.V. (gas) via eigen ketel, lage service kosten. Indeling: entree, huiskamer (±28 m2), keuken (12 m2), 2 slaapkamers ieder (12 m2) en 2 slaapkamers van ieder 5 m2), badkamer met ligbad. Koopsom 170.000,- Sportparkweg 8. Zeer goed onderhouden middenwoon huis, voorzien van c.v. (gas). Blijvend vrij uitzicht over plantsoen en singel. Indeling: entree, huiskamer met achterzijde thermopane, ruime keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, douche, vaste trap naar 4e slaapkamer met dakkapel. Veel bergruimte. Totale grondopp. ca. 140 m2. Achtertuin op het zuid-oosten. Inklusief diverse stoffe ring. oplevering in overleg. Vraagprijs 219.000,- Baanbrekersweg 2. Zeer gunstig gelegen, goed onder houden hoekwoonhuis, voorzien van c.v. (gas), schuur en garage, indeling: entree, keuken met houten plafond, huiskamer (7.10)(3.60 m.) met parketvloer, 1e etage: 4 slaapkamers, douche, vlizotrap naar zolder met moge lijkheid voor 5e slaapkamer. Vrije achtertuin op het wes ten. oplevering in overleg, inklusief diverse stoffering. Vraagprijs 249.000,- Venusstraat 2. Zeer goed onderhouden, gunstig gele gen split-level hoekwoonhuis, voorzien van c.v. (gas) en inpandige garage. Rondom tuin, achtertuin op het wes ten. Totale grondopp. 285 m2. indeling: entree, ruime hobby- slaapkamer (6x5m.), splitlevel huiskamer (5x5 m.) eventueel met open haard en schuifwand naar groot terras, verhoogd gedeelte (±4.5x5m.) met open keuken met vaatwasser, koelkast, afzuigkap, gasfornuis en oven, 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: 4e slaapkamer met groot dakterras. Inklusief diverse extra's zoals thermopane. Vraagprijs f 259.000,- Kagerdreef 128. Zeer goed onderhouden, leuk gelegen drive-in woning. Zonnige achtertuin (z.o.) aan viswater. Indeling: entree, dubbele garage, studeer- of slaapka mer, 1 e etage: ruime huiskamer (±34 m2), open keuken, toilet, aan voor- en achterzijde over volle breedte balkon, 2e etage: 3 slaapkamers, royale badkamer met ligbad, 2e toilet. Oplevering in overleg, inklusief ged. stoffering. Vraagprijs 269.000,- Kagertuinen 71Goed onderhouden middenmeander (7 jaar oud), voorzien van c.v. (gas). Achtertuin op het oos ten (11 m. diep). Indeling: entree, Z-vormige huiskamer (34 m2) met bar, open nieuwe keuken met inbouwapp., 1 e etage: 3 slaapkamers, douche. 2e toilet, badkamer met ligbad, vaste trap naar 4e slaapkamer. Oplevering in overleg. Inklusief komplete stoffering. Gehele huis ther mopane. Vraagprijs 269.000,- Ter Leedelaan 39. Op uitstekende stand en in boomrijke laan gelegen hoekwoonhuis (type 2 onder 1 kap). Totale grondopp. 352 m2. Indeling: entree, toilet, keuken^huis- kamer (7.80x3.60 m.) met parketvloer, 1e etage: 1 grote en 1 kleine slaapkamer, douche, aparte 2e toilet, vlizo trap naar 3e slaapkamer eventueel te gebruiken als speelzolder. Voorzien van c.v. (gas) en garage. Opleve ring in overleg. Vraagprijs 295.000,- Nachtegaallaan 3. In mooie woonwijk gelegen, royaal hoekwoonhuis, voorzien van c.v (gas). Voorzijde uitzicht op de groenstrook. Indeling: ruime gang, huiskamer (9x4 m.) met parketvloer en open haard, moderne keuken met vaatwasser en afzuigkap, 1 e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: 3 slaapkamers, veel bergruimte. Koopsom 298.000,- Vinkenlaan 19. Zeer goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis (type 2 onder 1 kap), voorzien van c.v. (gas) en garage. Totale grondopp. 322 m2. Zeer vrije en zonnige achtertuin. Indeling: royale entree, toilet, grote uitge bouwde huiskamer (±50 m2) met open haard, luxe open keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: 4e slaapkamer me dakkapel, veel bergruimte. Inklusief diverse stoffering. Oplevering in overleg. Koopsom n.o.tk. ZWAANSHOEK Goudriaanstraat 35. Uitstekend onderhouden halfvrij staand herenhuis (type 2 onder 1 kap), voorzien yan c.v. (gas) en garage. Totale grondopp. 325 m2. Voor- en achterzijde vrij uitzicht, fraai gelegen achtertuin op het zuid-westen. Indeling: entree, L-vormige huisk. (±38 m2), luxe half open en uitgebouwde keuken, bijkeuken, 1 e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, 2e toilet, dubbele vaste wastafel, 2e etage: 4e slaapkamer met dakkapel. Oplevering in overleg. Vraagprijs 395.000,- OEGSTGEEST Rijnsburgerweg 66. Leuk gelegen, schitterend vrij staand landhuis, met rieten kap. Totale grondoppervlakte 1400 m2. Bouwjaar 1977. Indeling, entree, U-vormige huiskamer 70 m2) met open haard, achterzijde alumi nium schuifpui van thermopane naar groot terras, aan voorzijde dubbele beglazing, eetkeuken 20 m2) met vaatwasser, afzuigkap, koelkast en kookplaat, bijkeuken, dubbele garage, 1 etage: 3 grote slaapkamers, waarvan 2 uitkomen op groot balkon, 1 kleinere slaapkamer, was kamer, komplete prachtige badkamer met ligbad, 2e toi let, grote zolder over het gehele huis. Oplevering in over leg. Inklusief zo goed als nieuw zijnde stoffering. Vraagprijs 880.000,- LEIDEN Thorbeckestraat 44. Zeer goed onderhouden vooroor logs middenwoonhuis, verwarmd d.m.v. gaskachels. Achtertuin op het zuid-oosten, indeling: entree, gang, keuken, bijkeuken, douche, grote kamer-ensuite met serre 36 m2), 1e etage: 2 grote en 2 kleine slaapka mers. Oplevering in overleg. Vraagprijs 229.000,- LEIDERDORP Splinterlaan 96. Goed onderhouden driekamerflat op de derde en laatste woonlaag met ruim balkon op het zuiden. Geen lift. Vrije vestiging. Deze flat is horizontaal eigen-: dom. Indeling: entree, huiskamer (±35 m2) is voorzien van parketvloer, keuken, douche, 2 slaapkamers. Koopsom 148.000,- Voor verdere informaties f» Hoofdstraat 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. WATERLAND VASTGOED B.V. BIEDT TE KOOP AAN: LEIDEN Riante 4 kamerflat met c.v. aan de Bachstraat. De flat ligt op de bovenste woonlaag (4 hoog) en heeft een prachtig uitzicht. Ind.: woonkamer, 3 slaapkamers, douche, toilet, keuken, berging en balkon. Servicekosten plm f 50,- per maand. De flat is keurig onderhouden. Vraagprijs f 125.000.- k.k. DUBBELE VILLA'S AAN DE OUDE RIJN In Leiden aan de Valkenburgseweg, vlakbij de grenzen van Wassenaar en Valken burg zijn op dit moment 8 riante villa's in aanbouw. De ligging is uniek! Een spectaculaire bijzonderheid van deze villa's is dat een haven is geprojecteerd met een tot. oppervlakte van 320 m2. De tuinen grenzen aan het water en zijn voorzien van een aanlegsteiger. Uitgebreide documentatie op ons kantoor te verkrijgen. De prijzen liggen v.a. 550.000,- v.o.n, 's-GRAVENHAGE SOLIDE HUIS. Aan de Boele van Hensbrouckstraat 21 hebben wij een zéér zonnig gelegen huis met fijn tuintje op het zuiden te koop. De parterre bestaat uit: een woonkamer met parket, een keuken met r.v.s. aanrecht en een toilet. Op de 1e etage zijn 2 royale slaapkamers en een nieuwe badkamer, mooi betegeld, met een ligbad, een wastafel en een 2e toilet, op de 2e etage is 1 flinke slaapkamer en ook nog een ruime zolderberging. In de vraagprijs is begrepen: luxaflex, een markies, 2 kachels, een afzuigkap en diverse stoffering. Vraagprijs 182.500,- k.k. Ideaal gelegen PARTERRE HOEKFLAT met cv aan de Burggravenlaan. De flat heeft 4 kamers en badkamer en keuken en balkon. Er is een fijne grote tuin het geheel is goed onderhouden. In de vraagprijs is begrepen een algehele stoffering en gedeelteijke meubilering. Vraagprijs 225.000,- k.k. GAAT U PAS BEGINNEN? Dan hebben wij voor U een ideaal appartement op de 1e etage aan de Hendrik Zwaardecroonstraat 130. Van oorsprong is dit een 4-kamerappartement, maar momenteel bestaat de woning uit: een royale L-vormige woonkamer, een flinke slaapkamer, een kleinere slaapkamer waar een douchecabine staat, een keuken en een toilet. Er is een balkon aan de achterzijde. Het geheel is goed onderhouden. In de vraagprijs is begrepen: 2 kachels, een afzuigkap, een geyser en diverse stoffe- Vraagprijs 89.500,- k.k. VOORBURG Riant parterre appartement met flinke zonnige achtertuin aan de Van Barbanson- straat. De ind. is als volgt: grote woonkamer met open haard (bijna 15m diep) met eventueel de mogelijkheid hier 2 kamers van te maken, gemoderniseerde keuken, slaapkamer met openslaande deuren naar de tuin, slaapkamer aan de voorkant. Prachtig betegelde nieuwe badkamer met ligbad en vaste wastafel, apart toilet op de gang. Het appartement is geheel gerenoveerd en ziet er fantastisch uit. Leidin gen zijn vernieuwd, c.v. gas. Aan de voorkant in de woonkamer thermopane beglazing. Vraagt u vrijblijvend een bezichtiging aan. Vraagprijs 189.000.- k.k. ZOETERMEER ZONNIGE MODERNE WONING aan de Fivelingo te Zoetermeer. (type drive-in) Een heerlijke tuin op het zuiden. Parterre, entree, garage, kamer, toilet, leverdieping: royale L-vormige woonkamer met granolmuren, grote open woonkeuken met een flink balkon. 2e verdieping: 1 grote slaapkamer met wastafel en dubbele beglazing en nog 2 iets kleinere slaap kamers. Grote badkamer met ligbad en toilet. C.V. gas. Het geheel is prima onder houden. De vraagprijs is inclusief luxaflex, rolgordijnen, vloerbedekking, afzuigkap. Leuke woonbuurt. Scholen en winkels dichtbij. "Sprintertrein" naar Den Haag op loopafstand. Vraagprijs 239.500,- k.k. WASSENAAR IDEAAL MODERN HUIS in een fijne woonomgeving aan de van Cranenburghlaan. Zeer zonnige tuin op Zuiden. De parterre heelt een L-woonkamer van 38 m2 met parket en open haard. Royale keuken, toilet. 1e Etage 3 royale slaapkamers, badkamer met douche, dubbele wastafel en 2e toilet, 2e Etage 1 flinke zolderkamer- en nog de nodige bergruimte. Het huis is prima onderhouden en heeft cv gas, veel granol o.a. het gehele trappenhuis. De moeite van het bekijken waard. Vraagprijs f325.000,- k.k. Voor een cliënt ZOEKEN WIJ 500 m2 KANTOORRUIMTE te koop Dit mag zijn een bedrijfspand of groot woonhuis, wat verbouwd kan worden. Het pand moet goed bereikbaar zijn. Ook ZOEKEN WIJ 30 m2 KANTOORRUIMTE MET WONING te huur, in centrum van Leiden. Waterland Vastgoed B.V. Makelaardij in onroerend goed hypotheken, assurantiën Leiden, Breestraat 67, tel. 071-123422. Tevens kantoren te Spijkenisse en Amstelveen. BEVRIJDINGSPLEIN 21 4 kamer flat 2e etage. Ind.: grote woon/eetkamer, 2 slaapkamers, mo derne keuken, badkamer met dou che, balkon, gezellig gelegen boven winkelcentrum, cv.-gas. In prima staat van onderhoud. Vraagprijs f 135.000,- k.k. MARE VISTA, NOORD WIJK AAN ZEE Luxe 4 kamer flat gelegen aan bou levard. Ind.: entree, royale living met groot balkon, open keuken met in bouw apparatuur, 3 slaapkamers met balkon, toilet, zeer luxe badka mer met ligbad en aparte douche, Vraagprijs f 125.000,- k.k. GeheefgestoSd 9arage' c v''blok' SCHÜBERTLAAN 203, LEIDEN 4 kamer flat 6e etage. Ind.: royale woonkamer, keuken, Dadkamer met ligbad, 3 slaapkamers, toilet, zonnig balkon, c.v.-blok, schitterend vrij uit zicht over Korte Vliet Vraagprijs f 137.500,- k.k. V. VOLLENHOVENPLEIN 68 3 kamerflat 6e etage. Ind.: woon/eet kamer, royale slaapkamer, badka mer met douche, toilet, zonnig bal kon, c.v.-blok, prachtig uitzicht over sportvelden. Valdezstraat. Ruime benedenwo ning. Ind.: vestibule, gang, kelder kast, toilet, woonkamer 12 x 4 m, serre met openslaande deuren naar tuin, keuken, bijkeuken, 2 slaapka-. mers, badkamer. Vraagprijs 135.000,- k.k. Prins Hendrikstraat, Leiden. Ge heel gerenoveerde hoekwoning, waarin beneden hal, toilet, zeer rui me woonkamer, uitgebouwde open keuken en een plaats. Boven open trap, voorkamer, ruime achterkamer met dakterras 4x5, douche met wastafel. Het dak, licht, gas, water en riool zijn vernieuwd. Vraagprijs 109.000.- k.k. Vestestraat, Leiden. Zeer solide verbouwde woning, waarin hal, keu ken, douche, toilet, zeer ruime slaapkamer, alsmede een ruime woonkamer. Licht, gas en water zijn goedgekeurd. Vraagprijs 97.000,- k.k. Beleggingspand in de Sophia- straat. Huuropbrengst 17.160.- per jaar. Vraagprijs f 106.000,- k.k. Aan de Zijlsingel een tussenwo ning, waarin* beneden woonkamer met keuken, toilet en plaats en bo ven 2 slaapkamers met dakkapel, alsmede douche en wastafel. Vraagprijs 109.000,- k.k. Groenoordstraat geheel ver bouwde tussenwoning, w.i. hal, woonkamer, moderne keuken, dou che, toilet alsmede tuin met schuur tje. 1e et. achterkamer en een slaapkamer. 2e et. zolder/hobby ruimte over het gehele pand. Leeg in overleg. Vraagprijs 129.000.- k.k. Aan de Havenkade een bijzonder teuke tussenwoning, w.i. vestibule, 'woonkamer met open trap, open keuken, douche toilet. Op 1e et. rui me overloop, 2 slaapkamers en een ruime hobby-ruimte. Blijvend vrij uit zicht over de haven! Zeer rustige lig ging. Vraagprijs 129.000,- k.k. Nabij de Groenoordhallen in de Hansenstraat een dubbel woonhuis, waarvan de b.g. is verhuurd en de bovenwoning leeg is te aanvaarden. Ind. hal, woonkamer, een zonnig balkon, open keuken met bar, toilet, voorslaapkamer. 2e et. gang, dou che en veel berging, 3 sl.kamers. Alles in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 132.500.- k.k. Zo te bereiken van het Station NS de Paul Krugerstraat, geheel ge renoveerde tussenwoning met dub bele opgang, w.i. beneden, hal, woonkamer met plavuizen, open haard, open keuken, plaats en een schuur. 1 e et. 2 sl.kamers, luxe bad kamer met een ligbad en een aparte douche, 2e toilet, badgeyser en een balkon. 2e et. 2 sl.kamers met 2 dakkapellen, overloop. Licht, gas en riool zijn geheel vemieuws. Vraagprijs 135.000.- k.k. Een verheeld woonhuis in de Bakkerkorfstraat, w.i. hal, woon kamer, serre, tuin met schuur, dou che, toilet en keuken. 1e et. over loop, 2 ruime slaapkamers, 2e toilet en 2e keuken met een balkon. 2e et. hal, 2 slaapkamers, hobbyruimte met tevens nog een aparte douche. Ideaal b.v. voor dubbele bewoning. Vraagprijs 129.000,- k.k.. Midden in het Centrum een ruime stadswoning aan de Nieuwstraat, w.i. hal, woonkamer, keuken, bad kamer, toilet, boven overloop, voor en achterkamer. In zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 119.000,- k.k. Gerenoveerde weverswoning aan de 3e Gortestraat. Beneden hal,' woonkamer met open keuken, toilet, douche en plaats achter. Boven 2 slaapkamers. Vraagprijs 129.000.- k.k. In Leiderdorp een vrijstaand land huis met een ruime voor- en achter tuin, alsmede een garage. Ind. hal, woonkamer met serre en erker, zeer ruime eetkeuken, douche met was tafel, toilet, kelderkast, zonneterras in de achtertuin, met vrijstaande garage en schuur. 1e et. ruime overloop, 3 slaapkamers en ruime zolder. CV gas. Zeer fraai gelegen en blijvend vrij uitzicht op de Rijn. Vraagprijs n.o.t.k. Vrijstaand landhuis in Leiderdorp met een vrijstaande garage. Ihd. Hal met plavuizen, eiken trap, toilet on der de trap met wastafel, woonka mer met achter een verhoging en serre, geheel met plavuizen gelegd, open keuken met bar, moderne aanbouwkeuken met div. inbouw- apparatuur, zonneterras in tuin van 20x15, garage met zolder en ruimte voor hobby's. In tuin opslag voor open haard. 1e et. overloop, bad kamer met 2e toilet, ligbad, aparte douche, geheel betegeld, voors laapkamer, 2 vaste kasten, ach terslaapkamer. 2e et. grote zolder kamer via hardhouten trap, alle pla fonds op 1e en 2e etage zijn be- schroot. Gehele huis is geïsoleerd. CV gas. Stijlvol verbouwd met veel glas in lood. In zeer goede staat van onderhoud. Licht, gas en water zijn geheel vernieuwd. Vraagprijs n.o.t.k. In Noordwijk, Parallelboulevard. Zeer ruime 3 kamer appartementen. Luxe afgewerkt. Vraagprijs 310.000.- k.k. Ruime hoekwoning te Leiden aan de Haagweg. Ind. voortuin, vesti bule, gang, kelderkast, toilet, woon kamer, voork. met erker 4x6, ach- terk. 4x9 met nis, opensl. tuindeu ren, tuin op Z 8x5 met mogelijkh. _voor 2 garages, keuken 2x5, bijkeu ken, met zij-ingang. 1e et. hal, voorsl.k. met balkon 5x5, vaste kast 2e keuken 2.50x3, badkamer met ligbad, wastafel, aansl. wasm. ach- terk. met eigen keuken, serre 7x4 serre 3x4, eigen ingang, 2e toilet. 2e et. 3e toilet, hal met wastafel, ach- terk. 9x3, mogelijkheid voor keuken, eigen opgang, vaste kast, achterk. 7x3 met veel berging, kabinet 2.50x3, voork. 4.50x4.50, kabinet 2.50x3, plat dak, nieuwe lichtl. elke kamer eigen gaskachel. Vraagprijs 269.000.- k.k. Geheel verbouwde stadswoning. in hartje Leiden. Gezellige indeling. Begane grond: grote studeer/slaap kamer, toilet, spoelruimte. Aansl. wasautomaat, plaats, wastafel. 1e etage: woonkamer, open keuken, 2e toilet, douche. 2e etage: zeer ruime slaapkamer, eventueel 2, vliering. Het geheel is uitgevoerd in fijn schuurwerk en schrootfes plafonds. Vraagprijs 129.000,- k.k. Nabij centrum Leiden, luxe 2 k.flat, zeer gunstig gelegen, eigen par keerterrein en fraai aangelegde tui nen. 1 e etage: ind.: vestibule, woon kamer met groot balkon op Z. open keuken, ruime slaapkamer, douche met wastafel, bij behorende berging, c.v. blok. In goede staat van onder houd. Vraagprijs 129.000,- k.k. Historisch Grachtenpand, monu ment met klokgevel aan de Oude Vest. Ind. hal, ruime woonkamer met achterkamer, hal met zij-ingang, keuken, douche, toilet, achterhuis met zij-ingang. 1e et. achterhuis, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel met badgeyser. Voorhuis, woonkamer, keuken, slaapkamer en douche. 2e toilet. 2e et. grote zol derkamer met dakterras, voorslaap kamer en vliering. CV. Leeg in over leg. Vraagprijs 198.000.- k.k. In het centrum een historisch grachtenpand aan Utrechtse Veer, w.i. mogelijkheid is voor winkel, be neden woonkamer, keuken, op 1e et. 2 slaapkamers met douche, toi let, 2e et. 2 slaapkamers. Winkel kan bij woonkamer worden getrokken! Vraagprijs 149.000.- k.k. Ruime historische stadswoning met gewelfkelder aan de Diefsteeg. Ind. gang, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet. 1e et. 4 slaapkamers. 2e et. 2 slaapkamers en 2e keuken. Het pand is uitermate geschikt voor kamerverhuurbedrijf of winkel-woonpand. Vraagprijs f 197.000.- k.k. Geheel gerenoveerde hoekwo ning, begane grond verhuurd, bo venwoning leeg te aanvaarden, ind.: hal, woonkamer 5x5 m., met parket, 2 slaapkamers, keuken, toilet, dou che, 2e et.: woonkamer met dakka pel aan achterzijde, keuken, toilet, 3e et.: zolder over geh. pand. Riool vernieuwd. Vraagprijs 135.000.- k.k. Nabij Professorenwijk. Indeling: hal, gang, woonkamer met erker en openslaande tuindeuren, toilet, keuken, tuin met schuur en zij-in gang. 1e et. ruime overloop, voor- en achterslaapkamer met balkon, zij-slaapkamer, douche met wasta fel, 2e et. hobbyruimte alsmede 2 slaapkamers met dakvensters. CV. Bouwjaar 1928. Vraagprijs 209.000,- k.k. Aan een park gelegen tussenwoning in Leiden Z.W. ind. voortuin, hal, toilet, ruime woonkamer, uitge bouwde keuken, tuin op ZO met ste nen schuur en achterom. 1e et. 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et. zolderkamer. De prijs is incl. diverse achterblijvende roerende goederen! Vraagprijs f 225.000.- k.k. Koudekerk a/d Rijn, Europasin gel. Zeer rustig gelegen woonhuis. Ind. voortuin, woonkamer 7.80x3.70, keuken, diepe kast, tuin op z 9x5.50 met stenen schuur en achterom, hal, toilet, kast. 1e et. 3 slp.kamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel, geyser. 2e et. zol derkamer met dakkapel, hobbyka mer, berging, vliering zeer veel vaste kastruimte, CV gas. Het ge heel is zeer centraal gelegen t.o.v. sportvelden, zwembad, scholen, winkels, enz. Vraagprijs 229.000.- k.k. Nabij centrum van Leiden bedrijfs- grond te koop, hetgeen grenst aan het water. Eventuele vergunning voor bedrijfsverbouwing max. 80%, 12 m hoog en woonhuis. Zeer gun stig gelegen t.o.v. uitvalswegen en autorijksweg. Ook voor binnen- vaartverkeer te bereiken. Vraagprijs 600.000.- k.k. In Leiderdorp aan de Fred. Hen driklaan, een zeer ruime 3 kamerflat op 2e etage. Ind. Vestibule, hal, woonkamer, achterslaapkamer, slaapkamer met balkon, keuken, douche, toilet. Dubbele beglazing, CV gas. Nabij Winkelcentrum. Vraagprijs 149.000.- k.k. Boerderij met bedrijfsgebouwen in Leiderdorp aan de Hoofdstraat op 580 m2 grond, bestaande uit woon huis, bedrijfsgebouwen, één grote ruimte, onderverdeeld. Huur be drijfsgebouwen 580,- per week, aan het water gelegen. Woonge deelte: winkel, woonkamer (zeer ruim) 3 slaapkamers, woonkeuken, kelder. 1e et. 3 slaapkamers. Huur woonpand f 400,- per week. Com binatie met huur mogelijk, totaal 900,- per week. Eventueel ook te koop. Leeg in overleg. Leiderdorp, een hoekwoning met garage op 225 m2 grond. Ind. hal, toilet, L-vormige woonkamer met aluminium pui, open keuken, tuin op het zuiden. 1e et. hal, voorsl.kamer, achterslaapkamer, badkamer met 2e toilet, ligbad en douche. 2e et. voorsl.kamer met dakvenster, ach terkamer, hobbyruimte. Veel hard houten kozijnen, aluminium ramen, boiler. CV gas. Mogelijkheid tot uit bouw. Alles geïsoleerd. Vraagprijs 338.000.- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3-2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen. LidNBM ftm LidMCC lil LEIDEN HOGEWOERD Goed onderhouden winkelpand in centrum. Met bovenwoning en artistiek aan gelegde achtertuin. Ind. begane grond: winkelruimte, 1 kamer, gang, grote keuken, toilet, douche en berging. 1 e verd.: vaste trap, overloop, voor en achterkamer met 2e toilet en grote bergkast. 2e verd.: vaste trap, 2 kamers en zolderberging. Ook de winkel kan als woonruimte gebruikt worden. Aanvaarding direct. ^^^raagprjjs^l^OOOJ^ leiden, oude singel 188 telefoon 071 -146441* onroerende goederen

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 52