7 car vanQrieken melk; een aktieve assistent/e filiaalmanager /McNUcT Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: loiilon it DECKERS BV ELEKTRISCH LASSER WERKVOORBEREIDER MEDEWERKER BEDRIJFSBURO Menuet secretaresse secretaresse secretaresse hoogleraar Wij zijn een dynamisch, modern consumptiemelk- bedrijf, met meer dan 180 medewerkers, gespe cialiseerd in de pro ductie en verkoop van dagverse melk en melk producten. In minder dan 5 jaar verdubbelde de omzet en bedraagt thans meer dan 50 miljoen. Verrijn Stuartlaan 18 - Postbus 15 - 2280 AA Rijswijk ZH Telefoon (070) 98 53 50 - Telex 32025 Met onze afnemers hebben wij door de aard van ons dagverse assortiment een intensief, dagelijks kontakt. Daarnaast is het noodzakelijk dat onze afnemers regelmatig worden bezocht door één van onze vertegenwoordigers. Ter versterking van ons verkoop-team, zoeken wij op korte termijn voor verschillende rayons Kwaliteit en service staan bij ons, al meer dan 75 jaar, hoog genoteerd. Ons leveringsgebied omvat West Nederland met als zwaartepunt de Randstad. De man voor deze boeiende job woont in de Randstad, of is bereid zich daar te vestigen en heeft een opleiding op MULO/MAVO niveau een leeftijd van ca 25 jaar t zo mogelijk enige ervaring als vertegenwoordiger/ merchandiser in de levensmiddelenbranche voldoende souplesse om met een zeer gevarieerde klantenkring goede kontakten te onderhouden. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht hun met de hand geschreven sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, te richten aan ons bedrijf. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met onze verkoopleider, K.Vogelzang, tel. 01856 - 2514 (na 19.00 uur). Wij vragen voor het vervaardigen van vrachtwagencarros serieën op zo kort mogelijke termijn een Bekend met het elektroden- en C02 lassen. Een actieve man tussen de 16-50 jaar bieden wij een prettige werkkring, goed salaris en een modern pakket aan overige arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties telefonisch of aan het bedrijf, tussen 8.30 tot 16.00 uur telefoon 071-765600 Tussen 19.00 tot 21.00 uur telefoon 071-762310 Carrosseriefabriek Deckers B.V. Lammenschansweg 138, LEIDEN. Voor ons bedrijf te Katwijk vragen wij: Wilt u in een produktiebedrijf de technische organisatorische voorbereiding van nieuwe produkten verzorgen? En wilt u daarnaast eigen initiatieven daarbij ont plooien? Komt u dan eens bij ons praten. Naast de genoemde aktiviteiten heeft u in de genoemde interessante funktie de verantwoordelijkheid voor het opstellen van bewerkingsplannen, het maken van de kalkulaties, het bijhouden van het codesys teem en in nauwe samenwerking met de administratie aanpassen van de bewer kingsplannen en stuklijsten,.voor verwerking op de bedrijfscomputer. Voorts zal de zorg voor het machinepark tot de taak behoren. Opleidingsniveau: MTS WTB en administratieve interesses. Voor een belangrijk deel zal zijn taak bestaan uit de administratieve ondersteuning van de produktieleiding. De betrokkene zal in grote mate de loop der bedrijfsformu- lieren begeleiden. Tevens behoort het bewaken van de voorraden aan de hand van vastgestelde niveaus tot de taak. Hij zal nauw betrokken zijn bij de kodering i.v.m. de verwerking van de boekingsstukken op een komputer. Vereisten: Mavo en Praktijkdiploma Boekhouden of MEAO of gelijkwaardig niveau, met technische interesses. Sollicitaties te richten aan: CAR Industrie B.V. Valkenburgseweg 50-52 Katwijk a/d Rijn. Tel. 01718-13943, de heer C. Marlijn. ËïïaiMiBl^i^f^r^aiaiaiaial'ËlifirrSllfgl 1 een dochteronderneming van Vroom Dreesmann, welke zich speciali seert in verkoop van hoog kwalita tieve Chinees-Indische maaltijden en gerechten zoekt voor haar filiaal Lei den. Geboden wordt een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Schriftelijke sollicitaties kunt U rich ten aan: Menuet b.v. t.a.v. de hr. W. Peters, Geestbrugkade 7, 2281 CT Rijswijk, tel. inl. 070-906868. 3J[SJ®:aj[SJia[ë?iiraJ[ajiaj[sJrsJ[air@J(Mi[fj|rr3j[ri! NOTARIS MR J.M.M. K0CKEN te Leiderdorp, van Lennepdreef 1 vraagt een JONGSTE BEDIENDE allerlei voorkomende Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische af spraak aan het kantooradres Van Lennepdreef 1, Post bus 80, 2350 AB Leiderdorp, tel. 071-899201. AUTO FRED SCHILTHUIZEN vraagt met spoed een zelfstandig plaatwerker en een aankomend plaatwerker Wij bieden U Goede verdiensten en een prettige werksfeer. Molenlaan 35a VOORSCHOTEN Tel. 01717-5002 of 7471. Anaesthesie Op deze afdeling is plaatsingsmogelijkheid anaesthesie- verpleegkundigen/ assistenten m/v vac. nr. 252.B.81.43.LD De werkzaamheden van de anaesthesie-ver- pleegkundigen/assistenten in dit ziekenhuis zijn zeer gevarieerd. Zij vinden plaats in een blok van 12 zeer moderne operatiekamers en een kleiner aan tal over het ziekenhuis verspreide O.K.'s, alsmede in diverse poliklinieken en röntgen- kamers. Na een inwerkperiode kan men als super visor van een anaesthesie-onderdeel gaan functioneren. Door een roulatiesysteem wordt de gediplo meerde anaesthesie-verpleegkundige/assis- tent(e) in staat gesteld een brede verdere scholing in de praktijk op te doen. Opleidingseisen: diploma ziekenverpleging-A met aantekening/diploma anaesthesie volgens N.Z.R.-normen of een gelijkwaardige oplei ding of het diploma anaesthesie-assistent N.Z.R. Salaris vanaf 1826 tot max. ƒ2401 bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid kan men worden bevorderd tot een rang waar aan een salaris van max. 2665 bruto per maand is verbonden. Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. M. Berlemon de Best coördinerend hoofdverpleegkundige O.K.'s, telefoon 071 - 14 72 22, toestel 4318 of de heer C.H.van Lijf, toestel 2720/5513. Technische Dienst Bij deze dienst kan op het Technisch Staf bureau worden geplaatst een electrotechnisch tekenaar vac. nr. 010.K.29.43.LD Taak: het verrichten van electrotechnisch te kenwerk t.b.v. verbouwingen en grote onder- houdsprojecten. Een en ander in nauwe sa menwerking met bouwkundige en werktuig bouwkundige tekenaars. Vereist: M.T.S.-electrotechniek of een gelijk waardige opleiding. Ervaring in de installatie techniek. Salaris max. 2401 bruto per maand. Pro motiemogelijkheid is aanwezig. Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het verza melen, bewerken, beheren, bewaken en toe gankelijk maken van medische gegevens, komt per 1 februari 1979 een vacature voor medewerker medische registratie m/v vac. nr. 907.A.07.43.LD Taak: het in teamverband verrichten van o.a de volgende werkzaamheden: - het verzamelen, bewerken en coderen van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van computer-eindstations, alsmede het opvragen van selectieve patiëntgegevens uit het computerbestand. Verlangd: diploma V.W.O. of H.A.V.O. met B-pakket en typevaardigheid; nauwkeurig heid en speurziazijn voor deze functie nood zakelijke eigenschappen; kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2202 bruto per maand. Voor de volledig ingewerkte medisch registratie- assistent(e) zijn er promotiemogelijkheden tot max. 2665 bruto per maand. Hoteldienst/Linnendienst medewerkster Iinnendienst terrein vac. nr. 020.D.21.43.LD Taak: het distribueren van het linnengoed over de verschillende afdelingen. Salaris max. 1880 bruto per maand. Pro motiemogelijkheid aanwezig. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Vakgroep Culturele Antropologie van de Subfaculteit der Culturele Antropologie en Sociologie der Niet-Westerse Volken vak.nr. 8-37011158 Taak: het verzorgen van correspondentie; het typen van collegemateriaal en publicaties; het notuleren van vakgroepvergaderingen; het verzorgen van het vakgroeparchief. Verder wordt van de secretaresse verwacht dat zij in overleg met het vakgroepbestuur een actieve bijdrage levert in het opzetten en uitbouwen van de dienstverlening aan de vakgroep. Zij zal samenwerken met een typiste/secretaresse die haar gedurende 20 uur per week assisteert. Vereist: middelbare schoolopleiding en een secretaresseopleiding. Ervaring in een soort gelijke functie strekt tot aanbeveling. Criminologisch Instituut in de Faculteit der Rechtsgeleerdheid vak.nr. 8-37111158 Taak: opnemen en typen van correspondentie, verzorgen van het archief; bijhouden van de studenten-administratie; verrichten van overige secretariële werkzaamheden. Vereist: goede steno- en typevaardigheid in het Nederlands en Engels; spreekvaardigheid in de moderne talen (vooral Engels); zelfstandig kunnen werken. Ervaring in bovengenoemde activiteiten strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand. Nadere inlichtingen worden desgewenst ver strekt door mw. T. Visser, telefoon 071-149641 toestel 236 (te bereiken maandag t/m donderdag van 10.00 tot 16.00 uur).' het Academisch vak.nr. 8-37311158 Taak: bijhouden van de agenda; telefoon- en postbehandeling; zelfstandig voeren van corres pondentie; organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen; organiseren van reizen; bijhouden van archief en wetenschap pelijk documentatiesysteem; ontvangen van patiënten en bezoekers; administratieve werk zaamheden t.b.v. patiënten en patiëntenstatus- sen; beheren van de bibliotheek van radio therapie; assisteren bij retrospectief onderzoek door de hoogleraar; typewerkzaamheden. Vereist: opleiding op VWO-niveau, secretaresse opleiding Schoevers en een opleiding medisch secreiaresse. Tevens enige jaren ervaring, liefst in soortgelijke functie. Leeftijd bij voorkeur minimaal 25 jaar. Salaris: maximaal f 2 665,per maand. Nadere informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door prof. dr. P. Thomas, telefoon 071-147222 toestel 3526. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 42