GEZOCHT: Het brein achter al deze aanslagen •Xc Magazijnmedewerker sékretaresse beheerder I personeel pers™& PERSONEEL™30^ .Iw SPER^iHh UNIVAC MEDEWERKER de Tombe ervaren assistent accountant Melse co accountants P*"®1**1 PERSONEEL personeel Sperry Unlvac is een moderne gedistribueerd over de verschillende onderneming die computersystemen vestigingen in Europa en het verkoopt In Sassenheim is het Midden Oosten. EDC gevestigd, het European Voor de Centrale Magazijnen Distribution Center. Van daaruit zoeken we op korte termijn verster- worden de computeronderdelen king van een die tussen 8.30 en 1700 uurvan aanpakken weet Waarvoor hij een leuke, afwisselende baan krijgt met fijne kollega's plus een goed salaris, 896 vakantiegeld, 21 dagen vakantie. Wie minstens 18 jaar is, enige kennis van het Engels heeft en geïnteres seerd is, belt even op of schrijft een briefje aan mevrouw S. Hinze- Walters, Sperry Univac EDC, Wasbeekerlaan 9,2171AE Sassenheim. Tel.: 02522-19120. computer systems MECHANISCHE AFDELING een TAAK: - Het bedienen van de computer-ge- stilürde boormachine; hier wordt u in - In afwisseling hiermee de overige werkzaamheden op de afdeling, die medio 1979 voor een groot gedeelte worden overgenomen door een com puter-gestuurde vrees/boormachine. VEREIST: - LTS opleiding of gelijkwaardig - iemand die graag verantwoordelijk werk wil doen en zijn technische kennis en inzet wil gebruiken vooreen interes sante funktie. GEBODEN:- Een goed salaris en secundaire ar beidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een team van 4 personen Heeft U interesse? Belt of schrijft u dan naar MEDIFO, Postbus 34, ZOETERWOUDE- RD, 071-894960. Wij zoeken pientere jonge mensen. Mensen die wij om een boodschap kunnen sturen. Die bovendien blindelings de weg weten op alle mogelijke schrijfmachines. Die ook nog een fors aantal aanslagen per minuut kunnen produceren. Maar dan wel foutloos. Daarom moet er een brein achter al deze aanslagen steken. Dat hoeft niet persé een master mind te zijn, maar wèl het genre betere typist(e). Onze opdrachtgevers zijn niet anders van ons gewend en wij stellen er een eer in aan deze kwaliteitseisen tegemoet te komen. Overval ons eens met al uw vragen om nadere inlichtingen. Deze worden u zonder verzet toegespeeld door Hans Willemse en Locs Berbée de koning b.V. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. De Tombe Melse Co. registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom. Dordrecht. Ede, Eindhoven, Enschede, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rijswijk, Rotterdam. Utrecht, Winterswijk, Zierikzee. Ons kantoor te Leiden heeft behoefte aan versterking van de staf. Daarom zoeken wij kontakt met een ervaren assistent. Wij denken hierbij aan iemand die gevorderd is met de NIvRA of S.P.D. studie en die al enige jaren praktijkervaring heeft opgedaan. De juiste persoon kunnen wij zeer gevarieerd en zelfstandig werk bieden. Dit werk wordt uiteraard goed gehonoreerd. Daarnaast hebben wij ook aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling en vergoeding van studie- en autokosten. Ervaren assistenten, die een interessante carriere willen maken, worden verzocht hun sollicitatie te richten aan ons adres Zoeter- woudsesingel 50, 2300 AB Leiden. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch bereik baar onder nummer (07114.44.51 NOB Wegtransport is de leidinggevende werk geversorganisatie in het beroepsgoederenver- voer over de weg. In onze dienstverlening aan de ondernemers neemt de afdeling JURIDISCHE ZAKEN een belangrijke plaats in. Voor deze afdeling zoeken wij op korte ter mijn contact met een Zij zal naast een middelbare schoolopleiding bij voorkeureen secretaresse-opleiding moeten hebben voltooid. Haar werkzaamheden zullen o.m. inhouden - het in steno opnemen en uitwerken van brieven in de Nederl. taal en incidenteel in moderne talen; - het verzorgen van het afdelingsarchief en de afdelingsdocumentatie; - het maken van afspraken,-het bijhouden van de agenda, het voorbereiden van besprekingen in binnen- en buitenland e.d. Voor deze interessante positie, welke een volledige dagtaak vereist, achten wij een ruime mate van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen en ervaring in een soortgelijke functie noodzakelijk. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk contact op te nemen met het Hoofd Personeels zaken van de NOB Wegtransport, Huis te Lande- laan 492, Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport regionale woonwagencentra rayon leiden Het dagelijks bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam "Regionale Woonwagencentra rayon Leiden" roept sollicitanten op voor de functie van in het woonwagencentrum te Leiden. Deze functionaris zal ondermeer worden belast met het dagelijks toe zicht op de in het centrum te verrichten werkzaamheden; het bijhou den van een eenvoudige administratie; het innen van standplaats gelden e.d. In de toekomst zal hij, onder verantwoordelijkheid van het bestuur, tevens worden belast met beheerstaken ten behoeve van de vesti ging van woonwagenstandplaatsen in de regio Leiden. Gevraagd wordt een energieke kracht, niet jonger dan 35 jaar, die met beslistheid, doch tactvol weet op te treden. Enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, kunnen worden bepaald op een bedrag, dat ligt tussen minimaal f 2.202, en maximaal f 3.358,— bruto per maand. Belangstellenden worden verzocht hun eigenhandig geschreven sollicitatie met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, huidige en vroegere werkzaamheden, als mede een opgave van referenties, onder vermelding van nr. 78085 te zenden aan het dagelijks bestuur van Regionale Woonwagencentra rayon Leiden, p/a Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 38