persone Kom eerst eens rustig kijken. Beslis pas daarna. Kwaliteitskontroleur van LTS~niveau HOOGOVEIMSv PERSONEEL P£Ra)NEElP*rsone»1 Programmeur voor onze Univac-9300 LmczoztMijs-wiFW n \7 SPER^Hr U NI VAC i<vL Uitnodiging vooreenbezoek. 4 november en 18 november Afgesproken. Ikkomkijken. sonsel PERSONEELI ■PERSONEEU \fertegenwoordiger grootverbruik leeftijd 30 tot 45 jaar Werken bij Hoogovens? Bijvoorbeeld in één van onze walserijen. Ter versterking van het verkoop apparaat zoeken wij voor Hero-grootverbruik (levering voor de horeca, bedrijven, instel lingen) een vertegenwoordiger in het rayon Den Haag en omgeving. De vertegenwoordiger werkt in een groep van 5 collega's, ieder in een eigen rayon, onder begeleiding van een geweste lijk verkoopleider, die op zijn beurt rappor teert aan de verkoopleider Nederland van Hero-grootverbruik Een vertegenwoordiger grootverbruik onderhoudt de kontakten met afnemers in de horeca, bij bedrijven en bij instellingen. Hij werkt nauw samen met de groot handel in zijn rayon Na een gedegen opleiding is hij een specialist in zijn vak en daarmee adviseur/ verkoper voor zijn afnemers. Aan iemand met ervaring op het gebied van verkopen, bij voorkeur in het groot verbruik, biedt Hero een aantrekkelijke en verantwoordelijke funktie. Opleiding: MAVO/MEAO en leeftijd van 25-35 jaar. Voor diegenen, die nadere informatie wensen over deze funktie, zijn wij beschik baar voor een persoonlijk gesprek in uw omgeving. Op 1 november a.s. van 17.00 tot 19.00 uur in Den Haag (Wassenaar), Restaurant De Bijhorst, Zijdeweg 54 (gelegen aan het viaduct Wassenaar Rijksweg Amsterdam- Den Haag). Om de gesprekken te plannen, zodat een minimum aan wachttijd ontstaat, verzoeken wij geïnteresseerden op 31/10 a.s. telefonisch een tijdstip af te spreken. Telefoon: 076-879220, toestel 115 U kunt vanzelfsprekend ook schriftelijk kontakt opnemen. N.V. Hero Conserven Breda, Teteringsedijk 227,4817 ME Breda. N.V Hero Conserven Breda. Hero is een merkartikelenfabrikant met een groot assortiment hoogwaardige levensmiddelenprodukten. De belangrijkste produktgroepen zijn Hero-confituren, Hero-groenteconserven, Hero-maaltijdsoepen, Hero-vruchten- limonades en Hero-vruchtensappen. Hero biedt werk aan bijna 700 nrcede- werk(st)ers. Sperry Univac is n moderne onder- onderdelen gedistribueerd overde neming die computersystemen verschillende vestigingen in Europa verkoopt. en het Midden-Oosten. In Sassenheim is het EDC gevestigd, In verband met het ontstaan van een voluit European Distribution Center vacature in ons computercentrum Van hieruit worden de computer, vragen wij een Wij vragen een ervaren medewerker met een middelbare schoolopleiding, goede kennis van de engelse taal, minstens 2 a 3 jaar cobol ervaring, terwijl kennis van assembier en RPG een pré is. Bent u geïnteresseerd in boven staande funktie, dan zien wij met belangstelling uw schriftelijke reaktie tegemoet. Sperry Univac EDC.Wasbeeker- laan 9,2171 AE Sassenheim,t.a.v mevrouw S. Hinze-Walters. Voor nadere informatie over de funktie kunt u mevrouw Hinze bellen op tel. 02522-19120. if computer systems Belangrijke konstruktiedelen van een vliegtuig, zoals vleugel en romppanelen, worden opgebouwd uit verschillende op elkaar gelijmde plaatdelen. Na een aantal voorbehandelingen door de afdeling Metaallijm worden de plaatdelen in de autoclaaf onder hoge druk en temperatuur samengelijmd. De kwaliteitsmedewerker kontroleert vervolgens deze samengelijmde onderdelen. Kwaliteitskontroleur afdeling Metaallijm. Met behulp van een elektronisch apparaat wordt via een tester de gelijmde verbinding in trilling gebracht. De kwaliteit van de verbinding wordt op een meter afgelezen, waarnaast tevens het samenbouwen van de juiste.delen aan de hand van tekeningen gekontroleerd wordt. De nieuwe kwaliteitsmedewerker zal dit kontrolewerk uitvoeren. Om dat te kunnen is een interne opleiding nodig van 6 weken. Deze opleiding bestaat uit tekening lezen, algemene luchtvaartkennis, kennis van lijmproces en meetgereedschap en uit enkele praktijklessen. Meteen vanaf de opleiding wordt men volledig uitbetaald. Nauwkeurigheid en technisch gevoel belangrijker dan opleiding. Wij zijn op zoek naar een kandidaat die LTS heeft, hoewel enkele jaren LTS voldoende kunnen zijn. Belangrijker dan een bepaalde opleiding is het feit. dat men nauwkeurig kan werken en gevoel voor techniek heeft. Leeftijd 30 tot 45 jaar. Sollicitatie. Als u belangstelling heeft kunt u schrijven aan Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 100/78/LD. Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen 020-5443800. Hoogovens biedt goed werk in ver schillende produktie-afdelingen.Bijvoorbeeld in de walserijen, waar plaats is voor bedieningsmensen. In deze advertentie vindt u informatie over de verschillende functies. Maar u krijgt natuurlijk een veel beter beeld als u zelf eens op de werkplek komt kijken. En dat is zeker de moeite waard. Daarom nodigen wij u geheel vrijblijvend uit om op zaterdagochtend een kijkje te komen nemen bij Hoogovens. zijn de twee dagen waaruit u voorlopig kunt kiezen. Op beide data om kwart over negen s morgehs vangen wij u op bij het station Beverwijk, we gaan dan naar het bedrijf waar de koffie klaarstaat. Daarna gaan wij met u naar één van de walserijen, waar we u zoveel mogelijk zullen laten zien. Kortom: u kunt uitvoerig uw licht opsteken over bedrijf en werk, zonder dat het u tot iets verplicht. Stuurt u wel de bon even op, zodat we weten welke dag we op u kunnen rekenen. Dan zenden wij u vooraf nog nadere informatie over het programma en over wat u te zien krijgt. In een walserij wordt staal op ver schillende manieren bewerkt. Daarvoor zijn er o.a. walsinstallaties, richtmachines, knipbanen en kranen. Deze installaties worden in 4-ploegendienst bediend door vakmensen. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 45 jaar op tot vakman. Aanvangssalaris vanaf ca. f.28.000,- bruto per jaar, incl. verschillende toeslagen. Daarboven komt nog 8% vakantiegeld en ten minste 2% uitkering aan het eind van het jaar. De salarissen gelden voor 21 -jarigen en ouder. Voor 18 - 20-jarigen gelden jeugdlonen. Ik wil vrijblijvend kennismaken met Hoogovens en het werk in de walserijen Ik kom op 4 november 18 november Naam: Adres: Plaats: Postcode: Telefoon: Opsturen aan: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), 1970 WB IJmuiden. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36