KEUS liiï MEER MN 100EIKEN STOELEN f 100,- korting HeeuwiS Hoe gaat uw nieuwe badkamer er uitzien? 25 complete ideeën om u op frisse gedachten te brengen. Bij Plons Sanitair. Morgen open. 1 van de 9 van Insaid Méér dan een halve eeuw eerlijk eiken Tot eind december 1978 organiseert Meeuwis Meubelen in de toonzalen in Oirschot en Nieuwkoop een grootscheepse stoelenparade. Een expositie van niet minder dan 100 eikenhouten stoelen in alle stijlen die maar denkbaar zijn. Komt u snel eens kijken naar dit spectaculaire stoelengebeuren, want u heeft nu de kans om zich snel en volledig te oriënteren. Wilt u alles weten over eiken, dan moet u naar Meeuwis in Oirschot of Nieuwkoop. Om onze 100-stoelen-aktie nog aantrekkelijker te maken, krijgt elke 100ste bezoeker, die een van de 100 geëxposeerde stoelen koopt, een korting van maar liefst f 100,-. De kans dus om heel goedkoop aan een of meer stoelen te komen. Met daarbij nog iets extra's: elke 1000ste koper van een of meer Meeuwis- artikelen krijgt bovendien een eiken eetkamer ameublement gratis aangeboden. Redenen genoeg dus, om snel eens te komen kijken naar de Meeuwis Stoelen Parade. Oirschot: Rijkesluisstraat 25. Telefoon 04997 -1775 Nieuwkoop: Dorpsstraat 117. T elefoon 01725 - 2278 Royaal uitgevoerde spiege met gedistingeerde brons kleurige achtergrond. Al dan niet met ingebouwde verlichting. Verschillende mo dellen leverbaar. Smaakvol ontwerp. Met handzame een g ree ps-m engk raan In diverse kleuren. Met of z der zuil. Luxueus en bijzonder compleet. Hlegante styling, afgewogen kleurstelling. Degelijk zonder dat u het eraan afziet. Moderne vormgeving. Inclusief closetzitting en deksel. Diverse kleuren. Strak model, Duurzaam verchroomde kraan Maak uw inrichting :om pleet met tegels Insaidcollega .de Bickei Was de badkamer vroeger alleen een plek waar men zich waste of de was deed, tegenwoordig is het een ruimte waar het bovendien goed toeven is. Daarom valt de nadruk meer en meer op vorm geving en comfort. Zo zijn sommige badkamers tegenwoordig ware pronkjuwelen, andere weer je reinste fitness-centra. Maar wat uw wensen ook zullen zijn, er zijn twee criteria waar u niet onderuit kunt. Ruimte. Budget. Plons Sainitair laat u tot op de centimeter en de cent nauwkeurig zien hoe u de ideale badkamer bij u thuis kunt hebben. 25 compleet ingerichte bad kamers zullen u de ogen openen. U ziet mogelijk heden waar u niet eerder aan dacht. Hoekbaden, ronde baden, kastenwanden, verschillende armaturen en - exclusief voor Nederland - sanitair dat in een kleine klei-oven handmatig op kleur werd gebracht. Plons heeft badkamers voor iedere ruimte. En voor iedere beurs. U kunt alles ineens laten installeren. Öf stukje bij beetje. In ieder geval helpt Plons u bij de installatie. Zoals de adviseurs van Plons u ook terzijde staan wanneer u een schetsje van de huidige situatie op een papiertje hebt gekrabbeld. Goede raad is beslist niet duur. Morgen kunt u zich daar van overtuigen. U vindt Plons Sanitair in de nieuwe vestiging f van Insaid. Welkom. Insaid Oisterwijk, Heusdensebaan 50, Telefoon 04242-6645. Insaid Badhoevedorp, Vlierstraat 25 (volg borden Industrieterrein), telefoon 02968-6785. 'T EERSTE WOONWINKELCENTRUM VAN NEDERLAND

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 15