Insaid 9 woonspecialisten onder één dak maken 't u gemakkelijk. Vanaf morgen bij Insaid/t Eerste woonwinkelcentrum van Nederland. 1 van de 9 van Unsaid 9 specialisten onder één dak Het mooiste voor je huis vinden. Kiezen uit een pracht- collectie topmerken. Zien hoe het een met het ander combineert. De garantie hebben van de service van gerenommeerde zaken. En dat zonder van hot naar her te rijden. Dat kan, vanaf morgen bij Insaid. De 9 specialisten van Insaid adverteren regelmatig. Hun advertenties kunt u herkennen aan dit figuur Wat is Insaid? Insaid is eigenlijk een dak. Een dak boven de hoofden van negen woonspecialisten die op een dag tot eendrachtige samenwerking besloten. Ieder voor zich vond dat je service nooit goed genoeg kan zijn, en dat er altijd aan de presentatie te verbeteren valt. Maar hoe doe je dat, als je als speciaalzaak bijna tegen je plafond zit? Dan doe je samen met anderen. Een even simpel als lumineus idee. Kijk maar naar het resultaat van deze unieke samenwerking. Want waar vind je in één en hetzelfde pand tientallen modelwoningen die door interieurarchitecten zijn samengesteld uit de gezamenlijke assortimenten van gerenom meerde specialisten? 'T EERSTE WOONWINKELCENTRUM VAN NEDERLAND Je ziet alle mogelijke stijlen, materialen in alle mogelijke samenstellingen. Je ziet hoe de gordijnen van de ene specialist passen bij het bankstel van de andere. Hoe een terra cotta vloer anders overkomt in een badkamer dan in een keuken. Een open haard uit een folder ziet er anders uit in een klassiek interieur en weer anders in een modem. Deze presentatievorm maakt Insaid uniek in Nederland. Het is dan ook geen woon- warenhuis, maar een woonwinkelcentrum met rond de 7.000 m2 woonideeën. Maar ook boordevol gezelligheid. Want waar zoveel te kijken en te velge lijken valt, moet je je ook even kunnen verpozen. Daarvoor is er een riante coffeecomer. Trouwens, ook in de crèche zal 't gonzen van bedrijvigheid. Kortom, de Negen van Insaid doen hun poorten morgen vol verwachting van het slot. Ze hopen het u, die op zoek bent naar iets nieuws voor uw woning, met deze presentatieformule zo makkelijk mogelijk te maken. En maakt u vooral gebruik van de adviseurs die iedere specialist voor u klaar heeft staan. Dus wie naar Insaid komt, doet er goed aan er een paar uur voor uit te trekken. Tijd die u in elk geval niet hoeft te besteden aan het rijden van de ene winkel naar de andere. Of aan het zoeken naar een parkeerplaatsje: ruimte zat. Zullen we maar zeggen: tot gauw? Insaid Badhoevedorp, Vlierstraat 25 (volg borden Industrieterrein), telefoon 02968-6612 Insaid Óisterwijk, Heusdensebaan 50, Telefoon 04242-9030 O^nmnrriidon. mnnJio f/m iitcrAzo 9-1R uur vriirtap Icnnna vnnd

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12