Wacht even met de volgende kop thee tot u dit gelezen hebt: Thee wordt nog lekkerder met twee zakjes in de pot. Gratis Pickwick theezakje om 't te proberen. Is het uw gewoonte om slechts één theezakje te gebruiken op een volle pot thee? Dan moet u toch even verder lezen.'t Is namelijk best mogelijk dat u daarna opeens een ander kopje thee drinkt dan u gewend bent. Geuriger. Voller van smaak Zeg maar gerust: lekkerder. Is één theezakje dan niet genoeg? Waarom één zo'n theezakje niet genoeg is? Dat kunnen we uitleggen: in elk zakje Pickwick zit 4 gram thee. Precies goed voor 4 kopjes thee. Maar niet voldoende voor een volle pot. Op die hoeveelheid water (ongeveer een liter) heb je zeker 8 gram thee nodig. En dus: 2 zakjes. Pas dan mik je en proef je ten volle wat Pickwick thee zo lekker maakt. Pas dan haal je 't uiterste uit die met zoveel zorg samengestelde melange van vele theesoorten. Thee wordt nog lekkerder met 2 zakjes in de pot. Dat vinden wij. Maar wij niet alleen. Een derde van alle Neder landse gezinnen zet't dagelijkse kopje thee steevast met 2 zakjes. En we hebben wel gemerkt (vooral tijdens uitgebreide smaakproeven/ dat het grootste deel van de andere theedrinkers eigenlijk ook de voorkeur geeft aan thee gezet met 2 zakjes. Zodra ze 't tenminste een keer geproefd hebben. Overtuig uzelf met't gratis, extra theezakje van Pickwick. Wijk voor één keer af van uw vaste theezetgewoonte. En probeer't zelf. Speciaal voor dit doel voegen wij tijdelijk een gratis, extra theezakje aan elk doosje Pickwick toe (d.w.z. bij theezakjes van 4 gram). Doe dat zakje nou 'ns bij dat ene zakje waarmee u normaal thee zet. Verder kan alles blijven zoals 't was. 't Water even flink laten door koken. De thee 3 a 5 minuten laten trekken. De zakjes even op en neer bewegen en uit de pot halen. Dan is uw Pickwick thee precies op smaak Dan proeft u vanzelf hoeveel lekkerder uw vertrouwde kop thee kan worden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30