Eerste winst én complimenten voor LMHC N O V O-reserves te sterk voor eerste" team D10K TE STERK VOOR 'COMMANDO-TROEPEN Docos ten onder tegen JCV (6-4) LZ'86 GRIJPT PAS IN VIERDE PERIODE WINST OP AZPC: 6-4 Vlietwijk verslaat koploper MAANDAG 23 OKTOBER 1078 'M LEIDEN - In'de volleybalcompetitie werd de afgelopen week slechts een bescheiden programma afgewerkt. In de promotieklasse heren stond slechts één wedstrijd op de agenda en wel de derby NOVO 2-NOVO I. Het nog ongeslagen NOVO 2, dat in feite het echte "eerste" is, had weinig moeite met NOVO I getuige de 3-0 zege. Het voor deze broederstrijd talrijk opgenomen publiek zag NOVO I duidelijk lengte tekort komen. NOVO 2, dat met de weer herstelde Pleiter nu zo'n drie man in de gelederen heeft die langer zijn dan 2 meter kon over vrijwel elk blok slaan en won dan ook gemakkelijk via 15-7, 15-6 en 15-8 met 3-0. In de promotieklasse dames ontmoette Leython 2 het sterke Zevenklap pers. Leython 2 heeft zich op deze wedstrijd kennelijk niet goed voorbe reid getuige de wel zeer ruime eerste setzege (2-15), die Zevenklappers behaalde. Ook in de tweede set konden de dames van Leython 2 zich nauwelijks herstellen van de zwakke en ongeconcentreerde start, want nu ging de setzege met 5-15 naar de Zevenklappers. Pas in de derde set kon Leython goed tegenspel bieden en kwamen de dames via 16-14 na een nék-aan-nek race terug. De feestvreugde was echter van korte duur, daar in de vierde set Zevenklappers zich weer hervond en na een 8-15 setzege de uiteindelijke 1-3 overwinning veilig stelde. Leyton 3 kwam uit tegen LUSVI. De Leidse studentes hadden aanvanke lijk niet veel moeite met de nerveus gestarte Leython-dames. Ongehin derd kon LUSV de eerste set (8-15) binnenhalen. Ook de tweede set won LUSV moeiteloos. In de derde set kwam Leython echter als herboren binnen de lijnen, waar de pep-talk van haar coach niet geheel onschuldig aan was. Zelfverzekerd kwam Leython terug tot 1-2 na een setzege van 15-10. De vierde "sleutelset" van de wedstrijd was ook voor Leython (16-14), mede dankzij goed spel van Nel van Elk en Ingrid Byker. In de vijfde set was het vooral het sterke verdedigingsspel van Froukje Jon kers (ondanks kramp), dat Leython de eindoverwinning bezorgde. Via setstand 15-10 won Leython met 3-2. Het Alphense DAC vond na twee achtereenvolgende nederlagen eindelijk de weg omhoog en boekte een verdiende 0-3 overwinning op Tornado: In de eerste klasse dames had ook al een NOVO-derby plaats gevonden. NOVO 2 kwam uit tegen NOVO 3 en moest na een spannende gelijkop- gaande strijd in het "lagere" team haar meerdere erkennen. NOVO 3 zegevierde met 1-3. VCO had bepaald zijn dag niet in Katwijk tegen RW. De nieuwelingen in het team functioneerden nog niet optimaal, waardoor er nogal eens verwarring in het team ontstond. Mede hierdoor won RW via 15-8, 14-16, 15-8 en 15-3 met 3-1 deze redelijk op peil staande wedstrijd. Bij de heren won WW weer eens. Ditmaal was het zwakke Orion 2 het slachtoffer. In eigen huis ging Orion snel met 0-3 de boot in. Leython 2-Gemini K 4 was een wedstrijd met twee gezichten. Leython startte sterk en bracht de eerste set met 9-15 op zijn naam. Daarna was het de beurt aan Gemini/K, dat de tweede set.met 15-3 binnenhaalde. De derde set trok Leython weer naar zich toe (12-15), maar de vierde set ging weer naar Gemini/K (15-7). Einduitslag een 2-2 gelijkspel. Voor de beker moest SKC aantreden tegen het Delftse DUF. Regelmatig werd een 2-0 voorsprong opgebouwd via de setstanden 15-12 en 15-10. Daarna gingen de volgende sets door zelfoverschatting verloren met tweemaal 13-15. Ondanks vrij mat spel wist SKC toch te zegevieren na 15-10. Eveneens voor de beker kwam VSH uit tegen WW. Via 2-15,15-6,1-15 en 12-15 werd het een 1-3 zege voor WW. GER RENES Spelmoment uit het duel DIOK-RCC. Ondanks het feit dat de 'Leidse' full-back Mike O'Sulliyan hier volledig ingesloten wordt door Commando-troepen, weet hij in het bezit van de bal te blijven. T) penalty nog wel terug tot 16-Y ^-t33.SS0tS Ruime zege voor LEIDEN - Evenals voorgaande jaren werd het rugby duel tus sen DIOK en Commando's volledig door spanning en strijdlust beheerst. Ondanks de handicap, dat het met vier invallers moest verschijnen, slaagde DIOK erin spoedig tot een hechte eenheid te gera ken. In de openingsfase kwam die ploeg aan de leiding op het moment dat de beide packs in een 5-yards scrum nog druk om het ovaal aan het duwen waren en Kees Koemans daarvan kon profiteren door langs de blinde kant naar 4-0 op te stomen. Door een misverstand in de Leidse defensie kwamen de Roosendalers via Victor Rey- ling spoedig langszij (4-4), waarna Kees Koemans zijn ploeg met twee benutte penal ty-kicks een 10-4 voorsprong verschafte. In de tweede helft bleven de Commando-spelers zich bikkelhard, doch fair, verzetten. Vooral de opvol ging van hun snelle voor waartse lijnen was uitstekend georganiseerd. DIOK bleef echter het beste van het spel houden, wat door Albert Huisman, hij was door Dick Altink bediend, met een try werd onderstreept: 14-4. Huisman converteerde naar behoren (16-4), waardoor DIOK in feite toen al een ge wonnen wedstrijd speelde. RCC kwam na een benutte toen Wil Rijsdam r gave pass van Dick Altink 20-7 had gescoord was de Roosendaalse formatie defi nitief verslagen. Albert Huisman nam andermaal de zijn rekening, Dick Altink voorbe reidend werk van Kees Koe mans naar 26-7 omboog. LSRG LSRG rekende in Amsterdam met het ongeslagen Ascrum af: 12-29. De Leidse voor- waartsen wisten hun oppo nenten constant onder pressie te houden, wat fraaie goals van Siemens, Renardel, Sie gers en Van der Ploeg ople verde. The Bassets Het pas twee maanden geleden opgerichte The Bassets uit Sassenhéim haalde in Den Helder het huzarenstukje uit om in Den Helder O ARC met 0-28 te verslaan. Een presta tie, die nog meer reliëf krijgt, als bedacht wordt dat de Hel denaren aan de kop van de tweede klasse stonden. LEIDEN - Docos heeft aan het be zoek van J.C.V. niet alleen een 6-4 verlies over gehouden, maar ook de frustatie dat het allemaal niet nodig was. Ed van de Berg en Paul Bakker leden maar liefst vier keer een 21-19 verlies. Bak ker bleef hierdoor op nul steken, terwijl Ed v.d. Berg tot slechts een zege kwam. Toch bleef het spannend want Docos snoepte het dubbel mee en Ed Fallaux had weer één van zijn topdagen. Bij 5-4 leek Fallaux tegen Van Gasteren zijn hattrick te voltooi en, maar de pech werd compleet met een 22-20 en dus 6-4 verlies. Ook Avanti moest Korenbeurs met 6-4 voor laten gaan. Twee sleutelpartijen gingen met 19-21 verloren. In het dubbel kon Avanti geen afstand nemen en in de slotpartij lukte het Theo Lou- wers niet Hans van de Broek te kloppen. Bovendien zorgde Hans Lingen ervoor dat Avanti-spelers Bettine Vriesekoop en Ronald Rijsdorp zich tevreden moesten stellen met alleen zeges op Van Ham en V. d. Broek. Scylla zal na het 3-7 verlies tegen Evro-Sala- manders degradatie moeilijk meer kunnen ontlopen. In het sfeerrijke treffen kwam de Scyl- la-handicap weer duidelijk aan het licht. Talent genoeg maar veel te wisselvallig. Rob van der Zeeuw pakte Koetsveld. Rob Re geer en Frits Kantebeen deden hetzelfde met respectievelijk Van der Aa en Schoonemeyer. Van Scylla-zijde regende het overi gens weer klachten over arbiter Geesink, die vorige week nog Scylla 3 - Mizu 1 staakte. Op de 6-4 winst van Mizu op V.D.O. viel niets aan te merken. Hierdoor gaan de Oegstgeestenaren aan de leiding in een poule waarin Scylla 3 na het gelijke spel tegen Wibats nog steeds in de zorgen verkeert. Sjaak van Veen had bij Scylla 2 een off-day maar Fred van der Zeeuw en Wibo van Gennip compenseerden dat voldoende tegen V.D.O.: 7-3. Avanti 2 stond R R slechts drie tegenpunten toe waardoor Jan van Wetten c.s. nog steeds aan de (weliswaar ge deelde) leiding gaan. De Treffer? heeft concurrent Onkyo niet op afstand kunnen zetten: 5-5. Dit omdat Van Beek de twee zeges van Van der Zwet en Van Ruiten niet wist te evenaren en ook het dubbel niets opleverde. Omdal Nora Bakker voor de rest van het seizoen is uitgeschakeld, heerste er een bedrukte stemming toer Scylla richting Tanaka vertrok Met Sandra de Kruiff in de ope ningspartij werd gegokt op eer snelle voorsprong, een tactiek die prima lukte want Scylla liep soe peitjes via 5-1 naar 6-3. Opvallend waren daarbij de twee zeges var Stéphine van Gennip die de druk van het moeten winnen prima de baas kon. Bij 6-3 lag het tempc voor invalster Sophia Vaalburf voor de derde keer te hoog: 6-4 Avanti zag Brigitte Kootér bi. Tempo Team het onderspit del ven tegen Van Vliet en Willem.' waarmee een 7-3 verlies onver mijdelijk was. Opvallend was dt winst van Griethuizen op Arntz. Leythe-roeiers weer erg snel AMSTERDAM - Afgelopen zater dag werden in Amsterdam roei- wedstrijden gehouden, waarbij de vier deelnemende Leythe- roeiers elk met een eerste prijs uit de bus kwamen. Het ging om een achtervolgingswedstrijd, waarbij gebumpt kon worden. Dat wil zeggen dat een ploeg, die wordt ingehaald de strijd moet opge ven. Dat overkwam een van de ploegen van Amstel al na 500 meter, een kwart van de afstand. Toen al hadden Fred van der Loo en Jan Klerks met hun Amsterdamse collega's Adriaansche en Van Noort in het nummer lichte vier, het startverschil van 15 seconden overbrugd. De Leids-Amster- damse combinatieploeg, die sinds de laatste succesvolle wed strijden in juli niet meer samen had geroeid, pakte weer uitste kend, zodat vlak voor de finish nog bijna een ploeg bebumpt kon worden. Dat resultaat deed al vermoeden, dat dit de snelste lichte ploeg was. De officiële uit slag bevestigde dit. Bijna tien se conden sneller waren de Oranje- Zwarten dan nummer twee, een ploeg van Nereus. De twee andere succesvolle Ley the-roeiers, waren de junioren Douwe Atsma en Peter Bongers, van wie de laatste volgend jaar tot de senioren behoort. Met hun W.K.-partner Ruud de Graaf en invaller Hein Wiersinga, waren zij vele seconden sneller dan hun opponenten in de nieuwelingen- vier. Ook zij bumpten een ploeg en zaten een andere aan de finish dicht op de hielen. Over twee we ken vaart de W.K.-ploeg, maar dan compleet, voor het laatst sa men tijdens de z.g. Novembervie- ren. Daarna gaat Bongers met se nior-roeier Otten varen en pro beert Douwe Atsma de junioren- W.K. in Moskou te halen. ZEIST/LEIDEN - De 2-1 overwinning op Schaer- weyde zaterdagmiddag betekende voor Leiden de eerste volle winst in de hoofdklasse. Teleurge steld vanwege de punten die de Leidse hockeyers eerder tegen Oranje Zwart en Laren hadden laten lig gen, speelden zij ditmaal het "alles-of-niets" dat uit eindelijk de zege bracht. Dat aan de andere tegenstander uit dit dubbele weekend. Klein Zwitserland vergelijkbare eer te behalen viel, mocht van te voren reeds worden uitgesloten, waar door LMHC zat^dag weinig krachten hoefde tesparen. Toch was voor Leiden ook in de wed strijd tegen de landskampioen een hoofdrol weggelegd. Het scheelde weinig of de Hagenaars waren over de nieuwkomer uit gegleden: 0-1. Achterstand In de wedstrijd bij Schaerweyde trof al in de vier de minuut de strafcorner van Schaerweydes "slagman" Michiel den Boer de plank en keek LMHC tegen een 1-0 achterstand aan. Het zou de enige korte corner blijven die Jong Oranje-doelman Martijn Drijver in de twee wedstrijden niet aan kon. Schaerweyde, dat de Leidenaars met deze vroege Hendrik Quirijns (l). hier in duel met Borstlap, bleek het voornaamste struikelblok voor de KZ aanval. treffer uiteraard gevoelig trof en bij hun de vrees wekte dat het wel eens weer mis kon gaan, drukte echter niet door. Terwijl Leiden daar toch ongewild mogelijkhe den genoeg voor bood. De tijd en ruimte die de Leidse verdediging de tegenstanders binnen de eigen cirkel bood, lieten de spitsen Frank Wever en Rob van Lonk huizen ongebruikt en LMHC kreeg alle tijd om het zelfver trouwen te herwinnen. Toen Schaerweyde na ongeveer 20 minuten nog niet aan de ver wachtingen had voldaan, was duidelijk dat het initiatief in Leidse handen kwam. Met een gebrekkige aanvals-opzet kon enige paniek geschapen worden in de door Maarten Sikking geor ganiseerde achterhoede. Jeroen Leenen, die door veelvuldig naar binnen te trekken niet zelden de aanval van Leiden in een soort "bottleneck" dreef, wist diezelf de vastgelopen situaties vaak ge noeg met fraaie scoops te openen. Samen met Robbie Feenstra kon hij enkele malen gevaarlijk voor Sikking komen, die hard ingreep in die spelsituaties waarin zijn ar rogante houding onvoldoende was. LEIDEN - In de eerste klasse van de badmintoncom- petitie haalde Vlietwijk het stoute stukje uit om koploper Rotterdam met 6-5 te verslaan. De Voor schotenaren kwamen daardoor met de Rotterdam mers op gelijke hoogte. In de tweede klasse hield BC Leiden het sterke Morgenstond op 4-4. De basis voor de 6-5 zege, die Vlietwijk behaalde, werd vooral gelegd in de herenenkelspelen. Dick Oostergo won zijn partij van Gerrit van Gorsel met 15-9 en 15-3, terwijl ook Ron Lapré en Henk Westerbeek aan het langste eind trokken. Die laatsten hadden drie sets nodig om respectievelijk Harry Tuithof (15-7, 6-15 en 15-7) en Jan Jutte (17-18,15-8 en 15-3) uit te schakelen. Alleen Jan Frölich moest tegen John Bolt met 13-15 en 5-15 het onderspit delven. Bij de dames had Rosemarijn Bisschop weinig moeite met Thea van Gendt, die met 11-7 en 11-4 moest capituleren. Haar zusje Jorinda daarentegen legde het na drie sets af tegen Juliëtte Lening; 12-10; 4-11 en 2-11. Het eerste Vlietwijk-herendubbel (Jan Frölich/Dick Oostergo) moest buigen voor het koppel John BoltI Harry Tuithof (17-15, 0-15 en 10-15), maar die neder laag werd door het andere dubbel (Ron Lapré/Henk Westerbeek) met een tweesetsoverwinning (15-11, 15-8) rechtgezet. Ook het gemengd dubbel Helga van Balgooy/Jan Frö lich slaagde erin om tegen Thea van Gendt en Jan Jutte aan de voordelige kant van de marge te blijven: 2-15, 15-8 en 15-11. Rosemarijn Bisschop en Dick Oostergo bleken echter te zwak voor Juliëtte Lening en Gerrit van Gorsel: 12-15 en 14-17. Het damesdubbel Jorinde en Rosemarijn Bisschop moest met tweemaal 8-15 haar meerdere erkennen in het tweetal Lening en Van Gendt. Bij BC Leidemwaren het vooral de dames, die er oor zaak van waren dat Morgenstond met een 4-4 deling genoegen moest nemen. De uitslagen: herenenkel spel; Jan Slingerland-Tjin 6-15, 15-10 en 4-15; Her man Strik-Hans Pechler 7-15, 8-15. Damesenkel: Lineke Laman-Bouwmeester 11-1, 11-8; Mans Slats-Ruitenbeek 11-6, 11-2. Gemengd dubbel: Li neke Laman/Enzo Spadon-Ruitenbeek/Tjin 18-13, 12-15 en 15-9; Dorie Koelemij/Jan Slingerland- Bouwmeester/Pechler 9-15, 6-15. Herendubbel: Spadon/Strik-Tjin/Pechler 8—15, 8-15; Damesdub bel; Mans Slats/Dorie Koelemij-Ruitenbeek/ Bouwmeester 15-7. 18-14. Heilig vuur Na de vervatting ontvlamde in LMHC het heilige vuur en kon Schaerweyde onder druk worden gezet. Op het moment dat Maar ten Sikking een inzet van de Leidse voorhoede niet voldoende aandacht schonk en de bal van zijn klomp liet springen, zag Nick Thiery zijn kans schoon en tikte de bal beheerst achter de natio nale doelman: 1-1. Pas enkele minuten voor het eind signaal ontlaadde zich de span ning toen wederom Nick Thiery scoorde. Zijn snoeiharde straf corner strafte de arrogantie van hekkesluiter Schaerweyde gena deloos af. Snel Ook Klein Zwitserland wist tegen LMHC een snelle opening te for ceren. Kon Rob Feenstra in de vijfde minuut nog een strafcorner van Buma op de doellijn keren, luttele ogenblikken later moest de Leidse equipe er toch aan ge loven. Uit de rebound van een lange hoekslag trof Tim Steens doel en donkere wolken pakten zich samen boven de Hofbrouc- kerlaan. Maar het klaarde al spoedig op en tegen het einde van de eerste helft brak zelfs een wa terig zonnetje door in de vorm van acties van Ernst van den Berg en Nick Thiery. Coonteraanval len die even deden vergeten dat aan de andere kant van het veld de veelvuldig vrijgelaten Ron Steens een aantal fraaie kansen maar ternauwernood miste. Mo gelijkheden om de stand gelijk te< trekken dienden zich aan. Niet in de laatste plaats omdat KZ, als sterkere ploeg gedwongen om te komen, op het zware veld hier en daar wel enige steekjes liet val len. Ernst van den Berg, hij was een van de beteren gistermiddag, zag zijn actief storen halverwege de tweede helft beloond met een fraaie kans. Voordat KZ-verde- Judoka Honsbeek derde op NK GRONINGEN - Lou Honsbeek van de Leidse judoclub Eendracht is in het afgelopen weekeinde op een derde plaats geëindigd tij dens het nationaal kampioen schap judo in de kyu-graden (bruine en blauwe banden). In Groningen eindigde de Leidse lichtgewicht in de klasse van 65-71 kilo achter de Midden-Ne derlanders Gabriels en Groot huizen. diger Onnes kon ontvangen, ver schafte van den Berg zich balbe zit, maar hij liep zich vast op de enige nog resterende tegenstan der Buma. Zelfvertrouwen Na de hervatting nam het zelfver trouwen van LMHC brutale vor men aan. Met onblusbare energie hobbelde de ploeg achter zijn te genstander aan, die ondanks het zware veld nog kans zag om de bal rond te tikken. Nick Thiery, door de blessure van Frits Verhey Leidens gevaarlijkste aanvaller, miste de fraaiste mogelijkheid om gelijk te komen. De diepte pass waar Thiery op liep werd door de Haagse defensie niet on derschept en de Leidenaar kwam oog-in-oog met doelman Klaus- huis. Thiery passeerde de goalie echter linksom en liep toen vast op de aanstormende Buma die de situatie wist te redden. Dat de gelijkmaker tot de laatste seconden in de lucht heeft ge hangen deed coach Rein Grippe- ling weinig. Hij: "Het is jammer, maar ik ben toch best tevreden met het afgelopen weekend. We hebben zowel onszelf als anderen laten zien waartoe we in staat zijn". Het compliment kwam van Ties Kruize, die in verband met een achillespees blessure vanaf de kant had toegezien: "Als Leiden zo blijft spelen, zie ik ze nog niet zo gauw degraderen" LEIDEN - De inhaalwedstrijd Te Werve-Roomburg, in de tweede klas dames hockey, is een 1-2 overwinning geworden voor de Leidse ploeg. Roomburg, dat 70 minuten lang domineerde, kwam weliswaar in de eerste helft met 1-0 achter, maar wist in de loop van de tweede speel periode deze achterstand in winst om te' zetten. Joke van der Drift scoorde de beide Leidse treffers, waarvan de laatste viel uit een strafcorner. AMERSFOORT - Waterpolo- eerste klasser LZ'86 heeft ook de tweede competitiewed strijd winnend afgesloten. Na de 5-3 winst op Polar Bears moest zaterdagavond AZPC met 6-4 de eer laten aan de Leidenaars. DKD won over tuigend van het Rotterdamse SCOM met 4-8. LZ'86 aantredend met doelman Jan Teske (voor Erik Vos) heeft in de vierde periode van de wedstrijd pas definitief af stand kunnen nemen van de Amersfoortse ploeg. Bij de stand 4-4 maakten de Leide naars aan alle onzekerheid een einde door vlak voor tijd tweemaal doeltreffend uit te halen. Goed spel De eerste periode liet bij vlagen van beide kanten goed polo- spel zien. LZ'86 benutte de goed opgezette breaks beter dan AZPC. Jan de Graaf slaagde er met twee fraaie BOKSEN - Van de zestien Neder landse boksers die hebben deelge nomen aan het zevende Holland- toernooi, slaagden uiteindelijk slechts twee erin de finale te berei ken. Van Alex Branchard werd dat min of meer verwacht, maar de plaatsing van Erik Huigenvoort ten koste van de Joegoslaaf Milijove Cester was een verrassing. PAARDESPORT - De achtste in ternationale military van Boekelo is een groot succes geworden voor de Engelse deelnemers. Van de eer ste tien combinaties waren er acht afkomstig uit Engeland. De Ier Ga ry Sinnott en de jonge Nederlander Harry van de Brink slaagden erin zich tussen de superieure Engelsen te voegen. doelpunten in zijn ploeg een voorsprong te geven (2-0). Vlak voor het einde van deze periode maakte spitsspeler Lucas zich los van Jan van Duuren en schoot onhoud baar vanaf de midvoorplaats achter doelman Jan Teske (2-1). In de tweede periode heeft LZ'86 kansen gehad om AZPC op een grotere achter stand te zetten. Vooral door onzorgvuldig plaatsen in de Leidse aanval konden de Amersfoorters toch bij blij ven. Jan Bakker scoorde 3-1 uit een door Jan van Duuren opgezette "blok"-aanval, maar tijdens een numerieke meerderheid (Gerard Soet uit het water) kon AZPC via Van Velzen de marge weer tot een doelpunt terug brengen (3-2). In het verdere scoreverloop speelde keeper Jan Teske een grote rol. Eerst stopte hij een strafworp van Robijn, direct gevolgd door een tegenaanval van LZ'86 waaruit de goed spelende Jan de Graaf 4-2 maakte. Vlak hierop liet de verder goed keepende Teske een wanhoopsschot van zeker 12 meter door zijn vingers glippen (4-3). De conditieslag die tussen bei de ploegen in de overige pe rioden ontstond, werd door LZ'86 gewonnen. De derde periode leverde geen doel punten op omdat beide ploe gen hun heil te veel in af standsschoten zochten. In de laatste periode kwam AZPC nog wel op gelijke hoogte (4-4), maar door doelpunten van resp. Jan v. Duuren en Jan de Graaf wisten de Lei denaars de overwinning bin nen te halen. Tweede klasser Katwijk kwam het afgelopen weekeinde niet in actie vanwege een defect aan de beweegbare bodem van het zwembad in Katwijk. Derde klasser DKD won ge makkelijk van SCOM. Via de periodestanden 0-1, 1-3, 2-6, werd het tenslotte 4-8. Doel punten van DKD: Harry v. Hove (3x), Frank Dreef (2x), Ad v. d. Plas (2x), Bob Wou ters (lx). Het dames team van de Zijl LGB verloor kansloos van HZC/De Robben. Na een goed begin (2-2) werd het uit eindelijk 3-13. Leidse doel punten: Erna Maasdijk, Jo- landa v. d. Maarel en Ria On derwater.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18