Bidden in een oude gymzaal Bona wint zaaltoernooi „Nieuwe" moskee Leiderdorp Gouden paar: Echte Leidse kletskoppen Radarcontrole; 36 „bonnen" Weidse agenda ZATERDAG 21 OKTOBER 1978 kleden neergelegd. Wie wil bidden kan daar nu al tijd terecht, vorige week was die mogelijkheid er al". LEIDERDORP - "We heb ben alles verhuisd. Sinds het kamp aan de Zijldijk niet meer wordt bewoond, wordt er ontzettend veel kapot gemaakt. De ramen liggen er voor het grootste A?" woord is Mustasa Demir- deel al uit Van de gemeen- dersTeTn hlt^df taSkkenl te Leiderdorp hebben we kamp aan de zyidyk heeft ge- drie weken geleden de woond. sleutel van het oude Zoals bekend heeft Leiderdorp in gymnastieklokaal achter ^menwerking met de gemeente ZOETERWOUDE - In verband met haar 75-jarig bestaan heeft de Zoeterwoudse Sint Jansfanfare gisteravond voor een volle zaal in Ons Huis een jubileumconcert gegeven.Naast een mars stond er ook licht klassiek werk op het programma, zoals de New Barogue Suite van Ted Huggins en verder nog Country and Western muziek. Na afloop van het concert was er nog gelegenheid het bestuur te feliciteren met het 75-jarig bestaan. het nieuwe wijkcentrum in het Zijlkwartier gekre gen. We hebben daar alles schoongemaakt, de vloer met zeep geboend en er LEIDEN - „We zijn echte kletskoppen", antwoordt mevr. Velt- huyzen op de vraag of zij en haar man geboren en getogen Leidenaars zijn. Het echtpaar J. G. Velthuyzen-Tegelaar viert dinsdag het gouden huwelijksfeest. Het huis in de Oranjestraat is duidelijk te herkennen, de kinderen hebben de deur van buiten en het hele huis van binnen met slingers versierd. De bezoeker wordt bij binnenkomst het kleine voorkamertje getoond dat werkelijk van onder tot boven vol staat met bloemen en planten. Op tafel staat de fruitmand van de burgemeester. "Het is hier groot genoeg voor met zijn tweetjes, maar als je dan al die mensen hier krijgt (want waar ik wat van krijg, die vraag ik hier dan kan je geen kant op," zegt mevrouw Velthuyzen. Ze praat aan één stuk door, driftig bijgestaan door het pietje in zijn kooitje De heer Velthuyzen zit rustig in zijn stoel. Als het gesprek op de hobby's komt, meneer noemt vissen en naar het voetballen kijken, zegt me vrouw: "Ik doe het huis, ik kan niet stilzitten. Als er iets een beetje scheef staat zet ik het recht, zo ben ik nou eenmaal, daar is niks aan te doen. Ik ben druk van me eigen, en dat is maar goed ook, want anders zou het hier helemaal doods zijn." Mevrouw werkte voor haar trouwen voor een gulden en tien cent zoals ze zegt aan de pluisbak bij een wolfabriek aan het Achtergrachtje, bij een séöetfabriek aan de Ververstraat, de inmaakfabriek van Dros en Tiele- man en de sajetfabriek van Kranenburg aan het Rapenburg. Toen ze ging trouwen kreeg ze daar vier gulden. De heer Velthuyzen ging van school naar de borstelmakerij Van der Mark in de Haarlemmerstraat, daarna werkte hij in een grossierderij en een schoenwinkel, werd toen spinner bij Clos en Leembruggen en werkte de OEGSTGEEST - Radersnelheids- laatste 47 jaar bij de Touwfabriek in Leiderdorp. Hij is nu 73 jaar, zijn LEIDEN - De CDA-raadsleden Kramp-Heitink en Van der Waals willen dat burgemees ter en wethouders van Lei den pogingen ondernemen om het Legermuseum in Lei den te houden. In schriftelij ke vragen noemen de twee raadsleden het vertrek van het Legermuseum "een ver arming voor de stad Leiden". Zoals onlangs gemeld vertrekt het Legermuseum over enke le jaren volledig naar Delft. Een deel van de collecties is nu al ondergebracht in de huisvesting die het Leger museum daar heeft. Als re den voor het vertrek noemde het Legermuseum de bouw vallige staat van het mu seum (het monumentale Pes- thuys) in Leiden. De raadsleden Kramp en Van der Waals vragen burge meester en wethouders wel ke voorzieningen Leiden in de laatstejaren heeft ver richt om dit tegen te gaan en welke stappen zijn onder- "Vertrek van Legermuseum verarming voor de stad" nomen om via monumenten zorg restauratie te realise ren. Ook willen zij weten of het gemeentebestuur voor het Legermuseum niet naar andere huisvesting in Leiden heeft gezocht. Bij een onvermijdelijk vertrek van het Legermuseum wil len de CDA-raadsleden on derzocht zien of het Pesthuys een andere museumfunctie kan krijgen. Tenslotte wil len zij ophelderingen over mogelijke plannen om het Legermusem te verkopen. Leiden een nieuw woonoord voor de gastarbeiders gebouwd. De Turkse werknemers misten ech ter bij hun nieuw onderkomen aan de Touwbaan de mogelijk heid om hun islamitische gods dienst verder uit te oefenen, het geen zij vroeger wel in het barak kenkamp konden doen. Gevaarlijk Het barakkenkamp zelf gaat bin nen afzienbare tijd tegen de vlak te, maar nu al zijn er veel vernie lingen aangebracht in het onbe woonde kamp. De gastarbeiders maakten op een bepaald ogenblik mee hoe hun moskee vroegtijdig werd vernield. Het houten gymnastieklokaal waar de Turkse gastarbeiders nu in een kort tijdsbestek hun nieuwe moskee hebben ingericht, is in dertijd voor het onderwijs afge keurd en zelfs gevaarlijk geacht, aangezien de houten vloer door de voortdurenden vochtigheid deels verrot is. De gemeente Leiderdorp heeft daarom gewaarschuwd dat er niet meer dan honderd man tege lijkertijd in het gebouw mogen zijn. Mustasa zelf ziet het niet zo pessimistisch: "Het risico zal best wel meevallen. We dansen niet, we bidden alleen. Nou, en dat stampt niet zo erg hoor". Hij is dan ook van mening dat het he- 74. Ze wonen al 44 jaar in de Oranjestraat, eerst in een ander huis dat in de oorlog gebombardeerd werd. Hun twee zonen wonen "gelukkig" ook in Leiden, en hebben voor vier kleinkinderen gezorgd, drie meisjes en een jongen. controle heeft gisteren in Oegst- geest aan 36 mensen een bekeu ring opgeleverd. Tussen 8.00 uur en 10.00 uur gisterochtend stond de politierader opgesteld op de President Kennedylaan werden 14 bekeuringen uitge deeld aan bestuurders die met een snelheid variërend van 68 tot 86 kilometer per uur door de be bouwde kom raasden. Daar Op de Warmonderweg werd de r der opgesteld tussen 10.00 uur en 12.00 uur en daar bleken maar liefst 22 mensen te hard te rijden in zo'n korte tijdspanne. Daar werden snelheden "geprodu ceerd" die varieerden van 68 tot 102 kilometer per uur. LEIDEN - Wie gisteren in de ge lukkige omstandigheid verkeer de om een kijkje te kunnen gaan nemen bij het schoolvoetbal- toernooi voor A-junioren in de Groenoordhallen zal zich ronduit hebben staan vergapen aan het soms grandioze spel van de uit eindelijke winnaar, de Bonaven- tura scholengemeenschap. In dit team wandelden namelijk een drietal knapen rond die vol ledig beantwoordden aan het predikaat "technische hoogvlie gers". Die drie waren de gebroe ders Paul en Marcel van der Blom, beiden uitkomend voor het regionale jeugdteam van UVS en niet zelden fungerend als wisselspelers voMhet eerste elf tal, en Hans valB^eeuwen, ook van UVS en sedert de aanvang i vaste kracht van het eerste team. Wat deze drie knapen bij vlagen lieten zien was zondèr meer smulwerk voor dé fijnproevers. Het optreden van dit drietal droeg er in belangrijke mate toe bij dat het toernooi, dat voor de tweede achtereenvolgende keer in de hal werd gehouden, als geslaagd kon worden beschouwd. Ronduit jammer was het dat het spel soms akelig hard was. Zo hard zelfs dat Gert Veeren van het Rijnlands instituut voor ondernemerson derwijs (RIO) na een botsing met een keeper met een buikblessure moest worden overgebracht naar het ziekenhuis. Zijn blessure bleek zelfs zo erg te zijn dat hij enige tijd op de afdeling intensie ve bewaking heeft gelegen. Dat het er over het algemeen niet be paald zachtzinnig aan toe ging GEEN BEHOEFTE AAN MUSICAL IN HET DUITS LEIDEN - Zolang het nog niet het onvervreemdbaar recht is van de beter-gesitueerden om met hun belastingcenten te helpen het ie der jaar optredend tekort op de begroting van de Leidse Schouwburg teniet te doen is het uiterst onredelijk om een musical in de Duitse taal op vrijdagavond in de meest belangrijke cultuur tempel van Leiden te plannen. Op die manier ontstaat een soort Kafka-achtige exclusiviteit waaraan absoluut geen enkele behoefte bestaat. Wanneer de di rectie van de Leidse Schouwburg dan zo hoognodig "Kiss me Kate" in het theaterseizoen wil plannen, laat men dan een avond kiezen die niet nadrukkelijk als "uit gaansavond" te boek staat. Diegenen onder de Leidse bevol king die de Duitse taal niet mach tig zijn, dragen immers ook indi rect via hun belastingcenten bij tot het instandhouden van deze dure voorstellingenreeks. Voor hen was de Schouwburg gister avond symbolisch gesloten. Alleen voor wat muziek en een paar gebaren leg je geen tweeëntwin- tighalve gulden op tafel. Het werd daarom gisteravond een eli tair onderonsje van musical adepten, aangevuld met Duits studerenden dan wel Duits-spre kenden. Wie overigens op het onzalige idee is gekomen om de musical "Kiss me Kate" van Cole Porter in het Duits te vertalen en bovendien voor een Nederlandssprekend publiek op te voeren moet zich dan toch maar bekend maken. Opdat hij de storm van kritiek trotseert, die af moet rekenen met deze grove beoordelingsfout. Hoewel zelf niet direct een liefheb bervan "Rooie Sien", lijkt het me meer voor de hand liggend een dergelijk volkstoneelstuk in het weekend te plannen. Experimenteel toneel en buiten landse producties dienen derhal ve zoveel mogelijk op "werkda gen" gepland te worden. De voorstelling zelf boeide inmid dels ook op geen enkele manier. Men heeft het geesteskind van Porter zo frequent verbaal ver kracht, dat alle dialogen volledig kleurloos en zonder emoties de zaal in worden gezongen. Want er wordt veel gezongen in deze mu sical. Maar vissen buiten hun kom in doodsstrijd maken ele ganter gebaren dan deze "musi cal-stars". Men kan "As You Like It" in het Papiamento opvoeren en "The Doctors Dilemma" in het Swahili. Natuurlijk. Zo zijn er nog wel wat voorbeelden te ge- Maar "Kiss Me Kate" in het Duits lijkt nog pijnlijker dan een Ne derlandse premier die in dezelfde taal zijn gedachten onder woor den tracht te brengen. Ze zijn in het verleden al zo vaak onge vraagd met cultuurgoed bezig geweest. Dat werd ook nooit op prijs gesteld. Leren die Duitsers het dan nooit?, vraag je je dan in opperste verbazing af. Het ant woord op die vraag zal u bekend zijn. BERT KOEKEBAKKER kwam doordat verreweg de meeste deelnemers niet gewend zyn om in de zaal te spelen. Op het veld is lichamelijk contact tot op zekere hoogte toegestaan, in de zaal is daarentegen elk contact uit den boze. Zij die uitsluitend gewend zijn op het veld te acteren bleken het daar nogal eens moei lijk mee te hebben. In de poule-wedstrijden was het opvallend dat het team Louise de Coligny erin slaagde het Bona- ventura naar, hetgeen later zou blijken, haar enige nederlaag te spelen, 1-0. Een zwakke prestatie van de Bona-boys, die eerder de Rembrandt scholengemeen schap met 3-1 opzij hadden gezet. Deze nederlaag werd echter on middellijk gewroken ten koste van de Agnes scholengemeen schap. Met 9-3 werd het Agnes- vijftal de hal uitgespeeld. Voor het verloop van het goed georganiseerde toernooi was het een strop dat Bonaventura in de volgende ronde voor een dub- belwedstrijd moest aantreden te gen de MTS/MSG. Door insiders werd de krachtmeting tussen de ze twee teams beschouwd als de eigenlijke finale. Het Bonaventu ra liet er in elk geval geen twijfel over bestaan welk team het sterkste was en won beide "potjes" met 3-1. Door deze overwinningen was het team van de Bonaventura scho lengemeenschap inmiddels in de finale beland. Tegenstander was hier het team van RIO dat mid- dels klinkende overwinningen Eén van de gebroeders Van der Blom zet Jeroen van Egmond en de RIO-keeper op het verkeerde been. Karakteristiek beeld voor de finale van het schoolvoetbaltoernooi voor A-junioren. van 3-2, 5-0, 5-1 en twee keer 4-0 de eindstrijd had bereikt. In de aantrekkelijke finale zette Paul van der Blom Bonaventura op een 1-0 voorsprong en Hans van Leeuwen bouwde deze voor sprong nog voor rust op fraaie wijze uit tot 2-0. Na de wisseling van speelhelft was het Marcel van der Blom die vrijwel meteen de zege voor zijn team veilig stelde door voor 3-0 te"zorgen. Het werd zelfs nog 4-0 door wederom Hans van Leeuwen. Uit zijn welgemik te schot, juist binnen de schietlijn afgevuurd, belandde de bal hoog in de touwen. Na deze treffer na men de Bona-spelers enigszins gas terug maar RIO profiteerde hier in onvoldoende mate van. Jeroen van Egmond (Lugdunum) miste een penalty hetgeen Ton van der Laan hem even later zou nadoen. Beide strafschoppen werden door doelman Peter de Boer (Meerburg) gepareerd. Tus sen deze beide penalties door wist Ton van der Laan de achter stand nog tot 1-4 te verkleinen. Maar verder liet het Bonaventura de pupillen van Lugdunum-trai- ner en damesbondscoach Ruud de Groot niet komen. Een even duidelijke als verdiende triomf voor de gebroeders Blom en de hunnen. de MSG de derde De derde plaats ging MTS. In de strijd plaats klopten zij het team LTS Haagweg. Bij de rc„.. teams werd de tweede keus vcui Agnes eerste door Vlietschans 2 na het nemen van penalties te kloppen. De derde plaats ging hier naar MSG/MTS 2 en de vier de plaats naar MEAO 3. JAAP VISSER Protestbrief van krakers LEIDEN - De krakers van een ne gental wisselwoningen aan de Wisselioeg hebben een brief van Bureau Huisvesting gekregen waarin zij worden gesommeerd de panden uiterlijk 26 oktober te ontruimen en te verlaten. De woningen, die zijn bestemd als tijdelijk onderkomen voor men sen wier woningen worden gere noveerd, stonden vóór zij werden gekraakt leeg. De krakers, van wie sommige een gezin met kinde ren hebben, zijn zeer veront waardigd dat zij zonder pardon op straat dreigen te worden gezet. Bureau Huisvesting laat met zoveel woorden weten dat indien de wo ningen, die zonder geldige woon vergunning in bezit zijn geno- hoog niveau lemaal niet gevaarlijk hoeft te zijn als er meer dan honderd mensen komen. Slopershamer Dat het gymlokaal wat eerder ge bruikt wordt dan oorspronkelijk door de gemeente Leiderdorp was gedacht weet nog bijna nie mand. De wethouders van Lei derdorp hadden afgelopen dins dag alleen nog maar besloten eerst de omwonenden te vragen wat zij ervan dachten. Pas daarna zou het lokaal in gebruik geno men worden. B en W rekenden erop dat de bidruimte in het oude barakkenkamp tot 15 november gebruikt kon worden. Daarna zou de slopershamer defini tief een einde maken aan het be staan van het barakkencomplex, inclusief de gebedsruimte. De vernielingen hebben de Turkse gastarbeiders echter genood zaakt him spullen vroegtijdig in het oude gymnastieklokaal onder te brengen. Een beslissing die door velen onopgemerkt is gebleven. Morgen komt daar wat verandering in, want dan zal er open huis ge houden worden. Om 13.00 uur kunnen allen die wat meer willen weten over de godsdienst van de Turkse gastarbeiders in de mos kee terecht. "Geen café" 'We willen beslist geen officiële opening, dat kan niet met een moskee. Dat is geen café of een speelhal, het is een gewijd ge bouw, dat altijd open moet zijn voor wie wil bidden". "Eigenlijk moeten we vijf keer per dag bid- dèn, maar de meesten moeten werken. We houden nog geen re gelmatige diensten omdat we nog geen vaste geestelijke voorgan ger hebben. Morgen halen we een hoofddominee op uit Den Haag en om half één gaan we bidden in Leiderdorp. Daarna zal hij ver tellen wat we kunnen gaan doen. Het is namelijk de bedoeling dat hij de Turkse kinderen zaterdags of zondags bijbelles gaat geven. Hoeveel er zich zullen inschrij ven weten we natuurlijk nog niet, maar dat moet morgen duidelijk worden". Schoenen uit Mustasa is van mening dat er geen officiële opening moet plaatsvin den maar wil toch een bijzonder tintje niet uitsluiten: "Kijk, de moslimvereniging moet worden opgericht. Deze is nodig om alle toekomstige plannen te realise ren. We houden zondag open huis en dan kan iedereen zijn zegje doen. Hoeveel de leden van de moslim- vereniging moeten gaan betalen weten we nog niet. Dat hangt af van het aantal inschrijvingen dat we binnen krijgen. Dat allps moet eerst geïnventariseerd worden. We hopen in elk geval op veel belangstelling, zodat het makke lijker wordt om de noodzakelijke reparaties aan het gebouw te ver richten. Hoe meer mensen, hoe makkelijker we de kosten kun nen dragen", aldus Mustasa. Hij wijst er nog op dat iedereen morgen, welkom is. "Maar voor dat ze binnen komen moeten de schoenen wel uit, dat schrijft ons geloof nu eenmaal voor". Musiceren op men, niet daadwerkelijk worden ontruimd verdere maatregelen worden genomen. Gistermiddag hebben de krakers op het stadhuis een petitie aangebo den waarin zij protesteren tegen de gesommeerde ontruiming van de gekraakte panden (foto). LEIDEN - Met een heel bijzonder en on-alledaagse programma presenteerden zich gisteravond in de kapelzaal van het K en O gebouw twee goede bekenden: Michel Roche, solo-cellist van het Rotterdams Philharmonisch Orkest, en pianist Wim Serlie. Zij openden met een "tonale Stra- winsky", de Suite Italienne, uit 1932 daterend. Het is een mooi werk met prachtige cantilenen, en een adembenemd snelle Ta rantella, waarin, evenals in het laatste deel, de componist har monisch herkenbaar werd. Fraai en gedurfd vertolkt door dit artis tieke tweetal, dat een hecht geslo ten duo vormt. Beiden hebben grote overeenkomst in muzikali teit. Zij waren raak in hun stijl-type ring, met een duidelijk waar te nemen contrast bijvoorbeeld tus sen Pijper en Brahms. De Sonate nr 2 van Pijper, impressionistisch getint, als zodanig herkenbaar vertolkt. Tegenover de in brede lijnen neergezette Sonate nr. 2 op 99 in F. van Brahms, waarin zij een open oor toonden voor frase ring met verrassende details. Michel Roche is een boeiend ver tolker met een grote, dikwijls fraai opbloeiende toon. In Wim Serlie vond hij een ideale partner, wiens rond, genuanceerd toucher alle mogelijkheden had voor een snelle wisseling van sfeer en kleur. Daarom was dit musiceren op hoog BEP RIJNDERS Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30-17; Breehuys, Breestraat 19, swing, avond voor middelbare scholieren, 20-24 uur. LAK-Theater, Nieuwe Komedie met "Een lange nacht", 20.30 uur. School De Vlietschans, Apollolaani Ned. Jeugdkampioenschappen sjoelen, hele dag. Zoeterwoude, Huize Weipoort, fes-I tiviteiten rond 10-jarig bestaan, hele dag. Zoeterwoude, Bibliotheek, Hoge Rijndijk, filmmiddag voor kinde ren. 14 uur. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 Middelweg 19c, Kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel 125802. LAK-Theater, kindervoorstelling 15 uur. Maandag Ontmoetingscentrum, hoek Bos- huizerlaan, bejaardensoos Zuid- West, 14.30 uur. Troef, Noordeinde 2a, fotografie;: yoga; Nederlands, 19.30-21.30 uur;( huisvrouwengroep, di. van 9-11.30: Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, yota; t'ai chi, 19.30 uur; gitaar; Go- club, 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, ma., di., do. en vr. overblijfsoos, 12-13.15 't Bruggehoofd, Steenschuur 11, amateurfotografie, 20 uur. Clubhuis Op Eigen Wieken, schrijfavond Amnesty Internatio nal, 20 uur. Sterrewacht, jaarvergadering ENWB, 20.15 uur. Holiday Inn, spreekbeurt minister L Gipjaar, 20.15 uur. Stadsgehoorzaal, discussie met sta tenleden "Basis voor het beleid", 20 Stadhuis, gemeenteraad, 19.30 uur. Voorschoten, Cultureel Centrum, vergadering over experimenten op welzijnsgebied, 20 uur. Leidse Schouwburg, Amsterdams Volkstoneel met "Rooie Sien" 20.15 uur. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwartier, noord-binnen stad, Noorderkwartier en Groenoord): M. J. H. van Tol, Sitterlaan 80, tel. 142427; Wijk II (Kooi en Merenwijk): H. A. M. M. Meyer, Stokroos 1, tel. 122113; Wijk III (Waard, Professoren- wijk, Tuinstadwijk en zuid-binnen stad): Stolk, Burggravenlaan 16, tel. 125820; Wijk IV (Zuid-West en Haag- wegkwartier): van zaterdag 10 tot zondag 8 uur vm. F. Lahr, Zoeter woudse Singel 11, tel. 120347; van zondag 8 tot 24 uur A. A. van Rijn, Melissetuin 5, tel. 210797. Leiderdorp - De weekenddienst wordt waargenomen door J. van de Beek, Baljuwstraat 5, tel. 894539; spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539 (zaterdag); H. B. van Wijk, v. d. Valkboumanweg 198, tel. 890529, l spreekuur van 12.30-13 uur op Merel- straat 184A, tel. 891000 (zondag). Oegstgeest - De weekenddienst van za terdag 10 tot maandag 7 uur vm., wordt waargenomen door. D. Held, Marelaan 36, tel. 152255. Voorschoten - A. Meiman, J. W. Friso- j laan 13, tel. 2493 (zaterdag); B. Schota nus, Leidseweg 305, tel. 071-766462 I (zondag). Warmond - E. Walenkamp, Dorpsstraat I 45, tel. 10030. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 20 tot 27 oktober, waargenomen door. Apotheek Leiden Zuid-West, Brahmslaan 20, tel. 763134; Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 071-155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444, gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, teL 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude-Rd. - Ge zondheidscentrum, Berkenkade, spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur I tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7. tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond -zr. S. Posthuma, Kagerplein 308, Sassenheim, tel. 02522-11463. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement Per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement Per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2