hoekhoud- assistente bv korthofah We zijnuitonze krachten gegroeid ik leüetdap (para)medisch werk? PERSONEEL f :el m sociotherapeut(e) stichting centrum stbavo noordwijkerhout ----- - r personc verkopers/adviseurs P£flSONEELP*rsone*' De Stichting Centrum St. Bavote Noordwijkerhout vraagt vooreen vervolgafdeling in de sektor akute psychiatrie een 1 die: - interesse heeft in langdurige behandeling van kliënten - mee wil denken in het maken van behandelingsplannen - de persoonlijke begeleiding van 4 5 mensen op zich wil nemen - in een multidisciplinair team wil samenwerken - belangstelling heeft voor het verder ontwikkelen van het werken met groepen De afdeling biedt plaats aan 10 behandeling is gericht op de persoonlijke begeleiding in de problematiek van de patiënt(e). Voor de funktie vragen wij minimaal een opleiding B-verpleegkundige. Voortgezette opleiding is gewenst. Salarisgrenzen: f 1968,36 - 2594,99 bruto per maand, exclusief een toeslag voor het werken op onregelmatige tijden. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de heer P. Bosters. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.27.64 Leiden, Turfmarkt 11 Tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 LubaPQ Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Gouda, Lage Gouwe 12 UltZCIldÜ Tel. 01720-94645Tel. 01820-23311 DUTO bh' Wij zijn aktief in import en export van artikelen die de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven waarderen. Voor onze afdeling Administratie zoeken wij een Leeftijd 16 jaar Dit is de taak: uitwerken van fakturen en andere dienstverlening aan de afdeling boekhouding. U moet er natuurlijk wel plezier in hebben en nauwkeurig zijn. Hebt u belangstelling? Schrijft u dan een brief of belt u om een afspraak. U kunt vragen naar onze hoofd-administrateur, de heer Van Schaik. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 292 01* Autobedrijf Rob Gorris B.V. BMW Dealer voor Leiden en omgeving, vraagt voor BMW magazijn MAGAZIJN MEESTER Zijn taak zal bestaan uit: Het zelfstandig runnen van BMW magazijn - inkoop - verkoop in samenwerking met Importeur. Het stimuleren van verkoop bevorderende aktiviteiten. Onze voorkeur gaat uit naar een mannelijke medewerker van 30 jaar waarbij enige ervaring in een gelijksoortige functie tot aanbeveling strekt. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak met de Heer C.W.G. Gorris. PERSONEEL P22L_£52.1 - ca a a-v personeel PERSONEEL personeel Een gezonde kwaal, eigen aan veel wat springlevend is. In ons geval betekent het, dat wij nog beter bekend zijn bij de opdrachtgevers, dan bij men sen die een part-time-baan zoeken. Praktisch iedereen die van onze organisatie gebruik maakt, raakt meteen aan het werk, zodat wij dikwijls Neen moeten verkopen. Wij zijn dan weer eens, om zo te zeggen, uit onze uitzend krachten gegroeid. Daarom vragen wij het u maar gewoon op de vrouw of de man af. Hebt u, als uitzendkracht, al gevonden wat u zocht? Zo niet, kom dan eens buurten, en kijken wat er bij ons openstaat. Wij zenden uit in de hele admini stratieve sektor, in de ruimste zin. Onze uitzendkrachten kunt u vooral aantref fen bij notarissen, advokaten, hoogle raren, makelaars, accountants, en natuurlijk ook bij alle mogelijke soorten ondernemingen en instellingen. Onze opdrachtgevers vragen nooit „zomaar iemand". Dat doen wij dus ook niet. Neen, wij zoeken u, met uw ervaring en diploma's. Dankzij u moeten wij de stijgende vraag weer kunnen bij benen. Groei mee met ons. Wat daarvoor nodig is, hoort u allemaal van Hans Willemse of Loes Berbée. de koning b.v. 2311 JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel i Leiderdorp is plaats CHAUFFEUR IN ALGEMENE DIENST Voor deze funktie is bezit van het „groot" rijbewijs vereist. Het salaris bedraagt minimaal 1.691,- en maximaal 2.202,- bruto per maand. Een uitloop naar 2.401,- bruto per maand is mogelijk. Sollicitatieformulieren kunnen - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad - worden aangevraagd bij het bureau personeelszaken ter secretarie. Hoofd straat 3 te Leiderdorp, tel. 071-899261. Gevraagd in moderne dubbele praktijk in Lei den TANDARTSASSISTENTE of meisje dat hiervoor wil worden opgeleid. Vooropleiding MAVO, bij voorkeur enige admi nistratieve ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Me vrouw A. C. Burger-Labruère, tandarts, Langestraat 14 te Leiden. Accountantskantoor P. van Ommen b.v. (a. a.) pb. 140 2220 AC Katwijk heeft op korte termijn plaats voor een MEDEWERK(ST)ER Min. in het bezit van M.B.A. of M.E.A.O. diploma. De taak van betrokkene zal voornamelijk bestaan uit het samenstellen van jaarrekeningen en het assisteren bij controles etc. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, ervaring en persona lia te richten aan de directie van het kantoor. Tel. informatie wordt desgewenst verstrekt door de heren B. A. van Duijn of M. den Hollander (01718-12532 en 13165). In ons zeer moderne Juweliersbedrijf in het winkelcentrum „Venneperhof" in Nieuw-Vennep hebben wij plaats voor een ERVAREN VERKOOPSTER Bekendheid met het juweiiersvak of een an dere luxe branche is noodzakelijk. Er is een direkte busverbinding van Leiden naar Nieuw-Vennep. Sollicitaties te richten aan ons kantooradres: Hoofdstraat 72-74 te Hille- gom. Tel. 02520-15608 né 18.30 uur tel. 02520-18697. Wij zijn een filiaalbedrijf gespecialiseerd in alles wat met modern wonen te maken heeft. Een gestadige groei (opening eind. 1978 Hilversum, heropening begin 1979 Rijswijk) brengt uitbreiding van het verkoopteam met zich mee Wij vragen daarom aktieve Voor onze filialen Zwolle - Leidschendam - Hilversum - Leiden. De juiste man bieden wjj een goed salaris, een prettige en aktieve werksfeer en de nodige promotiekansen. Uw sollicitatie zien wij gaarne tegemoet. Hulshoff Wonen C.V., Postbus 11, Voorschoten. Voorschoten - Den Haag - Rijswijk - Leid schendam - Leiden - Rotterdam - Eindho ven - Zwolle Anders Denken over Wonen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24