Rabobank Citroen Presenteert De CX In ^Formatie Want tijdens de Spaarweek van 23 t/m 27oktober ligt weer de prachtige Rabobank kalender voor u klaar. Kado! Autobedrijf van der Velde bv /Agent Bart regelt behalve het \verkeer, ook zijn spaarzaakjes goed. I Hij heeft met de bank afgesproken, dat die elke maand Ik heb hem al! .een vast bedrag van zijn privérekeningJ De populaire Rabobank naar zijn kalender, dit jaar gewijd aan f spaarrekening X I "Ons Water" met grandioze 1. boekt. J foto's van de bekende J "WN. fotograaf T Kees Scherer. f Moeder Noor is op weg naar de\ Rabobank, zoon Dirk van 11 fietst al vooruit, hij gaat Grijp-5 sparen, het .spaarplan met 5% extra premie over het gespaarde bedrag U èn de bijgeschreven 7 rente. X Spaarweek is spaarfeest bij de Rabobank! En dat betekent niet alleen dat de bekende kalender klaar ligt, maar ook dat er leuke attenties zijn voor de kleintjes, de wat rijpere jeugd, de ouderen, kortom voor iedereen die tijdens de Spaarweek komt sparen of dan een spaarrekening bij ons opent. En zoals er voor iedereen een attentie is, zo heeft de persoonlijke bank ook voor iedereen de best passende spaarvorm. Op naar de Rabo bank dus, spaar u die kleine moeite niet! geld en goede raad iedereen leest de krant altijd en overal. Alles wat u over de Citroen CX wilt weten, kunt u nu bij ons zien, horen en ervaren tijdens een unieke expositie: De CX In a Formatie. De meest complete CX expositie die wij u kunnen aanbieden. Is de 2000 net zo veilig als de duurdere typen? Wat is het verbruik van de nieuwe 2500 diesel? Mag ik de acceleratie van de CX CTi eens uitpro beren?.. Allemaal vragen die u kunt stellen. Allemaa wensen die u kunt uiten. Want alles staat bij ons in het teken van de Citroen CX. Dat betekent dat w ij u een compleet overzicht geven van het uitgebrei de scala van CX uitvoeringen. De Contort, de Super; de Rallas, de CTi, de Prestige, de Break, de Familiale... allemaal staan ze er. Met benzinemotor, al of niet met elektro nische inspuiting en als diesel. Met mechanische 4 versnellingsbak, 5 versnellingsbak of met CMatic In alle verkrijgbare kleuren. Met of zonder elek trisch te bedienen schuifdak, leren of stoffen bekle ding, airconditioning, stuurbekrachtiging... Bovendien ligt er documentatie over de CX en vooreen kennismaking op de weg overhandigen wij u graag het contactsleuteltje van die CX waar u graag in wilt rijden. Maandag 23, dinsdag 24 en woensdag 25 oktober van 10 tot 18 uur CX expositie. Kennedylaan 118, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 17