Verven iedereen, ilderen is een vak. opleiding ziekenverzorgende vertegenwoordiger DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: IttMllïll bon Alsu écht handig bent, belt u de vakman. Met z'n premie van 30*- per man per dag. Dewinterschilder voor het betere werk! verpSl URN LU'JEGËR SLDUTM leiden/alphen a/d rijn/bollenstreek uurdocent Economie VERTEGENWOORDIGER administratief medewerker (mnl./vrl.) analist(e) twee analisten (mnl./vrl.) huishoudelijke hulpkracht (mnl.) parttime medewerkster Eerlijk is eerlijk: een handig mens kan't een heel eind brengen. Maar echt helemaal perfect wordt 't nooit. Puntgaaf vakwerk, daar moet de winter - schilder aan te pas komen. De echte. Die kent z'n materialen. Die weet precies wat hij doet. Die kan u ook helpen aan goeie raad, aan creatief advies. Ieder z'n vak,nietwaar? Eerlijk is eerlijk. De premie wordt verleend door het Bedrijfschap Schildersbedrijf voor binnenschilder- en behangwerk dat minstens 3 mandagen vergt, dat wordt uitgevoerd tussen 20 november 1978 en 9 maart 1979 en waarvoor de aanvraag vóór het begin van de werkzaamheden is ingediend De premieregeling geldt niet alleen voor particulieren, maar ook voor bedrijven.scholen,ziekenhuizen,instellingen.gemeenten en andere lagere overheden. Uw schilder kent de voorwaarden en regelt de aanvraag voor u. Nutricia Verkoop Nederland B.V. zoekt voor haar verkoop- groep Nutricia een Vertegenwoordiger. Onze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de levensmiddelenbranche, die in staat is na een korte in werk periode met takt en gezond kommercieel inzicht onze belangen te behartigen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van verkoop kontakten met bestaande kliënten en het kreëren van nieuwe relaties voor een assortiment, bestaande uit o.a. zuigelingenvoeding, baby- en kindervoeding en dieetvoeding. Enfin, de man die wij zoeken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwali teit die naam staat. De juiste man voor deze funktie heeft tenminste een MULO/MAVO-opleiding en dient woonachtig te zijn in zijn werkgebied. Geboden wordt een leven dige, zelfstandige job met een goed salaris en uitsteken de sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals gratifikatie 8% vakantiegeld, een gunstige autoregeling en representatiekosten Als u meent aan voorgaande kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitaties met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring als vertegenwoor diger aan de heer H.Th. Borst afdeling Personeelszaken, Nutricia Verkoop Nederland B.V., Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. S.v.p. op de envelop de letters NL vermelden. nutricia verkoop nederland/ zoetermeer n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nutricia-Nederland, Nutricia-Belgiè en Nutricia-lnternationaal. Het concern heeft vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, Diemen, Den Dolder, Etten-Leur, Breda, Athene, Madrid, Bradford (U.K.) en Bornem (België). Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid Kruisstraat 8-10, Postbus 137 Haarlem. Tel. (023) 31 92 85 De part-time Hogere Beroepsopleiding Maatschappe lijk Werk (HBO-MW) vraagt voor de kursusplaats LEIDEN een- (vakaturenr. 7830 H) voor 60 lesuren op jaarbasis te geven op woensdag en donderdag. Rechtspositie: salariëring en rechtspositie volgens het rechts positiebesluit W.V.O Informatie: te verkrijgen bij mw. Marian Kalmijn, p/a Opleidings- gebouw, Boerhaavelaan 345, Leiden, tel. (071 1561 40. Sollicitaties: te richten aan de direktie van de Stichting, Postbus 137 te Haarlem, onder vermelding van het vakaturenummer. VLOERBEDEKKING (Importeur/Groothandel) ERVAREN EN ACTIEVE voor een deelrayon in de 3 zuidelijke provincies Aan een ingevoerd man in de vloerbedekkingsbranche bieden wij: Goed inkomen Courante collectie Representatieve auto Zelfstandige functie Sollicitaties, eventueel telefonisch, te richten aan B.V. v/h S. Kahn, Storkstraat 3, 2722 NN Zoetermeer Tel. 079 - 314900 (P. of W. ten Hengel). Na 19 uur 01751-16425. 070-241443 of 070-279316. Afdeling Personeels- en Salarisadministratie van de Dienst Personele en Welzijnszaken van het Bureau van de Universiteit vak.nr. 6-36511158 Taak: het maken van salarisberekeningen en het verwerken van informatie in de geautomatiseerde administratie, alsmede het verrichten van andere werkzaamheden die tot de taak van de afdeling behoren. Vereist: opleiding op middelbaar niveau. Fearing op het gebied van geautomatiseerde administra tie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.665,per maand. Bij gebleken geschiktheid is promotie niet uitgesloten. vak.nr. 8-362/1158 Taak: de aan te stellen funktionaris zal mede werken aan onderzoek naar hormoonproduce- rende cellen in normaal en ziekelijk veranderd darmweefsel. Bij dit onderzoek wordt gebruik gemaakt van weefselbewerkingstechnieken en immuno- (histo) chemische technieken. Vereist: diploma HBO-A/B histologisch/ cytologisch, biochemisch of biologisch. Ervaring met weefselbewerking en/of immunologische technieken strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door dr..F. Th. Bosman, telefoon 071 -14 83 33, toestel 2591 of 2525. vak.nrs. 8-357/1158 en 8-358/1158 Taak: funktie A (8-357/1158): Hij/zij zal meewerken aan een electronen- microscopisch/biochemisch onderzoek naar de regulatie van de turnover van cell coat glyco- proteinen in het epitheel van de dunne darm van de mens en de rol daarbij van lysosomen. Taak: funktie B (8-358/1158): Hij/zij zal meewerken aan een electronen- microscopisch/immunologisch onderzoek van weefselmacrofagen en monocyt-afgeleide macrofagen en de mogelijke betekenis van verschillen tussen deze celtypen voor het verloop van immuniteit. Deze onderzoeken geschieden in het kader van onderstaande werkgemeenschappen van de Stichting voor Medisch Wetenschappelijk Onder zoek FUNGO: funktie A: werkgemeenschap „Maag-darmfunktie' funktie B: werkgemeenschap „Ontsteking" Opleiding: gedacht wordt aan iemand bij voor keur op HBO-B niveau: voor funktie A bio chemische en voor funktie B medische, bio logische of biochemische richting. Ervaring op het gebied van de volgende werk zaamheden strekt tot aanbeveling: funktie A: electronenmicroscopische en weefsel kweek-technieken funktie B: electronenmicroscopie en immunologie Voor beide funkties geldt: salaris maximaal 2.665,per maand. Aanstelling vindt plaats in een tijdelijk dienst verband (tot uiterlijk eind 1981) met de Nederlandse Organisatie voor Zuiver Weten schappelijk Onderzoek ZWO. Er wordt naar gestreefd de vakature m.i.v. 1 januari 1979 te vervullen. Botanisch Laboratorium in de Subfaculteit der vak.r 1-356/1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden die behoren tot de taak van de huishoudelijke dienst, waaronder vallen: schoonmaakwerkzaamheden, vuilafvoer, interne verhuizingen etc. Vereist is een goede lichamelijke conditie. Leeftijd bij voorkeur ca. 35 jaar. Salaris: maximaal 1.734,per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot maximaal 1.880,per maand. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt via telefoon (071) -14 83 33, toestel 6675. Er wordt naar gestreefd deze vakature per 1 januari 1979 te vervullen. i het Bureau (5 middagen per week) vak.nr. 8-361/1158 Taak: binnen het kleine team van de onder afdeling Centrale Tekstverwerking zal de aan te stellen medewerkster worden belast met het verwerken van correspondentie, rapporten en verslagen etc. in voornamelijk de Nederlandse taal, alsmede met het verrichten van andere lichte administratieve werkzaamheden die tot de taak van genoemd team behoren. De groep is uitgerust met elektrische magneetkaart schrijf machines, waarvoor zonodig een opleiding in werktijd kan worden gevolgd. Een goede school opleiding en een typediploma worden gevraagd. Salaris maximaal 1.101,per maand, bij een werktijd van 20 uur per week. Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door mej. Olga Verboon, telefoon 071 -14 83 33, toestel 3122. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Van Wijckerslooth te Oegst- geest is een modern R K. verpleeghuis voor soma- isch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive- nngscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. Op 1 februari 1979 start weer een opleiding tot het Staats- diploma Ziekenverzorging. Deze opleiding, waaraan zowel jongens als meisjes kunnen deelnemen, duurt 2 jaar inklusief de préklinische periode van 3 maanden en is een kombinatie van praktisch werken én een gedegen theoretische opleiding. OOK BELANGRIJK Toelatingseisen: 17 jaar zijn diploma Inas of diploma BVB I of diploma M^VO Vul de bon in en zend deze naar Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest cf pleeg een telefoontje met Zr. A. M. van Berkom, tel. 071 - 156956. Ik wil graag een oriënterend onderhoud en inlichtingen over de opleiding voor het Staats- diploma Ziekenverzorging

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16