ONROERE UONRCi A SI ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendqoed ONROERENDGOED B. VERKROOST ZN. BV \W make V de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP onroerendgoed v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN NIJMEGEN LEEUWARDEN FALJERILSTRAAT LEIDEN Een in perfecte staat van onderhoud verkerend zeer groot HERENHUIS met voor- en zonnige achtertuin op Z.. met grote schuur. Ind.: living (40 m2) met open haard, compl. mo derne keuken. 2 badkamers, 3 toiletten, en 5 slaapka mers. C V.-gas. boiler. Gunstige, rustige ligging. Aanvaarding in november '78. Vraagprijs 335.000,- k.k. eventueel te huur 1800,- p. mnd. V.M.I. (imSI Korenlaan 4a J Wassenaar 2240 AC 01751-10900 UdNBM b.g.g. 070-558345 HAZERSWOUDE Rhijnenburgerlaan 52. Modem woon huis met voor- en achtertuin. Ver keert in perfecte staat van onder houd, goed in de verf, veel betimme ringen. Ind. grote woonkamer met eiken parketvloer, balkenplafond, mogelijkheid voor open haard, keu ken, le et. 3 slaapkamers, alle met kasten(wand), badkamer met douche en lavet, 2e et. open trap, overloop met hobbyruimte en 2 dakramen, slaapkamer met breed dakkapel. f 198.000,- TE KOOP TE KATWIJK AAN ZEE Boulevard 9. Direct aan strand en zee gelegen, zeer ruim woonhuis, geheel ingericht voor pension in zomer en winter, ruim terras binnenplaats en 2 ZOMERHUIZEN. Inhoud 845 m3, gelegen op 250 m2 eigen grond, Ind.- entree, hal, kelderkast, toilet, royale doorzonwoonkamer 12m x 3.90m, geheel aangepaste keuken 7.50x2.25m, afgescheiden toegang naar 1e en 2e etage waarop 8 slaapkamers, toiletten en douche bergvliering. Gehele pand c.v. gas. De prijs is excl. verplichte overname, goodwill, inventaris, pension, en nieuwe stoffering f 77.500.-. Dit pand is ook uitermate geschikt als woonhuis, kantoor of praktijkruim te. Oplevering in overleg Vraagprijs f 697.500,- k.k. RIJNSBURG Wilgenlaan. Op goede stand gelegen, riante vrijstaande villa, b j. 1973, oprit naar aangebouwde garage, zijtuin en zorgvuldig aangelegde achtertuin met terras op Z.O. Ind. royale eetkamer slechts door niveauverschil gescheiden van de L.-woonkamer (totale opp. 52m2) vanuit de eet kamer komt u via de hardhouten schuifpui naar buiten ruime keuken met alle apparatuur die u maar wenst, via de hardhouten spiltrap naar verd.: overloop, 3 slaapka mers, waarvan ouderslaapkamer met openslaande deuren naar balkon, badkamer met ligbad en dubbele wast., aparte douchek., met toilet en wastafel. Spiltrap naar zolderetage, waarop kamer voor c.v. ketel en warmwatervoorziening aparte studeer/hobbykamer van 47m2. Dit pand is uitstekend gebouwd en voldoet aan de hoogste wooneisen. Het biedt meer dan u op het eerste gezicht zou zeggen. De inhoud is 640m3. Grondopp. 468m2. Nieuwe prijs f 595.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT HERENWEG. Riante 2-onder-1-kap won. op plm. 1200 m2 grond met blijvend vrij uitzicht over duinen en bollen velden. Deze 2 j. oude woning is zeer solide gebouwd en heeft vele extra's. Het souterrain is uitstekend geschikt als praktijkruimte, maar kan met evenveel gemak omge toverd worden in een gerieflijke tuinkamer. Bovendien kunt u naast een groot zonneterras genieten van een grote tuin met een boomgaard en moestuin. En als u geen liefhebber van tuinieren bent, kunt u altijd in die tuin nog een tennisbaan en/of zwembad projectoren. U ziet, een huis met vele mogelijkheden. GEVRAAGD: winkelruimte minimaal 50m2 Katwijk cen trum. Leuk modern woonhuis in Katwijk tussen f 300.000- f 400.000,-. Voor informatie van al deze woningen, maar ook voor onroerend goed in Cornwall (Engeland) bent u ook welkom in de Turfmarkt 10/Hoek Rijnstraat te Katwijk aan de Rijn tel. 01718-74547 Makelaardij o.g.fprw van der Plas B.v||W Princestraat 31. Katwijk aan Zee Telefoon (01718)73641* 74433 RIJNSBURG Te koop riante vrijstaan de villa op goede stand, grondopp. plm. 500 m2, ruime hal, mod. keuken, L- living 53 m2, open haard, 4 ruime slaapkamers, 2 bad kamers, dubb. garage, alles hardhout, bj '74. Prijs 595.000.- k.k. TE KOOP Luxe drive-in woning Grote garage, c.v.-gas, mas sief eiken keuken, 4 slaapk., luxe badk., veel extra's. Prijs n.o.t.k. HYPOTHEKEN SNELLE EN KORREKTE AFWIKKELING EN ALTIJD NET IETS VOORDELIGER! /joordcma RIJNSBURGERWEG 135 TELEF. 156844* (071) LEIDEN TE KOOP te Voorschoten aan de van Kempenstraat ruim woon huis met o.a. 3 slaapka mers en zolder. Voor- en achtertuin met uitgang. Vereiste renovatie. Vraagprijs/ 162.500.-k.k. Inl. Mak. kantoor P. Moer man, Rapenburg 112, Lei den. Telefoon 071 -124122. KOUDEKERK AAN DE RIJN Te koop van particulier aan de Rijn gelegen tus senwoning. Ind.: woonk. 9 x 4 m, luxe woonkeuken, plus grote hal, toilet met aansl. voor wasautom. 1e et: 3 slaapk. plus luxe badk. en vliering, opleve ring binnen 4 weken. Vr.prijs f 250.000,- k.k. Inl.: 01714-3637 Op donderdag 12 oktober 1978 des n.m. 16.00 uur in "Don Bosco" te Zoeter- woude-Dorp van: Een woonhuis aan de Weipoortseweg10 te Zoeterwoude, groot 1.70 are. Ingezet op 72.000,- Leiden. Vederwier. Riant aan water gelegen hoekherenhuis met tuin op het Zuiden. Grote Z-vormige woonkamer met open haard, massief eiken keuken, hal, toilet. 1e verd.: 3 ruime slaap kamers, badkamer. 2e verd.: zolderkamerf. 450.000,-- K.K. Leiden. Vederwier. Riant aan water gelegen hoekherenhuis met tuin op het ige woonkamer met open haard. Zuiden. Grote massief eiken keuken, hal, kamers, badkamer. 2e verd.: zolderkamei f. 450.000,-- K.K. Leiden. Driemasterwal. Schitterend aan open water gelegen nieuwbouwwoning. Deze hoekwoning met garage is als volgt ingedeeld: hal gar derobe, woonkamer met open haard en aluminium schuif pui met terras aan het water, open keuken met eetbar, vol ledig ingericht. 1e verdieping: overloop, vier slaapkamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel, aparte doucheka mer met wastafel en toilet, de voorslaapkamer heeft een groot terras boven de garage. 2e verdieping: twee slaapka mers met een groot dakterras op het zuiden, 2 bergingen met boiler en CV ketel. Oplevering direct. f. 498.000,-- V.O.N. Leiden. Punterwerf. Mooi gelegen hoekwoning met CV gas, gasboiler. Achter tuin op het Zuiden. Woonkamer, moderne open keuken, hal, toilet, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met toilet, 2e verdieping: zolderkamer. f. 240.000,-- K.K. Leiden. Tjalkenwerf. Tussenwoning met tuin het op het Zuiden, CV gas, carport. Indeling: Doorzonkamer met parket, open keuken. 1e ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, toilet. 2e ver dieping: zolderkamer, berging. f. 217.500,-- K.K. Leiden. Teunisbloem. Tussenwoning met voor- en achtertuin op het Zuiden, CV gas, carport. Indeling: Doorzonkamer met parket, mas sief eikenhouten keuken, toilet. 1e verdieping: 3 kamers, badkamer met douche, toilet. 2e verdieping: zolderkamer. f. 262.500,-- K.K Leiden. Korenbloem. Tussenwoning met aangelegde voor- en achtertuin (Z-W) CV gas. Tuinkamer met plavuizenvloer, open keuken, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, toilet, douche, 2e verdieping: 1 kamer, zolderberging, dakkapel. f. 255.000,-- K.K. Leiden. Kerstroos. Goed onderhouden tussenwoning met achtertuin op het Z. CV gas, L-vormige woonkamer met open haard, open keu ken. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, toi let. 2e verdieping: zolderberging. f. 349.000,-- K.K. Leiden. Freesiadal. Tussenwoning met voor- en achtertuin, CV gas. Doorzonka mer, open keuken, hal, toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, toilet. 2e verdieping: rovale slaapkamer met dakkapel. f. 276.000,-- K.K. Leiden. Aloëlaan 55. Tussenwoning met diepe achtertuin op het zuiden. L-vor mige woonkamer met open keuken, hal, toilet, 4 slaapka mers, badkamer met bad. douche, zolderberging, dakkapel len. f. 169.000,-- K.K. Leiden. Appelbes. Schitterend aan water gelegen hoekbungalow met 3 zijden tuin. Grote L-vormige woonkamer met open haard. Open keuken, hal, toilet. 2 grote slaapkamers, badkamer. Ople vering spoedig. f317.500,-- K.K. Leiden. Hommelveld. Fraaie split-level woning met inpandige garage, woonkamer met plavuizenvloer, open keuken, open haard. 1e verd.: 3 ka mers, badkamer met bad, toilet. 2e verd. zolderkamer. Tuin aan water. f. 432.500,-- K.K. Leiden. Sophiastraat. Goed gesitueerde eengezinswoning, onder architectuur verbouwd, CV gas. Ind.: Doorzonkamer (9.00 x 3.60/ 2.60 m), hal, toilet, luxe keuken met Alno-installatie, bij keuken, 2 slaapkamers en douche. f. 135.000,-- K.K. 'MOET UW WOONHUISl VERKOCHT WORDEN? 1. Advertenties afwisselend in Leidsch Dagblad, Haagsche Courant, Telegraaf en alle regionale bladen. 2. Direct gemeld aan het MCC, Makelaars Compu ter Centrum. Direkte inschakeling van collega makelaars in de regio. 3. Morgen ons woonkompas met uitgebreide be schrijving en foto bij vele kandidaat kopers in de bus. 4 Overmorgen de foto presentatie in de bus bij de collega makelaars. 5. Aktieve begeleiding door een aktief kantoor met waakzaam oog voor goede computer hypotheek adviezen. 6. Als het kan vandaag nog advies omtrent de ver koopwaarde van uw huis. Deze speciale snelle service is natuurlijk van: Makelaardij o.g. fgg) I van der Plas B.V. IMI Turfmarkt 10/hoek Rijnstraat, Kat wijk aan den Rijn. Telefoon (01718) 74547 Princestraat 32, Katwijk aan Zee. Tel. 01718-73641* 74433 in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen LEIDEN Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Vrouwenweg. Landelijk gelegen, gemoderniseerde woning met voor- en zeer diepe achtertuin (Z), schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, keuken, grote woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, geheel betegelde douchekamer balkon (Z). Spoedig leeg te aanvaarden. Vraagprijs 165.000.- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind. beg.gr twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000.- k.k. Buys Ballotstraat (Prof.wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1 e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs 179.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer ruim geheel verbouwd herenhuis met binnenplaats, voor- en achtertuin. Ind.: hal. grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers. 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte ingang aanwezig, ook zeer geschikt voor studerenden. Vraagprijs 273.000.- k.k. Vliervlinder. Modern gestoffeerde, geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal, gang, open keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs f 279.000,- k.k. Oude Singel. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenplaats en schuur. Indeling begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers. 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap. 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 315.000.- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs f395.000,- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland). Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons. 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 470.000.- k.k. Driemasterwal. Zeer ruim, luxe en modern hoekherenhuis met voor- en grote achtertuin (Z), garag aan open vaarwater met verbinding naar de Kagerplassen en met eigen ligplaats voor boot. Ind. t hal, garderobe, toilet, grote L-vormige living met open haard en balken plafond, moderne luxe keuken met eetbar. 1e verd.: dakterras, 4 ruime slaapkamers, 2 geheel betegelde badkamers met ligbad en douche. 2e en 3e toilet. 2e verd.: grote slaapkamer, hobbykamer, ruime berging, wasruimte en dakterras (Z). Woning is i c.v.-gas en boiler en is geheel gestoffeerd. Vraagprijs 475.000.- k.k. 'makelaardij Brengt u geen advertentie- of de vlietstede b.v. kantoorkosten in rekening VOORSCHOTEN Papelaan. Mooi klassiek halfvrijstaand herenhuis met grote garage, voor-, zij- en zeer grote vrije achtertuin op het zuiden totaal 355 m2. Indeling begane grond: entree, hal, grote mooie woonkamer met origineel balkenpla fond en open haard, keuken (de gehele parterre is voorzien van plavuizen). 1 e Verdieping: 2 grote en 2 kleine slaapkamers met vaste kasten en wastafel, douchecel en balkons aan voor- en achterzijde. Vraagprijs f 390.000,- k.k. Leidseweg. Half vrijstaand herenhuis met voor- en prachtige achtertuin (ZW), garage en schuur. Indeling begane grond: hal, gang en toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, moderne luxe keuken met apparatuur. 1e Verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), compleet luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e Verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel. Vraagprijs incl. vele extra's f 365.000,- k.k. Karei Doormanlaan. Ruim hoekherenhuis met c.v.-gas, gelegen aan groot plantsoen met schuur en aparte grote garage (24 m2) met voor-, zij- en grote achtertuin. Indeling begane grond: hal, toilet, grote woonkamer, keuken. 1e Verdieping: 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, badkamer. 2e toilet. 2e Verdieping: ruime zolder kamer met dakkapel, veel berging. Vraagprijs f 365.000,- k.k. Pr. Mauritslaan. Hoekherenhuis met grote garage, schuur en mooie vrije achtertuin. Ind. beg. gr.: grote hal, gang. toilet, kelderkast, keuken met app., doorzon woonkamer met parket en kastenwand: 1 e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met zitbad, douche en 2e toilet, 2e verd.. grote zolderkamer met veel bergruimte. Vraagprijs f 320.000,- k.k. Van den Rijnplantsoen. Fraai aan plantsoen gelegen herenhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z). schuur c.v.-gas. gasboiler en achterom. Ind beg. gr.: hal. kelderkast, toilet en fontein, keuken ruime woonkamer 1e Verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met wastafel), badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel, 2e verd wasruimte met wastafel, 4e slaapkamer met dakkapel (voor en achter), veel bergruimte Vraagprijs f 295.000,- k.k. J. P. Coenstraat (Krimwijk). Rustig gelegen hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, goed geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: L-vormige woonkamer, keuken, gang en toilet, kelderkast. 1 e Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met douche, 2e verdieping: vliering. Vraagprijs f 285.000,- k.k. Papelaan. Half vrijstaand herenhuis met schuur, achter- en grote voortuin. Totale oppervlakte 325 m2 met mogelijkheid voor bouw van garage. Indeling begane grond: hal, toilet, woonkamer, studeerkamer, keuken, 1 e verdieping: 3 slaapkamers met vaste wastafels, badkamer met douche, c.v.-gas aansluiting aanwezig. Vraagprijs f 295.000,- k.k. B. J. Gemmekelaan. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achterom, voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: hal, toilet, keuken, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badka mer met douche en vaste wastafel, 2e toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel. Blijvend vrij uitzicht Vraagprijs f 285.000,- k.k. Ferd. Bollaan. Mooi gelegen hoekherenhuis met verwarmde garage, voor-, zij- en achtertuin (vrij) op het zuiden en voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: entree, gang met toilet, ruime woonkamer en keuken, ie verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verdieping: vliering met vlizotrap. Vraagprijs f 245.000,- k.k. Leidseweg. Hoekherenhuis met grote nieuwe garage annex berging, voor- en achtertuin Indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad en toilet. 1e etage. 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte. Vraagprijs f 235.000,- k.k. Alb. Schweitzerplantsoen. Aan plantsoen en waterpartij gelegen tussenherenhuis in uitstekende staat van onderhoud met voor- en achtertuin, schuur en c.v.-gas. Indeling begane grond: gang. toilet, mooie woonkamer met balkenplafond en betimmeringen, moderne keuken. Ie Verdieping: 3 slaapkamers met vaste kasten en wastafel, badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Vraagprijs f 198.000,- k.k. Rembrandtlaan. Tussenherenhuis met voor- en achtertuin en schuur. Indeling begane grond: gang, toilet, keuken, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e verdieping, grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs f 198.000,- k.k. Schoolstraat. In centrum gelegen, goed onderhouden hoekmaisonnette. Indeling: 1e woonlaag: hal, ruime woonkamer met balkon, keuken, toilet, slaapkamer. 2e woonlaag: 2 ruime slaapkamers, douche, veel berg ruimte. Voorzien van nieuwe c.v.-gas en kelderbox. Vraagprijs inclusief stoffering f 168.000,- k.k. xfL makela de vliet Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35