4 We zijnuitonze krachten gegroeid PERSONEEIzWam^™»* ersc soneel P PEK$m persoi\eelpersoneel personeel FILIAALHOUDERS (m/v) BOEK EN PLAAT B.V. VERPLEEGKUNDIGE stichting centrum stbavo noordwijkerhout actieve medewerker in de buitendienst medewerker verkoop binnendienst QDACmDOn TOKHEIM B.V. Leiderdorp SERVICE/TECHNICAL MANAGER tk personeel PERSONEEL personeel persons 1EEL Voor ons groeiend winkelnet zoeken wij enkele met als standplaats o.a. LEIDEN en ZWOLLE Aan deze functie stellen wij de volgende eisen: - een goede algemene ontwikkeling, minimaal MAVO- diploma - verkoopervaring, bij voorkeur in de boek- of platen- handel - goede omgangsvormen - leeftijd vanaf 23 jaar Wij bieden U een uitstekend salaris, 8% vakantietoeslag, een 13e maand, minimaal 22 vakantiedagen, een 40-urige werkweek en een reiskostenvergoeding voor forensen BOEK EN PLAAT is Nederlands grootste boeken- en grammofoon- platenclub met ruim 500.000 leden en heeft winkelvestigingen in Amsterdam, Haarlem, Leiden, Den Haag, Rotterdam, Breda, Eindho ven, Heerlen, Arnhem, Utrecht, Enschede, Groningen en binnenkort in Zwolle. Heeft U interesse? Bel of schrijf naar de afdeling Personeelszaken van de Nederlandse Lezerskring Beursstraat 33,1012 JV Amsterdam, tel. 020-264485m De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt in de sektor geriatrie met A of B-diploma Het gaat om één van de units v paviljoen Paulus, waar 20 bejaarde bewoners worden door de heer J. beleidsman van van Lokven, de sektor geriatrie Zij behoeven gezien hun zekere zelfredzaamheid een geringere mate van lichamelijke verzorging. Salarisgrenzen: 1968.36-/ 2594,99 bruto per maand (exl onregelmatigheidstoeslag) Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.35.59 V^rganlaatle ter bevordering van de Qoeatelljke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 B.V. TABAKSFABRIEK J. GRUNO B.V. KONINKLIJKE TABAKFABRIEK J.& A.C.VAN ROSSEM Fabrikanten van o.a. de bekende merken: Twin, Bison, Dragon er de vermaarde Troost-pijptabakken. Importeurs van o.a. de sigarettenmerken: Lexington, Kent, Lord-Extra, Lux-filter en St. Michel. Voor de provincie Zuid-Holland (standplaats Den Haag of omgeving) zoeken wij een In dit gebied zal hij worden ingezet voor het verkopen van en adviseren over onze produkten aan detaillisten en grossiers. Een opleiding op MAVO niveau achten wij voor het goed ver vullen van deze functie gewenst. Leeftijd tot 30 jaar. De honorering en onkostenvergoeding zijn overeenkomstig de belangrijkheid van deze functie. U rijdt in een auto van de zaak. Stuur uw sollicitatie-brief met een recente pasfoto aan: B.V. Tabaksfabriek J. Gruno, Postbus 84, 3860 AB Nijkerk Gld. Wilt u vooraf nog nadere informatie, bel dan maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 1 7.00 uur. Telefoon: 03494-1244, toestel 11 GRUN0/VAN ROSSEM TABAKSFABRIEKEN-NIJKERK De Nederlandse Span beton Mij. b.v. maakt geprefabriceerde voor gespannen betonelementen voor de bruggenbouw en utiliteitsbouw. Spanbeton heeft ca. 300 werknemers in dienst. De afdeling De hoofdafdeling verkoop van Spanbeton verzorgt de verkoop van onze betonprodukten. Op deze afdeling werken zo n 15 man in de binnen- en buitendienst. Door vertrek van één van de medewerkers van de binnen dienst zal hier een vakature ontstaan. De funktie De tunktie omvat het verwerken van offerte- en orderaanvragen voor de diverse bouwprodukten voor de utiliteitsbouw. Het takenpakket omvat het administratie! verwerken, redaktioneel begeleiden en het kalkuieren van richtprijzen, offertes en orders. Het dagelijks onderhouden van telefonisch en schriftelijk kontakt met onze afnemers. De administratieve voorbereiding van bezoeken, welke door onze buitendienst medewerkers afgelegd zullen worden bij afnemers en potentiële afnemers. Funktie eisen De nieuwe medewerker zal voor het goed uitoefenen van zijn taak moeten beschikken over een opleiding op Havo-niveau, een goede schriftelijke en verbale uitdrukkingsvaardigheid, technisch inzicht en het vermogen om zowel intern als extern prettig met mensen om te kunnen gaan. De leeftijd moet tussen de 20 en 27 jaar zijn. Sollicitatie Voor meer informatie kunt u zich wenden tot het hootd van de verkoopafdeling N.M. v.d. Brink. Telefoon 01714-9115. Uw sollicitatie kunt u richten aan Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. Postbus 5 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn T.a.v. Mevrouw J.A. Verkerk. Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn Postbus 5 Telefoon 01714-9115. met produktie van benzinepompen en meetapparatuur (in Schotland) is een Amerikaanse onderneming die via het ver koopkantoor in Leiderdorp de markt in Europa, Afrika, Nabije en Verre Oosten bedient. Ter versterking van de staf in Nederland zoekt men een Deze functionaris zal als coördinator op treden tussen de produktie in Schotland en het verkoopkantoor in Nederland ter ondersteuning van de verkoop. Tot zijn taken behoren o m - het onderhouden van contacten met het IJkwezen in de diverse landen en het op de hoogte zijn van de voor- schirften en regels die aan dergelijke apparatuur in die landen wordt gesteld; - de bereidheid om incidenteel bij te springen bij de reparatie van installa ties; - het geven van voorlichting aan mon teurs van de klanten - het zich oriënteren ten aanzien van conventionele en moderne (zelfbedie- nings) installaties. De gedachten gaan uit naar een H.T.S.-er of iemand van gelijkwaardig niveau, in de leeftijd tot ca. 35 jaar. De ontwikkeling van zelfbedieningspom- pen met toepassing van electronica en computertechnieken vraagt belangstel ling voor en kennis van deze technieken. De bereidheid tot reizen moet aanwezig zijn. Goede kennis van de Engelse en de Duitse taal is noodzakelijk. Geboden wordt een zelfstandige, verant woordelijke en technische functie waann men het bedrijf op alle niveau s vertegen woordigt. Sollicitaties (bij voorkeur in het Engels) te richten a TOKHEIM B.V. Postbus 143, 2350 AC LEIDERDORP Telefoon: 071 -899345 Een gezonde kwaal, eigen aan veel wat springlevend is. In ons geval betekent het, dat wij nog beter bekend zijn bij de opdrachtgevers, dan bij men sen die een part-time-baan zoeken. Praktisch iedereen die van onze organisatie gebruik maakt, raakt meteen aan het werk, zodat wij dikwijls Neen moeten verkopen. Wij zijn dan weer eens, om zo te zeggen, uit onze uitzend krachten gegroeid. Daarom vragen wij het u maar gewoon op de vrouw of de man af. Hebt u, als uitzendkracht, al gevonden wat u zocht? Zo niet, kom dan eens buurten, en kijken wat er bij ons openstaat. Wij zenden uit in de hele admini stratieve sektor, in de ruimste zin. Onze uitzendkrachten kunt u vooral aantref fen bij notarissen, advokaten, hoogle raren, makelaars, accountants, en natuurlijk ook bij alle mogelijke soorten ondernemingen en instellingen. Onze opdrachtgevers vragen nooit „zomaar iemand". Dat doen wij dus ook niet. Neen, wij zoeken u, met uw ervaring en diploma's. Dankzij u moeten wij de stijgende vraag weer kunnen bij benen. Groei mee met ons. Wat daarvoor nodig is, hoort u allemaal van Hans Willemse of Loes Berbée de koning b.v. 2311 JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-13 1710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18