administratief medewerker Inventory Analyst a bewaarder b bewaarster PERSONEELLID A. ensi PERRYHr UNIVAC DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: ittNteii IO sorieel PI personeel **38^ Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden administratief medewerkster part-time keuken assistenten m/v all-round technische kracht PRAKTIJKBEGELEIDER (M/V) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout ra N.V. Inkoopcentrale HIC ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) secretaresse tuinbouwkundige kracht Polikliniek Huidziekten vac. nr. 561.R.07.40.LD. Taak: het verrichten van administratieve- en typewerkzaamheden van band en concept. Verlangd: MAVO- en typediploma kennis van de medische terminologie. Salaris max. 2072 bruto per maand In onze geheel gemoderniseerde keuken is plaatsingsmogelijkheid voor enkele vac. nr. 020.D.22.40.LD. De werkzaamheden zullen bestaan uit. - het assisteren bi] het centrale voedsel- verdeelsysteem; - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine) - alle voorkomende schoonmaakwerkzaam- heden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereidheid tot het werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris (bij 40-urige werkweek) max. 1880 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten. Na ge bleken geschiktheid is promotiemogelijkheid aanwezig. Aanstelling voorlopig voor de periode an 1 jaar. Mondelinge inlichtingen worden i? gaarne gegeven door de heer G. M. W Beckers Catering Manager, tel. 071 - 14 72 22 toestel 2764. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Bouw- en aannemingsbedrijf Groenendijk - Gouda bv. In verband met uitbreidingen van onze orderporte feuille vragen wij voor spoedige indiensttreding een Opleiding HTS-niveau Onze werkzaamheden omvatten zowel verbouw, nieuwbouw, alsmede renovatie. Wij denken aan een medewerker die zich op enthousiaste wijze bij ons kleine team weet aan te passen bij de calculatie en werkvoorbereiding van onze projecten. direct (para)medisch werk voor: ziekenverzorgsters voor een verpleegtehuis in Katwijk en Leiderdorp. Alle diensten, voor 2 maanden. verpleegkundigen-a voor ziekenhuizen in Leiden en direkte omgeving. Alle diensten, voor korte en langere periodes. anaesthesie-assistente voor een ziekenhuis in Alphen. Dagdiensten, voor een perode van 3 maanden. o.k. verpleegkundigen voor een ziekenhuis in Leiden, voor een langere periode. ir randstad uitzendbureau Leiden: Kort Rapenburg 6, tel.: (071) -14 95 41 Braat Bouwstoffen N.V., groothandel in bouwmaterialen en bouwspecialiteiten, heeft 13 vestigingen in Nederland. Op de administratie, die centraal op het hoofdkantoor te Den Haag wordt uitgevoerd, is een vacature voor een Als u:- ongeveer 22 jaar oud bent gevoel heeft voor accuratesse - een opleidingsniveau heeft van bijvoorbeeld mavo-4 met PDB zin heeft in een interessante en afwisselende job - een computer ziet als een nuttig hulpmiddel bij uw werk Zend dan uw sollicitatie naar Braat Bouwstoffen N.V., Postbus 80520,2508 GM Den Haag of bel 070-512831 en vraag naar onze chef personeelszaken voor het maken van een afspraak. I De ins De inservice B-opleiding van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, heeft per 1 november plaats voor een Hij/zij zal vanuit de samenwerking met het opleidingsteam 24 leerlingen gaan begeleiden in de sektor Akute Psychiatrie. Deze sektor beschikt over 7 afdelingen. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidservaring - integratie van theorie en praktijk. Wij zoeken kontakt met een verpleegkundige, die zich in teamverband wil inzetten voor dit opleidingsmodel. Wij vragen iemand in bezit van het diploma B-Ziekenverpleging, ervaring in de akute psychiatrie en zo mogelijk ervaring in het begeleiden van leerlingen. Over verdere studiemogelijkheden kan overleg worden gepleegd Op verzoek kan vooraf uitgebreide schriftelijke informatie toegezonden worden. U kunt daarvoor telefonisch kontakt opnemen met de heer J. Mulder, koördinator van de opleiding Salarisgrenzen: 2093,25 - 2881,69 bruto per maand Sollicitanten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.63.61 \Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Postbus 26, Heereweg 333, 2160 AA Lisse, tel. 02521-19014 Wij zijn een expansieve groothandel met diverse dochterondernemingen, gericht op levering aan horeca-bedrijven, instellingen en cantines. Wegens uitbreiding der aktiviteiten is het noodzakelijk de financiële administratie te versterker* Wij vragen daarom voor ons hoofdkantoor te Lisse een Wij bieden gevariëerd werk, dat na een ruime inwerkperiode geheel zelfstandig moet worden uitgevoerd. Voor het goed vervullen van deze funktie, moeten kandidaten naast een goede theoretische kennis beschikken over akkuratesse en een ruime praktische ervaring. Sollicitaties schriftelijk richten aan bovenstaand adres t.a.v. de heer Warmerdam, die eventueel ook telefonisch informatie verstrekt. Wij zoeken voor de verkoop van Peugeot automobielen een REPRESENTATIEVE VERKOPER met ruime ervaring in de autobranche. Hij moet in staat zijn ons groeiende cliëntenbestand Peugeot-rijders die service, informatie en nabewerking te geven waar zij recht od hebben. K Als u daarvoor kunt zorgen schrijt ot bel dan even naar de directie van Autobedrijf Den Hollander b.v. Kon. Julianalaan, Katwijk aan Zee, tel. 01718-71041. persoi\IEELpersonebl p personeel J pcrsooMlpERSOta personeel persont 1EEL Sperry Univac is the fast growing computersystem division of Sperry Rand Corporation. The EDC (European Distribution Center) is situated in Sassenheim. From here the computer spare parts are distributed to our subsidiaries in Europe. Africa and S-E Asia. We are looking for an for the Logistics and Inventory Planning Department What does the job involve? The inventory analyst determines current and future demands and plans replenishment of EDC stock for the support of Univac Customer Engineering. He is responsible for the mainte nance of adequate inventory levels of parts, tools, and supplies commensurate with the field demands. The inventory analyst is also involved in the processing of orders, maintaining records and contacting vendors. What qualities does the successful applicant need? He must have at least a HAVO education and should speak and write English fluently. He must have some knowledge of inventory control techniques as well as an understanding of statistics. If you feel that this is the job you are looking for and that you meet the above requirements we would like to hear from you. Please send a written application to Mrs. S. Hinze-Walters, personnel officer, Sperry Univac EDC, Wasbeeker- laan 9, 2170 AC Sassenheim. If you would like to have further information regarding this job, please call Mrs. Hinze. The telephone number is 02522-19120 computer systems Huygens -aboratorium, Werkgroep Kosmische Straling (halve dagtaak) ak.nr. 8-34311158 Taak: gedurende de ochtenduren in een groep an ca. 25 medewerkers met veetinternationale kontakten, het verzorgen van korrespondentie. typen (ook met behulp van een dictafoon) van bi/ieven, rapporten en verslagen en het notuleren van vergaderingen; het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; het verzenden van telexberichten; het bijhouden van een archief en het verzorgen van bestellingen met een daarbij behorende eenvoudige financiële administratie. Vereist: opleiding op HAVO/Atheneum niveau; secretaresse-opleiding; zeer goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Ervaring in het bedienen van telex-apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 1.101,per maand. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door dr. B. N. Swanenburg, telefoon (071) - 14 83 33 toestel 5817. Er wordt naar gestreefd deze vakature op zo kort mogelijke termijn te vervullen. Sollicitaties dienen vergezeld te gaan van r opleiding en ervaring. Vakgroep Systematiek en Evolutiebiologie van de Subfaculteit der Biologie (acht uur per week) vak.nr. 8-34811158 Taak: het assisteren van de vaste kracht bij het verrichten van werkzaamheden van uiteenlopende aard. Vereist: enige plantenkennis, gevoel voor systematiek en enig administratief inzicht. Een middelbare tuinbouw-opleiding strekt tot aan beveling. Salaris: maximaal 440,40 per maand. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mw. E. A. Julien telefoon 071 - 13 05 41 toestel 451 Schriftelijke collicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het va'-siitrenummer op brief en envelop. Het Ministerie van Justitie vraagt medewerkers/medewerksters die opgeleid willen worden voor de functie van in de huizen van bewaring te Amsterdam i de penitentiaire inrichting voor Vrouwen (huis van bewaring en gevangenis) te Amsterdam Wat uw taak is: het mentaal opvangen en bege leiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van gedragingen van de gedetineer den; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiden naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. maatschappelijk werkers, psychologen, artsen, geestelijk verzorgers, enz. Wat wij vragen: enige jaren voortgezette opleiding na voltooid lager onderwijs. Leeftijd: a. bewaarders 25-48 jaar b. bewaarsters 21-48 jaar. Wat wij bieden: afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring, een aanvangssalaris van maximaal f2072,- bruto per maand, vermeerderd met een onregelmatigheidstoelage van ongeveer f 150,- netto per maand. Vakantie-uitkering 8%. Opleiding: gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Promotiemogelijkheden: na voltooide A-opleiding is een uitloopmogelijkheid aanwezig tot maximaal f 2401,- bruto per maand. Het betreft hier uitsluitend een full-time" functie Tevens dient u bereid te zijn u in of nabij de standplaats te vestigen. Hoe solliciteert u: solliciteren naar een baan waarvan je je nauwelijks een voorsteliing kunt maken is niet plezierig, vandaar dat wij het tot onze taak rekenen u van tevoren zo goed mogelijk op de hoogte te stellen van het werk. Wij doen dat door u uit te nodigen voor de informatiedag, die wij op maandag 23 oktober 1978 te Den Haag voor u organiseren. Mocht u belangstelling hebben knip dan onder staande bon uit en stuur deze op naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meer- dervoort 84, 2517 AP Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging Reiskosten (2e klas N S.) en/of buskosten van en naar de plaats van voorlichting worden vergoed. Heer/mevr./mej.: Straat: Woonplaats: bewaarster (vac. Geb.datum: Brilsterkte: 8-6356/1158), bewaarder (vac. nr. 8-6355/1158). zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op maandag 23 oktober 1978 te Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 17