Showroomkeukens 30% tot 50% goedkoper! De Over-Mode hóórt op'n bandplooi. Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. KASSIER/ VERKOPER keukens ARROW SNELDIENST 70- 75- SIRE Groenendijk Neveda wol Alles voor handwerken wolboetiek 't gulden vlies bekendmaking Rolff verbouwt en vergroot zijn keukenshowroom. Daarom moet de showroom leeg. Op deze showroomkeukens krijgt u 30% tot 50% korting. Een buitenkansje voor snelle beslissers. Vergeet niet maten of tekeningen van uw keuken mee te brengen! Het gaat om de navolgende keukens en badkamers: Massief mahoniehouten keuken E. Massief eikenhouten keukenbuffet U-vorm met eetbar, koelkast op ooghoogte en elektrische kookplaat. Afrn. 210x290x210 cm. B. Kristalbruine kunststof keuken in softline front 2 spoelbakken, 250 liter inbouwkoelkast, elek trisch fornuis en inbouwwasemkap. Afm. 375 cm. C. Massief eikenhouten keuken U-vorm met eetbar, dubbele oven op ooghoog te, 250 liter inbouwkoelkast, 5 plaats kookplaat en 2 ronde geëmailleerde spoelbakken. Afm. 400x310x210 cm. D Gele kunststof keuken met aluminium greeplijsten Oven op ooghoogte elektrische kookplaat en roestvrijstalen spoelbakken. Afm. 300 cm. F Zandkleurige kunststof keuken in softline front Servieskast, gas/elektro fornuis en onder- bouwkoelkast. L-vorm. Afm. 280x280 cm. G. Massief groen eikenhouten keuken met doorgeefwand Appelgroene kunststof keuken met eetbar Koperen afzuigkap, keramische kookplaat onderbouwkoelkast. L-vorm. Afm. 273x211 cm. Blank eikenhouten keuken met wengé parketblad Wasemkap, elektrisch fornuis en dubbele spoelbak. Afm. 275 cm. Gele kunststof keuken met kookeiland Inbouwkoelkast en vrieskast, dubbele inbouw- oven en 2 spoelbakken. Grote wasemkap bo ven kookeiland. elektrische kookplaten, 'n Droomkeuken. L-vorm. Afm. 280x230 cm. K Gele kunststof keuken in softline front Met massief wengé aanrechtblad en dubbele roestvrijstalen spoelbak. Afm. 221 cm. I Badkamermeubel palmgroen 2 wastafels, grote spiegelkast met inbouw- kontaktdozen en verlichting. Veel bergruimte. Afm. 235 cm. M. Badkamermeubel massief zwart eiken Met honinggeel blad, grote toiletspiegel en ver lichting. Afm. 210 cm. |keukendesign| Tweed bandplooi De Over-Mode doet 't erg goed op deze broek met bandplooi en steekzakken in lekker-ruige tweed. 75/25 wol/polyester. In vier mooie kleuren: staalgrijs, mosgroen, roestbruin en raf-blue. Merk: He-man. Flannel bandplooi De Over-Mode komt mooi uit op deze broek met bandplooi en steekzakken in zachte, soepelvallende flannel. 70/30 wol/polyester. In allerlei fijne nieuwe nuances grijs en bruin. Merk: Career Club. Corduroy bandplooi De Over-Mode vraagt om deze broek met bandplooi en steekzakken in 'n sportieve, sterke corduroy. 100% katoen. In de kleuren: mosgroen, roestbruin en natuurlijk beige. Merk: Career-Club. Van Hij mag Alles over Alles. opmerkelijke mode - opmerkelijke prijzen Kindermishandeling.daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop gedaan worden.Ook d<x>r u. Publicatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame Hoe, dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telefoon: U7Ö-631923. Op ons modern Zelftankstation hebben wij plaats voor een Wij bieden u een prettige en af wisselende functie. Een vijfdaagse werkweek en een goede salariëring. Voor een sollicitatiegesprek kunt u een telefonische afspraak ma ken met dhr. N. Zwartjes, telefoon 01714 - 3524 b.g.g. 01714 - 2397 Shell Zelltank station Rijndijk 11a Hazerswoude superieur in kwaliteit en kleur Wij hebben alles wat u nodig hebt voor breien, haken, borduren, weven of welke handwerkhobby dan ook. Een bezoek aan onze winkel is dan ook altijd de moeite waard. Bekijk vooral ook het uitgebreide assortiment Neveda wol. Ook de nieuwe kwaliteit Neveda Valentine hebben n diverse modetinten voorradig. Een prachtig garen mét mohair karakter voor slechts 3,95 per 50 gram. kom gezellig even kijken bij: AW v X ////i BREESTRAAT 121 (t.o. het stadhuis) LEIDEN, biedt u misschien DE OPLOSSING voor uw haastwerk. Voor al uw kleinstukgoederen bieden wij: 24 uurs service, 7 dagen in de week in binnen- en buitenland billijke prijzen voor elke opdracht rijdt apart een snelle, luxe wagen, die uw bestelling terstond uitvoert. Wilt u méér weten, bel dan gerust even naar: ARROW SNELDIENST Hazerswoude 01728-8564 PROVINCIALE WATERSTAAT IN ZUID-HOLLAND Het ligt in het voornemen om op vrijdag 6 oktober en maandag 9 oktober a.s. het brugdek van de Leiderdorpse brug van een nieuwe slijtlaag te voorzien. Alle weggebruikers dienen er rekening mee,te houden dat oponthoud door filivorming zal kunnen ontstaan. Mochten door ongunstige w 'ersomstandigheden de werkzaamheden niet kunnen doorgaan, dan 'zullen deze op de dagen volgende op maandag 9 oktober worden uitgevoerd. .DE PRIJSBEWUSTE WINKEL VOOR JE VRUE TIJD/

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12