onroerendaoea WS ONROERE □NRC X X MENS ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed \m make W de vli makelaardij de vlietstede b.v. LEIDEN □32223 i MAKELAARDIJ B.V. in onroeren in onroerende goederen Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en taxataties van onroerende goederen. TE KOOP ZOETERWOUDE-DORP Burg. Wapstraat. Perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden, schuur en c v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met half open keuken en bar. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel, berg ruimte en c.v.-ruimte. Vraagprijs 198.000.- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aange legde achtertuin (Z). Ind. beg. gr., entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 206.000,- k.k. Burg. Brandstraat. Rustig gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, schuur, achterom en c.v.-gas. (totaal grondopp. 402 m2) Ind. beg.gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en elektr. kookplaat, toilet met fontein. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine, ruime berging. Vraagprijs 218.000,-k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onoerhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 245.000.- k.k. J. A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en c.v.-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavui- zenvloeg (mog. voor open haard), half open keuken, 1e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer met dakkapel, hobbyruimte met dakraam, veel berging. Vraagprijs f 239.000,- k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis mef z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1e verdieping:-hal. 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs f 226.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T.-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J.A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal. garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1 e verdieping: hal, ruime living, grote keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv-ruimte en veel berging. Vraagprijs f 285.000,-k.k. De Loethe. Goed onderhouden herenhuis met c.v.-gas. gasboiler, schuur, voor- en achtertuin (zuid). Ind. beg.gr.: entree, hal, toilet en fontein, keuken, woonkamer met open haard 1e verd.: hal, 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: hpl, 3e toilet en fontein, 2 ruime slaapkamers met wastafels, c.v.-ruimte. De vloeren van de begane grond zijn voorzien van natuursteen (leisteen). Vraagprijs 297.500.- k.k. De Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op t zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaaDkamers. Het qehele huis is voorzien van dubbele themopane beglazing en bevat vele extra s. y Vraagprijs 329.000,- k.k. de vlietstede b.v. Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Hoge Rijndijk. Ruim klassiek geheel vrijstaand herenhuis in nieuw bungalowwijkje, grónd opp. 600 m2. Ind. beg. gr.: grote woonkamer en suite, keuken, bijkeuken, douche, gang, toilet. 1 e verd.: 3 grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon en ruime zolder. Vraagprijs 298.000.- k.k. Nassaulaan. Grandioos verbouwd hoekherenhuis met uitgebouwde keuken, bijkeuken, schuur en garage. Flinke tuin. c.v.-gas en wateronthardingssysteem. Ind. beg. gr.: entree, toilet, kelderkast, zeer ruime prachtige Goldreif keuken met alle app., ruime L-vormige woonkamer met unieke open haard, parket vloer, verlaagd plafond met spots. 1e verd.: 2 mooie geheel betegelde badkamers met ligbad, douche, bidet, wastafels, apart 2e toilet, 2 ruime slaapkamers. 2e verd.: grote slaapkamer, naai- of studeerkamertje en veel berging. Het huis is zeer goed geïsoleerd d.m.v. spouwmuurvulling en thermopane glas en is voorzien van z.g.a.n. stoffering en zonwering. Vraagprijs slechts 355.000,- k.k. Vraagprijs 395.000,- k.k. Servatiusstraat. Rustig gelegen, keurig onderhouden tussenherenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en voorzien van nieuwe c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, gang en toilet, keuken, ruime woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, geheel betegelde badkamer met douche en vaste trap naar grote zolder. Vraagprijs f 214.000,- k.k. makelf WW de vlie BRENGT DUIDELIJKHEID KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin en cv-gas. Indeling begane grond: hal. keuken, toilet, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 187.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met cv-gas. rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage-boxen, indeling beg.gr.: entree. 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. RIJNSBURG Esdoornlaan. Uitstekend onderhouden herenhuis met schuur, achterom, voor- en achtertuin, c.v.-gas en, gasboiler. Ind. beg.gr.: entree, toilet en fontein, grote Z-vormige woonkamer, keuken. 1 e verd.: hal. 3 slaapka mers, waarvan 1 met wastafel, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, balkon. 2e verd.: 4e slaapkamer, veel bergruimte en c.v.-ruimte. Vraagprijs 240.000.- k.k. WASSENAAR ^S!ra!^ke°ri9inele hal,-vriistaande woning met voor- en grote vrije achtertuin met oude bomen, -gas. De woning is geheel gerenoveerd. Ind beg. gr.: grote woonkamer, keuken! kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers met vaste kasten, wastafel, Vraagprijs f 235.000,- k.k. Deijlerweg. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin c v -gas en gasboiler. Indeling begane grand: entree, gang, toilet en fontein. L-vormige woonkamer met'open haard, open keuken. De gehele begane grond is voorzien van granolwanden en parketvloeren. 1e verdieping: 3 rutme slaapkamers waarvan 1 met balkon, gang, badkamer met ligbad en apart 2e toilet. 2e verdiepinq- vaste trap naar ruime zolderkamer. Vraagprijs 380.000,- k.k. schuur, voorzien bijkeuken, toilet en doucheruimte, vliering en bergzolder. makel WW de vlie de vketstede b v Uw «"akelaa's nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' Serviceflat "Cronestein", Plantijnstraat. 2-kamerap- partementen op de 5e en 8e etage. Ind.: royale woonka mer, slaapkamer, keuken, badkamer, hal, toilet, balkon met uitzicht op het Lammenschansplein. Prijs n.o.t.k. 4-kamerappartement op de 5e etage met garage. Ind grote woonkamer, 3 kamers, keuken, badkamer, hal, toi let, balkon. Riant uitzicht. f 300.000,- k.k. Het gebouw is voorzien van een liftinstallatie. cv, berging in het souterrain. In de service zijn o.a. begrepen 1 warme maaltijd per persoon per dag, centr. verw., in- en uitwen dig onderhoud van de gemeenschappelijke ruimte, wa tervoorziening e.d. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Onderstaande woningen zijn een kleine greep uit ons totale woningbestand. Vraag daarom, geheel vrijblijvend, onze nieuwe en uitgebrei de woninggids aan. Lange Mare 38, uitermate goe onderhouden winkel pand met bovenwoning. De winkel kan een kleine 20m. diep worden en is bijzonder geschikt voor horeca met een te verhuren bovenwoning van 5 grote kamers, 2 toiletten en 2 keukens. De woning is v.z.v. nieuw gas en elektra. Vraagprijs 315.000,- k.k. Tomatenstraat 31, zeer goed verbouwd hoekherenh. met c.v. gas, garage, terrastuin op het zuiden. Ind.: hal met plavuizenvloer, toilet, grote L-vormige woonkamer (11x3.70/ged. 6.30) met open haard, zeer luxe inbouw keuken v.z.v. alle app., 1 e et.: overloop, prachtig betegel de douche, 4 slaapkamers, vaste kasten, 2e et.: 2 slaap kamers met dakvenster en aparte berging. Vraagprijs 300.000,- k.k. Hogewoerd 83, fraai 17e eeuws voor- en achterhuis met binnenplaats. Ind.: entree, lange gang, royale woonkamer (9.60x3.10), ruime keuken, toilet, douche en apart studeervertrek. 1e et.: voorzijde 2 ruime slaapka mers, toilet en zeer ruime zolderkamer met keuken. Ach terzijde: grote kamer met zonneterras en ruime zolder. Vraagprijs 285.000,- k.k. Johan de Wittstraat 40, goed onderhouden (hoek) woon-winkelpand met c.v., zonnige achtertuin, hou ten schuur en achterom. Ind.: gang, toilet, royale woon kamer (9.50x4.20/ged. 3.50), gedeeltelijk verzonken verwarming, ruime keuken. 1e et.: overloop, slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 2 royale slaapkamers, apart zoldergedeelte. Vraagprijs 275.000,- k.k. Hooglandsekerkgracht, mooi monumentenpand wat uitermate geschikt is voor bar, café of woonhuis. Vraagprijs 260.000,- k.k. Zoeterwoudseweg 100, geheel verbouwd hoekhe renhuis met c.v., tuin op Z.O. (13m.), schuur en achter om. Ind.: hal, toilet, kelder, moderne woonkamer met open haard, fraaie parketvloer, verzonken verwarming, semi open (Tielsa) keuken v.z.v. div. app. 1e et.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, w.taparte wasruimte, 2e et.: overloop met bergruimte, slaapkamer met dakkapel en w.t. Vraagprijs 249.000,- k.k. Levendaal 89, grotendeels mooi verbouwde woning met zonnig plaatsje. Ind.: brede, mooie gang met te gelvloer en schrootjeswand, grote woonkamer met bar en gedeeltelijk met oude balken, zitgedeelte met plavui zenvloer en open haard en openslaande deuren naar plaatsje, moderne luxe keuken, bijkeuken, mooi toilet met fontein. 1e et.: 1 (vernieuwde) slaapkamer 5x4.50m, 1 kamer met mogelijkheid voor het maken van een badka mer. 2e et.: 2 slaapkamers waarvan 1 kamer met dakka- Vraagprijs 220.000,- k.k. Leedewijk/Merenwijk, diverse bijzonder mooie woningen met vraagprijs van 215.000,- tot 465.000,- k.k. Informatie op aanvraag verkrijgbaar. Spaarnestraat 22, goed onderhouden tussenwoning met voor- en diepe achtertuin, C.V. gas, stenen schuur en achterom. Ind.: parterre: gang, toilet met fontein, kelderkast, ruime woonkamer, parketvloer, keu ken met doorgeefluik naar kamer, vaste kast. geyser. 1 e etage: overloop, 1 slaapkamer met kast. 1 slaapkamer met parket, ouderslaapkamer, ruime douche met wasta fel en diepe gangkast. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel, werkkamer met C.V. ketel. Vraagprijs 198.000,- k.k. Scholtenstraat 6 (Prof.wijk). Grote goed onderh. maisonnette op 3e en 4e etage met C.V. Indeling: hal, toilet met fontein, douche met wastafel, ruime U-woon kamer plm. 37 m2 met zonnig balkon, gemoderniseerde mosgroene keuken met r.v.s. aanrecht met inbouw gas fornuis met electr. oven en grill, koelkast, diepvriezer, 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 kmr v.z.v. ligbad en wastafel, grote zolder met wastafel. Bijzonderh.: 1. gro tendeels dubbele beglazing, 2. ruime berging onder flat, 3. werkbalkon keuken. Vraagprijs 175.000,- k.k. In de buurt van de singel gelegen gerestaureerd woon huis met klein tuintje, ind.: entree, toilet, royale woonka mer en keuken, aparte berging. 1e et.: badkamer met douche. 2e toilet, 2 slaapkamers. 2e et.: grote zolderka mer. (alleen in ruil voor huurwoning) Vraagprijs 165.000,- k.k. Van der Waalsstraat, bovenwoning met 2 balkons, verkeert in prima staat van onderhoud. Ind.: entree, trappenhuis, ruime L-vormige woonkamer met balkon, moderne keuken met balkon, toilet. 2e et.: 2 royale slaap kamers met kasten, 1 kabinet, ruime badkamer met dou che. Vraagprijs 152.000,- k.k. Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-10050 NOORDWIJKERHOUT Mgr. Westerwoudtlaan 10. Ruim hoekherenhuis met ga rage en ruime vrije tuin, ind.: entree, toilet, grote woon kamer 4.40 x 8.65m en flinke keuken. 1e et.: 3 grote slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met dou che, 2e et.: 2 slaapkamers en bergruimte, c.v. gas. Vraagprijs 375.000,- k.k. Pastinaakvoorde 6. Aan waterpartij gelegen modern hoekherenhuis op 270 m2 grond met grote tuin rondom (achter Z-O) met ruime stenen berging, ind.: hal, toilet, L-vormige living met plavuizen vloer, gesitueerd rond open haard met vrijhangende kapkonstruktie, open keu ken met div. apparatuur, 1e et.: 3 slaapkamers en ruime badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, 2e et.: zolder kamer en ruime berging. Div. extra's o.a. vertikale luxaflex en alle stoffering. Vraagprijs f 295.000,- k.k. LISSE 3e Poellaan 64. Luxe villaatje, zeer luxueus ingericht, heeft alle moderne comfort, gelegen aan weilanden op 1800 m2 grond nabij open vaarwater. Indeling: parterre met gedeeltelijk parket en plavuizen, open haard, gra nolwanden, hal, open eikenhouten keuken met uitgebrei de moderne apparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, com plete badkamer met 2e toilet. 2e etage: gezellige zolder kamer, tuin met buitenverlichting, terrassen, barbecue en berging. Recent verbouwd aantrekkelijk huis, dat u van binnen moet zien. Vraagprijs 565.000,- k.k. Mesdagstraat 29. Moderne eengezinswoning met cv- gas en uitzicht op plantsoen. Indeling: entree, kelderkast, toilet, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, schrootjes toepassingen en granol, open keuken. 1 e eta ge: slaapkamers, ruime badkamers met douche en 2e toilet. 2e etage: slaapkamer met dakkapel, donkere ka mer en berging. Vraagprijs 225.000,- k.k. Poelwaaldreef 9. Patio-bungalow in rustige omgeving, tussen vijvers en plantsoenen. Ind.: entree, met toilet, L-kamer van ca. 45 m2, half-open keuken (Tielsa), bij- Keuken en ruime verwarmde garage. Voorts flinke bad kamer met ligbad, douche en 2 wastafels en 3 of 4 slaap kamers. Veel kastruimte, 115 1. gasboiler, c.v. en veel thermopane, alsmede plavuizen vloer en open haard. Vraagprijs 525.000,- k.k. Van Speykstraat 14. Fraai verbouwde moderne hoe kwoning met ruime zonnige achtertuin, cv-gas en vrij staande stenen schuur, ind.: entree, hal, kelderkast, woonkamer met open haard en parketvloer. Zeer com plete luxe eiken keuken, waarin o.a. koel- en vrieskast combinatie, eiken eetbar. 1 e etage: 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche en plaats voor wasautomaat, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e etage ruime zolderkamer met dakkapel, parketvloer en bergin gen. Vraagprijs 229.000,- k.k. Barentszstraat 48. Goed onderhouden woonhuis met stenen schuur en tuin op zuiden. Indeling: entree, toilet, keuken, kelderkast en woonkamer, met parketvloer. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote zolder kamer en bergruimte, cv-gas, gedeeltelijk dubbele begla zing. Vraagprijs 215.000,- k.k. Heereweg 462. Centraal in de bollenstreek gelegen vrij staande villa op grens van Lisse en Sassenheim gesi tueerd op groot perceel ca. 1120 m2, met daarop vrij staande bedrijfsruimtes, welke geschikt zijn voor klein bedrijf of praktijk maar ook ideaal voor aanleg van grote tuin. De indeling van deze wat bouwstijl betreft origineel gelaten villa: vestibule, hal, toilet, kamer en suite, grote keuken met kelderkast, 1e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: zolderberging, c.v.-gas. Vraagprijs 469.000,- k.k. BENNEBROEK Van Ittersumlaan 36. Half vrijstaande villa met-garage aan rustige laan met veel groen. Ind.: hal, toilet, grote L-kamer met open haard, schoonmetselwerkwanden en balkenplafond, verlaagde open houten keuken met alle apparatuur (Miele en Neff) met mozaiek tegelvloer. 1e et.: 2 ruime slaapkamers waarvan 1 grote ouderslaapkamer met verbinding naar badkamer en douche en 2e toilet, grote waskamer, 2e et.: 1 grote kamer met dakkapel en 2 bergkamertjes. Grote tuin voor- zij- en achter (ZW). Incl. alle stofferingen, w.o. wollen vloerbedekkingen en luxaflex. Vraagprijs 460.000,- k.k. HILLEGOM Pr. Marijkestraat 95. Prachtig nieuwbouw herenhuis aan vijver op mooie centrale ligging, inpandige garage. Inde ling: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, open keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 2 met deur naar balkon en 1 in verbinding met ruime badkamer me tligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met mime slaapkamer, berging cv-gas en boiler. Vraagprijs 375.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwoning met achtertuin op Z en voor vrij uitzicht, indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eetbar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naar tweede etage met mogelijkheden voor 4e slaapka mer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeeltelijk plavuizen. Koopprijs 199.000,- k.k. ZWAANSHOEK (Haarlemmermeer) Bennebroekerweg 930. Vrijstaand herenhuis met gara ge op 400 m2 eigen grono, gel. op ca. 150 m. van de Ringvaart, ind.: entree, hal, toilet, grote living met mime open keuken en eetbar, kelder en bijkeuken. 1e et.: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 in verbinding met badka mer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: zolder met mogelijkheid voor meerdere kamers, c.v.-olie, fraaie tuin achter op ZW. Het geheel is zeer goed onderhouden. Vraagprijs 319.000,- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11Prachtige drive-in-woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind parterre: garage, hobby/ studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet. 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 3e etage: grote slaapkamer en bergruimte, c.v.-gas en 115 l-boiler. Vraagprijs 259.000,- k.k. ZWAANSHOEK Bennebroekerdijk 168. Pal tegenover Bennebroek aan de Ringvaart gelegen landhuisje op ca. 880 m2 grond met grote vrijstaande dubbele garage in direkte verbinding met de Kagerplassen, ind.: entree, luxe toilet, luxe bad kamer met douche, hal met veel kastmimte, ruime keu ken, grote L-vormige woonkamer met verlaagd zitge deelte en fraaie open haard. Gehele parterre voorzien van plavuizen, open hardhouten draaitrap naar 1e et 2 slaapkamers en bergruimte. Buitenmuren geheel geïso leerd. Ruime tuin met mogelijkheid voor zwembad, ook geschikt voor pony's of schapen. Vraagprijs 325.000,- k.k. iedereen leest de krant altijd en overal. ?=s fib>l 01 iedereen leest de krant altijd en overal ?fI/5 l^fl iedereen leest de krant altijd en overal

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 40