QSMÊ$P9°e3 UlmntlïUuUtUoNR onroerendqoed TE KOOP Gratis belangrijke koopinformatie £sa B. VERKR00ST ZN. BV Te koop Q33333 jan bentveld interieurverzorging bv onroerendgoed Zoeterwoude Ambachtsherenweg 35: modern herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Doorl. woon-eetkamer in T-vorm. 1e et.: 3 sl.k., badk. ligbad. 2e et.: grote kamer met dak kapel. Het geheel in perfekte staat. Vr.pr. 265.000,- k.k. Wassenaar Ter Weerlaan: 3-kamer appartement op 2e etage. Dou che, voor- en achterbalkon, berging. Ruim uitzicht voor en achter. Vr.pr. 140.000,- k.k. Leiden (Merenwijk) Modern hoek-herenhuis (zgn. „dubbelniveauhuis") met garage, c.v.-gas, groot sousterrain. Bijzonder fraaie woon-eetk. (split-level) en open keuken, 3 ruime sl.k., luxe badk. Tuin aan de zijde van het water op het zuiden. Weids uitzicht over De Zijl. Vr.pr. 425.000,- k.k. Incl. zeer goede stoff., keukenapp. e.d. Makelaarskantoor Van Kampen, Voorburg Tel. (070)-86.43.20/86.33.70. Na kantoortijd (070)-86.77.15/87.01.02. Oude Rijn 21 (aan de voet van de Burcht) Ind.: entree met marmeren tegels, grote woonkamer (2) met niveau-verschil en nieuwe open haard, aangebouw de keuken met vaatwasmachine, wasautomaat, afzuig kap. koelkast en wasdroger (5 kg), diepe bergkast, toilet. 1e etage: grote slaapkamer met termotub-douche en vaste wastafel, ruime zit-slaapkamer met wastafel en 2e toilet. 2e etage: overloop en 4 slaapkamers, waarvan 2 met wastafel, grote opbergkast, zolder over de hele diepte van het huis. Het hele huis voorzien van nieuwe lichtleidingen, c.v.-gas en warm en koud water. f 330.000,- k.k. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: J.N. Lancel, makelaar i.og. EXLOO - Gemeente Odoom voor een vrijstaande woning dubbele garage. Tekening aanwezig. f 100.000,- HAZERSWOUDE - RIJNDIJK Rhijnenburgerlaan 52.Modem woon huis met voor- en achtertuin. Ver keert in perfecte staat van onder houd, goed in de verf, veel betimme ringen. Ind. grote woonkamer met eiken parketvloer, balkenplafond, mogelijkheid voor open haard, keu ken, le et. 3 slaapkamers, allen met kasten(wand), badkamer met douche en lavet, overloop met hobbyruimte en 2 dakramen, slaapkamer met breed dakkapel. f 198.000,- LANGERAAR Geerweg 5. Halfvrijstaand hoekhuis met 3 zijden tuin op bijzonder vrij en landelijk punt. Ind. woonkamer, keuken, bijkeuken, schuur, le et. 3 slaapkamers, badkamer, 2e et. zol derruimte. Cer f 225.000,- de Kagerplassen, garage, 3 zijden tuin. Zeer ruime Z- vormige woonkamer, open haard, mooi uitzicht, moderne open keu ken incl. alle apparatuur, le et. 3 kamers, garderobekamertje, badka mer met ligbad en douche, 2e^toilet, grote achtertuin (15 m), gelegen in rustige wijk. Woonkamer en uitge bouwde keuken, belegd met an tieke plavuizen, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, veel kastruimte, 2e et. 2 kamers met dak kapellen. Alles le klas. Garage f 15.000,- Woonhuis f 295.000,- Van 't Hoffstraat 20b. Bovenwoning gelegen op mooi punt in de Profes- sorenwjjk. Verkeert in perfecte staat: mer, 3e et.: steektrap naar ruime zolder geschikt voor logeerkamer en berging. Bij het huis hoort een stenen fietsenberging. f 139.000,- Hoge Rijndijk 48. Winkel-woonhuis, thans geheel als woonhuis in gebruik met flinke tuin, nieuwe stenen schuur. Bevat: part.: 2 kamers, keu ken, douche, toilet, le et. 3 kamers, zolderruimte. f 175.000,- Jan van Goyenkade 24. Groot heren huis met achtertuin. Parterre ver huurd. Ind. bovenwoning: overloop, toilet, 3 kamers, keuken, balkon. 2e et. 3 kamers, badkamer. Maredijk 9. In ruil r derhoud. Ind. 9-m woonkamer, keu ken, toilet, le et. 2 kamers, logeer kamer, douche, 2e et. bergvliering. lergvlmnng. f 135.000,- Mariënpoelstraat 21-21a. Groot he renhuis met voor- en achtertuin, be staande uit benedenwoning (ver huurd) en bovenwoning. De boven woning omvat: overloop, toilet, ka- "je, zeer groot balkon op mers, vliering. Bovenhuis gereno veerd. Het benedenhuis omvat: door zonkamer en 3 kamers, douche. f 230.000,- Doelenbrug, met eigen garage. Sous zijn vernieuwd, etc St zitkuil i toilet, kelderkast, nïime xr keuken, woonkamer, le i overloop, douche, 3 slaapkamers, 2e et. royale kamer met dakkapel, zij kamer met dakkapel, veel bergruimte Zolder geïsoleerd. f 232.000,- tuin, achterom. Moderne open keu ken met eetzit, grote kamer met pla vuizen en schuifpui naar zonneterras le en 2e et. 4 slaapkamers, badka mer met ligbad, douche en toilet, hobbyhoek. CV-gas. f 248.000,- Vollersgracht 6a. Verheelde woning in centrum. Ind. entree, ruime ka mer met plavuizen, badkamer, plaats berging. Parterre is geschikt voor ev. verhuur, le et. overloop, ruime woonkamer met parket, keuken, kamer. 2e et. overloop, grote slaap kamer (event, te splitsen). f 145.000,- terpartij met vrij uitzicht. Ind. woon kamer met schuifdeuren naar terras, opens keuken, 5 slaapkamers, bad kamer met ligbad en douche, 2 toi letten,- CV-gas en centrale afzuig 4.000,- LEIDERDORP vloer, woonkamer met haard, le et. 3 kamers, badka- met ligbad, 2e toilet, 2e et. Nijenrode 17. Modem herenhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Ind. woonkamer, flinke (eet)keuken, le et. 3 slaap kamers met kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, 2e et. klein kamertje met dakkapel, grote kamer met dakkapel. f 278.000,- Tollenaersingel 8. Woonhuis met et eetbar, zonneterras, le et. bad kamer met douche en 2e toilet, 3 kamers, 2e et. grote kamer met dak kapel, wastafel, klein kamertje. royale woonkamer (40 m2) op OEGSTGEEST Clematislaan 59. Hoekherenhuis met garage, 3 zijden tuin. CV-gas. Ther mopane beglazing. Grote woonkamer met open haard, moderne keuken, le en 2e et. 4 slaapkamers, extra grote badkamer met ligbad, 2 e toilet, bal kon. Incl. parket en vaste vloerbe dekkingen. f425.000,- Pr. Irenelaan 40. Hoekhuis met voor kamers, badkamer toilet, balkon, 2e e Marelaan 7. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, garage. CV-gas. Vrij uit zicht over plantsoenen. Ind. zij-in gang, woonkamer met open haard, uitgebouwde gemoderniseerde keu ken, dubbele beglazing, le mg, kamers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e et. grote kamer met dakkapel, veel kastruimte. f385.000,- Rembrandt van Rhijnlaan 9. Royaal hoekherenhuis (2 onder 1 kap) met voor-, zij- en diepe achtertuin, vrij- staande garage. CV-gas. Ruime woon kamer met parket en open haard, grote keuken met complete inrich ting, badkamer met ligbad en 2e toi- i reruimte. 6.000,- Wilthoeflaan 11. Halfvrijstaande villa met aangebouwde garage met hobby ruimte boven deze garage. Voor- en zeer vrij gelegen achtertuin. L-vor- mige woonkamer met schoon metsel werk, open haard, open keuken, Zaterdag 30 sept. en achterkant; achtertuin diep en zeer vrij. Ind. woonkamer met par ket, deuren naar terras, uitgebouwde eetkeuken, luxe ingericht, plavuizen- vloer, le et. 3 kamers, badkamer, balkon, 2e et. 2 kamers.f 365.000,- ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 60. Vrijstaand woon huis met rondom tuin (o.a. groente tuin), kas en schuur. Zeer landelijke Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een [LidNBM ^^LidM handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN Nieuwe bestemmingsplannen c.q. voorbereidingsbesluiten van de plaatselijke of re gionale overheden betekenen vaak voor U als EIGENAAR VAN ONROEREND GOED nieuwe of gewijzigde bebouwingsmogelijkheden, hetgeen vaak kan leiden tot waarde vermeerdering/vermindering van Uw onroerend goed. a te gaan in overleg met de daartoe bevoegde Voorbeelden: - Uw huis/hotel/bedrijf te vervangen c.q. te verbouwen tot appartementen - Uw huis tuin te verkavelen in meerdere "dure" bouwterreinen - Uw "oude" belegging kan intussen zeer veel waard geworden zijn. DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN adviseert met inschakeling van: - erkende makelaars - Advocaten - Notarissen - Architekten i vaste tarieven DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN Bezuidenhoutseweg 213 - Den Haag. Tel. 070-859877. v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN OEGSTGEEST Johan Evertsenlaan 26. Hoekwoning met 3 zijden tuin, garage, schuur, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer met open haard, keuken, gang, toilet. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, 2e etage: 1 kamer, zolderberging. f330.000,- k.k. Terweeweg 110. Royale middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, gaskachels. Begane grond: woon kamer, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop en balkon, 2e etage: 2 kamers, grote zolderruimte met keukenbloc, eventueel geschikt voor het maken van een extra kamer. Gunstige ligging in het centrum van Oegstgeest. f 325.000,-k.k. Rijngeesterstraatweg 90. Royale middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Begane grond: 2 kamers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet en kel derkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, balkon. 2e eta ge: 2 kamers, zolderberging. Incl. stoffering. In goede staat van onderhoud. f 375.000,- k.k. LEIDEN Vliervlinder 2. Patiobungalow met garage, c.v.-gas, het pand is voorzien van thermopane beglazing, indeling: L-woonkamer met half open keuken, compleet ingericht, 2 kamers, badkamer, toilet, inpandige berging, incl. en kele roerende goederen. In uitstekende staat van onder houd. Prijs n.o.t.k. Kiipperwerf 3. Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, c.v.-gas, schuur, blijvend vrij uitzicht, woon kamer met open keuken, plavuizenvloer, hal, toilet en garderobe, 1e etage: 3 kamers, parketvloer, badkamer, toilet, overloop, 2e etage: 1 kamer, zolderruimte. f 237.500,- k.k. Noordeindsplein. Groot hoekherenhuis met voor-, zij- en zeer grote achtertuin gelegen aan het water met eigen aanlegsteiger. Riant uitzicht over Singel en Oude Rijn. Begane grond: vestibule, gang, toilet, kelder, kamer met serre, opkamer, voorkamer, keuken, bijkeuken, schuur, berging, plantenkas. 1e etage: 2 kamers en suite, zijka mer, overloop, toilet, balkon, 2e etage: 4 kamers, badka mer, overloop, 3e etage: 5 kamers, overloop, bergruimte. Incl. complete stoffering en gaskachels. Prijs n.o.t.k. Lange Mare 63 en 65. Winkelpand met werkplaats, ga rage en 2 bovenwoningen waarvan 1 met aparte opgang. Opp. winkel, kantoor en werkplaats begane grond: 600 m2, 1e etage: 150 m2. Solide pand, LEIDERDORP Willem de Zwijgerlaan 20. Tussenherenhuis met schuur, gelegen aan singel in rustige omgeving, c.v.-gas voor- en achtertuin onder architectuur aangelegd. Bega ne grond: woonkamer plm. 32 m2, keuken, hal, gang en toilet. In hal en gang verlaagde plafonds met spots. 1 e etage: 3 slaapkamers, douchekamer, 2e etage: grote zolderruimte geschikt voor het maken van meerdere ka mers. Aanvaarding in overleg. In goede staat van onder houd. f 280.000,- k.k. Laan van Ouderzorg 153. Royale maisonnette, gelegen op de 2e en 3e etage, c.v.-blok, berging. Ind.: woonka mer, eetkamer, 3 kamers, keuken, hal, toilet, douchecel en balkon. Incl. stoffering en keukenapparatuur. In uitste kende staat van onderhoud. f 235.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum chelv/is childers 210673 vrijblijvend prijsopgaaf Leiderdorp Rijnenburg 10 Aan waterpartij gelegen, prima onderhouden he renhuis met voor- en zeer zonnig, beschutte ach tertuin, stenen schuur, c.v.-gas. Woonkamer met erker, parket vloer en open haard, open keuken met luxe betegeling en ei ken plafonds, parterre, granol wanden. 1e Etage: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, veel ber ging. Incl. luxaflex, zonne scherm en ged. stoffe ring. Prijs n.o.t.k. Inlicht, tel. 071-890518. Verberg financieringen snelle en discrete afwikkeling overname elders lopende leningen mogelijk altijd de laagste rentetarievën Korevaarstraat 19 Leiden, tel. 143386 Leiden, Hoge Rijndijk 174 Groot herenhuis de benedenwoning te koop aanbieden. Ind.: grote woon kamer met open haard, luxe keuken, badkamer, grote slaapkamer. Grote tuin met 2 stenen schuren. Grondopp. 364 m2. Vraagprijs 149.000.- k.k. LEIDERDORP Gallaslaan 20, zéér luxe verbouwde tussenwoning met C.V. gas, voor- en achtertuin, terras en schuur. Ind.: hal. toilet, woonkamer met fraaie open keuken waar in div. extra's, 1e etage: 3 royale slaapkamers met hang en legkasten en wastafel, badkamer met ligbad, 2e toilet én aansl: wasautomaat. 2e et: overloop met dakraam, 1 grote slaapkamer 8.86x3.74 m., berging. Coornhertdreef 19, (Binnenhof) In rustige moderne wijk (1973) gelegen herenhuis met c v., tuin op Zuid (12 m). Ind: parterre: entree met garderobe, bergkast, toilet, ruime L-vormige woonkamer, flinke keuken. 1 e Et: 3 rui me slaapkamers, badk. met ligbad, 2e toilet, 2e Et.: grote slaapkamer en ruime berging. Oplevering kan snel plaatsvinden. Vraagprijs incl. div. stoff. f 265.000,- k.k. Heemraadlaan 6, riante tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: en tree, toilet, royale woonkamer en moderne keuken, 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en lavet. 2e etage: overloop, grote slaapkamer met dakter ras, bergruimte. Vraagprijs f 238.000,- k.k. RIJNSBURG Vinkeweg 48, goed onderhouden hoekwoning met schuur en tuin op 360 m2 grond en met blijvend vrij uitzicht ind.: grote woonkamer, ruime woon/eetkeuken. 1 e Et: 2 tot 3 slaapkamers met ruime vliering. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Willem Kloosstraat, royale 5-kamerflat met c.v.-gas, groot balkon gelegen op 3e woonlaag, lift aanwezig, berging onder het gebouw. Indeling: entree. L-vormige woonkamer met groot balkon. 4 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad en douche, toilet, ruime keuken. (Vrije vestiging). ALPHEN A/D RIJN Jupiterstraat 12, goed onderhouden hoekherenhuis met C.V. gas, voor- en zonnige achtertuin, garage, stenen schuur en achterom. Ind.: vestibule, hal met plavuizenvloer, kelderkast, toilet met fontein, woonkamer met open haard en plavuizenvloer. Bruynzeel keuken 3x2.50 m. 1e et.: 3 royale slaapkamers waarvan 1 kamer met wastafel en vaste kasten, badkamer met ligbad, ruimte voor 2e toilet aanwezig. 2e et: 1 slaapkamer van 5x4 m., veel bergruimte. Vraagprijs f 240.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Zonnegaarde 79, in staat van nieuw verkerende lan delijk gelegen semi-bungalow, c.v.-gas, met blijvend vrij uitzicht over de weilanden. Ind: mooie hal met antieke waterput en groen-bruin geglazuurde Oudhol landse plavuizen (5x4). grote L-vormige woonkamer (45 m2) met open haard en balkenplafond, luxe hardh. keu ken v.z.v. alle app. 1e et: ouderslaapkamer 7,5 m lang, slaapkamer (4 m lang) 1 logeer-c.q. hobbyruimte, luxe blauwachtige badkamer v.z.v. ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en toiletkast. Bijz.: hardh. kozijnen, ramen en deuren, radiatoren met thermostaat kranen, veel Kerk- drielse plavuizen en grote garage. f415.000,- k.k. ROELOFARENDSVEEN Dijkstraat 9, mooi gelegen z.g.o.h. woonhuis met v. en diepe zonnige achtertuin, c.v. Ind.: riante woonk. 1 e etage: 1 grote slaapkamer 6x4,1 sl.kmr. 3x4, douche en vaste trap naar 2e etage: met grote slaapkamer 5x3 (veel bergruimte). Vraagprijs incl. stoffering f 225.000,- k.k. Zuideinde t/o nr. 66.2 te bouwen landhuizen. De koop prijs welke nog niet officieel is vastgesteld bedraagt f 395.000,- v.o.n. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 rMOET UW WOONHUIS! VERKOCHT WORDEN? 1. Advertenties afwisselend in Leidsch Dagblad, Haagsche Courant, Telegraaf en alle regionale, bladen. 2. Direct gemeld aan het MCC, Makelaars Compu ter Centrum. Direkte inschakeling van collega makelaars in de regio. 3. Morgen ons woonkompas met uitgebreide be schrijving en foto bij vele kandidaat kopers in de bus. 4. Overmorgen de foto presentatie in de bus bij dei collega makelaars. 5. Aktieve begelèiding door een aktief kantoor met waakzaam oog voor goede computer hypotheek, adviezen. 6. Als het kan vandaag nog advies omtrent de ver koopwaarde van uw huis. Deze speciale snelle service is natuurlijk van: K Makelaardij o.g. fgg® I van der Plas B.V. llSi goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-134671' dealer van: be'souw tapijt ploeg stoffen gelderland interlübke un.iska parket

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 38