onroere fajNLANDl V dev De leeuw ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED pg^thuySbv TE KOOP Te koop \W mak makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN TE HUUR Rijnsburg, Brouwerstraat 90 Mooi verbouwd woonhuis met zeer grote schuur en tuin. Dit huis heeft de volgende indeling: Begane grond: entree, woonk. open keuken, toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers en douchecel (bereikbaar vanuit de slaapkamer en overloop), 2e verd.: vliering. Deze woning is onlangs verbouwd waarbij goede materialen gebruikt zijn. o.a hardhout en plavuizen. De open keuken is voorzien van inbouwapp. en plavuizen. Opl. eind nov. 1978. Vraagprijs incl. keukenapparatuur en stoffering 170.000,- k.k. s geen courtage Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. ALPHEN A/D RIJN, BILDERDIJKSTRAAT. Tussenhuis met voor- en ach tertuin, schuur, c.v.-gas en boiler. Tot. grond opp.: 155 m2. Ind.: part.: woon-eetkamer, mod. keuken, bijkeuken, toilet, hal, 1e et.: 3 slaapkamers, mod. badkr. met douche en ligbad, 2e toilet, 2e et.: vaste trap naar grote zolder. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs n.o.t.k. ALPHEN A/D RIJN, RIJPSTRAAT. Tussenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas, verwarmde schuur, woonkr. met plavuizen vloer en incl. keuke- napp., tot. grond opp.: 143 m2. Ind.: part.: woonkr., ruime entree, keuken en toilet. 1e et.: 3 slp.krs.. douche en balkon, zolderberging en vliering te bereiken via vlizotrap. Vraagprijs 195.000.- k.k. HOOGMADE, DE BRUYNLAAN. Tussenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas, schuur, geh. gestoft, voorzien van luxaflex. Centraal gelegen/nabij de rijksweg Amsterdam/Den Haag. Ind.: part.: woonkr., keuken, gang. toilet. 1 e et.: 3 slp.krs., ruime douche, vaste trap. 2e et.: grote zolder met mogelijk heid tot 4e slaapkamer. Vraagprijs 210.000.- k.k. KATWIJK A/D RIJN, NIEUWSTRAAT. 2 verhuurde eengezinswoningen te koop voor belegging. Beide woningen hebben een schuurtje en achtertuin. Verhuurd voor plm. 100,- per maand per huis. Prijs per woning 62.000.- k.k. LEIDEN, APOLLOLAAN. Oorspronkelijk 4 kr. flat, zeer luxueus en artistiek verbouwd door architect tot 2 kamerflat, fraai uitzicht, prijs incl. verlichting, vloerbedekking, markies, luxaflex, geh. gestoff. Lift, c.v.-blok, kelderberging. Ind.: part.: L-vormige living, aan balkonzijde verhoogd slaapgedeelte af te scheiden door luxe schuifwand, eet- en werkruimte achter ronde stenen muur met open keukenzeer luxe betegelde badkamer met ligbad en douche en toilet. Horizontaal eigendom. Vraagprijs 215.000.- k.k. LEIDEN, DRIEMASTERWAL. Mod. hoekh h met voor- en achtertuin, gara ge en eigen insteekhaven met open verbinding met vaanwater naar de Kagerplassen. Ind.: part.: grote woonkr. met open haard, royale open keuken met app., hal, toilet, garderobe, groot terras op het Zuiden, 1 e et.: 4 slaapka mers, doucheruimte, toilet, balkon, 2e et.: 2 slp.krs., groot zonnig dakterras, grote berging met c.v.-kachel en boiler. Vraagprijs 495.000.- k.k. LEIDEN, FAGELSTRAAT. Hoekh.h. met voor- en achtertuin (ZO), garage. Voorz. van c.v.-gas en nieuwe bedrading. Gunstige ligging t.o.v. station, rijkswegen, universiteit e.d. Ind.: part.: woon-eetkr., mod. keuken, hal, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., mod. badkr. en aparte douche, 2e et.: zolderkr. en royale zolder. Vraagprijs 280.000.- k.k. LEIDERDORP, BERNHARDSTRAAT. Tussenh.h. met voor-on achtertuin, stenen schuur, c.v.-gas, mod. keuken met app. Incl. alle vaste vloerbedek king. Ind.: part.: doorzonkr., keuken, gang, toilet, 1 e et.: 3 slp.krs., douche en 2e toilet, 2e et.: grote kr. met dakkapel en veel bergruimte. Vraagprijs 233.000.- k.k. LEIDERDORP, NIJENRODE. Hoekh.-h. met 3 zijden tuin, grote garage, carport, voorz. van c.v.-gas, alle stoffering en zonwering. Goede staat van onderhoud. 1 e et 3 slp.krs., badkr. met 2e toilet, groot achterbalkon, 2e et.- grote zolderkr. en zijkr. met dakkapellen en zolderberging. Vraagprijs 365.000.- k.k. LEIDERDORP, VRONKENLAAN. Tussenh.h. met voor- en achtertuin, c.v.-gas, gestoff. en voorz. van luxaflex. Ind.: part.: woonkr. met open haard, keuken, toilet. 1e et.: 3 slp.krs., douchekr. met toilet, balkon. 2e et.: grote zolderkr. en berging. Vraagprijs 249.000.- k.k. NOORDWIJK, v.d. MORTELSTRAAT. Fraaie, royale drive-in woning met goed aangelegde tuin op het zuiden. Ind.: part.: garage, 2 krs., hal, toilet, douofc, 1e et.: L-vormige woonkr., open keuken, toilet, groot balkon (zuid), 2e et.: 3 slp.krs., complete Finse houten badkr. Voorz. van c.v.-gas, plavui zen en geh. stoffering. Vraagprijs 319.000.- k.k. OEGSTGEEST, DEURTZSTRAAT. Bedr.ruimte met bovenhuis. Incl. open haard en balken plafond. Bovenwoning heeft een aparte opgang. Voorz. van c.v.-gas. Ind.: part.: ca. 110 m2 bedr.ruimte met toilet en kantoor, 1 e et.: grote L-vormige woonkr. open eiken keuken met app., toilet, groot zonnig dakter ras (betegeld), 2e et.: 3 slp.krs., badkr. met ligbad. Vraagprijs 365.000.- k.k. RIJNSBURG, OEGSTGEESTERWEG. Royaal 4 kamerappartement op 2e verd. Voorz. van lift en parketvloeren. Ind.: part.: L-vormige kamer, keuken, douchekr., 3 slp.krs., hal en toilet. Groot balkon (Z). Spoedig te aanvaarden. Vrije vestiging. Vraagprijs 153.000.- k.k. WARMOND, SWEILANDSTRAAT. Vrijst. semi-bungalow, perfekt onder houden met erf en tuin, carport, c.v.-gas, geh. gestoff. Ind.: part.: grote zit-eetkr. met plavuizen vloer en open haard, openslaande deuren naar zonnig terras, hal met eetbar, open keuken met app., ouderslp.kr.. compl. badkr. met nieuw sanitair, kelder en toilet, 1e et.: 3/4 slp.krs. en overloop. Vraagprijs 840.000.- k-k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK, NASSAULAAN. Split-level met voor- en diepe achtertuin op het zuiden met terras. Incl. c.v.-gas. garage en berging, tegelvloeren, openhaard in de tuin, thermopane begl. Ind.: part.: hal. toilet, mod. houten keuken met voll. app., verlaagde zitkr. met open haard, 1 e et 4 slp.krs. waarvan 1 met balkon, mod. luxe badkr. met aparte douche en 2e toilet. Vraagprijs 650.000.- k.k. In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen ir regio. Allen voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse. Komt u e langs? Er is voldoende parkeergelegenheid. i fotohal ook op zaterdag geopend makelaardij by Rustig gelegen keurig onderhouden Hoek-HERENHUIS Met garage, c.v. 3 zijden tuin moestuin. Ind. beg.gr.: Entree, gang, toilet, keuken, rui me woonk. 1e verd.: 3 sl.kamers, geheel be tegelde badk. met douche en aparte toilet. 2e verd.: hal, 2 kamers en donkere kamer. Vrije vestiging. Vraagprijs 285.000,- k.k. Servatiusstraat 32, Zoeterwoude-Rijndijk, tel. 071—410252. Leiden. Staverse Jolwerf Goed gelegen hoekwoning met voor- en achtertuin, CV-gas. Indeling: woonkamer met parket, open keuken, toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, toilet. 2e verd.: zolderkamer, berging. f. 249.500,--K.K. Leiden. Corantijnstraat. Mooi verbouwde 4 kamerflat op Ie etage. Woonkamer met open haard, grote open keuken, 3 slaapkamers met balkon, badkamer met ligbad. Gasboiler - CV-gas. Geen gallerij. Opl. November. f. 127.500,--K.K. Leiden. Driemasterwal. Schitterend aan water gelegen nieuwbouwwoning, CV-gas. Indeling: woonkamer met open haard, open keuken met eetbar, volledig ingericht. 1e verdieping: 4 kamers, badka mer met bad, douche, toilet. 2e verdieping: 2 kamers. Ga rage. f. 498.000,-- V.O.N. Leiden. Sophiastraat. Goed gesitueerde eengezinswoning, onder architectuur ver bouwd, CV-gas. Indeling: doorzonkamer (9 x 3.60/2.60 m), hal, to«let, luxe keuken met Alno installatie, bijkeuken, 2 slaapkamers, douche. f. 135.000,--K.K. Leiden. Goudsbloem. 2 onder 1 kapwoning aan water gelegen, CV gas, carport. Indeling: L-vormige woonkamer met open haard, open keu ken. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, toi let. 2e verdieping: grote zolderkamer. f. 382.500,- K.K. Leiden. Boeierwerf. Hoekherenhuis met voor- en achtertuin, CV-gas. Beg. grond: doorzonkamer, open keuken, hal. toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bad. 2e verd.: 1 kamer. f. 247.500,-- K.K. Leiden. Raamstraat. Tussenwoning, CV-gas, ligbad en toilet. 2 slaapkamers keuken, badkamer met hobbyruimte. f. 105.000,- K.K. Leiden. Zwanenzijde. Uitzonderlijk goed onderhouden split-level woning met garage. Ind.: groot sousterrain, woonkamer, eetkamer, op en keuken, toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Diverse extra's. f. 380.000,-- K.K. Leiden. Korenbloem. Fraaie, aan water gelegen hoekwoning. Indeling: woon kamer met parket, open haard, royale keuken met appa ratuur. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad 2e verdieping: zolderberging. f. 347.500,-- K.K. PI MAKELAARSKANTOOR Tel. 071-211611 Roelofarendsveen Vrijstaande villa met garage op 200 m afstand van de Braassemmermeer. Ind.: L-vormige woon/eetkamer 7,5x9, half open eiken keuken met alle apparatuur, bij keuken, toilet. 1e Etage: ouderslaapkamer met luxe badkamer, studeerkamer, 2 slaapkamers, 2e badkamer en toilet, vliering over het gehele huis. Vraagprijs f 648.000,- Nieuwe Wetering Voorweg 111, vrijstaande villa met garage rustiek ge legen aan vaart, geen verkeer. Ind.: hal, grote L-vormi ge kamer met open haard, zeer grote moderne eetkeu- ken incl. apparatuur, berging, fraai zonneterras, grote tuin op het zuiden plm. 600 m2. 1e Etage: 1 grote slaapkamer, 3 slaapkamers, badkamer, toilet, c.v.-gas. Vraagprijs f 450.000,- Noordwijk aan Zee Marevista 34, luxe 4-kamerflat, 4e etage. Ind.: entree, royale woon/eetkamer met terras, open luxe keuken met inbouwapparatuur, 3 slaapkamers met balkon, zeer luxe badkamer, toilet, aparte douche, berging, garage. Gestoffeerd. Vraagprijs f450.000,- k.k. Leiden Lingestraat 1hoek herenhuis, 4 kamers. Ind. parterre: doorgebroken woonkamer, keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, zolder over het gehele huis. Grote voor-, zij-, achtertuin. Vraagprijs f 245.000,- v. d. Waalsstraat 22, eengezinswoning 4 kamers. Ind.: woonkamer, nieuwe keuken, toilet, douche. 1 e Etage: 2 grote slaapkamers, 1 kleine kamer balkon. 2e Etage: vaste trap naar zolder over het gehele huis. Prima staat van onderhoud. Prijs n.o.t.k. onroer in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Rijndijkstraat. Geheel modern verbouwde woning ke achtertuin en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, grote woonkamer en moderne open keuken, betegeJf&yCQji'ie en toilet. 1e verd.: enorme grote slaap- en leefruimte (voor een gezin met kinderen kunnen eenvN enige kamers gecreëerd worden). Vraagprijs 143.000.- k.k. Vrouwenweg. Landelijk gelegen, gemoderniseerde woning met voor- en zeer diepe achtertuin (Z), schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, keuken, grote woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, geheel betegelde douchekamer balkon (Z). Spoedig leeg te aanvaarden. Vraagprijs 165.000.- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind. beg.gr.: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer fnet dakkapel. Vraagprijs 165.000.- k.k. Buys Ballotstraat (Prof.wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs f 179.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer ruim geheel verbouwd herenhuis met binnenplaats, voor- en achtertuin. Ind.: hal, grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers. 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte ingang aanwezig, ook zeer geschikt voor studerenden. Vraagprijs 273.000.- k.k. Vliervlinder. Modern gestoffeerde, geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal, gang, open keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs 289.000.- k.k. Oude Singel. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenplaats en schuur. Indeling begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 315.000.- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging, leverdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs 410.000.- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland). Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal. toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad,;aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 470.000.- k.k. Driemasterwal. Zeer ruim, luxe en modem hoekherenhuis met voor- en grote achtertuin (Z), garage en gelegen aan open vaarwater met verbinding naar de Kagerplassen en met eigen ligplaats voor boot. Ind. beg.gr.: ruime hal. garderobe, toilet, grote L-vcymige living met open haard en balken plafond, moderne luxe keuken met eetbar. 1 e verd.: dakterras, 4 ruime slaapkamers, 2 geheel betegelde badkamers met ligbad en douche. 2e en 3e toilet. 2e verd.: grote slaapkamer, hobbykamer, ruime berging, wasruimte en dakterras (Z). Woning is c.v.-gas en boiler en is geheel gestoffeerd. Vraagprijs 475.000.- k.k. rmakelaardij Brengt u geen advertentie- of de vlietstede b.v. kantoorkosten in rekening Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden-boxen, schuur, stal en dubbele garage. Gelegen aan drukke doorgaande weg. Indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, grote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis, 1 e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kastenen wastafels (2 met balkon), complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers. 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is geïsoleerd en de villa is zowel van binnen als van buiten pas geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000.- k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal. gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 255.000.- k.k. Makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b.v. bij geslaagde verkoop VOORSCHOTEN Papelaan. Geheel gemoderniseerd, gemeubileerd en gestoffeerd tussen-herenhuis met voor- en lange ach tertuin (20 m), blijvend vrij uitzicht, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, kelderkast, kamer en suite met open haard, moderne keuken. 1 e verd.: 3 slaapkamers met vaste kasten (1 met wastafel)badkamer met ligbad, balkon en grote zolder. Vraaghuurprijs 1.900.- p.m. LEIDEN Oude Vest. Midden in het centrum, nieuw gebouwde kantoorruimte, voorzien v rechtblad, afzuigkap, koelkast, toilet met voorportaal en wastafel. Het kantoor is stoffering en licht-armaturen. Totale opp. 35 m2. Huurprijs incl. gas, elektra keuken met R.V.S.-aan- c.v., volledige UjW makel de vlie makelaardij de vlietstede b.v UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30