Ford Nederland nodigt u uit voor deelname aan het Trainingsprogramma Truck Marketing november1978-mei 1979 (paramedisch werkt avos Voor jonge mensen met minimaal HAVO van de Meent makelaardij TrainingsprogrammaTruck Marketing afdelings secretaresse of -secretaris meewerkend chef huisdrukkerij siOVc^ LubaCQ Uitzend^ Buro n—9 JONGE MEDEWERKER IN DE MAKELAARDIJ JA. Ik wil eventueel gebruik maken van de kans op kosten van Ford Nederland het Trainingsprogramma Truck Marketing te volgen. Stuurt u mij daarom vrijblijvend nadere informatie. Naam. Adres Postcode/Plaats Geboortedatum Opleiding kunt deze coupon ook i naam van de mogelijke kursist invullen en hieronder uw eigen naam en adres Naam Adres Postcode/Plaats Deze coupon in een envelop vöör 13 oktober sturen aan: Ford Nederland N.V., t.a.v Afd. Truck Sales VTM, Hemweg 201,1042 AM Amsterdam öf Postbus 795, 1000 AT Amsterdam. Coupon meteen uitknippen en insturen Ford Nederland organiseert een Trainings programma Truck Marketing: een 6 maanden "durende opleiding (in theorie en praktijk) in verkoop en marketing van vrachtwagens. Het programma is bestemd voor jonge mensen tot 25 jaar met een technisch-kommercicle inslag Opleidingsniveau-minstens HAVO Wat is Truck Marketing? Onder Truck Marketing wordt verstaaneen komplex van zakelijke aktiviteiten, gericht op distributie en afzet van vrachtwagens. Een baan met redelijk hoge salarissen en uitstekende toe komst binnen de Ford organisatie Egn halfaar leren en tegelijk verdienen. -^fcedurcnde het Trainingsprogramma bent u officieel in aiènst bij een van de Ford Truac Dealers in Nederland. U ontvangt in die periode geen zakgeld of fooi, maar een volledig salaris [literaard wordt ook uw studie bekostigd door Ford Nederland. Inhoud Trainingsprogramma. Gedurende de eerste twee weken volgt u een kursus, opgezet door v FMI, Ford Marketing Institute 3 U maakt kennis met een aanta/ technieken op het vlak van produktselektie, kommunikatte met de klant, prijskalkulatie exploitatie en serviceverlening De kursus wordt gehouden op een nader te bepalen plaats in Nederland. Daarop volgt een stageperiode van 2 maanden bij een Ford Truck Dealer in uw omgeving. waarna Wederom een kursus van 2 weken za, plaatsvinden waarin o.a.de ervaringen die u inmiddels heeft opgedaan aan de orae zullen komen. Deze kursus wordt met een evaluatie van de resultaten afgesloten. Het Trainingsprogramma wordt voltooio ïieteen 3 maanden durende proefperiode bij een van de Ford Truck Dealers Na voltooung van net Trainingspro gramma Truck Marketing kan u een vaste baan worden aangeboden door de Ford Truck Dealer in uw omgeving Aan het programma wordt medewerking verleend door dealers in Breda, Echt, Enschede 't Harde, Hoorn, Leiderdorp, Nieuwkoop Rotterdam, Utrecht Veghel Westerbroek e .i Zutphen. Wl) zoeken voor de verkoop van Peugeot automobielen een REPRESENTATIEVE VERKOPER met ruime ervaring in de autobranche. Hij moet in staat zijn ons groeiende cliëntenbestand Peugeot-rijders die service, informatie en nabewerking te geven waar zij recht op hebben. Als u daarvoor kunt zorgen schrijf of bel dan even naar de directie van Autobedrijf Den Hollander b.v. Kon. Julianalaan, Katwijk aan Zee, tel. 01718-71041. Accountants-Administratiekantoor vraagt eei BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT in het bezit van tenminste praktijkdiploma boek houden, teneinde opgeleid te worden voor as sistent-accountant. Naast deze opleiding bieden wij u een aantrek kelijk salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties schriftelijk aan L. J. Wagenaar, Haag- huishof 9, Leiderdorp. klaar X terwijl u rik wacht VOOR t ALLE Haarl.str. 123. tel. 121808. Lelden, Turfmarkt II Tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Welgellapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Ri|n. de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croeslnckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda. Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 ii Voor al uw doe het zelf verhuizingen en klein transport vanaf 10 t/m 20 m3. AUTO- EN TRUCK VERHUUR Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeente-secretarie wor den verschillende taken verricht, waarvoor een goede administratie ve en organisatorische begeleiding nodig is. Voor dat werk zoeken we op korte termijn een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - behandelen van de ingekomen post, dossiervorming - voortgangscontrole van het werk - voorbereiding van vergaderingen en verslaglegging - bijhouden van de agenda's van de afdelingsleiding en diverse me- - dewerkers - verzorgen van de afdelingsdocumentatie - diverse administratieve werkzaamheden, typewerk. Aan de functie kan door de aan te stellen medewerker of medewerk ster met een grote mate van zelfstandigheid inhoud worden gegeven. Wij zoeken iemand met een middelbare opleiding, typevaardigheid en bij voorkeur ervaring met secretarieel werk. Het salaris kan bij in diensttreding maximaal f 2.401,— bruto per maand bedragen en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen over de functie kunnen telefonisch worden ingewonnen: 071 - 145344, toestel 419. Zij die belangstelling hebben voor deze functie kunnen binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad hun sollicitatie richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 78076. leiden In verband met de snelle groei van ons makelaarskantoor, zoeken wij op korte termijn een die een veelzijdige taak zal krijgen bij de bemiddeling in onroeren de goederen. De werkzaamheden omvatten o.a. de verkoop en verhuur van woonhuizen en bedrijfsobjecten, het adviseren in hypotheken en assurantiën, het verzorgen van de daarbij behorende administratie en correspondentie, het ontwerpen van advertenties^n drukwerk, enz. Voor deze combinatie van werkzaamheden in de binnen- en bui tendienst dient men te beschikken over goede contactuele eigen schappen en een commercieel inzicht. Nauwgezetheid en een goed gebruik van de Nederlandse taal zijn vereist. Ervaring in een soortgelijke werkkring of kennis op het gebied van bouwkunde assurantiën, hypotheken, e.d. wordt op prijs gesteld. Het bezit van een rijbewijs is noodzakelijk. Degenen die een N.F.M.-diploma bezitten of een opleiding voor dit examen volgen, genieten de voorkeur. Alphen aan den Rijn, Haagwinde 4, telefoon :1720-29220 Het bureau Centrale Inkoop en Huisdrukkerij van de afdeling Interne Zaken van de Gemeentesecretarie van Leiden zoekt een die tezamen met nog 4 medewerkers tot taak heeft te zorgen voor het goed functioneren van de huisdrukkerij en in staat moet zijn om op efficiënte wijze de afdelingszaken te realiseren. Functie-inhoüd: de man die wij zoeken zal onder meer belast worden met- voorbereiding en coördinatie van de produktie controle op de voortgang en de kwaliteit van het werk voorts zal hij betrokken worden bij het bepalen van het beleid (o.a bij aanschaf apparatuur etc. Functie-eisen: om deze functie goed te kunnen vervullen is het nodig dat men: over grondige kennis en ervaring beschikt op het gebied van klem offsetprocédés en reproduktietechnieken goede contactuele- en leidinggevende eigenschappen bezit, interesse heeft voor moderne tekstverwerking - in teamverband moet kunnen werken. Het bezit van offsetdiploma's, ondernemingsdiploma Stichting C.V.K. Al t/m B strekken tot aanbeveling: leeftijd niet beneden 30 jaar. Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen 1.939,— en 2.941,—bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. De medewerkers van de huisdrukkerij zijn betrokken bij de selectieprocedure. Nadere informatie omtrent de functie kan telefonisch worden ingewonnen, 071- 145344, toestel 434. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 91Ö0, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van va caturenummer 78079. leiden

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22