O CTW machinebankwerker/ monteur san ervaren assistent accountant LUCOTHERrm goed werk bijMENKEN-LANDBOUW jonge medewerkers produktie-afdeling intern transport expeditie-afdeling mnl/vrl Schüitema nv hoofd technisch-administratief bureau MONTEURS overduin TWEEDE NACHTH00FD Welkom bij HEINEKEN Schuitema n .v. is één van de grootste levens middelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, Massamarkten Famila. Binnen de onderneming vervult de Interne Accountants Dienst een centrale funktie. Deze dienst is o.m. belast met de beoorde ling van de administratieve organisatie en de kontrole op naleving van de administratieve procedures. Voor de standplaats Bodegraven zoeken wij kontakt met een assistent-accountant (m/v), die reeds enkele jaren ervaring heeft opge daan op een accountantskantoor of een interne accountantsafdeling. De funktie houdt in het onder leiding van de kontrole- leider opzetten en toepassen van pro gramma's ten behoeve van de kontrole op de diverse bedrijfsonderdelen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten in de leeftijd van 24 tot 30 jaar met een middel bare opleiding, aangevuld met MBA of SPD I. Voor de juiste kandidaat liggen er goede ontplooiingsmogelijkheden Belangstellenden verzoeken wij hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan Schuitema n afd. Personeelszaken, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214 De Rijksuniversiteit te Leiden vraagt ten behoeve van het Anatomisch-Embryologisch Laboratorium een BEHEERDER CENTRALE ARCHIEVEN (IVI/V) Taak: het beheren van de wetenschappelijke documen tatie- en materiaalarchieven, waaronder vallen: uitlenen materiaal, inschrijven nieuw materiaal, bijhouden kaart systeem, etiketteren etc. Vereist: opleiding op MAVO-niveau en ervaring in ar chiefwerkzaamheden. Salaris: maximaal 2,202,- per maand. Zij die gedurende 4 uur per dag een deel van deze funktie willen vervullen, worden eveneens uitgenodigd te sollici teren, onder opgave van voorkeurstijden gedurende de ochtend- of middaguren. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Alge meen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijns zaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 8-340/1158 op brief en envelop. In wis verpleeghuis bestaat een va- kature voor een waarnemend afdelingshoofd (mnl. of vrl.) met diploma Ziekenver pleging A of A B. De taak van het waarnemend hoofd omvat o.m. mede-leidinggeven aan het team van 25 medewerk(st)ers, meewerken aan de begeleiding en opvang van de leerling-ziekenverzorgenden, in stand houden, c.q. bevorderen van een goed leef- en werkklimaat voor bewoners en medewerkers, een eigen bijdrage leveren in de verpleeg kundige zorg voor de bewoners De honorering van deze funktie is afhankelijk van leeftijd en ervaring en geschiedt volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Nadere inlichtin gen kunnen worden verstrekt door de heer H.Th. Horstink, hoofd Verplegingsdienst, te lefoon (01718) 1.60.41. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de direktie van VERPLEEG- EN REAKTIVERINGSCENTRUM De Wilbert OVERRUN 7 - KATWIJK AAN DEN RIJN Een opbouwfunktie bij CTW C7W is de afkorting van 'Stichting Centrale Technische Dienst voor Woningkorporaties Deze stichting is kort geleden opgericht door 4 Leid se woning bouwverenigingen. De bedoeling: het technisch beheer over totaal 6000 woningen centraal te regelen. We staan nog aan het begin. Dit betekent voor óns dat het in de toekomst in omvang en ook in aktiviteiten aanzienlijk zal uit botten. En voor onze mede werkers: veel flexibiliteit in hun taak en alle ruimte voor ont plooiing. Dit is een funktie die niet ambtelijk vastligt. Integendeeler is ruimte voor uw inbreng. Het gaat om iemand die leiding geeft aan het technisch- administratief bureau, die de werkvoorbereiding organiseert en toeziet op korrekte uitvoering. Vanzelfsprekend houdt hij de kostenontwikkeling in het oog. Ook verzorgt hij de management-informatie. Wij denken hiervoor aan iemand op HTS-niveau. Menselijke, leidinggevende kwaliteiten zijn natuurlijk onmisbaar omdat het werk zich om mensen koncentreert. Wij denken dat ervaring bij een bedrijfsbureau tot de bagage moet horen. De man die dit aankan zal o.i. tussen de 30 en 40 jaar zijn. Wat krijgt u bij CTW? Een afwisselende baan. Een goed salaris. Arbeidsvoor waarden volgens de CAO voor personeel in dienst van woningkorporaties. Op het ontwikkelen van deze funktie hebt u zelf grote invloed. U kunt in ieder geval rekenen op alle medewerking vanuit de direktie. Het kan zijn dat wij u e stellen. i psychologisch onderzoek Meer informatie? De heer P. C. Floor (dir.) geeft u graag telefonisch alle inlichtingen die u wenst. Telefoon (071) 146936. Belangstelling? Zend dan uw sollicitatie naar CTW. Hvacinthenstraat 18A, 2313 XC Leiden, t.a.v. de heer ing. P. C. Floor. Uiteraard gaan we zeer zorgvuldig met uw sollicitatie c CV monteurs en hulpmonteurs die naar de toekomst kijken moeten lucotherm even bellen iBRINK Luchtverwarming _ucotherm is gespecialiseerd in een c.v.-systeem, dat de radiatoren meer en meer gaat vervangen Goede toekomstmogelijkheden dus voor die hun kennis en ervaring willen gebruiken om luchtverwarmings- specialisten te worden. Een prima inkomen en goede sociale voorzieningen zijn vanzelfspre kend gegarandeerd. Rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. Bel direkt met: Lucotherm B.V. Tel. 01720-20300of na kantooruren de heer K. C. van der Mark, tel. 01720-20644. installatiebedrijf Kalkovenweg 58, Postbus 337, 2400 AH Alphen a/d Rijn. Wij trachten 230 patiënten goed te verzorgen. Een deel van deze zorgwerkzaamheden ligt in de nachtelijke uren (22.30-07.00 uur). Ten behoeve van de nachtdienst vragen wij een in de rang van eerste verpleegkundige. De werkzaamheden bestaan uit: begeleiding leerling-ziekenverzorgenden, algeheel toezicht, verantwoordelijk zijn voor de nachtdienst. Het is begrijpelijk, dat reflektanten in het bezit dienen te zijn van een diploma Ziekenverpleging. Tezamen met een kollega wordt de nachtdienst bij toerbeurt verricht (1 week op en 1 week af), waarbij een duidelijke inspraak ten aanzien van het werkrooster mogelijk is. Voor iemand die part-time wil werken, kan dit een aantrekke lijke baan zijn. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan de verpleegkundig adjunkt-direkteur, A. Lengton, telefoon (01718) 1.54.41. De mechanische werkplaats van de brouwerij in Zoeterwoude zoekt een ervaren machinebankwerker-monteur In de eerste plaats is hij verantwoorde lijk voor het afstellen, optimaal laten draaien en repareren van machines. Daarnaast houdt hij zich bezig met het bewerken en zonodig aanmaken van onderdelen. Het L.T.S.-diploma machinebankwer- ken, liefst aangevuld met het diploma Bemetel vormt de gewenste opleiding van onze nieuwe man. Kennis van en ervaring in diverse lastechnieken en machinale verspaning mag echter niet ontbreken, terwijl bekendheid met hydraulische- en pneumatische apparatuur èen pluspunt is Zijn leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Hoewel in principe in dagdienst wordt gewerkt, moet hij ook voor de ploe gendienst beschikbaar kunnen zijn Het bruto aanvangssalaris voor 24-jarigen en ouderen bedraagt f 2082,— per maand, 8% vakantiegeld en een gunstige winstdelingsregeling Belangstelling? Neem dan schriftelijk kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, Zoeterwoude. U kunt ook bellen: tel.(071) 814265 rleb je nog geen werk of wil je van baan veranderen? Er is goed werk bij Menken-Landbouw. Menken-Landbouw B.V., producente van melk, melkprodukten en frisdranken, met vestigingen in Wassenaar,'Oud-Gastel, Vianen Bodegraven en Soest, vraagt voor haar vestiging in Wassenaar op diverse afdelingen, o.a. voor De opleiding voor de diverse funkties zal in het bedrijf plaatsvinden. Heb je belangstelling, bel dan voor een afspraak 01751-79944, na 18.00 uur 01718-29269 of schrijf een brief aan Menken-Landbouw B.V hoofd afdeling Personeelszaken, de heer J.W. v.d. Oever, Postbus 70, 2240 AB Wassenaar. MENKEN-LANDBOUW

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16