IS'I PINGOUIN IN I'N BOLLETJE GESLAGEN* De Nederlandse Credietbank opent het spaarseizoen goed! Premie en een glazen spaarvarken cadeau. Geniet van je rust Nederlandse Srf8 Credietbank Een sleuteltje helpt. De Dochter van de Weduwe De bank waar u goed spaart Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Meer een prijsslag mevrouw. Bolletje breigaren. Pracht kwaliteit. In liefst 54 kleuren. (ca. 50 gr,x Was Kom nu naar de Neder landse Credietbank om te gaan sparen. Daar is alle reden voor want u krijgt behalve een welkomst premie van f 5,- op uw eerste inleg van minimaal f25,- ooklen glazen spaar varken cadeau. Bovendien geeft de Nederlandse Credietbank royale rente op alle spaar- vormen. De premie van f 5,- geldt bij uw eerste inleg op een spaarrekening of bij uw eerste klimspaar- boekje. Sparen is goed. Kiimsparen is beter! Want bij kiimsparen gaat de rente automatisch 2 keer per maand omhoog, tot 8%* toe Hoe langer u spaart, hoe hoger de rente. Dat stimuleert om door te gaan met sparen. Klimspaarboekjes zijn er van f 100,-, f 250,- en f 1000,-. Bovendien geldt daarbij ook de speciale aanbieding! Rentewijzigingen voorbehouden. Alphen a/d Rijn Stationsstraat 34 Lisse Hyacinthenstraat 2 Sassenheim Hoofdstraat 220 Leiden Doezastraat 1 Bel 071-123256 Met pittige half/zware. Zorgvuldig door Van Nelle samengesteld. De perfecte melange van gouden Virginia en Kentucky tabakken. Lang van draad waardoor het volle karakter uitkomt en je bovendien plezierig rolt. En dat riante Pingouin voordeel geldt tot en met 20 oktober 1978 Alphen a/d Rijn W C. Ridderhof 41b Leiden Diefsteeg 3 Leiderdorp Splinterlaan 11 Oegstgeest Lange Voortplein 9

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20