W de vli ONROERE UONRC De Leeuw. WINKEL RUIMTE V ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED j^thuySbv TE KOOP \m make makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN TE HUUR ONROERENDGOED onroerendgoed Rijnsburg, Brouwerstraat 90 Mooi verbouwd woonhuis met zeer grote schuur en tuin. Dit huis heeft de volgende indeling: Begane grond: entree, woonk. open keuken, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers en douchecel (bereikbaar vanuit de slaapkamer en overloop), 2e verd.: vliering. Deze woning is onlangs verbouwd waarbij goede materialen gebruikt zijn, o.a. hardhout en plavuizen. De open keuken is voorzien van inbouwapp. en plavuizen. Opl. eind nov. 1978. Vraagprijs incl. keukenapparatuur en stoffering 170.000,- k.k. 3 geen courtage Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. Leiden, Apollolaan 692. Ruim 3-kamerappartement op 1e etage met kel derbox. Geheel gestoffeerd. Ind.: zit-eetkamer met balkon, 2 slaapkrs., keuken en gang. Voorzien van lift, C.V.-blok. Vraagprijs 185.000,- k.k. Leiden, Javastr. Gemod. tussenwoning met achtertuin, c.v.-gas en incl. stoff. Ind.: woonkr., gemod. keuken, gang, toilet. 1e et.: 3 slaapkrs, luxe badkr., 2e et.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 159.000,- k.k. Leiden, Merelstr. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, schuur, geijsers, incl. stoff. Ind.: kamer en suite, mod. keuken, gang, toilet. 1e et.: woonkr., keuken, badkr., 2e toilet. 2e et.: 3 slp.krs., dakterras. Vraagprijs 275.000,- k.k. Leiden, Smaragdlaan. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas, incl. stoff. Bouwjr. 1970. Schitterend uitzicht. Ind.: hal, toilet, keuken met plavuizen, woonkamer met parket en open haard. 1 e et.: 3 slp.krs., badkamer, 2e toilet, douche, 2e et.: kr. met dakkapel. Vraagprijs 239.000,- k.k. Leiden, Stokroos. Gesch. royaal tussenh. met tuin (ZO) met uitzicht over de Zijl. Incl. stoff., keukenapp., verwarmde plavuizenvlr., thermopane begl., ind.: hal, toilet, luxe open keuken, zitkr. met open haard, studeerkr., 1 e et.: 4 slp.krs, 3 balkons, badkr. douche, 2e et.: gr. zolderkr. Vraagprijs 645.000,- k.k. Leiderdorp, Vronkenlaan 10. Tussenherenhuis met voor- en achtertuin, C.V.-gas. Gestoffeerd en voorzien van luxaflex. Ind.: woonkr. met open haard, keuken, toilet. 1 e et.: 3 slaapkrs., douchekr. met toilet, balkon. 2e et.-, gr. zolderkr. en berging. Vraagprijs 249.000,- k.k. Leidschendam, Zwaluwlaan. Royaal herenhuis, centraal gelegen, voor zien van C.V. en stoffering, ind.: woonkr., keuken, hal, toilet, 3 slaapkrs., badkr. met 2e toilet. 2e et.: 2 kamers en berging. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs 339.000,- k.k. Noordwijk, v. d. Mortelstraat. Fraaie, royale drive-in woning met goed aangelegde tuin op het zuiden. Ind.: garage, 2 kamers, hal, toilet en douche. 1 e et.: L-vormige woonkr., open keuken, toilet, groot balkon (zuid). 2e et.: 3 slaapkamers, complete Finse houten badkamer. Voorzien van C.V.-gas, plavuizen en gehele stoffering. Vraagprijs 319.000,- k.k. Noordwijk, Susanna v. Ettenstr. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas, geheel geïsoleerd, incl. stoffering. Ind.: zitkr., keuken, gang, hal, toilet. 1 e et.- 3 slp.krs., badkr., 2e toilet. 2e et.: zolderkr. Vraagprijs 282.000,- k.k. Noordwijk, Herenweg 145. Vrijstaande semi-bungalow met garage/kan toortje op totaal 2240 m2. Gelegen aan uitvalsweg. Brede oprit en aan 3 zijden tuin met paardenweide. Ind.: L-kamer, keuken, bijkeuken, hal, toilet, open haard; 1e et.: 3 slp.krs., badkr. met 2e toilet. C.V.-gas. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs 565.000,- k.k. Oegstgeest, Schoutenburgstraat. Mod. tussenherenhuis met voor- en achtertuin, C.V.-gas, thermopane, e.d. Ind.: woonkr. (8.50x3.90) met open haard en open keuken, hal en toilet. 1 e et 3 slaapkrs., complete badkamer en balkon. 2e et.: luxe zolderkr., douchekr. en berging. Voorzien van vele extra's. Vraagprijs 248.000,- Reeuwijk, Amstronglaan. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas. Incl. par ket, zonwering, stoff., keukenapp. Ind.: Z-vorm.kr. met open haard, keuken, hal, toilet. 1e et.: 3 slp.krs., balkons, badkr., 2e toilet. 2e et.: zolderkr. met dakkapel en berging. Vraagprijs 287.000,- k.k. Rijnsburg, Rijnsburgerweg 156. Leuk gelegen pand. met eigen oprit. Beg. grond bedrijfsruimte/garage van 60 m2 met hoge deuren. 1e et.: woonka mer, zijkamer, keuken, balkon. 2e et.: 2 kamers en berging. Vraagprijs 225.000,- k.k. Rijnsburg, Acaciapad. Herenhuis met voor- en zonnige achtertuin. C.V.-gas. Gelegen aan plantsoen. Ind.: Z-kamer, keuken, hal en toilet; 3 slaapkrs., balkon, badkamer met 2e toilet; 2e et.: zolderkr. en berging. Parket. Vraagprijs 250.000,- k.k. Rijnsburg, Oegstgeesterweg. Royaal 4 kamerappartement op 2e verd. Voorzien van lift en parketvloeren. Ind.: L-kamer, keuken, douchekr., 3 slaapkrs., hal en toilet. Groot balkon (Z). Spoedig te aanvaarden. Vrije vestiging. Vraagprijs 153.000,- k.k. Rijnsburg, Nassaulaan. Royale tussenwoning met voor- en achtertuin. C.V.-gas, goede stoffering. Ind.: Z-kamer met open haard, keuken, gang en toilet 1 e et.: 2 grote slaapkrs., balkon, compl. badkamer. 2e et.: zolderkr. en berging. Vraagprijs 260.000,- k.k. Valkenburg ZH, Hoofdstraat 74. Vrijstaand, gemod. woonhuis met be drijfsruimte/garage. Ind.: gr. woonkr. met open haard, keuken, gang, toilet. 1e et4 slaapkrs. douchekr. Nieuwe bedrading en C.V. Voorzien van vele extra's. Dit pand is zeer geschikt voor verzamelaar van oude auto's of iets dergelijks. Vraagprijs 385.000,- k.k. Voorschoten, Leidseweg. Tussenh.h. met voor- en diepe achtertuin (plm. 30 m). Ind.: woon-eetkr. (8.00x3.85) met open haard, open keuken, gang, toilet 1e et.: 3 slp.krs., douche. 2e toilet. 2e et.: vliering. Vraagprijs 247.500,- k.k. In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen in de regio. Allen voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse. Komt u even langs? Er is voldoende parkeergelegenheid. makelaardij b.v DRINGEND GEVRAAGD in Katwijk (centrum) Princestraat-Voorstraat Reacties gaarne brieven onder nr. 68640 bur. v.d. blad LEIDEN Rijndijkstraat 44. Geheel gemoderni seerd woonhuis met een zonnige ach tertuin. Ruime woonkamer, moderne keuken, toilet en douche, le et. 3 kamers, 2e et. ruime bergzolder. Alles in prima staat: plafonds, keu ken, elektr. bedrading. f 119.000,- fpMkj Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* bil Direktie: J.N. Lancel, makelaar i.o.g. KOEPELWEG - NOORDWIJK AAN ZEE. Op Hollands blonde duinen, direct bij zee en strand, bie den wij aan een zesjaar oude villa op 2380 m2 duinterrein, met open verwarmd zwembad van 4.50 x 9.00 m. en terrassen op het zuiden. De indeling van deze moderne alleenstaande villa is: hall met garderobe en toilet, mo derne eetkeuken met inbouwapparatuur, woonkamer van plm. 70 m2 met entresol en open haard, corridor, 4 één persoons slaapkamers, toilet, douche, grote tweeper soons slaapkamer met annex luxe badkamer met ver zonken bad on douche, onderhuis: trap, grote studeer kamer, wasruimte, logeerkamer, provisiekelder, trimka- mer met sauna, douche, toilet, garage van 70 m2. hob byruimte met bar. Alle ramen voorzien van thermopane beglazing. Elke slaapkamer heeft een wastafel. Er zijn veel plavuizen vloeren o.a. in woonkamer, hall en keuken. De vraagprijs van dit op het zuiden gelegen pand is f 1.350.000,- k.k. KERKSTRAAT - N00RDWIJK-BINNEN In de Kerkstraat bieden wij te koop aan een opgeknapt beleggingspand, bestaande uit: parterre met 2 verdiepin gen, verhuurd aan 3 gezinnen voor resp. f 17.220,- huur per jaar. Dit in het centrum van het dorp gelegen pand waarvan de parterre leeg en vrij van huur is, wordt te koop aangeboden voor f 275.000,- k.k. N00RDWIJK-BINNEN In de Leeuwenhorstlaan een zeer modern, in uitstekende staat van onderhoud, gestoffeerd, geheel centraal ver warmd, hoek-herenhuis, met dubbele garage, voor- zij en op het zuiden gelegen ruime achtertuin. Dit twee onder één kap in 1971 gebouwde huis, bevat de navolgende indeling: ruime hal met garderobe en toilet - moderne geheel betegelde woonkeuken - ruime woon kamer met open haard, 1e klas parketvloer en open slaande deuren naar de tuin, groot ong. 60 m2 met open trap; 1e verd.: overloop - 4 grote slaapkamers, alle met gekleurd sanitair - badkamer met ligbad en 2e toilet; 2e verd.: vaste trap - ruime kamer met dakkapel - berging - c.v. ketel en boiler. Vraagprijs f 575.000,- k.k. KERKSTRAAT - KATWIJK AAN DE RIJN. In de Kerkstraat hebben wij te koop: een oud gezellig huis, bestaande uit: gang, kamer, keuken, douchecel, hall, toilet, woonkamer (kamer en suite), slaapkamer, toilet, woonkamer en achterkamer, 1e verd.: 2 zolders en 2 slaapkamers. Dit in drieën te bewonen object is te koop voor f 250.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE In de van Galenstraat bieden wij te koop aan een hoek huis met voor- en achtertuin, geheel gestoffeerd, be staande uit: hal, toilet, woonkamer, keuken, achterbal kon; 1e verd.: 4 slaapkamers, douchechel met toilet; 2e verd.: berging, 2 slaapkamers; souterrain, hal, toilet, douchecel, woonkamer, keuken, slaapkamer. Alle slaap kamers zijn voorzien van warm en koud water. Vraagprijs: f 279.000,- RIJNSBURG Aan de Van der Koddestraat, een zijstraat van de Brou werstraat, bouwt de bouwcombinatie 4 woonhuize.n, waarvan twee middenstandswoning met schuurtjes, voor- en achtertuin, nog te koop zijn voor een all-in prijs van f325.000,- per huis. Deze zeer goed gebouwde woningen, welke in maart 1979 worden opgeleverd, zijn voorzien van centrale verwarming, alsmede een warm waterinstallatie. De indeling is: entree, toilet, woonkamer, keuken; 1e verd.: overloop, badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers; 2e verd.: vaste trap met ruime zolder. VUURTORENFLAT 144 - NOORDWIJK In de Boschflat bieden wij te koop aan een op de 7e etage gelegen appartement. De indeling van dit gestoffeerde twee-kamerappartement met berging en lift is: toilet, hall, open keuken en badkamer, woonkamer, slaapkamer. De vraagprijs bedraagt: f 170.000,- k.k. Makelaarskantoor m DEN HAAN De Grent 2, NOORDWIJK AAN ZEE. Tel.: 01719-19206 Op aanvraag zenden wij u gaarne onze foto- post. onroeren in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind.: beg.gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen- Dlaats 1e verd.: 2 qrote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. v Vraagprijs 139.000.-k.k. Rijndijkstraat. Geheel modern verbouwde woning met leuke achtertuin en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: hal, grote woonkamer en moderne open keuken, betegelde douche en toilet. 1 e verd.: enorme grote slaap- en leefruimte (voor een qezin met kinderen kunnen eenvoudig enige kamers gecreëerd worden). Vraagprijs 143.000,- k.k. Vrouweweg. Landelijk gelegen, gemoderniseerde woning met voor- en zeer diepe achtertuin (Z), schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, keuken, grote woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, geheel betegelde douchekamer, balkon (Z). Spoedig leeg te aanvaarden. Vraagprijs 165.000.- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind beg. gr.: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000,- k.k. Buys Ballotstraat (Prof.wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs 179.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer ruim geheel verbouwd herenhuis met binnenplaats, voor- en achtertuin, ind.: hal, grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers, 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte ingang aanwezig, ook zeer geschikt voor verhuur aan studenten. Vraagprijs 273.000,- k.k. Oude Singel. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenplaats en schuur, indeling begane grond: ruime hal. 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers, leeg te aanvaarden. Vraagprijs 315.000.- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs 410.000,- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland) Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie, ind. beg. gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. diverse extra s: 470.000,- k.k. makela ■f devliel makelaardij Brengt u geen advertentie- of de vlietstede b.v. kantoorkosten in rekening Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden-boxen, schuur, stal en dubbele garage. Gelegen aan drukke doorgaande weg, indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, qrote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis, 1e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels (2 met balkon)complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is geisoleerd en de villa is zowel van binnen, als van buiten pas geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000 k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 255.000.- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin en cv-gas. Indeling begane grond: hal, keuken, toilet, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 187.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met cv-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage-boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1 e verdieping: hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. RIJNSBURG Vraagprijs 525.000,- k.k. Esdoornlaan. Uitstekend onderhouden herenhuis met schuur, achterom, voor- en achtertuin, c.v.-gas en gasboiier. Ind. beg.gr.: entree, toilet en fontein, grote Z-vormige woonkamer, keuken. 1 e verd.: hal, 3 slaapka mers, waarvan 1 met wastafel, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, balkon. 2e verd.: 4e slaapkamer, veel berqruimte en c.v.-ruimte. Vraagprijs 240.000.- k.k. Berekent uitsluitend courtage bij geslaagde verkoop LEIDERDORP Lisdoddekreek. Gemeubileerd en gestoffeerd modern tussenherenhuis met achtertuin (Z), schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal. toilet, grote woonkamer (35 m2), mooie moderne open keuken. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, oadkamer met ligbad. 2e verd.: 2 slaapkamers. 3e verd.: berging. Vraagprijs 1.650,- p.m. Vraaghuurprijs alleen gestoft, 1.250,- p.m. Fred. Hendriklaan. Riante flatTnet lift, eigen c.v.-gas met ruime kamer en suite, balkons aan 2 zijden, keuken, ruime entree, badkamer met douche, 2 slaapkamers. Vraaghuurprijs gemeubileerd 1.150,- p.m. VOORSCHOTEN Papelaan. Geheel gemoderniseerd, gemeubileerd en gestoffeerd tussen-herenhuis met voor- en lange ach tertuin (20 m), blijvend vrijd uitzicht, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, kelderkast, kamer en suite met open haard, moderne keuken. 1 e verd.: 3 slaapkamers met vaste kasten (1 met wastafel), badkamer met ligbad, balkon en qrote zolder. Vraaghuurprijs 1.900,- p.m. LEIDEN Oude Vest. Midden in het centrum, nieuw gebouwde kantoorruimte, voorzien rechtblad, afzuigkap, koelkast, toilet met voorportaal en wastafel. Het kantoor i: stoffering en licht-ormaturen. Totale opp. 35 m2. Huurprijs incl. gas, elektra ei UWmakel de vlie de vlietstede b.v Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684"

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32