onroerendgoed ONROERE ONRC Bel maandag 071-154045 en U heef t ruim 150 woningen Ft Hopman verkoopt huizen Hopman Makelaardij B.V. van'thof ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Jk |f9 U als koper hoeft daar geen cent extra voor te betalen LEIDEN KOK MAKELAARDIJ BV Hopman Makelaardij B.V. lil H heeft voortdurend zo'n 150 Ww lllll woningen te koop, die exclusief bij haar in de verkoop zijn. Elke veertien dagen maken wij er een overzichtelijke gids van. Van elke woning een foto èn uitgebreide beschrijving. Eén telefoontje is voldoende om deze gids - geheel gratis - in uw bezit te krijgen. alphen a.d. rijn Veldbloemweg 9. Leuk gelegen EENGEZINSWONING met voor- en zonnige achtertuin en stenen berging, woon-eetk., mod. keuken, 3 slaapk., badk. en grote bergzolder. Opl. ca. sept. 1978. Prijs f162.000.- k.k. alphen a.d. rijn Beukenlaan 21. Gunstig gelegen HOEKWONING met royale tuin en c.v.-gas, woonkamer, half-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, ruime zol- derslaap-/hobbykamer met dakkapel. Oplevering in overleg. Prijs f 219.000.- k.k. alphen a.d. rijn Groenoord 231. Gunstig gelegen HOEK-HERENHUIS met 3 zijden tuin, uitgebouwde en tree, royale woon-eetkamer en ruime eetkamer met par- kervloer, berging. 3 slaapkamers, komplete luxe bad kamer. grote zolderslaapkamer met dakkapel en aparte c.v.-ruimte. Opl. in overleg. Prijs f 257.000,- k.k. alphen a.d.'rijn Obrechthof 22. Gunstig gelegen goed onderhouden DRIVE-IN-WONING met c.v.-gas en zonnige achtertuin. Ind.: entree, grote garage en tuin kamer; 1e verd. L-vormige woon-eetkamer met parket vloer. grote eetkeuken, voor- en achterbalkon; 2e verd. 3 ruime slaapkamers en komplete badkamer met 2e toilet. Oplevering in overleg. Prijs f 225.000,- k.k. ter aar Weerenstraat 19. Goed onderhouden half vrij staande WONING aan een singel met roy. tuin op het zuiden, roy. entree, ruime woon-eetkamer, luxe half open inbouwkeuken met bar. 1e Verd.: 3 ruime slaap kamers, luxe kompl. badkamer met 2e toilet; 2e verd.; grote zolderslaapkamer met dakkapel, bergruimte en ruime overloop met wasgedeelte. C.v.-gas en gasboiler. Oplevering oktober 1978. Prijs f 262.000,- k.k. hazerswoude-rijndijk Potgieterlaan 29. Gunstig gelegen EENGEZINSWONING met c.v.-gas en tuin op het zuiden. Woon-eetkamer met open haard en houten plafond, keuken. 1e Verd.: 3 slaapkamers en badkamer; 2e verd.: fraai afgewerkte zolderslaapkamer met dakka pel en veel bergruimte. De woning is in perfekte staat van onderhoud en voorzien van thermopane beglazing. Spoedig te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. hazerswoude-rijndijk Fred. v. Eedenplein 22. Uitstekend onderhouden HOEK-TOP-FLAT met c.v., bij behorende garage en kelderberging. Indeling: entree, hal, douchekamer. 2 balkons, voorkamer, achterkamer en 2 slaapkamers. Oplevering in overleg. Prijs f 149.000.- k.k. Garage f 12.000.- k.k. hazerswoude Poelzoom 22. Rustig gelegen groot luxe HERENHUIS met c.v.-gas, garage en veel extra s, w.o. thermopane beglazing. Ruime woon-eetkamer met parketvloer en open haard, grote moderne luxe keuken met diverse accessoires. 1e Verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer. 2e toilet en aparte douche/waskamer; 2e verd.. 2 grote slaapkamers en veel bergruimte. Op levering in overleg. Prijs f 480.000,- k.k. leiden Donsvlinder 24. Leuk en rustig nabij park met kinderboerderij gelegen grote SPLITLEVEL-WONING met c.v. gas, garage, voor- envrije zonnige achtertuin. Ind.: grote woonkamer met open haard en vloerver warming, royale eetkamer met open keuken, beide met plavuizenvloeren. 1e Verd. 3 ruime slaapkamers, bad kamer, aparte douche, 2e toilet, waslokaal, voor- en achterbalkon. 2e Verd. grote slaap-/hobbykamer en prachtig zonneterras. In het sousterrain is een grote hobby-/bergruimte. De woning heeft gedeeltelijk ther mopane beglazing. Opl. ca. november '78. Prijs f425.000,-k.k. leiden Zwanenzijde 26. 5-KAMER SPLIT-LEVEL-WO- NING in perfekte staat van onderhoud met garage, c.v.-gas en voor- en zonnige achtertuin m.et blijvend vrij uitzicht over de Zijl. Luxe woon- eetkeuken met apparatuur, badkamer met ligbad en aparte douche gelegenheid. Opl. in overleg. Prijs f 375.000.- k.k. leiden Lusthoflaan 1. Prima onderhouden HOEK-EEN- GEZINSWONING met zonnige achtertuin, ruime entree, royale woon-eetkamer en keuken. 1e Verd.: 3 slaap kamers en kompl. luxe badkamer; 2e verd.: zolder slaapkamer en veel bergruimte. Oplevering 1e kwar taal 1978. Prijs f 165.000,- k.k. leiden Lushoflaan 25. Goed onderhouden EENGE- ZINSWONING met royaal doorgebroken woon-eetka mer, keuken en zonnige plaats. Verd.: 2 ruime slaap kamers en betegelde douche. Oplevering eind septem ber 1978. Prijs f 125.000,- k.k. leiden Decimastraat 20. Goed onderhouden EENGE ZINSWONING met zonnige achtertuin, L-vormige woon- eetkamer ensuite, keuken en berging. Verd.: 3 royale slaakpamers, balkon en betegelde douche Oplevering begin 1979. Prijs f 149.000,- k.k. leiden 5-Meiplein 1S4. Goed onderhouden 3-KAMER- TOP-FLAT met c.v.-gas. Gunstig gelegen t.o.v. winkel centrum. Ruime woon-eetkamer met fraai houten pla fond, 2 ruime slaapkamers, balkon, betegelde moderne keuken en douche. Opfevering eind september 1978. Prijs f 125.000,- k.k. leiden Roomburgerlaan 59. Leuk gelegen goed on derhouden ruime MAISONNETTE, met op de 1e verd. een ruime voor- en achterkamer, leuke betimmerde keuken, toilet en douche; 2e verd.: 3 slaapkamers en bergruimte; 3e verd.: een grote bergzolder. Oplevering in overleg. Prijs t42.000 k.k. leiden Oude Vest 79. Leuk Hoek-GRACHTENPAND met ruime bedrijfsruimte. Ind.: entree, voormalige be drijfsruimte aparte bedrijfsuimte (±65 mJ), 1e verd. grote woon-eetkamer, moderne keuken, douche, toilet en groot zonneterras, 2e verd. 2 slaapkamers, 3e verd. ruime bergzolder. Opl. in overleg. Prijs f 205.000.- k.k. leiden Hommeiveld 30. Apart ruim HERENHUIS aan de rand van park, met c.v.-gas en verschillende niveau's. Ind.: royale woonkeuken, verdiepte royale living met open haard, royale tuin op het zuidwesten, garage, kel der en kelderberging; 1e verd. 3 slaapkamers, komplete badkamer, waskamer, doucheruimte en apart 2e toilet; 2e verd. zeer royale slaapkamer met 2 grote tuimel ramen. Volledig thermopane beglazing en isolatie. Op levering in overleg. Prijs f 439.000,- k.x. leiden Hommeiveld 16. Zeer gunstig direkt aan groot rekreatiepark gelegen SPLIT-LEVEL-HOEKHERENHUIS met c.v.-gas, garage, groot sousterrain, voor- en zonni ge, speels aangelegde achtertuin. Grote woonkamer met open haard, ruime moderne eetkeuken, 4 royale slaapkamers, badkamer, aparte douche en apart was lokaal. Oplevering in overleg. Prijs f 420.000,- k.k. leiden Leeuwerikstraat 6. In gezellige buurt gelegen groot HERENHUIS, in oude staat, met achtertuin.Woon- kamer, aparte eetkamer, keuken; 1e verd.: 3 ruime kamers, waarvan 1 ingericht als keuken; 2e verd.: grote zolder, aparte slaapkamer en douche Oplevering eind 1978. Prijs f 215.000,- k.k. leiderdorp Brittenburg 54. Aan wandelpad gelegen goed onderhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas, voor- en zonnige grote achtertuin met stenen berging en achterom. Ruime woon-eetkamer, keuken; 1e verd.' 3 slaapkamers en badkamer; 2e verd.: slaap/hobby kamer met dakkapel en veel bergruimte. Oplevering in overleg. Prijs f 225.000,- k.k. nieUW vennep Sikkelstraat21. Rustig gelegen goed onderhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas, voor- en zonnige achtertuin met stenen berging. Ruime en tree, royale woon-eetkamer, moderne half-open keuken mef eetbar; 1e verd.: 4 slaapkamers en ruime douche met 2e toilet; 2e verd.: grote zolderberging. Oplevering in overleg. Prijs f 215.000,- k.k. noordwijk Astrid Boulevard 5. Prima onderhouden riante PARTERREFLAT met ruim zonneterras en uit zicht op zee. Garage, ruime woon-eetkamer, luxe open keuken met div. accessoires en eetbar, 2 slaapkamers, kompl. luxe badkamer; incl. stofferina en ged. inrich ting. Spoedig te aanvaarden. Priis f 295.000,- k.k. nieuw vennep Landei 1. Speels gebouwde ruime WONING. TYPE TWEE-ONDER-EEN-KAP, met garageen 3 zijden tuin. Ruime woon-eetkamer met parketvloer en open haard, moderne kompl. ingerichte keuken, werk-/ slaapkamer en berging, 2/3 slaapkamers, moderne kompl. badkamer en vide; op de 2e verd. een grote berging en vide. Oplevering in overleg. Prijs f 330.000.- k.k. Telex hoofdkantoor Zóetermeer 33363 Kantoren in Zoeürmeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg. Lange Voort 13a, Oegstgeest, Tel. 071 -154045* LISSE Piustuin 6 Uitstekend onderhouden luxe middenherenhuis, voor zien van c.v. (gas), aantrekkelijke ligging. Voor- en ach tertuin op zuid-oosten Indeling: ruime entree, L-vormige huiskamer (40 m2) met plavuizenvloer en open haard, luxe keuken; 1e etage: fraaie badkamer, 3 slaapkamers, open hardhouten trap naar 4e slaapkamer met dakkapel. Inklusief vele extra s. Bouwjaar 1976. Vraagprijs: f 259.000,- Bem. Zwaan Makelaardij o/g, LEIDENDE SITTERLAAN 66 A. Hoekbovenwoning met vrij uitzicht gelegen in de Profes- sorenwijk van Leiden. Indeling: vrije opgang met berging voor fietsen. Entree, ruime woonkamer met erker (glas in lood ramen), keuken, toilet, balkon. 1e etage: 3 slaapkamers, alle met dakkapel en vaste wastafel, hobbykamer, doucheruimte met aansl. w/a 2e toilet. 2e etage: zeer grote zolderetage. Algemeen: woonkamer is voorzien van een balkenpla- fond en het geheel wordt verwarmd d.m.v C.V -gas en thermostaatkranen. Vraagprijs: 178.000.- k.k. Makelaardij ROMEYN B.V., KOKGROEP Brahmslaan 52. Gunstig t.o.v. winkelcentrum gelegen maisonette op 2e woonlaag met c.v., kelderberging, bal kon en vrij uitzicht, ind.: L-vormige woonkamer, hal, keu ken en toilet, verd.: 3 slaapkamers en ruime badkamer met douche en lavet. Aanvaarding i.o. Vraagprijs 142.000.- k.k. Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel. 071-143441 Buiten kantooruren 01719-13538 Uw hulp in huizen. ÜIM! TE KOOP TE LEIDEN Leuvenstraat 22 TUSSENWONING met voor- en achtertuin. Vraagprijs 137.000.- k.k. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder nummer 68165 bur. v. d. blad. KOUDEKERK A/D RIJN Dr. Vlaanderenlaan 52 Hoekeengezinswoning, prima geïsoleerd met uitgebouwde keuken, nabij winkels, scholen en goede recreatiemogelijkheden. Ind.: hal, toilet, ruime betimmerde betegelde keuken, woonkamer. 1e Verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met douche en vaste wastafel. Vaste trap naar 2e verdieping, thans berging. Door middel van dakkapel is er een ruime kamer van te maken. Van binnen zeer mooi opge knapt. Incl. div. roerende goederen. Vraagprijs: 175.000.- k.k. ■ral makelaardij bv - gouda L¥J| kantoor alphen a/d rijn >plein telefoon 017M-93743 alphen a/d rijn, gouda, 's-gravendeel, Burggravenlaan 1vrijstaande villa op 530 m2, grond. Inhoud 1300 m3, totaal 8 slaapkamers, magnifieke living van 60 m2 met terras op het zuiden. Vraagprijs f 790.000,- k.k. Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, c.v.-gas mooi aangelegde tuin, garage. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras via trapje naar verhoogd eetgedeelte met bar en volledige apparatuur, toilet met fontein, 1 e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras, 2e etage: grote L-vormige kamer met balkon en 1 kamer met dakterras. 3e etage: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte c.v.-ruimte. Op schitterende stand gelegen. Kueken en eetgedeelte met prachtige tegelvloer, woonkamer met parketvloer. Hermelijnvlinder 6. Deze woningen, gebouwd rondom park en die hierop een blijvend vrij uitzicht hebben, zijn van het moderne fraaie type split-level. De indeling is: grote garage met souterrain, hall met toilet en plavuizen, grote woonkamer met hoek open haard, plavuizenvloer en schuifwand naar zonnige achtertuin met bor des, verhoogd eetgedeelte met prachtige houten keuken, div. inbouwapp., 1e et: 2 slaapkamers met aparte douche en 2e toilet, wasruimte met aansl. wasmachine, zeer grote ouderslaapkamer (4.60x5.10) met eigen badkamer met ligbad, 2e et.: L-vormige zolderkamer met groot dakterras. Bijzonderheden: goede isolatie w.o. veel thermopane beglazing, oprit voor auto mogelijkheid voor 2e souterrain, alles luxe uitgevoerd met hardhout en aluminium. Nieuwbouw, Kruisbes, hoekherenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas, rustig gelegen, indeling: entree, fraaie ronde hal met spiltrap, grote L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, schuifdeur naar terras, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met groot dakterras, direkt te aanvaarden. Vraagprijs v.a. f 400.000 k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor- en achtertuin met c.v. gas, aange bouwde schuur en oprit. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en garderoberuimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eetkeuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussendeur naar 1e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasautomaat, vaste kast op de overloop, 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs f 315.000,- k.k. Lange Mare 38. Monumentaal winkel/woonhuis met binnenplaats. Ind.: voorhuis, grote winkel met achterkamer, kelder met plavuizen, keuken, achter huis, ruime kamer met trap naar 1 e etage, 1 e etage: voorhuis, grote woonkamer met balkenplafond, bedstedekast, eetkamer, keuken en toilet, achterhuis: slaapkamer en veel bergruimte. 2e etage: royale voorkamer met slaapkamer en keuken, 3e etage: grote zolder over woonhuis. Vraagprijs voor dit in het centrum van Leiden gelegen pandje is f 315.000,- k.k. Tomatenstraat 31, zeer goed verbouwd hoekherenh. met c.v. gas, terrastuin op het zuiden: Ind: hall met plavuizenvloer, toilet, Grote L-vormige woonkamer (11x3.70/ged. 6.30) Met open haard, zeer luxe inbouw keuken v.z.v. alle app., 1e Et.: overloop, prachtig betegelde douche, 4 slaapkamers, vaste kasten, 2e Et.: 2 slaapkamers met dakvenster en aparte berging. Vraagprijs f 300.000,- k.k. Leedewijk, Porceleinvlinder 1, z.g.a.n. patiobungalow, met garage en c.v. waarop 100% hypotheek verstrekt kan worden. Ind.: hall met toilet en garderobe, royale woonkamer (50 m2) met semi open keuken, geheel v.z.v. plavuizenvloer, moderne badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken met wasgelegenheid, grote ouderslaapkamer (5x3) en 2 slaapkamers van 3.70 x 2.50 w.v. 1 met wastafel. Bijzonderheden: mooi aangelegde patiotuin op het zuiden met veel privacy, zeer goede isolatie w.o. thermopane beglazing, gekleurd sanitair. Hoekhuis. y Vraagprijs f 298.000,- k.k. Hogewoerd 83, fraai 17e eeuws woonhuis met binnenplaats. Ind.: entree met gang, royale woonkamer (9.60x3.10), ruime keuken, douche, toilet en apart stu- deervertrek, 1e Et.: voorzijde: 2 grote slaapkamers, toilet, achterzijde: slaapkamer met zonneterras, ruime zolderkamer. Vraagprijs: f 285.000,- k.k. Smaragdlaan 9, riante woning met c.v., achtertuin (12 m), stenen schuur, blijvend vrij uitzicht en gelegen nabij de autoweg richting Wassenaar en Den Haag. Ind: entree, royale woonkamer met moderne keuken, 1 e Et: overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer, 2e Et: grote slaapkamer met 2 dakkapellen. Incl.: diverse extra's. f 245.000,- k.k. Spaarnestraat 22, goed onderhouden tussenwoning met voor- en diepe ach tertuin, C.V. gas, stenen schuur en achterom. Ind.: Parterre: gang, toilet met fontein, kelderkast, ruime woonkamer, parketvloer, keuken met doorgeefluik naar kamer, vate kast, geyser, aansl. wasautomaat. 1e Etage: overloop, 1 slaapkamer met losse kast, 1 slaapkamer met parket, ouderslaapkamer met losse kast, ruime douche met wastafel en diepe gangkast. 2e Etage: grote zolderkamer met dkkapel, werkkamer met C.V. ketel. Vraagprijs: f 198.000,- k.k. Aioëlaan 55. Een geheel gerenoveerd woonhuis met grote tuin plm. 25 m diep. Ind. entree, toilet, woonkamer met moderne open eikehouten keuken, 1e etage: over loop, badkamer met bruin gekleurd sanitair, ligbad, aparte douche en toilet en slaapkamer, 2e etage: ruime overloop met 3 slaapkamers waarvan 1 met dakkapel. Magdalena Moonsstraat 56, goed onderhouden woonhuis met tuin op Z. en c.v. gas. Ind.: royale woonkamer (10x4.20 m) met open haard, ruime keuken, toilet met douche, bijkeuken, 1e et.: overloop, grote ouderslaapkamer, 2 slaapkamers. Vraagprijs f 170.000,- k.k. In de professorenwijk gelegen, goed onderhouden 4 kamerhoekflat met C.V. gas en aparte berging. Ind.: entree, royale woonkamer met balkon, slaapkamer met ligbad, toilet, aparte douche, ruime keuken met diverse apparatuur en balkon, zoldergedeelte, ruime overloop met 2 slaapkamers. Vraagprijs f 175.000,- k.k. Leeuwken straat 9, rustig gelegen, geheel gerenoveerd woonhuis met c.v. voor en achtertuin en schuur. Ind.: entree, moderne woonkamer met open keu ken en bar. 1e et.: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet. 2e et.- ruime bergzolder. Vraagprijs f 155.000,- k.k. Mozartstraat 259, riante 4-kamerflat met c.v., voor- en zonnig achterbalkon. Ind.: entree, gang, royale keuken, woonkamer met balkon, 3 slaapkamers, badka mer met douche, aparte toilet en ruime berging. Vraagprijs f135.000,- k.k. Cesar Franckstraat 36, goed onderhouden 5 kamerflat op de 4e etage, met c.v. gas, open haard, groot balkon en aparte berging. Ind.: entree, hal, grote woon kamer (10x4 m), open keuken, eetbar, ruime douche, 3 royale slaapkamers met vaste kast, aparte eetkamer. Vraagprijs f 127.000,- k.k. Genestetstraat 66, een prima onderhouden flatwoning. Ind.: hall, toilet, douche^ ruime kamer ensuite met balkon, kabinet, moderne keuken, 2 royale slaapkamers waarvan 1 met balkon. Bij voldoende inkomen is 100% hyp. mogelijk. Vraagprijs f 125.000,- k.k. Julianastraat 60, goed onderhouden hoekwoning met achtertuin, schuur en achterom. Ind.: entree, hall. woonkamer en keuken met plavuizen vloer, toilet, douche, 1e et.: overloop, 2 slaapkamers. Vraagprijs f 114.00,- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34